Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DrugsBunny je napisao/la (Pogledaj post): › Kad ne bi bilo predavanja petkom, onda bi studenti išli kući četvrtkom što znači da bi im dan za izlaženje postao srijeda i onda opet nismo ništa napravili : ).
istina! mislim da bi bilo najbolje da se totalno ukinu predavanja! Very Happy

p.s. uf kako je lijepo bilo biti stari student

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 14:33 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izlazi se dok smo mladi, dakle.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ed Wood
Offline
Avatar

Ukupno postova: 144
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 14:38 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"There's a time and a place for everything, and it's called college." -- Chef (South Park).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 14:59 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): › hehe a smradovi koji sastavljaju raspored sati namjerno stavljaju kolokvije i laboratorijske vježbe u petak ujutro!! Neću imenovat fakultet. Vjerojatno im je krivo što oni ne mogu izaći malo van...

Zar bi se fakluteti trebali štimati izlascima studenata..?

DA jer fakulteti bez studenata su p*** dim.
Gle, još sam podebljao 'namjerno' jer namjerno stavljaju preopterečenje petkom dok je ostalim danima poluprazno. Razlika je preočita i licemjerna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 15:16 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): › hehe a smradovi koji sastavljaju raspored sati namjerno stavljaju kolokvije i laboratorijske vježbe u petak ujutro!! Neću imenovat fakultet. Vjerojatno im je krivo što oni ne mogu izaći malo van...

Zar bi se fakluteti trebali štimati izlascima studenata..?

DA jer fakulteti bez studenata su p*** dim.
Gle, još sam podebljao 'namjerno' jer namjerno stavljaju preopterečenje petkom dok je ostalim danima poluprazno. Razlika je preočita i licemjerna.


citam i ne vjerujem! da te bog sacuva..... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legal Alien
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ica je napisao/la (Pogledaj post): ›

AMERIKANCI SU GLUPI. Pitajte amerikance, sami će reć: mi mo glupi i ponosimo se time. God bles amerika!


Da mi Hrvati smo najpametnija nacija na svijetu, zato nam je tako super, tako pametni smo izabrali tako pametne ljude da nam vode drzavu, ne ustrucavamo se dignuti glas protiv toga, tako smo pametni da pokrecemo proizvodnju, vise izvozimo nego uvozimo.. Haloo??
Najpametniji smo u predrasudama i generaliziranju.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

BTW Tko vas tjera studirati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 16:06 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vidim uopće čemu rasprava. Ako ideš van četvrtkom, a u petak ujutro imaš predavanja ili kolokvij, onda se ili nećeš napiti i vratiti se ranije ili ćeš se napiti, vratiti kasno doma i trpjeti posljedice. Jbg, tijekom faksa si moraš odrediti prioritete.
Što se tiče Amerikanaca, ne treba govoriti o američkom školstvu na temelju novinskih članaka. Lagano reći da su Amerikanci glupi kad se članak temelji na ispitivanju učenika državnih škola u četvrtima u kojima je stopa kriminala vrlo visoka, a škole pune oružja i bandi. I ne možeš ti odmah ići u subspecijalizaciju ako nemaš neko generalno znanje o nečem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wild child
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2010. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme rasprave..za pop**dit!
idem na faks, idem van cetvrtkom, idem i preko tjedna ak mi se da, al svejedno odem na sva predavanja..nije mi uopce problem ni ne spavat uopce, jer sam si sama to kriva sto sam ostala do 6 vani..
samo se neki kurac zalimo..prvo bi bespaltno studiranje, sad bi i da nam financiraju opijanje..koji vam je???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Harvard = zaglupljeni ljudi! Šta vam je, svaki naš fakultet je jači znanjem od harvarda...ali, Harvard je HARVARD...

Ja sam znao biti mrtav pijan kući u 3-4 sata u noći i onda u 6 ustanem da idem na ispit u pola 8. I položio sam ispit...Istina, bio sam ko krepana mačka, ali kakve sad to ima veze. Ispit je kad odrede i to je to! A što bi studenti bili pijani svakodnevno to je druga priča.

Ostaje činjenica da su ameri glupi. To nisu nikakvi članci ni predrasude nego činjenice. Koga zanima nek se raspita! A hrvati su navikli da se mora šutit i trpit - komunizam. Tko se bunio, javno išao u crkvu bio je sankcioniran, otkaz... Dok francuzi odmah na ulice. Studentima najave poskupljenje školovanja - oni svi na ulice, broj ozljeđenih raste. Šta se kod nas desi kad poskupljuje bilo šta!? - ništa se ne desi. Kad je kod nas bio masovni prosvjed na ulicama?

AMERIČANI SU FAH IDIOTI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2010. 19:57 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čini se da je kriza zavladala i umovima naših novinara... zbilja ne vidim smisao ni svrhu ovoga teksta.

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda je svrha ovog teksta upozoravanje na alkoholizam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Legal Alien
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ica je napisao/la (Pogledaj post): › Harvard = zaglupljeni ljudi! Šta vam je, svaki naš fakultet je jači znanjem od harvarda...ali, Harvard je HARVARD...

Ja sam znao biti mrtav pijan kući u 3-4 sata u noći i onda u 6 ustanem da idem na ispit u pola 8. I položio sam ispit...Istina, bio sam ko krepana mačka, ali kakve sad to ima veze. Ispit je kad odrede i to je to! A što bi studenti bili pijani svakodnevno to je druga priča.

Ostaje činjenica da su ameri glupi. To nisu nikakvi članci ni predrasude nego činjenice. Koga zanima nek se raspita! A hrvati su navikli da se mora šutit i trpit - komunizam. Tko se bunio, javno išao u crkvu bio je sankcioniran, otkaz... Dok francuzi odmah na ulice. Studentima najave poskupljenje školovanja - oni svi na ulice, broj ozljeđenih raste. Šta se kod nas desi kad poskupljuje bilo šta!? - ništa se ne desi. Kad je kod nas bio masovni prosvjed na ulicama?

AMERIČANI SU FAH IDIOTI.


Zivis u Americi, studiras tamo, radis, zavrsio Harvard??
Na temelju cega si utvrdio tu cinjenicu da su Amerikanci glupi?

Jedino sto mogu zakljuciti iz tvog posta da je ljudska glupost neunistiva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2010. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la (Pogledaj post): › Možda je svrha ovog teksta upozoravanje na alkoholizam.

I ako je, nije dobro odrađeno tako da svrha nije postignuta.

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka studenti piju,drogiraju se i sjede na ladnom betonu ako hoće svaki dan i neka ujutro propuštaju predavanja.Na taj način mogu samo sebe zajebat i nikog drugog.Ako student misli da može fakultet završiti na takav način neka ga.Petak ujutro je radni dan ko i svaki drugi,oni malo ozbiljniji će se udostojit doći na predavanje pa makar i nakon opijanja četvrtkom,oni koji fakultet ne shvaćaju ozbiljno petak će propustiti,i naštetiti isključivo sebi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo petak je, i ja bio danas na predavanju, i dvorana nije bila poluprazna, nego čak polupuna..

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: