Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
emily
Offline
Ukupno postova: 20
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2010. 2:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam el tako u cijelom SAD-u, ali znam da na Sveučilištu u Illinoisu nema predavanja petkom. Profesor sa njihovog Sveučilišta nam je rekao da je to baš zbog studentskih izlazaka...moglo bi tako nešto funkcionirat i kod nas, ja se ne bih bunila xD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deusex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Lokacija: Osijek negdje između sjenjaka i juga2 :)
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 3:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi jeste vi svi popizdili?onako jeste se vi došli obrazovati ili pijančiti?ako ste došli pijančiti koji kurac ste uopce upisali faks onako niste ga ni onda trebali upisati bezveze ste uzeli nekom mjestu koji bi htio se obrazovati..onako ako vec oces se zabaviti i ici na faks to je druga stvar znaci ces se kontrolirati i redovno ici na faks. zato postoji subota.....onako koja glupost čisti markentiški trik kao treba petkom ukinuti predavanja(čuj ti ovoga iz tufne treba ukinuti predavanja)..ma krasno...to je bilo prije dok se studiralo u osijeku(prije nekih 30godina tako nešta)ali zato je bila subota kojom se išlo na faks i sada odma kao svi izmišljaju da nema petkom predavanja onako ocete vi ici subotom na faks?ja bome ne...osijek031.com smile tako da čista glupost..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pinturicchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 5:24 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › Četvrtak je godinama studentski dan za izlazak, a što potvrđuju brojni ugostitelji i, dakako, sami studenti.


I ja sam izlazio četvrtkom i još izlazim i uspještno sam završio fakultet. I normalno je da studenti izlaze četvrtkom, jer se subotom nežele gurat s dječurlijom iz srednje škole koji nemaju ni 15godina. Da srednjoškolci nemogu ulaziti u noćne barove subotom i tim danom bi studenti izlazili, ali su se jednostavno odlučili za drugu varijantu tj ČETVRTAK jer srednjoškolci petkom imaju nastavu i roditelji ih u većini slučajea nepuštaju van što je studentima savršeno.

Stoga živio ČETVRTAK

P.S Upravo se vratio iz izlaska Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 6:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
treba po statutu sveučilišta zabraniti predavanja petkom !!!

Word up! Mislim čemu uopće rasprava. Osima ako nemaju svoj voz! E to je onda već problem! osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 6:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deusex je napisao/la: ›
Ljudi jeste vi svi popizdili?onako jeste se vi došli obrazovati ili pijančiti?ako ste došli pijančiti koji kurac ste uopce upisali faks onako niste ga ni onda trebali upisati bezveze ste uzeli nekom mjestu koji bi htio se obrazovati..onako ako vec oces se zabaviti i ici na faks to je druga stvar znaci ces se kontrolirati i redovno ici na faks. zato postoji subota.....onako koja glupost čisti markentiški trik kao treba petkom ukinuti predavanja(čuj ti ovoga iz tufne treba ukinuti predavanja)..ma krasno...to je bilo prije dok se studiralo u osijeku(prije nekih 30godina tako nešta)ali zato je bila subota kojom se išlo na faks i sada odma kao svi izmišljaju da nema petkom predavanja onako ocete vi ici subotom na faks?ja bome ne...osijek031.com smile tako da čista glupost..

Mislim čemu nasilje!? Wink

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2010. 8:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nit imaju stida nit karaktera Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato su amerikanci toliko pametni, obrazovani, inteligentni i svestrani - nemaju petkom nastavu zbog pijače!

Ja bih uveo i subotom nastavu! Previše je neradnih dana u godini - postaćemo ko rimljani, kruha i igara!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maradona
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zato ameri ne znaju pokazati Europu na zemljopisnoj karti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.11.2010. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deusex je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudi jeste vi svi popizdili?onako jeste se vi došli obrazovati ili pijančiti?ako ste došli pijančiti koji kurac ste uopce upisali faks onako niste ga ni onda trebali upisati bezveze ste uzeli nekom mjestu koji bi htio se obrazovati..onako ako vec oces se zabaviti i ici na faks to je druga stvar znaci ces se kontrolirati i redovno ici na faks. zato postoji subota.....onako koja glupost čisti markentiški trik kao treba petkom ukinuti predavanja(čuj ti ovoga iz tufne treba ukinuti predavanja)..ma krasno...to je bilo prije dok se studiralo u osijeku(prije nekih 30godina tako nešta)ali zato je bila subota kojom se išlo na faks i sada odma kao svi izmišljaju da nema petkom predavanja onako ocete vi ici subotom na faks?ja bome ne...osijek031.com smile tako da čista glupost..


prijatelju moj, po tvom pisanju se vidi da ti se ni u osnovnu školu nije dalo ići a sad tu držiš prodike nekom xD
vi koji pljujete po Amerima ste babe obične, to što ste pročitali u novinama nešto, ne znači da je istina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
deusex je napisao/la (Pogledaj post): › Ljudi jeste vi svi popizdili?onako jeste se vi došli obrazovati ili pijančiti?ako ste došli pijančiti koji kurac ste uopce upisali faks onako niste ga ni onda trebali upisati bezveze ste uzeli nekom mjestu koji bi htio se obrazovati..onako ako vec oces se zabaviti i ici na faks to je druga stvar znaci ces se kontrolirati i redovno ici na faks. zato postoji subota.....onako koja glupost čisti markentiški trik kao treba petkom ukinuti predavanja(čuj ti ovoga iz tufne treba ukinuti predavanja)..ma krasno...to je bilo prije dok se studiralo u osijeku(prije nekih 30godina tako nešta)ali zato je bila subota kojom se išlo na faks i sada odma kao svi izmišljaju da nema petkom predavanja onako ocete vi ici subotom na faks?ja bome ne...osijek031.com smile tako da čista glupost..


prijatelju moj, po tvom pisanju se vidi da ti se ni u osnovnu školu nije dalo ići a sad tu držiš prodike nekom xD
vi koji pljujete po Amerima ste babe obične, to što ste pročitali u novinama nešto, ne znači da je istina.


baš to ameri su po meni pametni ljudi, specijalizirali su se za pojedinu granu obrazovanja, i boli ih racka što ne znaju gdje ratuju već 10 godina, a koje koristi imam ja koji znam koji je glavni grad mongolije...

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2010. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemalo puta sam znala produžiti iz izlaska na predavanje...
I to mi sad nedostaje Sad

Prof, kog smo imali petkom ujutru je zahtijevao samo da otvorimo prozore, jer kad alkohol krene isparavat iz nas...ufff.. Smile
Uvijek je govorio da smrdimo ko bačve...al dobro...bar smo bili mirni Smile

a kolokviji petkom ujutru? pa šta...naučiš prije, a pripit ćeš samo imati manju tremu...tak svedno..
De ne budite razmaženi...

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punjena paprika
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolacic je napisao/la: ›
ja na pravu već 2god petkom nemam predavanja Very Happy Very Happy tak da... udri brigu na veselje Smile


eee tako je i meni bilo i sad na trećoj na pravu kad imam..sad mi se teško odviknut..haha ispaštaju moji kolokviji nažalost al ajde štajetuje Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
burex
Offline
Ukupno postova: 149
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 12:11 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): › hehe a smradovi koji sastavljaju raspored sati namjerno stavljaju kolokvije i laboratorijske vježbe u petak ujutro!! Neću imenovat fakultet. Vjerojatno im je krivo što oni ne mogu izaći malo van...

Zar bi se fakluteti trebali štimati izlascima studenata..? Fakultet je ono bitno, a za izlaske ako se ima vremena - ima, ako nema - nema. Isti tako, radni tjedan ne traje 3-4 dana već duže. A sad što se masa ljudi samo došla zabavljati, a ne učiti to je već druga stvar.

Kad se sjetim koliko nas je bilo na 1. godini i koliko ljudi uopće nije dolazilo na predavanja i općenito na fax, a vidim ih da masovno izlaze, a roditelji plaćaju stan, daju džeparac i onda si mislim tko je veća budala, onaj koji rasipa novac svojih roditelja bez razmišljanja ili taj isti roditelj koji mu to financira, a poslije će opet doći njemu na grbu jer kad umjesto da ideš na fax, ideš van pijančit, teško da ćeš ga i završiti.


Potpisujem Very Happy
Za sve se ima vremena, i sve se može uskladiti ako se ima volje i želje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma najbolje bi bilo da se ukine nastava čitavi tjedan...pa se nitko ne mora ni trijezniti od četvrtka do četvrtka......

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo treba postaviti široku bazu, tj. široko znanje iz raznih područja. Zatim se ide u specijalizaciju i subspecijalizaciju. Tako se dobije i horizontala i vertikala u znanju. Zato su amerikanci glupi i nemaju pojma o ničem drugom nego o uskom, uskom svome području. Oni odmah idu na subspecijalizaciju - a to što pojma nemaju o kontekstu, nije bitno. Ali jeste bitno!

Onda po toj logici netreba uopće 8 razreda osnove, dosta je 2 razreda - da se nauči čitat i pisat. Srednja škola netreba, faks netreba - nego samo još 2 god neki tečaj iz onoga čim ćeš se bavit! Budeš glup i znaš samo brojit do 100 - zato jer na poslu netrebaš znat brojat više od 100. Kad se zbraja do 1000 zoveš šefa...

AMERIKANCI SU GLUPI. Pitajte amerikance, sami će reć: mi mo glupi i ponosimo se time. God bles amerika!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: