Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 22:12 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): › citam i ne vjerujem! da te bog sacuva..... Shocked


osijek031.com smile Da te bakica opali po bubrezima! BLINK! Shocked
Valjda ćeš shvatit da bez navođenja argumenata zašto to misliš sve ti pada u vodu! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 22:26 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): › citam i ne vjerujem! da te bog sacuva..... Shocked


osijek031.com smile Da te bakica opali po bubrezima! BLINK! Shocked
Valjda ćeš shvatit da bez navođenja argumenata zašto to misliš sve ti pada u vodu! Very Happy

zasto? pa dobro koji je vama k....?
jel studiras ili se opijas? koji su ti imperativi u zivotu? zavrsiti fakultet ili dernecit svaki drugi dan?
ako je ovo drugo, onda nemoj za par godina jebat mater i predsjedniku i premijeru i saboru i vladi kako nemas posao i kako radis za 3500kn, a cak si zavrsio fakultet sa prosjekom od 2.2 i to cak u vrlo "korektnom" roku od 9 godina.
obozavam ovaj nas mentalitet, nitko ne bi onom stvari mrdnio, a svi bi zivjeli ko bubreg u loju. a kojim slucajem malo se potrudit, odreci se necega u zivotu... ma ne, pa zasto bi.
a i sve bi to jos razumio da su izlasci u ovom gradu nezaboravni, a ne ko sto jesu jebena srednja zalost....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 22:48 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): ›
pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): › citam i ne vjerujem! da te bog sacuva..... Shocked


osijek031.com smile Da te bakica opali po bubrezima! BLINK! Shocked
Valjda ćeš shvatit da bez navođenja argumenata zašto to misliš sve ti pada u vodu! Very Happy

zasto? pa dobro koji je vama k....?
jel studiras ili se opijas? koji su ti imperativi u zivotu? zavrsiti fakultet ili dernecit svaki drugi dan?
ako je ovo drugo, onda nemoj za par godina jebat mater i predsjedniku i premijeru i saboru i vladi kako nemas posao i kako radis za 3500kn, a cak si zavrsio fakultet sa prosjekom od 2.2 i to cak u vrlo "korektnom" roku od 9 godina.
obozavam ovaj nas mentalitet, nitko ne bi onom stvari mrdnio, a svi bi zivjeli ko bubreg u loju. a kojim slucajem malo se potrudit, odreci se necega u zivotu... ma ne, pa zasto bi.
a i sve bi to jos razumio da su izlasci u ovom gradu nezaboravni, a ne ko sto jesu jebena srednja zalost....


i još da nadodam, nemojte pizdit ako se povećaju školarine za one koji studiraju 100 godina i smanje rokovi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2010. 22:49 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): ›
pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): › citam i ne vjerujem! da te bog sacuva..... Shocked


osijek031.com smile Da te bakica opali po bubrezima! BLINK! Shocked
Valjda ćeš shvatit da bez navođenja argumenata zašto to misliš sve ti pada u vodu! Very Happy

zasto? pa dobro koji je vama k....?
jel studiras ili se opijas? koji su ti imperativi u zivotu? zavrsiti fakultet ili dernecit svaki drugi dan?
ako je ovo drugo, onda nemoj za par godina jebat mater i predsjedniku i premijeru i saboru i vladi kako nemas posao i kako radis za 3500kn, a cak si zavrsio fakultet sa prosjekom od 2.2 i to cak u vrlo "korektnom" roku od 9 godina.
obozavam ovaj nas mentalitet, nitko ne bi onom stvari mrdnio, a svi bi zivjeli ko bubreg u loju. a kojim slucajem malo se potrudit, odreci se necega u zivotu... ma ne, pa zasto bi.
a i sve bi to jos razumio da su izlasci u ovom gradu nezaboravni, a ne ko sto jesu jebena srednja zalost....


tko se zna zabavit, zabavit ce se.
studenti su mladi ljudi kojima su potrebni izlasci kao odmor od svakodnevnice.
od jednog-dva izlaska tjedno neces zaboravit ono nauceno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2010. 23:38 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): ›
pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): ›
zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): › citam i ne vjerujem! da te bog sacuva..... Shocked


osijek031.com smile Da te bakica opali po bubrezima! BLINK! Shocked
Valjda ćeš shvatit da bez navođenja argumenata zašto to misliš sve ti pada u vodu! Very Happy

zasto? pa dobro koji je vama k....?
jel studiras ili se opijas? koji su ti imperativi u zivotu? zavrsiti fakultet ili dernecit svaki drugi dan?
ako je ovo drugo, onda nemoj za par godina jebat mater i predsjedniku i premijeru i saboru i vladi kako nemas posao i kako radis za 3500kn, a cak si zavrsio fakultet sa prosjekom od 2.2 i to cak u vrlo "korektnom" roku od 9 godina.
obozavam ovaj nas mentalitet, nitko ne bi onom stvari mrdnio, a svi bi zivjeli ko bubreg u loju. a kojim slucajem malo se potrudit, odreci se necega u zivotu... ma ne, pa zasto bi.
a i sve bi to jos razumio da su izlasci u ovom gradu nezaboravni, a ne ko sto jesu jebena srednja zalost....


Naravno da studiram i to uspješno. Nisam baš često izlazio van, a još manje opijao nego je problem u ponašanju onoga tko slaže raspored da se tako ponaša prema mojim kolegama i meni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2010. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sram ih bilo...pa stvarno, kakvo je to ponašanje! Smile hahahahaa

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pero1234
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2010. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la (Pogledaj post): › Sram ih bilo...pa stvarno, kakvo je to ponašanje! Smile hahahahaa


Bahato! Takav prdavac misli da može upravljat svim studentima. OMG!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2010. 1:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Život nije fer, počni se navikavati! To ti se zove odrastanje...I taj "prdac" ne bi danas bio tu gdje je, niti u mogućnosti raditi to što radi da je imao takve fiks-ideje ko vi...
Eto predlažem ti da ispraviš taj njegov nepravedni krvavi čin i jednog dana postaneš to što je on sada, i ti budi pravedan prema svojim studentima, nemoj ih "osakatiti" ko što je taj glupi učo tebe i tvoje cijenjene kolege...što da ti čovjek drugo kaže..

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2010. 1:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravo je nevjerojatno i bespredmetno raspravljati o tome što je prioritet između alkoholnog iživljavanja tj. bančenja petkom u sitnim satima i predavanja ili ispita koji slijedi nekoliko sati nakon toga.... tko pametan može uopće postavljati takvo pitanje? pa ne mora se brate studirati, tko te tjera uopće na to... idi, loči, ispumpavaj si želudac, pleši nastolu, ševi sve redom, urlaj, divljaj, pokaži svima što je mladost, a učenje ostavi za nekog drugog....

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2010. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo tako!

A pojam studiranja od 100 godina je iskorijenjen ako se ne varam iz našeg obrazovnog sustava. Iako osobno ne vidim problem ako ne tko želi studirati 10-20 godina...isto kao ako i želi svaki dan biti pijan, pogotovo četvrtkom! Onaj tko pije četvrtkom ne utječe nikako na ostale kolege, kao što ocjena pojedinca ne utječe na ostale kolege...tako ni studiranje od 100 godina nikome ne čini štetu - osim onome tko studira 100godina.

Neznam zašto bi svi koji upišu faks morali završiti u roku. Može se i pasti jedna-dvije godine...nismo svi superstudenti sa topstipendijama! Ja vjerujem da tko god spominje studiranje od 100 godina i vječne studente je sigurno ljubomoran i isfrustriran što on osobno ne može ili ne smije studirati 100 godina...a tako bi volio pijančiti četvrtcima i studirati 100godina! Wink Pustite vječne studente da žive i okrenite se sebi i svojim problemima!

Znam curu koja je otišla na harvard - kaže da su njihovi predmeti tamo smijurija, teže joj je bilo u srednjoj u hrvatskoj nego na harvardu!
Molio bih dokaz da američani nisu glupi. Mislim da je i previše dokaza o njihovoj gluposti...

Da se vratim na temu - dvorane fakulteta nisu poluprazne zbog opijanja četvrtkom nego zato jer studenti odu kući... Opijanje četvrtkom i nastava petkom je povezano kao Bog i šeširdžija. Možda su dvorane prazne jer se umore studenti tokom tjedna. Možda petkom ima neka serija...Možda se drogiraju četvrtkom studenti! Možda su se obžderali za večeru četvrtkom pa su bolesni petkom...
Ja sam se opijao na prvoj godini četvrtkom (kao što sam ranije rekao) i onda petkom na ispit iz fizike, položim ispit, i navečer se opet u petak napijem. U subotu i nedjelju se nisam mislio napiti ali sam se napio jer je netko slavio rođendan...Par dana se nisam trijeznio. Nisam izostao s faksa, položio sam ispite.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kolacic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 171
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2010. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la (Pogledaj post): › Život nije fer, počni se navikavati! To ti se zove odrastanje...I taj "prdac" ne bi danas bio tu gdje je, niti u mogućnosti raditi to što radi da je imao takve fiks-ideje ko vi...
Eto predlažem ti da ispraviš taj njegov nepravedni krvavi čin i jednog dana postaneš to što je on sada, i ti budi pravedan prema svojim studentima, nemoj ih "osakatiti" ko što je taj glupi učo tebe i tvoje cijenjene kolege...što da ti čovjek drugo kaže..


kad bi imala vezu kakvu taj "prdac" ima... bila bi premijerka, a ne neki žnjšio na faksu Laughing Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2010. 12:38 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam filing da ekipa sam čeka kad će se nać nešto za pisat o tome kako su mladi danas loši
sva sreća da ste vi super bili, turbo vrijedni, pametni i kakvi sve ne
zato ste vi danas na vlasti,oporbi,šefovi i šta sve ne, pa nam je kak nam je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2010. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo mislim da je russell pogodio bit ovoga.
Poanta je da su mladu danas jako loši, da smo mi "stariji" bili bolji i da će naredne generacije mladih biti još gore.
Već je sada sve više alkoholizma, nasilja, kriminala, kurvanja itd., puno više nego što je bilo u "moje" vrijeme prije 10g, i bit će toga još puno više za 10 godina pa je onda valjda i logično da netko tko još ima karakter, svoje ja, individualnost itd., upire prstom i upozorava na sva ta sranja.
Nažalost situacija se neće promjeniti, tj. hoće, bit će još i gore....zatvori puniji, nezaposlenost veća, više kriminala, više uništene gradske imovine, više prometnih nesreća uzrokovanih alkohoom, više maloljetničkih trudnoća itd...
Ali ima jedna pozitivna stvar, barem će birtije obrtati dobru lovu, a posebno one cajkaroške, yeeeey Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2010. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Russell je bio ironičan, ali bi, kad ne bi bio ironičan, to što je rekao bila istina.

Ljudska de-evolucija u svakom pogledu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.11.2010. 14:40 
Naslov:  Re: Studenti četvrkom piju, petkom su dvorane fakulteta poluprazne
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pero1234 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Zar bi se fakluteti trebali štimati izlascima studenata..?

DA jer fakulteti bez studenata su p*** dim.
Gle, još sam podebljao 'namjerno' jer namjerno stavljaju preopterečenje petkom dok je ostalim danima poluprazno. Razlika je preočita i licemjerna.

Da, da sigurno namjerno...rade sve kako bi svi studenti popadali. Hahaha...koja glupost... osijek031.com smile

P. S. I studenti bi bili isto to što si napisao da nema fakulteta pa onda ne bi mogli naći izgovor da odu od kuće, troše pare svojih (naivnih) roditelja i pijanče koliko god im se prohtije. Wink

Ja sam u ovom turnusu imala predavanja od ponedjeljka do četvrtka, petkom nismo ništa imali. No, to nije uvijek bilo tako. Možda ćemo i petkom imati predavanja u sljedećem turnusu koji počinje za tjedan dana. Na prvoj godini smo imali i predavanja i subotom ujutro.

Položila sam sve kolegije iz ovog 1. dijela 1. semsetra i to s četvorkom i jako sam zadovoljna. Very Happy Tako da sam mirna sljedećih tjedan dana. Nisam jako dugo bila vani, nije da mi se nešto posebno ide, a i ovih tjedan dana mogu gdje želim. Jest da imam određenih obveza vezanih uz fakultet (nevezano za predavanja i polaganje kolegija), ali ne planiram ići van bez obzira što nema predavanja. Nisu mi izlasci najbitniji faktor u životu. Odmorit ću od predavanja i učenja i napuniti baterije za nadolazeći 2. dio 1. semestra.

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › upravo je nevjerojatno i bespredmetno raspravljati o tome što je prioritet između alkoholnog iživljavanja tj. bančenja petkom u sitnim satima i predavanja ili ispita koji slijedi nekoliko sati nakon toga.... tko pametan može uopće postavljati takvo pitanje? pa ne mora se brate studirati, tko te tjera uopće na to... idi, loči, ispumpavaj si želudac, pleši nastolu, ševi sve redom, urlaj, divljaj, pokaži svima što je mladost, a učenje ostavi za nekog drugog....

Slažem se! Onima pametnima je prioritet fakultet, a ne alkohol, koji je i sam po sebi štetan. Što fali NEpijančenju, i urednom izvršenju svojih fakultetskih obveza?

Stvarno, tko je došao piti i zabavljati se, ne učiti, mogao je ne upisati fax i ostaviti mjesto onima koji su htjeli studirati, ali nisu upali na isti.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: