Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaustavimo pijanju osječku balavurdiju koja se dere po noći dok radni ljudi spavaju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2010. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@sebastian, potpuno se slazem s tobom kad je u pitanju razbijanje boca i galama cijelu noc, ali ne mozes reci da je u Europskoj aveniji to stalna pojava. Da je takav prigovor napisao netko tko zivi oko parkica gdje ekipa cucla na klupi - jos bi imalo smisla. Ne sjecam se da sam ikada vidio ili cuo da se cetvrtkom, petkom ili subotom ekipe okupljaju i cugaju na klupama po Europskoj aveniji (mozda sam u krivu).

Koliko sam uspio shvatiti, tebe je izivcirala tocno odredjena svadja nekih osoba. Da, ti ljudi vjerojatno nisu imali obzira prema okolnim stanarima, ali opet - je li to neka redovita pojava?! Rjesavaju li svi zaljubljeni parovi svoej probleme pod tvojim prozorom da su doista potrebni policajci koji bi takve parove utisavali?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 9:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mene iživcirala točno određena svađa nekih osoba nego već godinama KRETENI PROLAZE Europskom avenijom,pijani pjevaju u 4 ujutro,svađaju se , razbijaju boce i tako od četvrka od nedjelje ujutro.Nama je gore nego onima pored parkića,jer se ti oko parkića ranije pokupe i odu negdje drugdje,a ovdje horde pijane balavurdije prolaze čitavu noć
Leteci mungos je napisao/la: ›
@sebastian, potpuno se slazem s tobom kad je u pitanju razbijanje boca i galama cijelu noc, ali ne mozes reci da je u Europskoj aveniji to stalna pojava. Da je takav prigovor napisao netko tko zivi oko parkica gdje ekipa cucla na klupi - jos bi imalo smisla. Ne sjecam se da sam ikada vidio ili cuo da se cetvrtkom, petkom ili subotom ekipe okupljaju i cugaju na klupama po Europskoj aveniji (mozda sam u krivu).

Koliko sam uspio shvatiti, tebe je izivcirala tocno odredjena svadja nekih osoba. Da, ti ljudi vjerojatno nisu imali obzira prema okolnim stanarima, ali opet - je li to neka redovita pojava?! Rjesavaju li svi zaljubljeni parovi svoej probleme pod tvojim prozorom da su doista potrebni policajci koji bi takve parove utisavali?!

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.10.2010. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sebastian je napisao/la (Pogledaj post): › Nije mene iživcirala točno određena svađa nekih osoba nego već godinama KRETENI PROLAZE Europskom avenijom,pijani pjevaju u 4 ujutro,svađaju se , razbijaju boce i tako od četvrka od nedjelje ujutro.Nama je gore nego onima pored parkića,jer se ti oko parkića ranije pokupe i odu negdje drugdje,a ovdje horde pijane balavurdije prolaze čitavu noć
Leteci mungos je napisao/la: ›
@sebastian, potpuno se slazem s tobom kad je u pitanju razbijanje boca i galama cijelu noc, ali ne mozes reci da je u Europskoj aveniji to stalna pojava. Da je takav prigovor napisao netko tko zivi oko parkica gdje ekipa cucla na klupi - jos bi imalo smisla. Ne sjecam se da sam ikada vidio ili cuo da se cetvrtkom, petkom ili subotom ekipe okupljaju i cugaju na klupama po Europskoj aveniji (mozda sam u krivu).

Koliko sam uspio shvatiti, tebe je izivcirala tocno odredjena svadja nekih osoba. Da, ti ljudi vjerojatno nisu imali obzira prema okolnim stanarima, ali opet - je li to neka redovita pojava?! Rjesavaju li svi zaljubljeni parovi svoej probleme pod tvojim prozorom da su doista potrebni policajci koji bi takve parove utisavali?!


E da je tako, već bi se netko bunio žešće, a nebi ti sad došao jadan sav nasekiran i plakao tu po forumu. Zovi svaku večer policiju pa će im dopizdit i slati će češće patrole avenijom a ne tu kukati na forumu i glumit žrtvu. Molim te.. Ili se preseli u Ičiće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E da je tako, već bi se netko bunio žešće, a nebi ti sad došao jadan sav nasekiran i plakao tu po forumu. Zovi svaku večer policiju pa će im dopizdit i slati će češće patrole avenijom a ne tu kukati na forumu i glumit žrtvu. Molim te.. Ili se preseli u Ičiće

JA SAM NA 2 ADRESE ALARMIRAO VEĆ POLICIJU I TO NA REPUBLIČKOJ RAZINI , A NE LOKALNOJ, jer očito je da ona na lokalnoj razini nije ništa

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

učinila do sada

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2010. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u pravu je covjek..
nije to nikakva urbana uobicajenost..ta buka i divljanje..
to je seljacenje, primitivizam i neotesanost..
nisu svi manualni radnici pa da spavaju kao zaklani..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
russell
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: v.lj.b.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.10.2010. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tu u osijeku mora da su najgora djeca na svijetu

_________________
fakofbolan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.10.2010. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dajte im poso pa će spavat u to doba. govorim o ovima s završenim školama jel

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sebastian je napisao/la (Pogledaj post): › Ovome gradu su DRASTIČNO PALI KRITERIJI u SVAKOME POGLEDU.Tamo gdje mačka spava,miševi kolo vode. Ja se sjećam kako je Osijek prije izgledao: nije bio izgrađen kao sad,ali nije bilo ni hrpe kretena koji su provodili svoju strahovladu idiotizma, oni su se sakrili i nisu mogli doći niti do izražaja...uostalom kao što je Maniche rekao, NA KRIVOME FORUMU SAM gdje balava raja u majoritetu ugl.pije po noći , pa joj nije jasno kako to da ne mogu lajati nekome isprod prozora kad su u punoj snazi u 4 ujutro


E vidiš..tu ti do izražaja dolaze paradoksi u razmišljanju djela ekipe ovdje..
jer, iako su veliki borci protiv "šabanizacije grada" i smeta im nečiji glazbeni ukus, kad je riječ o banalnim stvarima poput odgoja i normalnog ponašanja, pokažu koje su zapravo šabančine.

@pokušaj zajedno sa ostalim stanarima zgrade(ako si u zgradi) napisat peticiju i zahtijevati od MUP-a da pojača kontrole.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rori 1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: sasvim blizu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2010. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E moj Sebastian potpuno te razumijem i znam što su pijani kreteni koji urlaju od ponoći do 5-6 ujutro od četvrtka do nedjelje.Stanovala sam pored Oks-a na Vukovarskoj .To je bila katastrofa doslovno svakih petnaestak minuta neko novo sranja pod prozorom ili se povraća ,svađa,tuče,pjeva razbija .... Uglavnom užas .Nisam sigurna da tome ima kraja i pomoći jer koliko vidim i ovdje ima pametnjakovića koji to ne kuže i uspoređuju tramvaje i promet sa bukom koju proizvode pijani kreteni.Tu usporedbe nema.Sva sreća prodala sam taj stan između ostalog i zbog neimanja noćnog mira i kupila kuću u slijepoj ulici i sad napokon spavam.Žalosno je da ljudi u svojim domovima nemaju mira niti noću.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Učinio sam i puno više ;-) ...dao sam si truda i da drugi saznaju što se zbiva u Osijeku
maniche je napisao/la: ›
sebastian je napisao/la (Pogledaj post): › Ovome gradu su DRASTIČNO PALI KRITERIJI u SVAKOME POGLEDU.Tamo gdje mačka spava,miševi kolo vode. Ja se sjećam kako je Osijek prije izgledao: nije bio izgrađen kao sad,ali nije bilo ni hrpe kretena koji su provodili svoju strahovladu idiotizma, oni su se sakrili i nisu mogli doći niti do izražaja...uostalom kao što je Maniche rekao, NA KRIVOME FORUMU SAM gdje balava raja u majoritetu ugl.pije po noći , pa joj nije jasno kako to da ne mogu lajati nekome isprod prozora kad su u punoj snazi u 4 ujutro


E vidiš..tu ti do izražaja dolaze paradoksi u razmišljanju djela ekipe ovdje..
jer, iako su veliki borci protiv "šabanizacije grada" i smeta im nečiji glazbeni ukus, kad je riječ o banalnim stvarima poput odgoja i normalnog ponašanja, pokažu koje su zapravo šabančine.

@pokušaj zajedno sa ostalim stanarima zgrade(ako si u zgradi) napisat peticiju i zahtijevati od MUP-a da pojača kontrole.

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto to ne bi lijepo radili u kafiću/discu/restoranu? Zato što bi ih izbacili van...a vani ih nitko ne kontrolira...naravno ne mislim da treba uvesti strahovladu i policijski sat,ali mistim da se tu pokušava DISKREDITIRATI NORMALAN OBRAZAC PONAŠANJA i da sa te strane do sada u Osijeku nije postojala kritična masa ljudi koja bi više utjecala na to da se ta "digresija" ispravi...nitko mi ne može reći da nešto što nikada nije bilo normalno je sada odjednom postalo normalno...
rori 1 je napisao/la: ›
E moj Sebastian potpuno te razumijem i znam što su pijani kreteni koji urlaju od ponoći do 5-6 ujutro od četvrtka do nedjelje.Stanovala sam pored Oks-a na Vukovarskoj .To je bila katastrofa doslovno svakih petnaestak minuta neko novo sranja pod prozorom ili se povraća ,svađa,tuče,pjeva razbija .... Uglavnom užas .Nisam sigurna da tome ima kraja i pomoći jer koliko vidim i ovdje ima pametnjakovića koji to ne kuže i uspoređuju tramvaje i promet sa bukom koju proizvode pijani kreteni.Tu usporedbe nema.Sva sreća prodala sam taj stan između ostalog i zbog neimanja noćnog mira i kupila kuću u slijepoj ulici i sad napokon spavam.Žalosno je da ljudi u svojim domovima nemaju mira niti noću.

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2010. 6:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja jednostavno ne razumijem da policija ne može uvesti reda.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
little_bee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2010. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2010. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

little_bee je napisao/la (Pogledaj post): › Pendrečiti balavurdiju po glavi!

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?p=331338#331338


tuć tuđu babu!
http://www.youtube.com/watch?v=IXNqqNjrIqk

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: