Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaustavimo pijanju osječku balavurdiju koja se dere po noći dok radni ljudi spavaju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsolutno se slažem da bi nešto trebalo poduzeti vezano uz tu balavurdiju.
Živim u Gundulićevoj ulici i četvrtkom i subotom je katastrofa.
Pijana balavurdija, ali i stariji alkosi, se dernjaju ulicama i stvaraju puno veću buku nego automobili.
Ok, kamion za odvoz smeća je glasniji kao i perač ceste..ali oni prođu za par minuta i priča tu završava.
Katastrofa je kada svakih pola sata prolazi grupica koja se dere, pjeva, svađa, šuta kante, udara po vratima, zvoni, skače po autima, lomi mladice drveća itd.
Ja sam inače u zgradi, dosta visoko, ali svejedno mi smetaju a i mojim susjedima od kojih neki imaju male bebe koje često počnu plakati nakon takve buke.
Nažalost, ta ista balavurdija će se opravdavati na ovom forumu kako jadni nemaju drugog izbora nego se vucarati po birtijama i cugati i onda vani radit sranja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2010. 19:03 
Naslov:  Re: Zaustavimo pijanju osječku balavurdiju koja se dere po noći dok radni ljudi spavaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sebastian, i ti si našao crkvu gdje ćeš se pomoliti..ovo ti je krivi forum...

tu ti obitavaju redom( i na ovoj temi ti odgovaraju):
1.Neradnici oni jednostavno ne kuže potrebu čovjeka da se naspava, vise na internetu do 3-4 ujutro pa spavaju do podne..i ne smeta im ništa.
2.Klošarski alternativci - oni opet cugaju po parkovima pa se osjećaju izravno pogođenima tvojim postom, čak ti savjetuju da se iseliš iz grada..jer, tko si ti da u GRADU-Urbanoj sredini, govoriš nešto protiv buke.
3.nedojebani balavci- Oni ti opet "spuštaju" na debilan način,ljepe neke video klipiće....Traže potvrdu svoje normalnosti, ozare ims e lica kad pročitaju barem 1 post istomišljenika.

...I tako ti moj sebastian ispadneš neki slučaj za psihijatriju, samo zato što želiš mir pod svojim prozorom da idući dan možeš kvalitetno odraditi svoje obveze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2010. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sebastian je napisao/la: › Pročitajte malo Zakon o redu i miru iz '93 sa svim dopunama i anexima iz '98 , pa onda i dalje držite da je u redu urlati po ulici usred noći, turirati aute i razbijati boce
Jel' tebi smetaju ljudi koji pricaju pod tvojim prozorom i prolaze ispod tvog prozora, ili ti smetaju ljudi koji urlaju, razbijaju i automobili koji "se turiraju"?! Ili sve skupa?!

@maniche, i mene probudi kamion Unikoma, pa ne smatram da bi im netko trebao napisati kaznu. Od smeca koje se skuplja nocu, gore je jedino smece koje se skuplja danju, jer izaziva prometne cepove. No, kamion Unikoma je nesto sto sam prihvatio onog dana kada sam razmislio i prihvatio da mi netko organizirano odvozi smece.

Jednako tako, automobili koji prolaze cestom su vjerojatno najnormalnija pojava, pojava koja proizlazi iz definicije ceste. Isto vrijedi i za tramvaj na tramvajskoj prugi.

Isto vrijedi i za plocnike i pjesake. Ako ti smetaju ljudi koji na plocniku pricaju o svom privatnom zivotu - onda vjerojatno imas losu stolariju, ili nisi svjestan da ti je prozor tik do pjesacke staze.

Btw. vidis da nisu svi neradnici koji po cijele dane navlace pitona. Ima i onih koji po cijele dane navlace neradnike.

Zivio sam nekoliko godina u zgradi iznad Trpimirove, u blizini danasnjeg Interspara. Od konstatnog prometa i buke nisam znao da mi budilica radi tik-tak, nakon preseljenja nisam tri dana mogao zaspati zbog tisine, ali mi nije bas palo na pamet traziti da nocu i ujutro netko zabrani promet ili kaznjava kamione koji su tamo prolazili i parkirali se na bivsem Doverovom parkiralistu. To je buka koja dolazi s tom pozicijom. Protiv nje se mozes boriti ili ignoriranjem ili boljim prozorskim oknima.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 19:21 
Naslov:  Re: Zaustavimo pijanju osječku balavurdiju koja se dere po noći dok radni ljudi spavaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Sebastian, i ti si našao crkvu gdje ćeš se pomoliti..ovo ti je krivi forum...

tu ti obitavaju redom( i na ovoj temi ti odgovaraju):
1.Neradnici oni jednostavno ne kuže potrebu čovjeka da se naspava, vise na internetu do 3-4 ujutro pa spavaju do podne..i ne smeta im ništa.
2.Klošarski alternativci - oni opet cugaju po parkovima pa se osjećaju izravno pogođenima tvojim postom, čak ti savjetuju da se iseliš iz grada..jer, tko si ti da u GRADU-Urbanoj sredini, govoriš nešto protiv buke.
3.nedojebani balavci- Oni ti opet "spuštaju" na debilan način,ljepe neke video klipiće....Traže potvrdu svoje normalnosti, ozare ims e lica kad pročitaju barem 1 post istomišljenika.

...I tako ti moj sebastian ispadneš neki slučaj za psihijatriju, samo zato što želiš mir pod svojim prozorom da idući dan možeš kvalitetno odraditi svoje obveze.



vidim opet si poceo podjebavat, mislio sam da si se unormalio ali jbg. izgleda da si ti Bog ovog foruma koji je jedini pametan. sori sto se sprdam sa temama prozvakanima milijun puta koje nemaju zakljucak i nista ne promjene. sori

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2010. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: › Ili jos bolje - uvedimo policijski sat od 8 navecer do 6 ujutro.

Malo si previše velikodušan s tim vremenskim rasponom.




osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.10.2010. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemojte mi dirat @maniche:-DDDDD

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Subo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što je centar grada neka zaštićena zona? Po čemu? Ako je buka, neka bude svagdje (ja recimo spavam kao beba, iako ih milijun prolazi ispred balkona)
Jedino rješenje ti je da bircevi rade do 2 i svi su sutra lijepo svježi i odmorni...
inače, represivnim mjerama tipa redari nećeš postići ništa...

_________________
Our greatest glory is not in never falling but in raising every time we fall
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2010. 22:00 
Naslov:  Re: Zaustavimo pijanju osječku balavurdiju koja se dere po noći dok radni ljudi spavaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mungos, da puno ne filozofiram..
svatko tko misli da je normalno derati se pod nečijim prozorom u 5 ujutro, nije normalan.
Uostalom, zakoni su tu i za takve stvari se dobiju kazne.
pametnom dosta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos...pročitaj što sam napisao 2 posta prije tebe...kakvo razgovaranje pod prozorom?
Kakav kamion Unikoma?
On dođe i prođe i ok, to tako mora.
Isto vrijedi za aute i tramvaj.
Tema ove rasprave je nešto sasvim drugo...
A izmotavanja su već počela Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.10.2010. 0:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba vratit miliciju ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.10.2010. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e sebastijane poteraj ih sve u pm, a kolko sam skužio živiš negdje kod tramvajske stanice u aveniji... pa ne vidim gdje će se mladež skupljat i čekati tramvaj, popričati o večerašnjem provodu i to glasnijim tonom naravno jer su pijani..

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogu ići pod Dravu ili sa druge strane obale drave,pa neka se deru do zore,tamo će jedino smetati jadnim životinjama u ZOO,a ako skrenu do kraja lijevo...mogu ili i u park kulture između Tvrđe i tenis igrališta,ni tu nitko ne živi...
dr. zoidberg je napisao/la: ›
e sebastijane poteraj ih sve u pm, a kolko sam skužio živiš negdje kod tramvajske stanice u aveniji... pa ne vidim gdje će se mladež skupljat i čekati tramvaj, popričati o večerašnjem provodu i to glasnijim tonom naravno jer su pijani..

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 8:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovome gradu su DRASTIČNO PALI KRITERIJI u SVAKOME POGLEDU.Tamo gdje mačka spava,miševi kolo vode. Ja se sjećam kako je Osijek prije izgledao: nije bio izgrađen kao sad,ali nije bilo ni hrpe kretena koji su provodili svoju strahovladu idiotizma, oni su se sakrili i nisu mogli doći niti do izražaja...uostalom kao što je Maniche rekao, NA KRIVOME FORUMU SAM gdje balava raja u majoritetu ugl.pije po noći , pa joj nije jasno kako to da ne mogu lajati nekome isprod prozora kad su u punoj snazi u 4 ujutro
Boost je napisao/la: ›
Apsolutno se slažem da bi nešto trebalo poduzeti vezano uz tu balavurdiju.
Živim u Gundulićevoj ulici i četvrtkom i subotom je katastrofa.
Pijana balavurdija, ali i stariji alkosi, se dernjaju ulicama i stvaraju puno veću buku nego automobili.
Ok, kamion za odvoz smeća je glasniji kao i perač ceste..ali oni prođu za par minuta i priča tu završava.
Katastrofa je kada svakih pola sata prolazi grupica koja se dere, pjeva, svađa, šuta kante, udara po vratima, zvoni, skače po autima, lomi mladice drveća itd.
Ja sam inače u zgradi, dosta visoko, ali svejedno mi smetaju a i mojim susjedima od kojih neki imaju male bebe koje često počnu plakati nakon takve buke.
Nažalost, ta ista balavurdija će se opravdavati na ovom forumu kako jadni nemaju drugog izbora nego se vucarati po birtijama i cugati i onda vani radit sranja...

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nećemo sad karikirati situaciju Mungos, jer to rade u vrtiću.Naravno da mi ne smetaju ljudi koji prolaze noću mojom ulicom, nego mi smeta neotesana pijana balavurdija koja se dere, razbija boce i iznosi svoj privatni život (vezu) sa partnerom 5 metara od mene...to ima pomalo veze i sa mentalitetom....netko tko nema osjećaj STIDA , već želi podijeliti svoje probleme u vezi sa pola Europske avenije , pa zato se svađa sa svojom balavicom , spada u kategoriju extrovertiranog idiota, kojemu fali 1.psihijatar 2.tečaj iz socijalizacije 3. bon-ton po 50 kn....takvih idiota ima u ovome gradu k'o šodera
Leteci mungos je napisao/la: ›
sebastian je napisao/la: › Pročitajte malo Zakon o redu i miru iz '93 sa svim dopunama i anexima iz '98 , pa onda i dalje držite da je u redu urlati po ulici usred noći, turirati aute i razbijati boce
Jel' tebi smetaju ljudi koji pricaju pod tvojim prozorom i prolaze ispod tvog prozora, ili ti smetaju ljudi koji urlaju, razbijaju i automobili koji "se turiraju"?! Ili sve skupa?!

@maniche, i mene probudi kamion Unikoma, pa ne smatram da bi im netko trebao napisati kaznu. Od smeca koje se skuplja nocu, gore je jedino smece koje se skuplja danju, jer izaziva prometne cepove. No, kamion Unikoma je nesto sto sam prihvatio onog dana kada sam razmislio i prihvatio da mi netko organizirano odvozi smece.

Jednako tako, automobili koji prolaze cestom su vjerojatno najnormalnija pojava, pojava koja proizlazi iz definicije ceste. Isto vrijedi i za tramvaj na tramvajskoj prugi.

Isto vrijedi i za plocnike i pjesake. Ako ti smetaju ljudi koji na plocniku pricaju o svom privatnom zivotu - onda vjerojatno imas losu stolariju, ili nisi svjestan da ti je prozor tik do pjesacke staze.

Btw. vidis da nisu svi neradnici koji po cijele dane navlace pitona. Ima i onih koji po cijele dane navlace neradnike.

Zivio sam nekoliko godina u zgradi iznad Trpimirove, u blizini danasnjeg Interspara. Od konstatnog prometa i buke nisam znao da mi budilica radi tik-tak, nakon preseljenja nisam tri dana mogao zaspati zbog tisine, ali mi nije bas palo na pamet traziti da nocu i ujutro netko zabrani promet ili kaznjava kamione koji su tamo prolazili i parkirali se na bivsem Doverovom parkiralistu. To je buka koja dolazi s tom pozicijom. Protiv nje se mozes boriti ili ignoriranjem ili boljim prozorskim oknima.

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sebastian
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2010. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znaš što , ti si očito došla negdje iz neke manje razvijene sredine gdje se drugima sugerira da se odsele ukoliko se kreteni naseru praviti probleme: ja ti lijepo sugeriram da se TI ODSELIŠ NEGDJE GDJE U RADIUSU OD 50 km NEMA NIKOGA,TAMO MOŽEŠ PIT PO CIJELI DAN I GALAMIT.Jedino možeš medvjedima i vukovima smetat
zla_tratinčica je napisao/la: ›
sebastian je napisao/la (Pogledaj post): › Hrpe automobile ne idu noću kao i danju,osim kretena koji ne turiraju u mojoj ulici , pa sam prisiljen zvati redartvenike,niti u jednom drugom gradu NISAM VIDIO DA SE KRETENI deru noću u najužem centru.Niti u Rijeci,Splitu niti u Zg-u.To se samo dopušta u Osijeku!!
Leteci mungos je napisao/la: ›
Buku stvaraju automobili. Buku stvaraju svatovske sale po gradu. Buku stvaraju i kamioni smecara.

Dakle, osim kretanja ljudi ulicom, zabranimo i automobile, svatove i skupljanje otpada.

Ili jos bolje - uvedimo policijski sat od 8 navecer do 6 ujutro.


Ti prijatelju prvo kod psihijatra, onda prodati stan i odseliti negdje u liku na brdo i biti ćeš sretan, a ne tu maltretirati ljude po forumu.

Bok <3 Smile

_________________
Bistri ljudi raspravljaju o idejama, prosječni ljudi o onome što se svakodnevno događa, neobrazovani ljudi raspravljaju o drugim ljudima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: