Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Taxi Cammeo - ispovijest vozača

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
eseker je napisao/la (Pogledaj post): › To je kapitalizam. Žao mi je lika koji se nije uspio uklopiti, odnosno naći načina da riješi nesuglasice.

A što se tiče Minovskog - ja sam mislio da on vodi biznis a ne karitas.


Cijeli tvoj upis jednak je rigotini nekog tko je popio 10 vrsta pića i to zabetonirao hambijem kod trovaća.


potpis

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la: ›
Ma to ti je tako kad radiš kod šiptara... Znaaaam. Oni bi svi nekako da radiš besple, trpiš ponižavanja, i šutiš. *

Nije problem ni u šiptarima a ni u njihovim majkama.
Problem je u jebenom, pokvarenom i korumpiranom društvu u kojem živimo i radimo

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2010. 15:03 
Naslov:  Re: Vox populi: Taxi Cammeo - ispovijest vozača
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok,ali jedna stvar ne štima.
koliko ja znam, kosta je makedonac Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
always ready je napisao/la: ›
Ma to ti je tako kad radiš kod šiptara... Znaaaam. Oni bi svi nekako da radiš besple, trpiš ponižavanja, i šutiš. *

Nije problem ni u šiptarima a ni u njihovim majkama.
Problem je u jebenom, pokvarenom i korumpiranom društvu u kojem živimo i radimo


Istina, al oni su posebna sorta. NIsam nacist, daleko od toga... ali brate šta je previše, previše je.


Ja sam za vrijeme služenja JNA upoznao dosta "šiptara" i meni su bili ok. Srbi i oni se fakat nisu mirisali, ali prema ostalima su bili korektni. Usput ovaj robovlasnik Minovski je čini mi se neko ubavo devojče (Makedonac) a ne šiptar

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.08.2010. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i kladim se da neće biti nikakvoga izbjegavanja vožnje taxijem jel opće poznato da su Osiječani narod koji dok nije meni dobro je i baš me briga za druge...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cannibal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.08.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto. To nam je donio Cammeo. A klajn, ja ga osobno poznam. Pa to je obični kriminalac i bezobraznik. Čudim se da nije u zatvoru..

_________________
BEHEADING
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.08.2010. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cannibal je napisao/la: ›
Eto. To nam je donio Cammeo. A klajn, ja ga osobno poznam. Pa to je obični kriminalac i bezobraznik. Čudim se da nije u zatvoru..


koji malo veći poduzetnik nije kriminalac i bezobraznik u Os?

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

always ready je napisao/la: ›
Nsam rasist, samo sam se uvjerila u neke stvari što su drugi govorili, a ja uvijek pričala nije to istina, ljudi su ljudi, svi smo isti, razlikuje nas samo karakter što se tiče ljudske vrijednosti, međutim ovog ljeta baš, uvjerila sam se da imaju određenu karakternu crtu koja ih sve prati, bez obzira jesu u rodu, ima veze samo sa nacijom. A ta karaktrena crta je da svi samo žele iskoristiti, pojebati, zajebati, slagati i bilo kako se okoristiti na tuđi račun. I da su im žene niža bića.


kako kome..moj super prijatelj je albanac,a dečko je legenda..ima ajme gorih "naših",koje osobno poznam,tako da nacionalnost ti ne treba biti mjerilo za prosudbu..svugdje ima losih ljudi,ne određuje to domovnica..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2010. 16:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To sam i ja mislila da ne određuje, i uvijek postoje iznimke. Znam da je Minovski makedonac, ali meni je sve to ista * kad se radi o iskorištavanju radnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gradonacelnik
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ukratko i ja sam prozivljavao slicno... sa tim danima odmora itd ... ali nije bilo takvog odnosa kao prema stoci..*

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BrunCHI
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.08.2010. 18:45 
Naslov:  Re: Vox populi: Taxi Cammeo - ispovijest vozača
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osim što su zakazale sve te službe koje ste naveli i koje su apsolutno zakazale, imam još jedan prijedlog - zašto njega netko od trenutačnih/bivših zatvorenika ne nalupa? Onako pošteno, slomi mu npr. noge, i ruke, čeljust?

Ako nadležne institucije ništa ne poduzimaju, zašto ne uzeti stvari u svoje ruke i sredit problem...ja bih to nazvao građanska inicijativa Very Happy
Tamo na istoku se radi ovakvih sranja koje on radi u najmanju ruku režu prsti Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 27.08.2010. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BrunCHI je napisao/la: ›
osim što su zakazale sve te službe koje ste naveli i koje su apsolutno zakazale, imam još jedan prijedlog - zašto njega netko od trenutačnih/bivših zatvorenika ne nalupa? Onako pošteno, slomi mu npr. noge, i ruke, čeljust?

Ako nadležne institucije ništa ne poduzimaju, zašto ne uzeti stvari u svoje ruke i sredit problem...ja bih to nazvao građanska inicijativa Very Happy
Tamo na istoku se radi ovakvih sranja koje on radi u najmanju ruku režu prsti Smile


zato što da to napraviš policija biti bila na vratima u roku 5 minuta i bio bi u zatvoru..jel naš zakon je napravljen da štiti ovakve ljude i kriminalce....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DarkMan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BrunCHI je napisao/la: ›
osim što su zakazale sve te službe koje ste naveli i koje su apsolutno zakazale, imam još jedan prijedlog - zašto njega netko od trenutačnih/bivših zatvorenika ne nalupa? Onako pošteno, slomi mu npr. noge, i ruke, čeljust?

Ako nadležne institucije ništa ne poduzimaju, zašto ne uzeti stvari u svoje ruke i sredit problem...ja bih to nazvao građanska inicijativa Very Happy
Tamo na istoku se radi ovakvih sranja koje on radi u najmanju ruku režu prsti Smile

LEGENDOOOOO ovo je bila ratna zona sto se za rijeku nemoze raci i tamo moze vuc ljude za nos, dok me neidje na nekog PTSP-ovca koji ce ga izbost nozem i za manju glupost a sto se tice i sina i gazde ja neznam ili su izuzetno hrabri ili izuzetno glupi pa nisu svjesni toga!!!! bilo kako bilo naičiće oni na nekog!!! ja sam takodjer sve gore navedeno prosao od otvorenja do isteka drugog ugovora,a sto se tice klajnai i ostalih koji su ostali ma ljudi nisu oni krivi sto nemaj izbora ili sto se daju manipulirat.
tko kaze da netko od vas nebi bio isti takav na nj poziciji svi ce reci JA NIKAD ali znate kako se kaze daj covjeku vlast i vidit ces kakav je!

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience!!!!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 19:29 
Naslov:  Re: Vox populi: Taxi Cammeo - ispovijest vozača
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije ovo jedini slučaj, ima ih još. To je i razlog zbog kojeg ne koristim usluge taxi cammeoa... Dok se odnos prema radnicima ne promjeni, nemam namjeru ni početi.

A Vi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jako mi je drago da se čovjek odlučio progovoriti što mu se dešavalo, i to bi svi trebali napraviti, ne samo u Cameu nego i dalje. Dokle got ljudi šute njihovi šefovi će ih gaziti i iskorištavati.

Kod mene u Vemilu je također bilo slično, a onda je ljudima pukao film pa je bilo što je bilo. Na žalost, bivši kolege su se brzo ohladili i ostavili Verici Resković i Tomislavu Čoviću svoje 3 plaće. Bez obzira što smo imali ponude ići na razne TV emisije i o tome govoriti. Bilo ih je strah, koga pitam se samo? Meni nitko nije prijetio a ni njima. Možda je bolje šutiti?

Tako da, ako vam ovo odgovara, da vas šutaju, gaze iskorištavaju i smiju vam se u facu, samo nastavite šutjeti jer vam tako i treba. U protivnom dignite svoj glas, šaljite medijima, organizirajte prosvjede, najavite ih u medijima, ljudi će sigurno doći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: