Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Putnici koji zaudaraju ili su goli do pasa više neće moći ući u vozilo GPP-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.08.2010. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la: ›
maniche

normalna sam..samo naj dio posta oko ljudi koji se osjete kad se oznoje unatoč desodoransima..miris tjela čovjeka je stvar prehrane..koja opet ima veze sa inaformacijama..kulturom življenja..pa bi se opet mogla vratiti na obrazovane..ali neću , nego da ne šiljimo postoje ljudi koji se ne peru po tjedan dana.

Tako je, postoje ljudi koji se peru i oni koji to baš ne rade redovno, a razlozi su sasvim druga priča.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlaCKaNgeL
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2010. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la: ›
Javni prijevoz koristim iz financijskih razloga, malo je glupo kad si nezaposlen i nemaš prihoda posuđivati lovu da bi vozio automobil jer si to nemožeš priuštiti, pa je on u garaži bez registracije do boljih vremena.


Oprosti morao sam ovo prokomentirati.
Takoder nezaposlen ali situacija je obrnuta...bas koristim auto iz financijskih razloga jer GPP je preskup.
Koliko god bilo smijesno kudikamo mi se vise isplati sjest u auto nego placati preskupe karte i jos se dobrano moram nasetati do odredista i cekati:(
Iskreno ni neznam koliko je trenutno karta ali mislim da je preko 10kn ako se nevaram...smijesna cijena i definitivno preskupa.


E sad da se vratimo temi:)
Iako novi pravilnik pomalo izaziva smijh fakat ima ljudi koji smrde na ogromnu udaljenost.
Vjerojatno je zbog takvih taj prijedlog i usvojen.

Iako gradskim prijevozom se godinama nevozim imam vrlo cesto priliku po trgovacim centrima "osjetiti" takve ljude.
Ne da se zapitam da li se prosli tjedan okupao nego doslovno se zapitam da li se prosli mjesec okupao osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2010. 23:49 
Naslov:  Re: Putnici koji zaudaraju ili su goli do pasa više neće moći ući u vozilo GPP-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo odluka/prijedlog je neprovediva. Naime, zabraniti nekom prijevoz javnim prijevozom zbog tijelesnih mirisa je protivno ustavu i podlozno tuzbi za naknadu stete. Ukoliko se GPP odluci na ovaj potez bojim se da ce u stecaj u rekordnom roku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2010. 0:39 
Naslov:  Re: Putnici koji zaudaraju ili su goli do pasa više neće moći ući u vozilo GPP-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bi ovo bio osijek031 da nema dezurnih pljuvaca

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.08.2010. 7:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Autor: Marija Mihelić/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/ foto-arhiv 031

Tko je autor i čije su novine nije ni čudo kakve gluposti objavljuju.


Zadnja promjena: davorccc; 11.08.2010. 11:21; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.08.2010. 7:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steta za ove gole do pasa..a bilo je tako dobrih torza

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.08.2010. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la: ›
rori 1 je napisao/la: ›
Znači vozač će na vratima dočekivati putnike i njuškati ih .Vrlo domišljato nema šta.Kad čitam ovaj tekst pitam se jel to neka sprdnja ili misle ozbiljno.Smrdljivih je uvijek bilo i biti će ih, njih ništa nemože pokolebati u njihovom smradu. Laughing


ma nece ni jednog penzionera pustiti u tramvaj i rijesen problem


Oni se ionako voze đaba... ni ne treba ih pustit !

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2010. 8:34 
Naslov:  Re: Putnici koji zaudaraju ili su goli do pasa više neće moći ući u vozilo GPP-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2Oprosti morao sam ovo prokomentirati.
Takoder nezaposlen ali situacija je obrnuta...bas koristim auto iz financijskih razloga jer GPP je preskup.
Koliko god bilo smijesno kudikamo mi se vise isplati sjest u auto nego placati preskupe karte i jos se dobrano moram nasetati do odredista i cekati:(
Iskreno ni neznam koliko je trenutno karta ali mislim da je preko 10kn ako se nevaram...smijesna cijena i definitivno preskupa. "

HELO kako može biti jeftinije...mjesečno bar moraš natočiti 300-400 kn minimum, da ne pričamo o registraciji i ostalo, a mjesečna karta za nezaposlene u prvoj zoni je samo 50 kn...INFORMACIJE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2010. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BlaCKaNgeL je napisao/la (Pogledaj post): ›
Oprosti morao sam ovo prokomentirati.
Takoder nezaposlen ali situacija je obrnuta...bas koristim auto iz financijskih razloga jer GPP je preskup.
Koliko god bilo smijesno kudikamo mi se vise isplati sjest u auto nego placati preskupe karte i jos se dobrano moram nasetati do odredista i cekati:(
Iskreno ni neznam koliko je trenutno karta ali mislim da je preko 10kn ako se nevaram...smijesna cijena i definitivno preskupa.


Hm...pa ti prijatelju imaš neku "gadnu" matematiku u glavi! Daj nas molim te prosvijetli i objasni kako za manje od 60 kn (toliko naime košta mjesečna karta za nezaposlene za II zonu - uključuje bezbroj vožnji tramvajima i autobusima na području grada) uspiješ točiti gorivo, platiti registraciju, osiguranje i servis, a možda i ratu kredita (za prosječni automobil mjesečno registracija, osiguranje i servis kada se podijeli na 12 mjeseci ispadne oko cca 350 kn), te neki eventualni kvar!? Ovo stvarno spada u sferu naučne fantastike i predlažem da te ove godine Hrvatska predloži za Nobelovu nagradu u području istraživanja, a u najmanju ruku da budeš stavljen u nadzorne odbore Hep-a, HŽ-a i sličnih poduzeća jer svojim razmišljanjem i računanjem možeš donijeti ozbiljne uštede na nivou države. Svaka čast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pavijan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 413
Lokacija: oblokacija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2010. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije da se miješam i nešto pametujem, ali očito je čovjek mislio na radničku mjesečnu koja košta 230 kn (ak se ne varam) što je 28 litara goriva iliti 300-400 prijeđenih kilometara... na 22 radna dana je to za grad solidna svota kilometara samo za posao... međutim, kako si i sam rekao, pri tome nisu uračunati servisi, cijena, registracija i osiguranje, tako da je računica nepotpuna i netočna...

_________________
lošije je bolje
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2010. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la: ›
maniche

normalna sam..samo naj dio posta oko ljudi koji se osjete kad se oznoje unatoč desodoransima..miris tjela čovjeka je stvar prehrane..koja opet ima veze sa inaformacijama..kulturom življenja..pa bi se opet mogla vratiti na obrazovane..ali neću , nego da ne šiljimo postoje ljudi koji se ne peru po tjedan dana.


ima isto ljudi koji imaju poremećaj znojnih žlijezda , znači neka vrsta bolesti, koji se redovito peru, špricaju dezodoransima svakih pola sata, ali i dalje vonjaju, jer jednostavno na to ne mogu uticati...nisam jedan od tih sva sreća. Smile

e sad ne dopustiti nekom vožnju javnim gradskim prijevozom zbog bolesti je notorna glupost.

znači, ima smrdljivaca, a ima i smrdljivaca. jedan od glupljih brainstorminga u zadnje vrijeme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2010. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nista od ovoga..zajeb Smile
Meni se cini kao da su ovo pustili u javnost da na fini nacin ljudima kazu da bi se mogli malo tusirati i namirisati kad idu u javnost.
Vidim gpp je na portalima ,drzavnim medijima..bolje marketnisko pozicioniranje Smile)

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2010. 18:35 
Naslov:  Re: Putnici koji zaudaraju ili su goli do pasa više neće moći ući u vozilo GPP-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Yoanna35 je napisao/la: ›
..ova županija ima 60% stanovništva sa osnovnom školom..možda tu leži problem...


Nije 60% nego 40% - izvor ->link

Prije 4 godine, 60% zaposlenih u Hrvatskoj imalo je završenu srednju školu - izvor -> link

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2010. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad eto ono ništa od toga Very Happy

Ma daj, Medić opet izjavio ortodoksnu idiotariju? Ma nije moguće XDXD - a dobro za godinu dana možemo očekivati od ove gradske vlast da će početi i selektirati i obilježavati sve ostale građane. Vjerojatno na one koji imaju njihovu iskaznicu i na sve ostale.

A onda će one koji imaju njihovu iskaznicu djeliti na one koji su bili manje od 5 puta na seminaru u Drinovcima i na one koji su bili više. Pa onda na one koji su mu tamo i kopali bazen i na one koje nisu. Pa tako dalje i dalje i dalje...

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali stipa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2010. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

......a što raditi sa smrdljivim, masnim, krezubim,.......tramvajcem.....vannnnnnnn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: