Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Putnici koji zaudaraju ili su goli do pasa više neće moći ući u vozilo GPP-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.08.2010. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): ›
Yoanna35 je napisao/la: ›
maniche

normalna sam..samo naj dio posta oko ljudi koji se osjete kad se oznoje unatoč desodoransima..miris tjela čovjeka je stvar prehrane..koja opet ima veze sa inaformacijama..kulturom življenja..pa bi se opet mogla vratiti na obrazovane..ali neću , nego da ne šiljimo postoje ljudi koji se ne peru po tjedan dana.


ima isto ljudi koji imaju poremećaj znojnih žlijezda , znači neka vrsta bolesti, koji se redovito peru, špricaju dezodoransima svakih pola sata, ali i dalje vonjaju, jer jednostavno na to ne mogu uticati...nisam jedan od tih sva sreća. Smile


ma napisala je toliko gluposti da ju uopće nisam htio komentirati...obrazovanje je povezala sa mirisom znoja, majko mila...

Nisam ni ja jedan od tih, na svu sreću.
imam prijatelja koji ima te probleme i znam koliko mu je zbog toga bed, još da ga izbace iz tramvaja...pa ono, dno dna društva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.08.2010. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo vam i ispravka odgovornih osoba uz dodatno pojašnjenje... Kliknite na zvučnik i poslušajte...


_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2010. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la: ›
Evo vam i ispravka odgovornih osoba uz dodatno pojašnjenje... Kliknite na zvučnik i poslušajte...

http://www.hrt.hr/index.php?id=475&tx_ttnews[tt_news]=83144&tx_ttnews[backPid]=474&cHash=328ca79771


ma mogu se oni sad ispravljati i izvlaciti koliko hoce...zasrali su i šefa i stanicu sa ovime Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali stipa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2010. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma mogu se oni sad ispravljati i izvlaciti koliko hoce...zasrali su i šefa i stanicu sa ovime Smile
[/quote]....i oni ce pjede,,,kad su posrani....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.08.2010. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali stipa je napisao/la: ›
......a što raditi sa smrdljivim, masnim, krezubim,.......tramvajcem.....vannnnnnnn


Onaj brko je vječno pijan i vonja na alkohol, ima masnu odurnu kosu i one divlje brčine i taj da tjera smrdljivce van... užas!!!

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.08.2010. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali stipa je napisao/la: ›
......a što raditi sa smrdljivim, masnim, krezubim,.......tramvajcem.....vannnnnnnn


Onaj brko je vječno pijan i vonja na alkohol, ima masnu odurnu kosu i one divlje brčine i taj da tjera smrdljivce van... užas!!!


nit je pijan nit smrdi Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali stipa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2010. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nit je pijan nit smrdi Laughing,,,,al je premali,stalno će mu nos biti u nečijem rasporku ili što bi na hrvatski bilo u šlicu.....a tu su i brkovi,,,,zagarantirano pražnjenje do iduće stanice...navalite narode....
[/quote]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: