Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stanari Radićeve: Pijani maloljetnici od Radićeve ulice napravili su Bejrut

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
jer bit ove teme nije što vi odete van i izbezumite se od alkohola, već što radite sranja poslije.
Točno tako.Idi brate mili popij litru rakije,uništi se kolko god hoćeš ali neka ostane na tome da štetiš isključivo sebi a ne okolini.E sad je tu pitanje i kako alkohol utječe na pojedine osobe,al šta piješ ak ti škodi.
I dobro je rekao @tamna strana,danas je kul ako si na fejsću stavio sliku u kojoj ispijaš bocu nečeg oštrog,napiso da si pokido stolicu i *ebo majku policajcu.I onda skupina kretena ravnih onome koji tako šta objavi tebi ostavlja komentar kako si super,kralj,zmaj i lijepo ti podiže samopouzdanje(krivo).I šta će onda kreten kad vidi da je super,nego nastavit po svom.
I *ebo ti i državu i grad i policiju kad oni ne mogu riješit problem pijanih maloljetnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
casual
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2010. 2:13 
Naslov:  Re: Stanari Radićeve: Pijani maloljetnici od Radićeve ulice napravili su Bejrut
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bitno da vi "stariji" znate pametovat a bili ste isti ko i mi u nasim godinama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2010. 2:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

casual je napisao/la: ›
bitno da vi "stariji" znate pametovat a bili ste isti ko i mi u nasim godinama.

Jesmo li?

Nisam nikad nikom razbio staklo. Nigdje nisam razbacao stolice. Nikad nisam izokrenuo prometni znak na putu kući. Nikad nisam urlao u 4 ujutro drugima pod prozorom. Nikad nisam policajcu, kad me zatražio dokumente, rekao da si jebe mater. Kad sam se napio prvi put ko đubre, braća su me toliko sprdala da nisam alkohol pogledao dok nisu prestali. Nikad nisam nikom oštetio auto jer mi je, eto, došlo. Nikad čak nisam ni napao nekog drugog jer je nešto iskomentirao ili krivo rekao.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve to treba prebit i mir božji... u slučaju potrebe, postupak ponoviti sve dok se ne dođe do određenog rezultata Very Happy

imam 22 godine, napijao sam se, još se napijam tu i tamo Very Happy, ali sranja nikada napravio nisam... ak ti se baš toliko pripiša, odi u neki grm pa pišaj, a ne nekome na ulazna vrata...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

casual je napisao/la: ›
bitno da vi "stariji" znate pametovat a bili ste isti ko i mi u nasim godinama.


A ovim picanima, da ne kažem balavurdiji, je ovo glavni argument...
Žalosno......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Fu
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2010. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve popalit i ćao!! =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2010. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vi uzorni gradjani ovog grada koji ste kao djeca odgajani na najbolji nacin da iz proslosti nemate ni trunku srama, svaka vam cast, ali i kroz vase generacije su prolazili pojedinci istog ponasanja stoga ajmo prestat tupit...............bilo je sranja i bit ce ga, nije nas sve majka tjerala da je cesljamo prije spavanja i kad se probudi ili nosimo rucnik jer ga je zaboravila ponijeti prije tusiranja. i nije problem konzumacija alkohola u slicnim lokalima mladih, nego trgovacke radnje koje im alkohol prodaju pa već unaprijed načokirani dođu do takvih lokala. ne krivim te trgovkinje koje im prodaju, nego njihove poslodavce koje ih nadziru i sankcioniraju ukoliko su odbile prodaju bilo kojeg artikla.................kako rekoh cijela tvrđa je zapišana jer nekima je lakse izaci na ulicu se istovarit, a nekima se gadi uci u te zapisane toalete pojedinih lokala gdje pišoline ima do gležnja................divim se curama koje ulaze u takve toalete pa prsti u stiklicama i sandalicama obavezno plivaju u pišolini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
casual
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2010. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la (Pogledaj post): ›
casual je napisao/la: ›
bitno da vi "stariji" znate pametovat a bili ste isti ko i mi u nasim godinama.


A ovim picanima, da ne kažem balavurdiji, je ovo glavni argument...
Žalosno......


sori što nismo sveci ko vi koji nikad niste razbili čašu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
casual
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2010. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: ›
vi uzorni gradjani ovog grada koji ste kao djeca odgajani na najbolji nacin da iz proslosti nemate ni trunku srama, svaka vam cast, ali i kroz vase generacije su prolazili pojedinci istog ponasanja stoga ajmo prestat tupit...............bilo je sranja i bit ce ga, nije nas sve majka tjerala da je cesljamo prije spavanja i kad se probudi ili nosimo rucnik jer ga je zaboravila ponijeti prije tusiranja. i nije problem konzumacija alkohola u slicnim lokalima mladih, nego trgovacke radnje koje im alkohol prodaju pa već unaprijed načokirani dođu do takvih lokala. ne krivim te trgovkinje koje im prodaju, nego njihove poslodavce koje ih nadziru i sankcioniraju ukoliko su odbile prodaju bilo kojeg artikla.................kako rekoh cijela tvrđa je zapišana jer nekima je lakse izaci na ulicu se istovarit, a nekima se gadi uci u te zapisane toalete pojedinih lokala gdje pišoline ima do gležnja................divim se curama koje ulaze u takve toalete pa prsti u stiklicama i sandalicama obavezno plivaju u pišolini.

e tocno to. sad ovi glume neke dobrice, "mi nismo to radili, mi smo pili sok i nismo razibjali case..dada.. a vi ste propala generacija"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

casual je napisao/la: ›
Vic.Mackey je napisao/la: ›
vi uzorni gradjani ovog grada koji ste kao djeca odgajani na najbolji nacin da iz proslosti nemate ni trunku srama, svaka vam cast, ali i kroz vase generacije su prolazili pojedinci istog ponasanja stoga ajmo prestat tupit...............bilo je sranja i bit ce ga, nije nas sve majka tjerala da je cesljamo prije spavanja i kad se probudi ili nosimo rucnik jer ga je zaboravila ponijeti prije tusiranja. i nije problem konzumacija alkohola u slicnim lokalima mladih, nego trgovacke radnje koje im alkohol prodaju pa već unaprijed načokirani dođu do takvih lokala. ne krivim te trgovkinje koje im prodaju, nego njihove poslodavce koje ih nadziru i sankcioniraju ukoliko su odbile prodaju bilo kojeg artikla.................kako rekoh cijela tvrđa je zapišana jer nekima je lakse izaci na ulicu se istovarit, a nekima se gadi uci u te zapisane toalete pojedinih lokala gdje pišoline ima do gležnja................divim se curama koje ulaze u takve toalete pa prsti u stiklicama i sandalicama obavezno plivaju u pišolini.

e tocno to. sad ovi glume neke dobrice, "mi nismo to radili, mi smo pili sok i nismo razibjali case..dada.. a vi ste propala generacija"


nismo svi isti, balkanoidni primitivci kojima je jedini cilj preživjeti od pijanstva do pijanstva, razbiti čašu, nekome glavu ili auto... vjerujem da je to možda nekome malo teže percipirati stoga ću ipak napisati još jednom - nismo svi isti Wink

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2010. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najjača spika.."a vi kad ste bili mladi" haha..
pa imam 25, i dalje izlazim i radim sve što sam sa 19.

i dalje ne shvaćam koji je to mentalni sklop da na putu kući nekom usput otkine retrivizor ili razbije šajbu.

i vi balonje koji se isčuđavate što vas se napada, vi jeste propali pripadnici svoje generacije..a kad znam kakav vas život čeka(gledajući danas gdje su takvi frajeri iz moje generacije) mogu vas samo žaliti.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2010. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja znam kad sam bio 14-15 god da nisam izlazio u klubove...rade sam bio na nogosu po cijele dane,a opijanje mi nije predstavljalo nikakvu zabavu...tu i tamo sam znao s ekipom otic do grada na cugu na promenadu i to je to...a ovi danas ajd sto vec izlaze u klubove ali to je pijano da pijanije ne moze biti...ne znam sta njihovi starci njima kazu na to kad dodu kuci...ali kao sto sam vec rekao da su i stariji takvi i moze ih se viditi po tvrdi vikendom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-UnKnoWn- V.N.O
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 13:12 
Naslov:  Re: Stanari Radićeve: Pijani maloljetnici od Radićeve ulice napravili su Bejrut
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ja npr. imam 16 godina i pijem skoro svaki dan, s time da se napijem samo subotama... Al opet ne radim sranja, izadem sa ekipom van da "prochilamo" mal po "hood-u" al opet ne radimo gluposti jer nemamo nista o toga... ak me tjera pisat odem iza nekog drveta i ispisam se a ne nekom covjeku doci i ispisat mu se po vratima... zbog takvih sto razbijaju i rade nerede "maloljetnici" dolaze na los glas... znam ljude od 20-28 godina i pocaste me cugom jer nemam nikakvih problema sa njima jer ne radim sranja i nist im ne prigovaram jer znam neke osnove bontona koje bi svaki covjek trebao imat od 0-24 na umu... svatko treba imat svoju granicu sto se tice alkohola i ak znaju da se nemogu kontrolirat u pijanom stanju nebi trebali piti a ako piju onda bi trebali biti u drustvu s nekim ko ce ih dovesti u red i pred kojima ce ih biti sramota raditi gluposti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 13:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e takvi kao ti su rijetkost. vjerovatno si odrastao u onim ostacima društva gdje su se poštivali stariji i gdje su od malena usađeni neki normalni kriteriji ponašanja, gdje je postojala hijerarhija u društvu/kvartu. znao si tko tebe može slat po pljuge i koga ti moš slat po pljuge.

današnja balavurdija je katastrofa. di je meni palo na pamet starijem odbrusit il nedo bog opsovat nešt, jebote popio bi mare dok bi se okrenuo, a da ne spominjem muriju. još uvijek imam strah od murije jer se prije znalo, ak prisereš drotu dobiš po pički.

a da ne spominjem razbijat ljudima šajbe, kidat retrovizore, razbijat izloge itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
casual
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2010. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e lega da si pripadnik moje generacije nebi tako mislio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: