Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stanari Radićeve: Pijani maloljetnici od Radićeve ulice napravili su Bejrut

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sada "skrolni" 5,6 postova gore i pročitaj da piše da nije problem ako voliš popit, već nešto sasvim drugo što je uzorkovano pijenjem i lošim odgojem Wink
A "balavurdija" su upravo oni.
Što je po tebi pretjerivanje?
Po meni "pretjerivanje" započinje kada se balavurdija nacucla pa se dernja po ulici, bude ljude koji nekim čudom spavaju iza ponoći, a da ne spominjem male bebe kojih imam 2 u susjedstvu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2010. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › .......ostavite covjeka da radi svoj posao u tom lokalu...........................cijela Tvrđa je zapišana pa ne komentirate...............da, jbg tamo piša gradska elita


blago nama ako nam je 95% mladeži gradska elita.
Kako on to radi svoj posao?
kvalitetni program?dobar prostor?
u westu je navukao silu klošara zbog cijene cuge od 5 kuna.. i navukao je maloljetnike jer im je davao cugu.
sada ga takvi prate iz westa u radić a on jadan kuka kako se protiv toga bori, ima izbacivače i štatijaznam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › .......ostavite covjeka da radi svoj posao u tom lokalu...........................cijela Tvrđa je zapišana pa ne komentirate...............da, jbg tamo piša gradska elita


blago nama ako nam je 95% mladeži gradska elita.
Kako on to radi svoj posao?
kvalitetni program?dobar prostor?
u westu je navukao silu klošara zbog cijene cuge od 5 kuna.. i navukao je maloljetnike jer im je davao cugu.
sada ga takvi prate iz westa u radić a on jadan kuka kako se protiv toga bori, ima izbacivače i štatijaznam.


bori se covjek protiv njih vjerovo ti il ne, al takvih klosara ima 10ak i takvi su potjerali one normalne i malo starije koji su u radic dolazili svake subote od Nove Godine do prije mjesec dana

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2010. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti boost..................prestani pljuvat po osjeckoj mladezi.................to nije balavurdija, zbog pojedinaca ti sve njih nazivas pijanom balavurdijom

znam vlasnika i znam da se trudi drzati to pod kontrolom, ali zbog ovakvih clanaka policija mu neda disat, stalno racije......................cini mi se da je postalo osobno i da silji zob netko iz "grada"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2010. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bi se slozio da samo tzv. ''balavurdija'' radi probleme tipa: pisanje,riganje itd. i stariji su takvi samo tko ce o njima pisati,nitko...a u istom su rangu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tom-2 je napisao/la (Pogledaj post): › ne bi se slozio da samo tzv. ''balavurdija'' radi probleme tipa: pisanje,riganje itd. i stariji su takvi samo tko ce o njima pisati,nitko...a u istom su rangu


tocno, ima takvih na forumu al i oni pljuju po mladima a glume nevinasca Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, balavurdija je mladež koja cuga, nije dobro odgojena i radi sranja...kao što sam i napisao Wink
Ostali su samo mladež...ili moram još i nacrtati?
Istina je i da stariji rade sranja, usudio bih se reći čak i podjednako..oni su u glavi također balavurdija Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2010. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la: ›
znam vlasnika i znam da se trudi drzati to pod kontrolom, ali zbog ovakvih clanaka policija mu neda disat, stalno racije......................cini mi se da je postalo osobno i da silji zob netko iz "grada"


mislim, koliko ti kontrole treba? stavi nekog na ulaz i nek čekira osobne, ko nema ili je ispod 18 nema unutra. gotova priča. šta izmišljate toplu vodu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino i vic, kako bi vi riješili problem tih nekoliko problematičnih pojednica? čitam sve vaše postove do sada na ovu temu, ali osim nergumentiranog laprdanja ne vidim nikakav konkretan i kvalitetan prijedlog... očekujući normalan i kao što napisah, argumentiran odgovor, želim lijep pozdrav...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
Vic.Mackey je napisao/la: ›
znam vlasnika i znam da se trudi drzati to pod kontrolom, ali zbog ovakvih clanaka policija mu neda disat, stalno racije......................cini mi se da je postalo osobno i da silji zob netko iz "grada"


mislim, koliko ti kontrole treba? stavi nekog na ulaz i nek čekira osobne, ko nema ili je ispod 18 nema unutra. gotova priča. šta izmišljate toplu vodu.


pa to se i radi tamo pise ti u tekstu da im se ne posluzuje alkohol al ti strvinari svejedno dolaze
@123456 ja sam pisao o tome kakvo je stvarno stanje tamo jer znam iz prve ruke, prijedloga nemam jel ne znam sta moze upalit, covjek se trudi tamo koliko moze a vi ga svejedno napadate, sto ne napadate one u tvrđi di to isto rade ali puno stariji od ovih?
uvijek je lako srat klincima i glumit frajere a da je rijec o onima iz tvrđe od cca 25god onda bi sutili jer sa takvih vecina boji Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kojeg čovjeka napadam? Smile
samo onoga koji piša, sere, povraća i pljuje po nečijem domu, autu ili ulici....

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): › kojeg čovjeka napadam? Smile
samo onoga koji piša, sere, povraća i pljuje po nečijem domu, autu ili ulici....


dobro nisam mislio na tebe konkretno neg na one sto napadaju vlasnika, ugl i nitko ne pisa, povraca ili ista slicno po necijem autu ili kuci, a i kuca tamo nema Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"kojeg čovjeka napadam?
samo onoga koji piša, sere, povraća i pljuje po nečijem domu, autu ili ulici...."

Ma ovi picani nikako da shvate to....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2010. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

teen je napisao/la: ›
de svi ste propali. vi što serete protiv svega toga niste u redu..jbt. sjetite se vaših mlađih dana..odkad se west zatvorio mi ''maloljetnici'' neamo više gdje izać..sve je propalo u tom Osijeku..sveee!!!!!!i sad još idete srat i za Radić..ma de poslušajte se...

sunce ti jebem, ja kao maloljetnik nisam smio nekom starijem reć nešto krivo jer sam znao da mi slijedi jedna za uvo odma. I onda kad bi još došao kuć (a morao sam do 2 bit kod kuće, što je još i bilo velikodušno od mojih staraca) sam se molio da moji slučajno ne saznaju s kim sam bio i gdje sam bio jer da sam bio negdje ili s nekim tko/što im nije odgovaralo, dobio bi još po pički i za to.

vama klincima ćaće i matere nisu držale lekcije iz poštovanja i zdravog razuma uopće, jer bit ove teme nije što vi odete van i izbezumite se od alkohola, već što radite sranja poslije.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
teen je napisao/la: ›
de svi ste propali. vi što serete protiv svega toga niste u redu..jbt. sjetite se vaših mlađih dana..odkad se west zatvorio mi ''maloljetnici'' neamo više gdje izać..sve je propalo u tom Osijeku..sveee!!!!!!i sad još idete srat i za Radić..ma de poslušajte se...

sunce ti jebem, ja kao maloljetnik nisam smio nekom starijem reć nešto krivo jer sam znao da mi slijedi jedna za uvo odma. I onda kad bi još došao kuć (a morao sam do 2 bit kod kuće, što je još i bilo velikodušno od mojih staraca) sam se molio da moji slučajno ne saznaju s kim sam bio i gdje sam bio jer da sam bio negdje ili s nekim tko/što im nije odgovaralo, dobio bi još po pički i za to.

vama klincima ćaće i matere nisu držale lekcije iz poštovanja i zdravog razuma uopće, jer bit ove teme nije što vi odete van i izbezumite se od alkohola, već što radite sranja poslije.


i da nemate vi sta radit u radicu maloljetni ste ne mozete do cuge, ako i dodete onda bar imajte malo mozga pa nemojte dolazit toliko do izrazaja Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: