Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stanari Radićeve: Pijani maloljetnici od Radićeve ulice napravili su Bejrut

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
-UnKnoWn- V.N.O
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›

današnja balavurdija je katastrofa. di je meni palo na pamet starijem odbrusit il nedo bog opsovat nešt, jebote popio bi mare dok bi se okrenuo, a da ne spominjem muriju. još uvijek imam strah od murije jer se prije znalo, ak prisereš drotu dobiš po pički.



stvar je u tome sto ne postoji vise nikakav autoritet... roditelji nist ne poduzimaju jer vise nemaju snage da vode svoju djecu u red a da ne govorim o policiji... ne rade svoj posao... prosli tjedan idem kuci oko pol 1 i vidim maricu i patrolni auto ispred PEKARE... i 2 "drota" stoje u pekari i jedu, ostala trojica zuje vani a klinka od 12-13 godina samo prode pored njih... jel to normalno??? moj prijedlog je da posto roditelji ni policija nist ne poduzimaju da barem mal starija ekipa dovede u red takozvanu "balavurdiju"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim po godinama ovi sto seru najvise da oni ni nisu imali mogucnosti izlazit van jer kad su oni imali 16-17-18god je bilo vrijeme domovinskog rata pa zato serendaju. A ovi stariji su mi najjaci jer opet lako je srat klincu kad radi sranja a kad napravi to neko njegovih godina onda suti ko zaliven.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

podjednaka je krivnja na roditeljima i društvu i tako je oduvijek. ja sam počeo izlaziti sa 15 godina, u početku je to bilo samo vikendom i znalo se i podnapit i napit, ali nikome nije padalo na pamet kurčit se, demolirat, a kamoli provocirat starije. starci mi, otkad sam počeo izlazit, apsolutno nikad nisu nametali nekakva vremenska ograničenja iz jednostavnog razloga što su me dobro odgojili i imali povjerenja u mene. vrhunac pizdarija u naše doba je bio kad bariš nečiju butru pa se zakače dvije ekipice i sve se smiri nakon par minuta. naravno, bilo je i tada naših vršnjaka koji su bili malo više na onu stranu, ali takvi su bili debela manjina. imam osjećaj da je danas svaki drugi balo takav. meni ni najmanje ne smetate vi maloljetnici kad vas vidim vani, jer kao što kažete i mi smo izlazili u tim godinama, ali to kako se velik dio vas ponaša u takvim situacijama, tjera jednostavno ljude da imaju o vama takvo razmišljanje. curice od 13, 14 godina glume facebook kurve, majstori od isto toliko godina mrtvi pijani hodaju i dernjaju se kroz grad, redovito goli do pasa. jednom takvom sam u subotu skoro odgrizao glavu kad mi je iz apsolutno čista mira jebo mater u prolazu. ali jednom će naletit na nekog malo pomaknutog pa će se onda dići i roditelji i institucije i pravit će se grupice na fejsbaću itd. još jednom ponavljam, da se većina vas ponaša normalno, nitko vam nebi ni riječ rekao.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ček, a tebi je normalno radit sranja. po tebi je sasvim normalno skočit čovjeku na auto il bacit kamen u šajbu, otkinut retrovizor, brisač, antenu. vas 5 u bolnicu strpat slabijeg od vas, jebat mater murijaku, silovat curu u parku itd. to je normalno ?

pa jebote izlazim od 1996 godine i to sam se vucaro po najčudnijim mjestima i s najgorim ološem i narkomanima kojekakvim, diletantima i kretenoidima i tuko se po birtijama i po kvartovima pa mi nikad na pamet nije palo radit sranja ko što današnji balavci rade.

i još se opravdavate kao to je super i sjajno i mi smo svi glupani jer ko smo mi da vama govorimo šta da radite. pa da vidim nekog da mi skače po obiteljskom autu za kojeg su moji starci dirinčili 5 godina pa jeo bi i pišo na slamku sljedećih pola godine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ček, a tebi je normalno radit sranja. po tebi je sasvim normalno skočit čovjeku na auto il bacit kamen u šajbu, otkinut retrovizor, brisač, antenu. vas 5 u bolnicu strpat slabijeg od vas, jebat mater murijaku, silovat curu u parku itd. to je normalno ?

pa jebote izlazim od 1996 godine i to sam se vucaro po najčudnijim mjestima i s najgorim ološem i narkomanima kojekakvim, diletantima i kretenoidima i tuko se po birtijama i po kvartovima pa mi nikad na pamet nije palo radit sranja ko što današnji balavci rade.

i još se opravdavate kao to je super i sjajno i mi smo svi glupani jer ko smo mi da vama govorimo šta da radite. pa da vidim nekog da mi skače po obiteljskom autu za kojeg su moji starci dirinčili 5 godina pa jeo bi i pišo na slamku sljedećih pola godine.


Naravno da nije normalno radit sranja, ali OPET PONAVLJAM to sto pise u novinama nije istina da se bacaju stolice i kidaju auti!!!! bar u radicevoj i u blizini. nadalje nitko ne kaze da je to super, tih budala je UVIJEK bilo I BIT CE a to je grupica od 5-6 idiota na 150 normalnih. I onda se dogada da pljujete po svima a vecina ni kriva ni duzna, i opet vas pitam zasto ne serete nekome svojih godina kad se bahate u tvrđi nego serete klincima i glumite frajere?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Suncica_DGO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2010. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uopće ne vidim razloga zašto bi neko bio nasilan i poluretardiran i počeo razbijat. Većina nas kad se napije je vesela Smile Smile. A ovi što piju pa razbiju, razbit će i trijezni.

_________________
...Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-UnKnoWn- V.N.O je napisao/la: ›
Evo ja npr. imam 16 godina i pijem skoro svaki dan


možda bi bilo najbolje da potražiš pomoć

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2010. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Suncica_DGO je napisao/la: › A ovi što piju pa razbiju, razbit će i trijezni.

:facepalm:

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim po godinama ovi sto seru najvise da oni ni nisu imali mogucnosti izlazit van jer kad su oni imali 16-17-18god je bilo vrijeme domovinskog rata pa zato serendaju. A ovi stariji su mi najjaci jer opet lako je srat klincu kad radi sranja a kad napravi to neko njegovih godina onda suti ko zaliven.


Malo ti ne štima računica, ovdje jednu stranu zastupaju ljudi od oko 25 godina, a drugu mahom stariji maloljetnici. Bit će da si još mamuran od vikenda.

Ovaj mladi gospodin koji ima šesnaest godina i pije svaki dan bi se zaista trebao zabrinuti, jer se tu više ne radi o rekreativnom pijenju, nego o kroničnom, što vrlo lako može rezultirati alkoholizmom, ako već i nije. Nadam se da nije ovo potonje.

Problem je što današnje pubertetlije, rekao bih-u većini slučajeva, ne poštuju ni vlastite roditelje, a kako će tek onda poštivati nekoga tko je od njih stariji deset ili petnaest godina. Ilustrirao bih to jednostavnim primjerom: kada sam kao maturant počeo izlaziti u dobri stari Nessi, nije mi padalo na pamet, a ni ostalima, učiniti takvu jednu sitnicu kao što je pomaknuti pjesmu na playlisti koju je stavio netko stariji, i to ne bitno stariji, nego 2-3 godine. Da ne govorimo o nekakvim većim stvarima.

Pogotovo se nismo usudili uništavati nečiju imovinu- na kraju krajeva, ako se radilo o "javnoj" imovini, onda bismo na taj način štedjeli i novac svojih roditelja. Ne kažem da i u "moje vrijeme" nije bilo razbijača i bitangi, ali ih je bilo puno manje.

Danas ovakvom ponašanju nesumnjivo kumuje i inertna i/ili nesposobna policija, koja takvo što dopušta. Živim u frekventnoj ulici i redovno nedjeljom imamo nešto uništeno, razbijeno ili barem srušeno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-UnKnoWn- V.N.O je napisao/la: ›
Evo ja npr. imam 16 godina i pijem skoro svaki dan


ima jedna stara kineska izreka...cega se pametan stidi..budala se ponosi...
no sva sreca što uvijek postoje raznorazne udruge koje su ti spremne pomoci...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim po godinama ovi sto seru najvise da oni ni nisu imali mogucnosti izlazit van jer kad su oni imali 16-17-18god je bilo vrijeme domovinskog rata pa zato serendaju. A ovi stariji su mi najjaci jer opet lako je srat klincu kad radi sranja a kad napravi to neko njegovih godina onda suti ko zaliven.


Malo ti ne štima računica, ovdje jednu stranu zastupaju ljudi od oko 25 godina, a drugu mahom stariji maloljetnici. Bit će da si još mamuran od vikenda.

Ovaj mladi gospodin koji ima šesnaest godina i pije svaki dan bi se zaista trebao zabrinuti, jer se tu više ne radi o rekreativnom pijenju, nego o kroničnom, što vrlo lako može rezultirati alkoholizmom, ako već i nije. Nadam se da nije ovo potonje.

Problem je što današnje pubertetlije, rekao bih-u većini slučajeva, ne poštuju ni vlastite roditelje, a kako će tek onda poštivati nekoga tko je od njih stariji deset ili petnaest godina. Ilustrirao bih to jednostavnim primjerom: kada sam kao maturant počeo izlaziti u dobri stari Nessi, nije mi padalo na pamet, a ni ostalima, učiniti takvu jednu sitnicu kao što je pomaknuti pjesmu na playlisti koju je stavio netko stariji, i to ne bitno stariji, nego 2-3 godine. Da ne govorimo o nekakvim većim stvarima.

Pogotovo se nismo usudili uništavati nečiju imovinu- na kraju krajeva, ako se radilo o "javnoj" imovini, onda bismo na taj način štedjeli i novac svojih roditelja. Ne kažem da i u "moje vrijeme" nije bilo razbijača i bitangi, ali ih je bilo puno manje.

Danas ovakvom ponašanju nesumnjivo kumuje i inertna i/ili nesposobna policija, koja takvo što dopušta. Živim u frekventnoj ulici i redovno nedjeljom imamo nešto uništeno, razbijeno ili barem srušeno.


Uglavnom zanima me odgovor ako ga itko ima na ono podvuceno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam, ja ne bih šutio kao zaliven, radilo se o "klincima" ili mojim vršnjacima, pogotovo ako uništava javnu imovinu. Pogotovo ako se radi o nekom prijatelju; prijatelju bi trebao reći onda kada radi gluposti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2010. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Godine nemaju veze s pljuvanjem, ja pljujem po debilima koji rade sranja, samo što je to UGLAVNOM balavurdija, ku'iš Dino? Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2010. 16:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim po godinama ovi sto seru najvise da oni ni nisu imali mogucnosti izlazit van jer kad su oni imali 16-17-18god je bilo vrijeme domovinskog rata pa zato serendaju. A ovi stariji su mi najjaci jer opet lako je srat klincu kad radi sranja a kad napravi to neko njegovih godina onda suti ko zaliven.


Malo ti ne štima računica, ovdje jednu stranu zastupaju ljudi od oko 25 godina, a drugu mahom stariji maloljetnici. Bit će da si još mamuran od vikenda.

Ovaj mladi gospodin koji ima šesnaest godina i pije svaki dan bi se zaista trebao zabrinuti, jer se tu više ne radi o rekreativnom pijenju, nego o kroničnom, što vrlo lako može rezultirati alkoholizmom, ako već i nije. Nadam se da nije ovo potonje.

Problem je što današnje pubertetlije, rekao bih-u većini slučajeva, ne poštuju ni vlastite roditelje, a kako će tek onda poštivati nekoga tko je od njih stariji deset ili petnaest godina. Ilustrirao bih to jednostavnim primjerom: kada sam kao maturant počeo izlaziti u dobri stari Nessi, nije mi padalo na pamet, a ni ostalima, učiniti takvu jednu sitnicu kao što je pomaknuti pjesmu na playlisti koju je stavio netko stariji, i to ne bitno stariji, nego 2-3 godine. Da ne govorimo o nekakvim većim stvarima.

Pogotovo se nismo usudili uništavati nečiju imovinu- na kraju krajeva, ako se radilo o "javnoj" imovini, onda bismo na taj način štedjeli i novac svojih roditelja. Ne kažem da i u "moje vrijeme" nije bilo razbijača i bitangi, ali ih je bilo puno manje.

Danas ovakvom ponašanju nesumnjivo kumuje i inertna i/ili nesposobna policija, koja takvo što dopušta. Živim u frekventnoj ulici i redovno nedjeljom imamo nešto uništeno, razbijeno ili barem srušeno.




Uglavnom zanima me odgovor ako ga itko ima na ono podvuceno


dakle ovako

ja sam jedan od starijih...pa da odgovorim
s pravom mogu srati svakom klincu ilti balavurdiji koja radi sranja bilo kakve vrste
jer ja nisam od onih koji nakon pijancena se idem iživljavati na ulicnim lampama kontenjerima prometnim znakovima tuđim autima te na taj nacin pokazivati društvu kako sam ja kul...ako nešto uništim

e sad sorry društvo što nisam frajercina zbog toga
ipak ja sam iz poštene kuce istjeran...
i bez obzira na sve...kad sam se napio...jedino na pameti mi je bilo da se na neki nacin dovucem kuci
plus što sam molio boga da me usput ne pokupi drug milijajac jer bi imao prinudno triježnjenje u stanici...
plus što bi slucajno pao niz stepenice jedno 20 puta
tak da iduci put kad pijem dobro razmislim što cu uz put do kuce raditi....

nevjerovali ili da...i prije je bilo alkohola i prije je bilo klinaca...
al bahatosti i kretenizma u ovolikoj mjeri kao u današnje vrijeme nije bilo.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2010. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Vidim po godinama ovi sto seru najvise da oni ni nisu imali mogucnosti izlazit van jer kad su oni imali 16-17-18god je bilo vrijeme domovinskog rata pa zato serendaju. A ovi stariji su mi najjaci jer opet lako je srat klincu kad radi sranja a kad napravi to neko njegovih godina onda suti ko zaliven.


Malo ti ne štima računica, ovdje jednu stranu zastupaju ljudi od oko 25 godina, a drugu mahom stariji maloljetnici. Bit će da si još mamuran od vikenda.

Ovaj mladi gospodin koji ima šesnaest godina i pije svaki dan bi se zaista trebao zabrinuti, jer se tu više ne radi o rekreativnom pijenju, nego o kroničnom, što vrlo lako može rezultirati alkoholizmom, ako već i nije. Nadam se da nije ovo potonje.

Problem je što današnje pubertetlije, rekao bih-u većini slučajeva, ne poštuju ni vlastite roditelje, a kako će tek onda poštivati nekoga tko je od njih stariji deset ili petnaest godina. Ilustrirao bih to jednostavnim primjerom: kada sam kao maturant počeo izlaziti u dobri stari Nessi, nije mi padalo na pamet, a ni ostalima, učiniti takvu jednu sitnicu kao što je pomaknuti pjesmu na playlisti koju je stavio netko stariji, i to ne bitno stariji, nego 2-3 godine. Da ne govorimo o nekakvim većim stvarima.

Pogotovo se nismo usudili uništavati nečiju imovinu- na kraju krajeva, ako se radilo o "javnoj" imovini, onda bismo na taj način štedjeli i novac svojih roditelja. Ne kažem da i u "moje vrijeme" nije bilo razbijača i bitangi, ali ih je bilo puno manje.

Danas ovakvom ponašanju nesumnjivo kumuje i inertna i/ili nesposobna policija, koja takvo što dopušta. Živim u frekventnoj ulici i redovno nedjeljom imamo nešto uništeno, razbijeno ili barem srušeno.


Uglavnom zanima me odgovor ako ga itko ima na ono podvuceno


uglavnom, trošiš virtualni prostor svojim debilnim postovima.
promašio si totalno bit, kako u ovoj temi tako u svakoj sličnog sadržaja.
i baš si ono čoban.
ajd idi negdje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: