Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



MHDZ prijetnjama osigurao prevlast u Studentskom zboru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
frosty
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2010. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

taj šimić je klošar koji vuce 2 godine vec 2 godinu,i naravno vodi se pod redovnog....
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Vidiš da piše da ima 22 godine, a druga je godina, znači da je ili 2 godine opalio, ili 2 godine ladio jaja pa upisao fakultet. Vjerojatno je to, pošto je, ako se ne varam, bilo pravo da samo studenti koji daju godinu za godinu, mogu se kandidirati za szbor.


nemoram ni pricat da moze izlazit na ispite kad god hoce,te nemora imat minimum iz predavanja,ugl,na ETF ju bila borba da udes u zbor jel onda mozes hladit jaja koliko god hoces i nitko ti nece nista.......bitno da je prdsjednik zbora redovito u birtiji i slasti,i sto dode na jedan sat predavanja i dobije potpis.......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2010. 13:33 
Naslov:  Re: MHDZ prijetnjama osigurao prevlast u Studentskom zboru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inspektor Maska je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ma ne izmišljaj! Tko je rekao da bi student trebao imat 27 godina. Nek ima što se mene tiče i 15 al nek se bavi knjigom i učenjem a ne politikom!



sam sebi skačeš u usta... u postu prije si okarakterizirao 20-ogišnjaka kao balonju, a predsjednika studentskog zbora frajerčićem...a sad ti je i 15-ogodišnjak dobar... razmišljaj dok pišeš...

a ovo da bi predsjedink SZ-a trebo bit neki uzoran student, tu se slažemo! a sad koliko je dotični uzoran il ne u izvršavanju studentskih obveza, to ne znam pa neću ni komentirat...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2010. 14:00 
Naslov:  Re: MHDZ prijetnjama osigurao prevlast u Studentskom zboru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bolje i HDZ-ova opcija (mladež), nego HDSSB-ova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inspektor Maska
Offline
Ukupno postova: 134
Lokacija: Kamufliran
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2010. 14:24 
Naslov:  Re: MHDZ prijetnjama osigurao prevlast u Studentskom zboru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oftopik je napisao/la (Pogledaj post): › sam sebi skačeš u usta... u postu prije si okarakterizirao 20-ogišnjaka kao balonju, a predsjednika studentskog zbora frajerčićem...a sad ti je i 15-ogodišnjak dobar... razmišljaj dok pišeš...

Ajd molim te, ne ispadaj smiješan.
Nek ima i 15 godina, tako je, dok studira (iako je balonja) nema se šta bavit politikom.
jednako je balav onaj s 15 i onaj sa 22.

HDZ-u izmiče tlo pod nogama u svim pogledima i segmentima društva, pokazaše se nesposobnima svoju stranku vodit a oni bi državu.
Nažalost, uvukli su se u sve pore društva, i bit će ih teško izbit van.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antifriz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2010. 15:07 
Naslov:  Re: MHDZ prijetnjama osigurao prevlast u Studentskom zboru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Bolje i HDZ-ova opcija (mladež), nego HDSSB-ova.

Vrhunski komentar! Samo da nađem taj kikiriki doniraj button.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Troop
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Troop je napisao/la: ›
I ti sada hoćeš reći da je žalosno što npr. u Švedskoj 97 % srednjoškolaca upisuje fakultet?! O čemu ti pričaš! I sam si napisao da se završi zanat, radi dva mjeseca i upisuje fakultet. Koji glupan ode radit 2 mjeseca i onda tek upiše fakultet. Pa upiši odmah! To ti samo govori koliko je SUSTAV loš i naš mentalitet! Vi stalno sprdate i pljujete po današnjim studentima, a to kao i do sada ničemu ne vodi. Koliko je dobar prethodni sustav pokazuje trenutačna situacija u zemlji, inozemni dug, nezaposlenost... Do toga svega je dovela 'stara' škola. Mi barem više ne možemo ništa uprskati.


U Švedskoj, za razliku od Hrvatske postoji jasan plan i program obrazovanja, tako da ne vidim smisao povlačenja analogije između Hrvatske i Švedske.

Kod nas se nastoji stvoriti prividan broj visokoobrazovanih osoba, i što je najbolje, svi bi danas najradije išli na fakultete. Znam mali milijun primjera gdje ljudi rade neki posao, pa nisu zadovoljni, pa razmišljaju o upisivanju fakulteta.

Danas gdje god se okreneš, svi nešto studiraju, polažu, prebacuju ispite, upisuju parcijale..Nije svatko za fakultet i to bi trebala shvatiti država ali i oni koji ga upisuju.


O švedskoj znam iz osobnih razloga. Ali kako god okreneš, zar su u Švedskoj svi genijalci? Tamo svi završavaju fakseve i žive bolje nego mi. Ne kažem da ima kojekakvih studenata sada, ali bilo ih je prije. Samo je sada sve razvikano zbog ove Bolonje. Završio sam faks, tako da me se ove rasprave praktički ni ne tiču, ali govoriti o upisivanju fakulteta kao nečem lošem....To je krivo razmišljanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karamba
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2010. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Bolje i HDZ-ova opcija (mladež), nego HDSSB-ova.


Tako je! Neka nam pomladak najlosije stranke u gradu vodi studente!
Sigurno su poslije pobjede otisli malo se pocastiti u "sivi dom"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partibrejkerica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2010. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije li članstvo u nekoj partiji izravno u sukobu s poslom koji tobožnji predstavnici u zboru obavljaju???
Nije mi jasno kako mogu istodobno štiti interese stranke i interese 20 000 osječkih studenata.....kome su takvi ljudi lojalni?!!!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2010. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
S druge strane, čitamo da fali ljudi za čišćenje kanala, i rad na polju.


Ja sam opet izmedju redaka procitao da fali ljudi koji znaju UPRAVLJATI odvodnjom. Po mogucnosti sa zasluzenom diplomom u rukama.
No to bi se tvojim genijalnim planom smanjenja broja studenata tesko ostvarilo, zar ne?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gawain
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2010. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inertia je napisao/la: ›
Troop je napisao/la: ›
I ti sada hoćeš reći da je žalosno što npr. u Švedskoj 97 % srednjoškolaca upisuje fakultet?! O čemu ti pričaš! I sam si napisao da se završi zanat, radi dva mjeseca i upisuje fakultet. Koji glupan ode radit 2 mjeseca i onda tek upiše fakultet. Pa upiši odmah! To ti samo govori koliko je SUSTAV loš i naš mentalitet! Vi stalno sprdate i pljujete po današnjim studentima, a to kao i do sada ničemu ne vodi. Koliko je dobar prethodni sustav pokazuje trenutačna situacija u zemlji, inozemni dug, nezaposlenost... Do toga svega je dovela 'stara' škola. Mi barem više ne možemo ništa uprskati.


U Švedskoj, za razliku od Hrvatske postoji jasan plan i program obrazovanja, tako da ne vidim smisao povlačenja analogije između Hrvatske i Švedske.

Kod nas se nastoji stvoriti prividan broj visokoobrazovanih osoba, i što je najbolje, svi bi danas najradije išli na fakultete. Znam mali milijun primjera gdje ljudi rade neki posao, pa nisu zadovoljni, pa razmišljaju o upisivanju fakulteta.

Danas gdje god se okreneš, svi nešto studiraju, polažu, prebacuju ispite, upisuju parcijale..Nije svatko za fakultet i to bi trebala shvatiti država ali i oni koji ga upisuju.

Pa jel nam država to plaća? Moji novci, dakle mogu studirati kako želim. Niti stan, hranu samo djelomično, niti materijale, apsolutno ništa ne dobijemo od države. Dakle, moji novci, mogu kako želim. Svi vi samoprozvani nadrkani elitsiti, nije problem u 160.000 studenata, što na 4,500.000 milijuna stanovnika uopće nije puno. Problem je hrpa branitelja, prekobrjni u državnim službama, političari, estradnjaci, kao i svi oni kojio samo prazne državnu blagajnu, dok je privatni sektor puni. Usput, ne pripadam niti jednoj političkoj opciji, ali mi stvarno idu na živce ova izdrkavanja elitista koja misle da jedini student u RH mora biti kao on, prosjek 5.0 raditi sa strane, i još hrpu drugih moralnih gluposti. Može se prolaziti i sa 3.0 i putem parcijale, i prenošenja ispita. Tako da, ne seri po studnetima. I dda dečko ima pravo što je povukao analogiju, i da u Švedskoj niti jedan student niakd ne upiše parcijalu, niti jedan ne prense ispit. Jebote, što ti samopravednost i moral mogu zamutiti razum, pogotov ako si no lifer kojeg svaka iole normalnija osoba ne jebe jer uoprno želi nametnuti način razmišljanja da je samo 5.0 i težak rad temelj sretnom životu. Molim te, može se faklutet završiti i s manjim prosjekom, i da se usput izlazi i ima djevojka i ne kolokvira sve, i da i dalje budeš kompetentan za svoj psoao i da moja diploma jednako vrijedi kao i ta tvoja 5.0

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2010. 23:49 
Naslov:  Re: MHDZ prijetnjama osigurao prevlast u Studentskom zboru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

antifriz je napisao/la (Pogledaj post): ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Bolje i HDZ-ova opcija (mladež), nego HDSSB-ova.

Vrhunski komentar! Samo da nađem taj kikiriki doniraj button.

Hvala na komplimentu i na kikirikiju Wink Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gladiator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Gornji grad, Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2010. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
-[i] "Ja jesam član Mladeži HDZ-a, ali to nije presudno jer ja sam sada predsjednik svih osječkih studenata.


Tek je "ustolicen", a vec se poceo razbacivati bahatim izjavama. Po ovome sto je rekao, on se smatra nedodirljivim i njemu nitko ne moze nista jer je clan mladezi kradezea. ali to nije presudno. "The king is dead, long live the king" iliti blago nama pod njegovom vladavinom.

_________________
Remember yesterday... and think about tomorrow... cause you have to live today...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antifriz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2010. 2:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Informacije radi, na konstituirajućoj sjednici je glasala osoba s Umjetničke akademije koja nema pravo glasa. Izbor kolege Šimića kao v.d.-a predsjednika nije važeći. Također, kolegica Vranješ, donedavni član Senata Sveučilišta, sada je izabrana u Sveučilišni savjet, gdje prema Statutu SZ-a Sveučilišta ne može biti izabrana (s obzirom na svoju trenutnu poziciju zamjenika)... ali koga to smeta?

Ima li itko u ovoj našoj pravnoj i pravednoj državi ideju što se može učiniti u trenutku kada Rektor Sveučilišta, ustanove s djelatnošću koja jest javna služba, potiče i provodi bezakonje s ciljem postavljanja mladeži jedne političke opcije na mjesta predstavnika onih koji ih ne žele tamo? Neka mi pošalje p.m., napiše ovdje, bilo što... stvarno bih cijenio bilo kakav konstruktivan odgovor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2010. 5:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

antifriz je napisao/la (Pogledaj post): › Informacije radi, na konstituirajućoj sjednici je glasala osoba s Umjetničke akademije koja nema pravo glasa. Izbor kolege Šimića kao v.d.-a predsjednika nije važeći. Također, kolegica Vranješ, donedavni član Senata Sveučilišta, sada je izabrana u Sveučilišni savjet, gdje prema Statutu SZ-a Sveučilišta ne može biti izabrana (s obzirom na svoju trenutnu poziciju zamjenika)... ali koga to smeta?

Ima li itko u ovoj našoj pravnoj i pravednoj državi ideju što se može učiniti u trenutku kada Rektor Sveučilišta, ustanove s djelatnošću koja jest javna služba, potiče i provodi bezakonje s ciljem postavljanja mladeži jedne političke opcije na mjesta predstavnika onih koji ih ne žele tamo? Neka mi pošalje p.m., napiše ovdje, bilo što... stvarno bih cijenio bilo kakav konstruktivan odgovor.


džej bi tito je reko: ne moramo se zakona držati ko pijan plota. lijepo je vidjeti mladunce koji nisu bili rođeni kada je disk džokej lupio k...m o ledinu te se slijepo drže gore navedene rečenice Smile

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.06.2010. 6:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Studentski zbor; Savez studenata - tako nekako se to uvijek zvalo; ta produžena ruka režima među studentima. Počeci mog studiranja sežu prije rata (naravno, postojalo je i tada) a završetak u višestranačkom sistemu, pa me zanimalo u kojem obliku će ovaj šit preživjeti te društvene turbulencije. Eto, u ovom. Uvijek se iz tih ulizičkih redova regrutirao kadar za buduću političku elitu. Koja nam i danas kroji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: