Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljutit jer mu je pauk podigao auto, rukama otkinuo rampu AC Lozić?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
divkovi1
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2010. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZuBnA PaStA je napisao/la: ›
neznam o čemu pričate sad...moj auto je premješten od strane ac lozić..kriv sam...nisam imao novca nije me sramota..otišao sam do mjesta gdje mi je auto prebačen i uzeo uplatnicu...znači isto tako kako si ti imao slučaj na biogradu...otvorili su mi kapiju i ja sam najnormalnije izašao sa svojim vozilom..


Iskreno, nisam do sada imao susreta sa Lozicem, ali zbog teksta iz clanka ("nakon čega je svojim vozilom pokušao otići iz dvorišta bez plaćanja") sam pretpostavio (ocito krivo) da covjek nije mogao izvesti auto ako ne plati na licu mjesta. Ako se ne varam, za vrijeme "Livaje" to je tako i bilo...
Hvala bogu da je barem nesto normalno u ovome gradu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ZuBnA PaStA
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2010. 0:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neznam za vrijeme livaje nisam imao vozačku...balavac hehe a ovo s likom sam neš načuo on je htio otić bez ikakve papirologije navodno...znači dođeš sjedneš u auto i odeš ko da te nije ni bilo tamo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lucky Luke
Offline
Ukupno postova: 90
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2010. 8:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

divkovi1 je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
Ljudi su se toliko navikli srati, da seru i kad za to nema nikakve potrebe. Eto, komentari na ovu temu su jednostavno totalno sranje.

Zanimljiviji je taj luđak što je pokidao rampu. Trebalo bi saznati više - da li čovjek smatra da nije nepropisno parkirao pa je ljut na nepravdu, da li nema novaca pa je pokušao uteći, da li ima dijagnozu Ptsp-a, ili jednostavno misli da se njega u ovoj državi, za koju se moguće borio, jednostavno ne smije kažnjavati?


I mene takodjer zanima po kojemu to zakonu auto-pauk koncesionar (Lozic ili bilo tko drugi), meni moze "zarobiti" auto dok mu ja ne platim gotovinom, na licu mjesta.
Ok, covjek je kriv, krivo je parkirao i pauk mu je odvezao auto u zicu, ali mi nije jasno da koncesionar (PRIVATNA FIRMA!!!) ima pravo zadrzati MOJE vozilo dok se kazna ne plati???
Zar ne bi bilo normalnije da ljepo dodjem po auto (koji u tom trenu vise ne ometa promet), dobijem uplatnicu sa rokom placanja od 7 dana i sve ok???

Molio bih ako netko od pravnika prati ovu temu da nas prosvijetli Smile


Tk da ti da auto bez da platiš????
Pa u cijeloj Europi se naplačuje prilikom izdavanja auta iz "žice" jer kad napuste dvorište nitko ni ne pomišlja da plati pa slijede sudovi itd.Košta love a firme veliki dio duga ne može naplatiti jerbo delikvent nije financijski potkovan a oni platili unaprijed odvjetnika i sudske troškove a na kraju brus....
Zato odmah na kasicu, plati pa klati!!!!

_________________
Poslije velikih problema, opet jašem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: