Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljutit jer mu je pauk podigao auto, rukama otkinuo rampu AC Lozić?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65698
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2010. 13:00 
Naslov:  Ljutit jer mu je pauk podigao auto, rukama otkinuo rampu AC Lozić?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otkako se pauk vratio na ulice Osijeka (9. travnja) do danas, zbog ljutitih sugrađana kojima je pauk odnio automobil, nekoliko je puta morala intervenirati i policija.

Naime, prije nekoliko dana jedan je Osječanin, kaže voditelj pauk-službe Slavko Petrović, rukama otkinuo rampu, nakon čega je svojim vozilom pokušao otići iz dvorišta bez plaćanja.

- "Zatvorili smo glavnu kapiju da ne može pobjeći i zvali policiju, a sada idemo dalje s odštetnim zahtjevom. Ipak, nezadovoljstvo građana inače ne izmiče kontroli, a na povremene verbalne ispade više se i ne osvrćemo", objašnjava Petrović.

Pauk Auto centra Lozić u travnju je intervenirao 153 puta, od čega je 46 puta podizanje vozila prekinuto, a 107 vozila završilo je u dvorištu AC Lozić u industrijskoj zoni. Kako je dogovoreno koncesijskim ugovorom, Gradu je uplaćeno 25 posto naplaćenih kazni, pa je tako u travnju u gradsku blagajnu “sjelo” nešto više od 13.000 kuna. U svibnju je bilo znatno više posla pa je tako pauk intervenirao 254 puta. Građani su podizanje prekinuli u 60 slučajeva, a gotovo 200 automobila prevezeno je u dvorište na čuvanje. Dakle, u svibnju su nemarni vozači podebljali račun Grada za 22.475 kuna.

No, kada govorimo o pauku, manje je važno koliko je novca uplaćeno Gradu, puno je značajniji utjecaj na ponašanje i navike vozača, manje je zastoja vozila javnog prijevoza, čime se ublažava i prometni kaos. Iako se pričalo o nabavi još jednog vozila, od te se investicije za sada odustalo jer nakon uhodavanja rada službe jednim se vozilom najčešće uspijevaju odraditi svi pozivi na intervencije.

- "Prioritet dajemo javnom prijevozu i hitnim službama, a što se tiče problematičnih lokacija u gradu, nije se pokazalo da negdje ima više problema nego u ostatku grada. Ipak, najčešće smo u središtu Osijeka, što je i logično jer je tu najveća frekvencija vozila te izražen nedostatak parkirališnih mjesta", kaže Petrović.

Ono što je do sada stvorilo dosta problema pauk-službi, ali i izazvalo frustracije građana, nepropisno su obilježena vozila parkirana na mjestima za invalide. Iz AC Lozić upozoravaju kako razne naljepnice i druge oznake nisu dovoljne te se vozilo bez odgovarajuće invalidske oznake propisane zakonom podiže s mjesta za invalide.

- "Bude mi žao kada se ispostavi da smo podigli vozilo nekom tko je doista invalid pa apeliram na građane da nabave i istaknu propisne oznake kako ne bi bilo problema", kažu u AC Lozić.

Autor: Ivan Sekol/Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2010. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene su digli pred prijateljevom kućom, zato što je zvao susjed, koji ima deal sa Lozićem...

inače dečko je invalid, i par dana prije mene, digli su auto medicinskoj sestri koja ga je došla okupati...ja to nisam znao, pa sam bio stao na isto mjesto...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2010. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super mu je reklama za autosalon ... sad kad pola grada popizdi na njega ... tko ce mu kupovati aute ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marija031
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2010. 14:17 
Naslov:  Re: Ljutit jer mu je pauk podigao auto, rukama otkinuo rampu AC Lozić?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma lopovi peru novce preko tog pauka... nedužni ljudi stradaju, a "makine" se samo puštaju.... o isplativosti bi se dalo diskutirati s obzirom da u jednoj smjeni ima 4 zaposlenika, gradu daju 25%, a o antireklami koju si stvara za salon da se na govori. Kupiš auto kod mene, a ja ga sutra pokupim i vratim u svoje dvorište haha to bi mu trebala biti parola

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2010. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marija031 je napisao/la: ›
nedužni ljudi stradaju, a "makine" se samo puštaju....

Ako ovo mozes dokazati, javi se privatnom porukom...
Koliko mi je poznato, dozvolu za podizanje auta daje policija. Dakle, privatnik tu samo odrađuje podizanje, prijevoz i čuvanje automobila, a za sve ostalo nadležan je netko drugi.

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2010. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
mene su digli pred prijateljevom kućom, zato što je zvao susjed, koji ima deal sa Lozićem...

Jesi bio propisno parkiran?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2010. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Propisno parkiran na njegov parking, pred njegovim ulazom ( inače dozvoljeno je parkirati stanarima i dostavi )...ali rekli su u Loziću da sam onda morao iza vjetrobranskog staviti njegovu osobnu...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2010. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad nisam vidio da je pauk digo neki dobar auto.. dizu samo krseve ili prosjek od auta...

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2010. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači bio si propisno parkiran (unutar crta), ali na tuđem parkirališnom mjestu, mjestu koje je netko platio da bude njegovo...
Gdje je tu deal s Lozićem, ne kontam...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2010. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledaj, to je dio ulice gdje smiju parkirati samo stanari, i legin susjed ima deal sa Lozićem ako bilo gdje vidi u ulici vidi parkiran neki auto koji nije od nikoga od stanara, da zove pauka...i nema nikakvih crta, najobičniji bočni parking pola na pločniku, pola na cesti...

Ma ne kažem ja da nisam kriv, jbg, nisam znao, kriv sam, platio sam, sve oke...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marija031
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2010. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je vjerojatno Lozicev zaposlenik ili neki veliki štovatelj istoga... samo nemoj tražiti dokaze gore si ih vec i sam naveo. Kažeš dozvolu za podizanje daje Policija i to ja apsolutno točno, ali da bi Policija to odobrila Lozicevi ljudi moraju odabrati sretnog dobitnika, a to su vjerovao ti ili ne obicni smrtnici

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komarac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2010. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa dobro, ako nemaš "makinu", parkiraj tako da te Pauk nema razloga dirati.

Kad ti "obični, nevini i kakvi sve ne" smrtnici budu uredno parkirali, Lozić će morat dizat i "makine" da mu ne propadne biznis Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2010. 16:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marija031 je napisao/la (Pogledaj post): › Circa je vjerojatno Lozicev zaposlenik ili neki veliki štovatelj istoga...

Laughing stvari nikad nisu onakvima kakvima se čine...
mene bi npr jako zanimalo da imam cinkera od susjeda kakvog je evil gore spomenuo... Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.06.2010. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da Lozić pleše onako kako Glavaš svira. A vjerojatno se ni katolička crkva ne drži po strani. za sve su krivi nepravomoćno osuđeni i popovi. Vjerojatno i GPP, ali o tome će 'ona čije ime ne izgovaram'

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2010. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za ovo da invalidska vozila nisu dovoljno dobro označena bih rekao sramota jedne države i jedne vlasti. Zašto su se ti znakovi mijenjali 505 puta, zašto ljudima ne stavite znak kakav moraju imati pri registraciji vozila i gotovo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: