Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljutit jer mu je pauk podigao auto, rukama otkinuo rampu AC Lozić?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.06.2010. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

marija031 je napisao/la: ›
Circa je vjerojatno Lozicev zaposlenik ili neki veliki štovatelj istoga... samo nemoj tražiti dokaze gore si ih vec i sam naveo. Kažeš dozvolu za podizanje daje Policija i to ja apsolutno točno, ali da bi Policija to odobrila Lozicevi ljudi moraju odabrati sretnog dobitnika, a to su vjerovao ti ili ne obicni smrtnici

Eto, opet se vraćamo na početak.
Dakle, ako je netko propisno parkirao, a došao tamo neki bezobrazni Lozić i podigao mu auto, to je stvar za svaku osudu.
Ja sam prvi koji će skočiti u obranu malog radnika koji vozi Yuga pa mu ga još tamo netko odnese...
No, čini mi se da se ovdje grakče samo zato da bi se graktalo.
Do sada podignuti auti su svi redom bili nepropisno parkirani i to je poanta svega. Mali ljudi, veliki poduzetnici, mali Yugići ili veliki Mercedesi...
Čak nije dovoljno nepropisno parkirati, jer se za to dobije samo kazna policije. Da bi pauk podigao auto policijski službenici moraju utvrditi da to vozilo ometa promet čime druge sudionike tjera na prekršaj.

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Gledaj, to je dio ulice gdje smiju parkirati samo stanari, i legin susjed ima deal sa Lozićem ako bilo gdje vidi u ulici vidi parkiran neki auto koji nije od nikoga od stanara, da zove pauka...i nema nikakvih crta, najobičniji bočni parking pola na pločniku, pola na cesti...
Ma ne kažem ja da nisam kriv, jbg, nisam znao, kriv sam, platio sam, sve oke...

Eto vidiš...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2010. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi su se toliko navikli srati, da seru i kad za to nema nikakve potrebe. Eto, komentari na ovu temu su jednostavno totalno sranje.

Zanimljiviji je taj luđak što je pokidao rampu. Trebalo bi saznati više - da li čovjek smatra da nije nepropisno parkirao pa je ljut na nepravdu, da li nema novaca pa je pokušao uteći, da li ima dijagnozu Ptsp-a, ili jednostavno misli da se njega u ovoj državi, za koju se moguće borio, jednostavno ne smije kažnjavati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mislav_os
Offline
Ukupno postova: 28
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2010. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Da bi pauk podigao auto policijski službenici moraju utvrditi da to vozilo ometa promet čime druge sudionike tjera na prekršaj.


E vidis,a on NE RADI tako. Iz vlastitog iskustva govorim,napisao sam tu svoje iskustvo prije 2 mjeseca jos na forumu,neki se sjecaju.

PS,znate sta je na kraju bilo? Policija oprostila kaznu jer su vidjeli da ovi nisu normalni...A kad je stari nazvao Lozića(tamo njih koji primaju aute) lik se uzjebo kad ga je stari par puta ugasio argumentima i lik mu SPUSTIO SLUŠALICU. Pogađajte...opomene sto im nije platio kaznu vise nisu dolazile.

Ma mrš govna jedna...i Lozić i svi ovi koji su na vlasti u gradu(dobro,koji su u Hercegovini...ispricavam se).

PS,kako sam sretan zbog djela ovog lika...tako im i treba kad ne rade kak treba. Sam cekam da im neko ubije djelatnika i sl.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Ukupno postova: 84
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.06.2010. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je ovo postalo strava i užas .Nije mi jasno zašto ovaj grad ne pripada svim građanima .Naplaćuju parkirna mjesta,neko se bogati što pljačka građane.
Nije ovaj grad ničija privatna djedovina.Smatram da bi svako imao pravo stati tamo gdje mu je potreba da stane.Svi bi građani trebali biti jedinstveni i stati tome na kraj i ne plaćati parking.Što se tiče pauka i oni rade po nečijem nalogu.SRAMOTA TUGA i JAD.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Ukupno postova: 84
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.06.2010. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je to bez veze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
divkovi1
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.06.2010. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Ljudi su se toliko navikli srati, da seru i kad za to nema nikakve potrebe. Eto, komentari na ovu temu su jednostavno totalno sranje.

Zanimljiviji je taj luđak što je pokidao rampu. Trebalo bi saznati više - da li čovjek smatra da nije nepropisno parkirao pa je ljut na nepravdu, da li nema novaca pa je pokušao uteći, da li ima dijagnozu Ptsp-a, ili jednostavno misli da se njega u ovoj državi, za koju se moguće borio, jednostavno ne smije kažnjavati?


I mene takodjer zanima po kojemu to zakonu auto-pauk koncesionar (Lozic ili bilo tko drugi), meni moze "zarobiti" auto dok mu ja ne platim gotovinom, na licu mjesta.
Ok, covjek je kriv, krivo je parkirao i pauk mu je odvezao auto u zicu, ali mi nije jasno da koncesionar (PRIVATNA FIRMA!!!) ima pravo zadrzati MOJE vozilo dok se kazna ne plati???
Zar ne bi bilo normalnije da ljepo dodjem po auto (koji u tom trenu vise ne ometa promet), dobijem uplatnicu sa rokom placanja od 7 dana i sve ok???

Molio bih ako netko od pravnika prati ovu temu da nas prosvijetli Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Madcaptin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2010. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Policija ne prati pauka, automobile slika Lozićev djelatnik, podižu se automobili koji ne ometaju promet, auti se otimaju vlasnicima, broj otetih automobila ne odgovara broju prijavljenih podizanja.
Moj izbor za kupovinu automobila i usluge servisa sigurno neču više tražiti u toj kući.


Zadnja promjena: Madcaptin; 08.06.2010. 1:05; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dedaramo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 108
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2010. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neka dižu; dosta je bilo nereda! sigurno i policija ima deal s Lozićem?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
passati5
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2010. 8:53 
Naslov:  Re: Ljutit jer mu je pauk podigao auto, rukama otkinuo rampu AC Lozić?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo sve kada čitam, izgleda mi kao neka borba protiv neke više sile, jedino što se može učiniti "gledaj gdje parkiraš"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2010. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe, tipicna hrvatska posla.

Lik nepropisno parkira i svi koji to isto cine se identificiraju s njim. Svi bi da drzava stedi, ali ne na njima. Svi bi da pauk podize nepropisno parkirane automobile, ali neka prvo podigne onaj pored njihovog, itd...

Predlazem tom liku da njegov sljedeci korak bude pisanje ovakvog pisma, kako bi se svi dodatno identificirali i suosjecali s osobom koja je svjesno i namjerno prekrsila zakon.

Licemuri i ubice!

P.S. Ovo ne znaci da Lozic i autopauk sluzba ne mute i ne valjaju oko broja podignutih automobila, kako bi smanjili koncesijsku naknadu, ali to je jedna sasvim druga tema i jedna sasvim druga prica, bas kao sto je pismo onog lika iz Zagreba jedna sasvim druga tema u odnosu na njegovo nepropisno parkiranje i pedersko-beskicmenjacku sutnju dok njemu nisu podigli automobil.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2010. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

takve intervencije obicno zatraže osobe koje ne posjeduju automobil nego zovu samo da napakoste drugima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ZuBnA PaStA
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2010. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eeeh i taj pauk..kako se samo usuđuju vratit ga na ceste...najbolje da mi svi uzmemo jednog konja i s njime se vozamo ilitiga jašimo hehe tak i tak ovo je divlji zapad pa ajmo se onda primjereno i ponašat za to Smile netko reče uredno je parkirao a spominje znak u kojem je dozvoljeno samo stanarima parkirat..pa prijatelju vjerovatno je taj znak sa razlogom tamo...jer dođeš ti dođe drugi lega dođe ovaj onaj i susjed tvoga lege nema gdje sa autom...baš me zanima na koga bi ti onda ljut bio da pred svojm kućom nemaš gdje auto ostavit?...med sestra?a da svi napišu svoja zanimanja na auto tako da pauk zna koga diže pa nek onda odlučuje oće to biti med sestra saborski zastupnik ili automehaničar hahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stipe_5
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.06.2010. 14:28 
Naslov:  Re: Ljutit jer mu je pauk podigao auto, rukama otkinuo rampu AC Lozić?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledam ja prije nekih 3-4 dana kako pauk prolazi iz smjera Županijske ulice pokraj katedrale do pejačevičeve ulice,

vozi on preko pješačke zone, one kocke u pješačkoj zoni sve se uvijaju pod težinom Lozičevog pauka.... jebe ga on za sve, bitno da se auto podigne, on nemože okolo krug napravit nego mora preko našeg trga terati kamion....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2010. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

divkovi1 je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
Ljudi su se toliko navikli srati, da seru i kad za to nema nikakve potrebe. Eto, komentari na ovu temu su jednostavno totalno sranje.

Zanimljiviji je taj luđak što je pokidao rampu. Trebalo bi saznati više - da li čovjek smatra da nije nepropisno parkirao pa je ljut na nepravdu, da li nema novaca pa je pokušao uteći, da li ima dijagnozu Ptsp-a, ili jednostavno misli da se njega u ovoj državi, za koju se moguće borio, jednostavno ne smije kažnjavati?


I mene takodjer zanima po kojemu to zakonu auto-pauk koncesionar (Lozic ili bilo tko drugi), meni moze "zarobiti" auto dok mu ja ne platim gotovinom, na licu mjesta.
Ok, covjek je kriv, krivo je parkirao i pauk mu je odvezao auto u zicu, ali mi nije jasno da koncesionar (PRIVATNA FIRMA!!!) ima pravo zadrzati MOJE vozilo dok se kazna ne plati???
Zar ne bi bilo normalnije da ljepo dodjem po auto (koji u tom trenu vise ne ometa promet), dobijem uplatnicu sa rokom placanja od 7 dana i sve ok???

Molio bih ako netko od pravnika prati ovu temu da nas prosvijetli Smile


nisam pravnik, ali imam iskustvo sa paukom iz Biograda N/M. Naime, nakon što sam došao po automobil koji je stajao na jednoj ledini kraj rive, dobio sam uplatnicu, policijski uviđaj i otvorenu kapiju kroz koju sam najnormalnije izašao... Rok uplate je bio čini mi se 7 dana i to je to! Čisto i pošteno, a u krajnjem slučaju i jedini normalni način... Zar bi nam policija, po osječkoj logici, trebala zaplijeniti auto svaki puta kada nismo vezani, a nemamo gotovinu uz sebe...?

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ZuBnA PaStA
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.06.2010. 23:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neznam o čemu pričate sad...moj auto je premješten od strane ac lozić..kriv sam...nisam imao novca nije me sramota..otišao sam do mjesta gdje mi je auto prebačen i uzeo uplatnicu...znači isto tako kako si ti imao slučaj na biogradu...otvorili su mi kapiju i ja sam najnormalnije izašao sa svojim vozilom..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: