Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Glazbena kulminacija uz Behemoth - [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sinoc je bilo odlicno..
eto toliko Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2010. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sir William
Offline
Ukupno postova: 360
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prva dva dana su bila odlična, danas na žalost ne mogu ostati ali vjerujem da ce biti spektakl.. Još uvijek to nije na razini onoga sa lijeve obale, ali za to je kriva sama publika.. Vremena su se promjenila..
Što se narukvice tice, planiram ju nastaviti nositi sve dok se ne istroši/raspadne/istrune.. Very Happy

_________________
Sir William
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2010. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 






Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2010. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ko kaze da je 1. dan bilo odlicno taj se napio previse
mislim da bi veceras trebalo biti najbolje.

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2010. 10:59 
Naslov:  Re: Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Petak uz pola tone rock'n'rolla - [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Divno! osijek031.com smile

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sinoc je bilo odlicno...iako je prevladavao death metal...za koji stvarno trebaš imati želudac...i cepove u ušima....
al u svakom slucaju..lijep je vidjeti veliku posjecenost....hrpu zadovlnih ljudi....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 13:40 
Naslov:  Re: Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Petak uz pola tone rock'n'rolla - [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam kako da počnem, no hajdemo probati...

Prije svega, hvala svima koji su prepoznali trud i entuzijazam jedne iznimno male, mlade grupe ljudi, koja je pokušala od ovog festivala ponovno stvoriti nešto po čemu će Osijek biti poznat, i što će mladi svake godine ponovno očekivati. UFO više nema isti princip, više nije ono što je bio, ali novo ruho festivala je ipak prepoznato i prihvačeno, i ne mogu opisati svoju sreću i zadovoljstvo što je to ipak tako prošlo. Jučer su mi jedna 2 poznanika rekla da njima ljeto službeno počinje sa prvim danom UFOa, pa kada god bio, i to mi je bilo strašno drago ćuti.

Dosta je truda uloženo u selekciju tzv. demo bendova ( inače ne volim taj izraz, no ovdje ga je potrebno ga ipak koristiti, jer je riječ o DEMO festivalu ), iako to na kraju ni nisu bili demo bendovi, bolje je reći da su to, u ovim prostorima, neafirmirani bendovi. Osobno sam zadovoljan sa svima kako su odsvirali, i mislim da ove godine nismo imali slab i loš bend.

Strašno mi je žao što su ljudi odlazili nakon headlinera, te taj dio funkcije festivala nije u krajnosti uspješan. No nismo mi krivi što smo mali festival, na koji headlineri mogu doći i uvjetovati da počinju u 23 sata ( npr Opća koja na rijetko kojoj motorijadi krene prije ponoći ), dok na nekim drugim festivalima nije ni najmanji problem svirati im bilo kada ). Za iduću godinu ćemo tu morati ići sa drugim pristupom, i objasniti im da je ovo demo fest, i odraditi i po ovogodišnjem prvom planu koji je bio prva polovica demo bendova, pa jedan headliner, druga polovica, pa za kraj, u 1, drugi headliner. Strašno mi je žao bilo vidjeti neke fenomenalne bendove kao što su Rewolti, Luft, Motherfunky, Vlasta Popić, Decomposing Entity i sl, da sviraju pred par stotina ljudi, a da su headlineri imali malo više tolerancije i razumijevanja prema ideji festivala, mogli su kao što je i prvotna namjera, svirati pred 1500-2000 ljudi, i predstaviti ono na čemu ostavljaju sate i sate svoga znoja, truda i entuzijazma.

Na kraju se moram još jednom zahvaliti još jednom na posjeti, i ispričati se na našim greškama, jer naravno, tko radi, taj i griješi.

Mi smo se sa festivalom povezali uistinu emotivno, nadam se da smo djelomično to donijeli i još nekim ljudima, jer ovo je festival za mlade bendove, ali i za sve vas, da dobijete prilike odlično se zabaviti za jednu prihvatljivu cijenu, kao ulaznice, tako i na šanku. I vjerujem da smo ipak pokazali da UFO treba ovome gradu, ali isto tako i grad treba njemu, a grad, TO STE VI.

Još bih se na kraju volio obraditi bendovima koji su svirali, sa kojima sam se družio u backstageu, na stageu, i za koje sam bio zadužen. Nadam se da ste zadovoljni sa time kako ste bili primljeni, sa onim što smo vam uspjeli ponuditi, i sa količinom pažnje koju smo vam uspjeli pokloniti. Ako je bilo grešaka, ako sam se nekome zamjerio, znajte da nije namjerno. Ovaj posao nije lagano raditi, i da nema toliko ljubavi prema tome, tj da srce ne pobijedi pamet, sumnjam da bi rijetko tko ulazio u ovo iz godine u godinu. Ja u velikom broju vas, glazbenika koji ste nastupili, prepoznao sam nove prijatelje, poznanike, i ljude koje ću uvijek biti sretan ponovno vidjeti, rukovati se i popričati, i nadam se da je takav stav ostao i sa druge strane.

Eto, da kraju ovog velikog teksta, još jedinom velika HVALA svima. Bendovima i DJima, ljudima koji su radili oko razglasa, bine, osvjetljenja na stageu ( tom dečku bih ja najradije digao spomenik, kakav je posao odradio ), zaštitarima koji vas, nadam se, nisu previše gnjavili, ekipi za šankom koja je također ostavila puno truda i znoja, te na kraju vama, publici, posjetiteljima, koji ste nas usrećili svojim dolaskom, svojom podrškom i aplauzom bendovima, mislim da ste usrećili i njih i nas, i nadam se da ćemo se uskoro ponovno družiti i sličnom konceptu.

Sve vas vole, ljudi i organizacije UFO festivala, i ja, Mario Katušić osobno.

HVALA HVALA HVALA HVALA HVALA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meidenica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2010. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sinoč je bilo fenomenalno i polugluha sam XD da bar još traje XD kymeraaaaaaa Razz

_________________
It's good to have beer in your hand Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Evil Poodingh
vjerujem da ce iduce godine biti još bolje...ako prihvatiš cinjenicu da je svaka kritika dobro došla...jer od tapšanja po ramenu...i nema nekakve koristi...
sve u svemu...meni bilo odlicno...a ispravak nedostataka..ocekujem iduce godine....sve u svemu...cestitke na uloženom trudu....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sorry, ljudi, ali ja neću nikada dati ni lipe agenciji koja dovodi death metal band. Svaka čast na ostalim bendovima. Bez ljutnje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 14:50 
Naslov:  Re: Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Glazbena kulminacija uz Behemoth - [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2010. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Sorry, ljudi, ali ja neću nikada dati ni lipe agenciji koja dovodi death metal band. Svaka čast na ostalim bendovima. Bez ljutnje.

osijek031.com smile siguran sam da iza ovog stoji i prejebeno objašnjenje

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm jedna stvar koju bi kod uva izmjenio je to da bi što se tiće lajnapa zamjenio petak i subotu, dakle metal u petak a ne u subotu koja je udarnički dan

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Behemoth smo dobili za subotu, to je jedini razlog Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: