Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Glazbena kulminacija uz Behemoth - [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2010. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
I stvarno, ljudi ostanite, vrijedi vidjeti i te bendove. Jučer su i Motherfunky i Luft rasplesali 100tinjak- 200injak ljudi što ostalo.


bilo je odlično jučer, ostala sam do samog kraja, posljednji bend je slušalo možda nekih 20tak ljudi, ako i toliko

i kad su ljudi već došli tamo i kad smo mi već tamo, najmanje što možemo napraviti je poslušati ih i dati im priliku

ne bi li, u biti, UFO i trebao biti festival na koji dolaze "mali" bendovi, kako bi ih ljudi mogli čuti? a "veliki" bendovi tu imaju sasvim drugu ulogu?

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
ne bi li, u biti, UFO i trebao biti festival na koji dolaze "mali" bendovi, kako bi ih ljudi mogli čuti? a "veliki" bendovi tu imaju sasvim drugu ulogu?

THAT'S THE WHOLE POINT OF IT!!!

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2010. 13:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jučer bilo skroz dobro Smile Pero se malo prosrao reklamirajući Ožujsko, ali što je tu je Wink Večeras očekujem pravi show Smile

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la: ›
stvarno je super UFO ove godine, ali te narukovice, pa di to još ima da moraš tri dana furat, na posao, ispit, ručak kod punice... mislim stvarno kakav fijasko, sav trud oko organizacije propadne zbog kričavih narukovica. uvijek se u Osijeku mora nešto novo izmišljati.
iduće godine trebate ugradit neke biočipove, mislim da bi to bilo super rješenje. il još bolje da bude besplatan upad i pivo za 5kn.

Ti ili nikad nisi bio na nijednom festivalu u životu ili ne znaš čitati pa nisi skonto šta ljudi ovdje pišu. Dakle praksa na svim festivalima u svijetu je narukvica!!!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2010. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi čovjek se ZAJEBAVA Very Happy relax

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laughing Laughing Laughing

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile narukvice su suvgdje vec normalne godinama..ove godine tek kod nas dosle na kopiki i na festival. kaskamo ali naucit ce ljudi.
i da, netko je pisao da sve sto je bespal tj. iz proracuna ne valja. i ja se slazem. sve se treba naplatiti pa makar i simbolicno, i kopika ali i svaka predstava na oljk pa makr i 10kn. izbjegle bi se guzve i nesporazumi a zaradili bi se makar nesto a i vise bi se cjenilo sto ti netko daje takav program.
svaka cast za ufo!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 14:37 
Naslov:  Re: Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Petak uz pola tone rock'n'rolla - [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2010. 14:54 
Naslov:  Re: Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Petak uz pola tone rock'n'rolla - [Galerija 031]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inače ne idem po festivalima,odem na koji koncert benda koji me zanima,ali sam se ova 2 dana stvarno dobro zabavila i naplesala.
Provjera na ulazu traje par sekundi,pa ne vidim smisao spominjanja toga.Uostalom oni su tu za našu sigurnost.
Cijene pića su super,a i one tribine ili šta ću već.Možeš sjesti,a možeš i plesati.
Headlineri mi se sviđaju,ali su me iznenadili i meni nepoznati bendovi dosad.Ne shvaćam ljude koji dođu vidjeti samo headlinere koji ih zanimaju,a ne da dođu ranije ili ostanu nakon velikih zvijezda poslušati i nepoznate,ali stvarno dobre bendove. Uostalom i ti poznati bendovi su nekad bili mali i nepoznati i ne bi postali poznati,da nije bilo ljudi koji su ih slušali.
Što se tiče narukvica,ne vjerujem kako ima tako mala stvar može smetat.Istina je da su papirnate i da su se nekima možda pokidale,ali nije da ne mogu izdržati. Tuširala sam se snjima,prala kosu,prala suđe,čak sam i majicu prala na ruke i ostala je čitava.
Inače ne nosim sat rijetko,a ni neke narukvice.Ne bi rekla da bi smetana rukvica,već mi je nekako fora što kada ju primijetim ili ojestim na ruci sjetim se da je večeras opet zabava i dobra mjuza i odmah mi skrene pozornost sa ispita i rokova.Sviđa mi se ta činjenca da sa tim narukvicama nisi samo navečer dio festivala,nego tokom sva 3 dana.
A nikada neću razumijeti one ljude što samo sjede pred kompom i seru po stvarima i događajima.Ako ti se sviđa,odi i uživaj,ako ne,dobro ne moraš,tvoj izbor.Ali čemu pljuvanje?Ne odnosi se samo na ovaj događaj,nego općenito.No svakavih nas ima,pa tako...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2010. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bus iz Zagreba je pun Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo ozujsko/osjecko nevjerujem da ne kontate da je to bila sala lol :I

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2010. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la: › Bus iz Zagreba je pun Smile


Po gradu se mogu vidjeti skupine metalaca s ruksacima. Dobar znak... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2010. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma, danas ce bit krcato

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2010. 16:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uuuuuuuuu jedva čekam!!

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2010. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo bi jako lijepo da se masa ne raspadne kao da je zavladala kuga nakon zadnjeg headlinera na mainu.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: