Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Urban Fest Osijek uz Osječko 2010. [UFO]: Glazbena kulminacija uz Behemoth - [Galerija 031]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2010. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ipak su dan prije bili na Exitu Smile
Nego Pudinže, thanx što si pomogao oko dogovora intervjua Wink

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja pomogao? Pa nisam, samo sam rekao ono što znam Smile, ali u svakom slučaju, nema na čemu, i drugi puta Wink

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
svartalfaheim
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

men je bilo odlicno Very Happy noge ce bolit jos nekoliko dana sigurno hehehe

sto se tice bendova ni jedan ne slusam doma ali neki su me iznenadili...super je sto ste napravili one drvene stepenice tak da su svi mogli sve lijepo vidjeti (iako sam uvijek bio u prvim redovima jer ne volim sjedit na koncertima i nije mi jasno kak su neki presjedili cijelu vecer-posebno mislim na cetvrtak)

nadam se nagodinu opet nekom poznatijem headlineru

uzivajte i vidimo se sigurno nagodinu opet :DDD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 15:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za tribine zahvaljujemo dragim ljudima iz Ljeta Kulture, koji su ih ostavili...

Ja kada sam ih vidio, prvo sam zamračio, mislio sam da će ispasti glupo, ali na kraju su odradile fantastičnu funkciju...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nera00
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2010. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad završi ovakav posao, moraš napisati nešto, ono da se krug zatvori Smile

Potpisala bih sve što je gore EP napisao - količina energije, volje, želje i rada koja je uložena u ovogodišnji UFO meni osobno se ne može mjeriti ni sa čim prije. Problemi na koje smo nailazili i rješenja koja smo u hodu smišljali odraz su maksimalne kreativnosti i iskrene želje da se festival dogodi i da se ljudima ponudi ono najbolje.

Meni osobno je bilo samo jedno bitno - da ljudi na kraju kažu: Nije mi žao tih 80/50kn jer sa dobio ono što sam i očekivao i bilo mi je dobro! Nadam se da je takvih dosta i da nema puno onih koji su požalili što su izdvojili novce za dolazak na UFO, pogotovo ne oni koji su potegli iz Rijeke, Zagreba, Kutine, Karlovca itd (znam po povratnim kartama HŽ-a koje smo pečatili na info pultu).

Isto tako znam da je mnogima bilo teško prihvatiti činjenicu da se ulaz plaća kada godinama nije, ali jednostavno je situacija takva i na kraju krajeva sve ono što je bilo prezentirano itekako košta: stage, razglas, light, bandovi, rad konobara i hostesa, montaža i tehnika, design i još puno, puno toga.. Kada smo razmišljali o cijeni, išli smo na onu minimalnu kako bi što više ljudi bilo ok s tim iznosom. I mislim da smo u okviru realnoga i uspjeli.

Želim se osobno ispred agencije zahvaliti svim suradnicima koji su cijelo ovo vrijeme stajali uz nas i rješavali sve probleme. Također hvala i sponzorima i medijima, a posebno bandovima i publici koja je na svaki mogući način pokazala da voli UFO Smile
Za nenamjerne propuste primamo konstruktivne kritike i prijedloge, nadam se da će biti prilike to ispraviti u budućnosti!

lp i vidimo se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2010. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

steta sto 1. dan nije bio kao druga 2.
za nagodinu predlazem ovo oko narukvica da se rjesi nekako hh. na sluzbenom ufo portalu pise da se u subotu moglo doci sa skinjenom narukvicom medjutim na ulazu nisu pustili osijek031.com smile. steta sto na electro stage vecinom bio prazan. puno srece i uspjeha u organiziranju 8. ufo-a

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Behemoth

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pero Defformero - Žalim draga ispalo je sranje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chule, jesi snimao što od demo bendova? ako jesi, ako si voljan donirati da pošaljem bendovima njihove snimke, ipak je ovo demo fest, a i drago bi mi bilo da ljudi vide i koju snimku drugih bendova osim ovih glavnih

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2010. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Behemoth osijek031.com smile
HVALA VAM što smo mogLi vidjeti takav koncert u našem gradu!!! BiLo je *ebeno osijek031.com smile

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Chule, jesi snimao što od demo bendova? ako jesi, ako si voljan donirati da pošaljem bendovima njihove snimke, ipak je ovo demo fest, a i drago bi mi bilo da ljudi vide i koju snimku drugih bendova osim ovih glavnih


naravno, no nemam toga bas puno. pogledam sto ima pa ti javim

_________________
lunobus.com - gadgeti iz Kine
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 1:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nera00 je napisao/la (Pogledaj post): › Za nenamjerne propuste primamo konstruktivne kritike i prijedloge, nadam se da će biti prilike to ispraviti u budućnosti!

kad vec spominjes... Very Happy skuzio sam da je onaj dio s klupama izvan dvorista vege trebao biti dio gdje se moze kupiti hrana ali nista se nije prodavalo. ne znam u cemu je problem ali mogli ste na tom dijelu zaraditi skoro kao i na cugi Wink mozda pekare nisu daleko ali ljudi koji nisu iz Osijeka sigurno bi tamo kupovali, kao i oni kojima se ne bi dalo do pekare (tu sebe ubrajam Very Happy)

a druga stvar - sljedece godine samo dajte neke prozirne narukvice koje ljudima toliko ne bi smetale dok su na poslu itd. i naglasiti ljudima da ju ne kidaju jer dosta ljudi to ocito nije znala. meni iskreno nije smetala ali znam ljude koji su ju pokidali, neki iz neznanja a neki jer im je smetala.

i da zavrsim, ugodno sam se iznenadio dobrom organizacijom i programom tako da cestitam organizatorima. odlicno sam se proveo, kao i ostali s kojima sam bio Smile ne znam je li cetvrtak posjetilo malo ljudi zbog programa ili neceg drugog, ali to ce ce vec netko skontati pa ce iduce godine biti bolje. i onaj plan "krizanja" izvodjaca ne zvuci lose samo ga treba provesti. eto, ima jos mjesta za napredak ali je i ovo sad bilo jako dobro Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 1:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Top je na tom dijelu imao štand sa klopom prvi dan, druga dva dana, iz meni nepoznatog razloga, nisu došli. Vjerojatno slab promet, pitao sam šefa dok još nije znao u čemu je problem, kasnije se nisam sjetio da pitam što je s tim.

Pod što misliš "križanje" izvođača?

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nera00
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2010. 7:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Valjda čovjek misli na miješanje glazbenih stilova (a možda su u šumi).. U principu smo to i napravili (koliko je bilo moguće) sa četvrtkom i petkom, a subota je bila rezervirana za Behemoth i samo smo dodali Peru kao laganu protutežu. Oni su meni bili predobri, hehehehe.. koji paradoks!
Inače meni je bilo najbolje u petak Smile

btw, hrana je bila u četvrtak, žao mi je što se nije nastavilo sljedeća 2 dana. a eto, makar su ljudi imali gdje malo sjesti i odmorit se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2010. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elvis Jackson


Broken Strings


Six Pack - Crveni Makovi


Six Pack - Karma Chameleon

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: