Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Porazne Statistike Glazbenog Ukusa Mladih (Hrvata???)!!!!!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marinaaa
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2007. 15:08 
Naslov:  Re: Porazne Statistike Glazbenog Ukusa Mladih (Hrvata???)!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vec kad smo kod danijele...sta je s njezinim glasom?zvuci uzasno osijek031.com smile no dobro..to je vec neka druga tema...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2007. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
Daj ne serite svi skupa! Izbor glazbe u nasem drustvu najmanji je problem! Ovdje se odgajaju droljetine i kreteni bez morala, kojima je vrhunac subotnjeg izlaska sex na brzinu u nekom smrdljivom wc-u, u pijanom stanju i s jos pijanijim partnerom. Osim toga, osvrnite se jos malo oko sebe.. Isarani tramvaji, pokidana rasvjeta, ukradene daske iz wc-a u Domu zdravlja, samo su neki dokazi primitivizma koji vlada oko nas. Gimnazijalci, takodjer, nisu vise sto su nekad bili.. Mozemo se pozdravit s Europom, napretkom i nekim boljim, kulturnijim i pametnijim zivotom zajednice...ne zbog glazbe, vec zbog nekog dijela mozga koji nam nedostaje, a to nas koci da budemo ljudi, vec nas vuce da tonemo, ne prema Balkanu, nego i nize od toga. Shocked

pa u tome ti i je problem...da su ljudi na malo višoj razini o kojoj ti tu pričaš, ne bi ni slušali ovakve stvari...
pa koji debil može smatrati te riječi dobrima (bez uvrede onima koji to slušaju-ma, zapravo, vrijeđajte se!)
najžalosnije mi ja kada mi ljudi koji imaju glazbeno obrazovanje počnu pričati o cajkama!!
pa mogla bi ih šakom u facu!!!!!!!
kak ih nije stid i sram????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2007. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marinaaa je napisao/la: ›
vec kad smo kod danijele...sta je s njezinim glasom?zvuci uzasno osijek031.com smile no dobro..to je vec neka druga tema...

de, dobro je!!!
nađi si novog idola...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2007. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ketty je napisao/la: › Ne razumjem kako su cajke postale ''moderne'' ..... u osmom razredu svi su slušali strano,kad smo krenuli u srednju svi cajke !!!
kako se to dogodilo ????
Hm, mozda si izabrala takvu srednju skolu. Kontam da postoje srednje skole gdje su cajke u manjini. Zapravo, barem se nadam da je tako...

Ima li netko tko ide u npr. III. gimbu?

mzzi je napisao/la: › ne zbog glazbe, vec zbog nekog dijela mozga koji nam nedostaje, a to nas koci da budemo ljudi, vec nas vuce da tonemo, ne prema Balkanu, nego i nize od toga. Shocked
Lijepo si to primjetila...

Mislim da se to "nesto" moze nazvati Novim Sustavom Vrijednosti (iako zvuci glupo, buduci da svako doba ima neku svoj "novi sustav vrijednosti).

Dakle, ovaj NSV je posljedica svih onih prilika koje su se samo rijetkima pruzile nakon rata. Svim ostalima su se pruzile uglavnom neprilike. Oni koji su prilike i iskoristili ovima koji nisu ni imali prilike djeluju kao supersposobni heroji. Zato sada mnogi zele biti takvi.

Uz sto manje rada imati sto vise (u materijalnom smislu).

To je krilatica koja objasnjava sve ostalo.

Politicko pranje mozgova, politicka desenzibilizacija mnogobrojnim aferama bez ijednog rijesenog slucaja, komercijalne TV, mediji vodjeni profitom... sve su to samo orudja te krilatice...

Posljedica je Novi Sustav Vrijednosti...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daniel-202
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1030
Lokacija: Graceland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2007. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marinaaa je napisao/la: ›
vec kad smo kod danijele...sta je s njezinim glasom?zvuci uzasno osijek031.com smile no dobro..to je vec neka druga tema...


Šta si zapela za danijelu????

_________________
"Neki ljudi tapkaju nogama, neki pucketaju prstima a neki se njišu naprijed - nazad. Ja samo sve to radim odjednom, valjda..."
Elvis Presley, 1956.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sime
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2007. 0:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daniel-202 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Marinaaa je napisao/la: ›
vec kad smo kod danijele...sta je s njezinim glasom?zvuci uzasno osijek031.com smile no dobro..to je vec neka druga tema...


Šta si zapela za danijelu????


de pusti djevojku na miru...samo ti je spomenula.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2007. 11:04 
Naslov:  Re: Porazne Statistike Glazbenog Ukusa Mladih (Hrvata???)!!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je bezveze što se svi hvataju na te "sponzoruše" čim se spomenu cajke. Mene to, na primjer, ne zanima, jer nemam veze s njima. Ubija me jedino zvuk te "glazbe" i bila bih neopisivo sretna da ju nikad u životu više ne čujem.

Ipak, glede tih "sponzoruša"... naravno da to nije točno za sve cure koje to slušaju, znam par primjeraka. I užasno me živcira kad neke moje kokoške prokomentiraju prezgodnu curu u kratkoj suknji koja je upravo prošla pored nas kao "ofucanu sponzorušu", cajkaru i slično. Stvar je u tome što ta cura izgleda fenomenalno, a ne ofucano. Pa sunce bakino, ako ti smeta gledat kako se mužjaci okreću za dobrim nogama, iskoči iz starki i traperica, navuci seksi krpe i prošetaj promenadom uzdignutog nosa. Možda zato što se ja u svojim starkama sasvim ugodno osjećam, nemam potrebu pljuvati po komadu koji je prošao pored mene. Prije mi dođe da koji put zazviždim - baš sam seljančura Wink

Istina je da se većina njih obuče bez ikakvog osjećaja za kombiniranje, ali ne shvaćam nikako zašto neke ljude te stvari toliko operećuju. Rolling Eyes

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2007. 11:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
Daj ne serite svi skupa! Izbor glazbe u nasem drustvu najmanji je problem! Ovdje se odgajaju droljetine i kreteni bez morala, kojima je vrhunac subotnjeg izlaska sex na brzinu u nekom smrdljivom wc-u, u pijanom stanju i s jos pijanijim partnerom. Osim toga, osvrnite se jos malo oko sebe.. Isarani tramvaji, pokidana rasvjeta, ukradene daske iz wc-a u Domu zdravlja, samo su neki dokazi primitivizma koji vlada oko nas. Gimnazijalci, takodjer, nisu vise sto su nekad bili.. Mozemo se pozdravit s Europom, napretkom i nekim boljim, kulturnijim i pametnijim zivotom zajednice...ne zbog glazbe, vec zbog nekog dijela mozga koji nam nedostaje, a to nas koci da budemo ljudi, vec nas vuce da tonemo, ne prema Balkanu, nego i nize od toga. Shocked

slažem se s ovim. glazbeni ukus samo je manji dio problema koji su oko nas. moral i sustav vrijednosti u posljednjih desetak godina idu vrtoglavo prema dolje. i lako za nas matore osijek031.com smile ali klinci u osnovnoj i srednjoj školi nas trebaju itekako zabrinuti. živo me zanima budućnost ove države u kojoj je srednjoškolkama najveća briga u životu koji će u subotu dopičnjak obući, s kojim levatom će se podrpat u wc-u i rastaje li se britney spears!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2007. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
rastaje li se britney spears!


što, stvarno???

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2007. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
rastaje li se britney spears!


što, stvarno???


tko je britni spirs???

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2007. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a što je to žarulja?

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pcelica_maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2007. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Meni je bezveze što se svi hvataju na te "sponzoruše" čim se spomenu cajke. Mene to, na primjer, ne zanima, jer nemam veze s njima. Ubija me jedino zvuk te "glazbe" i bila bih neopisivo sretna da ju nikad u životu više ne čujem.

Ipak, glede tih "sponzoruša"... naravno da to nije točno za sve cure koje to slušaju, znam par primjeraka. I užasno me živcira kad neke moje kokoške prokomentiraju prezgodnu curu u kratkoj suknji koja je upravo prošla pored nas kao "ofucanu sponzorušu", cajkaru i slično. Stvar je u tome što ta cura izgleda fenomenalno, a ne ofucano. Pa sunce bakino, ako ti smeta gledat kako se mužjaci okreću za dobrim nogama, iskoči iz starki i traperica, navuci seksi krpe i prošetaj promenadom uzdignutog nosa. Možda zato što se ja u svojim starkama sasvim ugodno osjećam, nemam potrebu pljuvati po komadu koji je prošao pored mene. Prije mi dođe da koji put zazviždim - baš sam seljančura Wink

Istina je da se većina njih obuče bez ikakvog osjećaja za kombiniranje, ali ne shvaćam nikako zašto neke ljude te stvari toliko operećuju. Rolling Eyes


da jesi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2007. 10:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
tko je britni spirs???

brankica kopljar osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.01.2007. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pcelica_maja je napisao/la (Pogledaj post): › da jesi


Jel? A i ti si mi, vidim, duhovita...

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2007. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Ipak, glede tih "sponzoruša"... naravno da to nije točno za sve cure koje to slušaju, znam par primjeraka. I užasno me živcira kad neke moje kokoške prokomentiraju prezgodnu curu u kratkoj suknji koja je upravo prošla pored nas kao "ofucanu sponzorušu", cajkaru i slično. Stvar je u tome što ta cura izgleda fenomenalno, a ne ofucano. Pa sunce bakino, ako ti smeta gledat kako se mužjaci okreću za dobrim nogama, iskoči iz starki i traperica, navuci seksi krpe i prošetaj promenadom uzdignutog nosa. Možda zato što se ja u svojim starkama sasvim ugodno osjećam, nemam potrebu pljuvati po komadu koji je prošao pored mene. Prije mi dođe da koji put zazviždim - baš sam seljančura Wink

Istina je da se većina njih obuče bez ikakvog osjećaja za kombiniranje, ali ne shvaćam nikako zašto neke ljude te stvari toliko operećuju. Rolling Eyes

mislim da se ipak ovdje ne govori o sponzorušama u granicama stila odjevanja...to je već nešto drugo...
mislim da se taj izraz sponzoruša ili cajkarošica odnosi na njezina životna uvjerenja i stil života....
pa obučem i ja kratku suknju i te već spomenute starke, ali to ne znači da sam cajkarošica...
to ti je mentalni sklop, draga moja...
kamo sreće da se radi o neukusu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: