Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Porazne Statistike Glazbenog Ukusa Mladih (Hrvata???)!!!!!!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2006. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: ›
Malo nevezano, ali...
Jeste li primijetili sličnost između R'n'B-a i narodnjaka?


Da!

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.04.2006. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hadzo je napisao/la: ›
Kad sam ja bio srednjoškolac, iz studentskog doma na Sjenjaku dopirali su zvukovi Azre, EKV, Orgazma. Sredinom devedesetih iz istog mjesta odzvanjali su Magazin, Minea i slični. Prije 4-5 godina prevladavali su Škoro i Thompson da bi danas sve tulilo od turbo folkera. I to je generacija koja bi nas jednog dana trebala voditi nekamo? Odvest će nas u pičku mtaerinu.


A gle gdje su nas ovi odveli ? bas nam je krasno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.04.2006. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha! Zanimljiva stvar: poslovi (honorarčenja neka ipak malo pristojnija, gdje baš ne moraš zaprljat ruke, iako za malo love, al tako je to kad si student!) mi doslovce slijeću u ruke - a niti sam iz Osijeka rodom (seljančica malena, o da!), niti sam intelektualac. Doslovce se ljudi trgaju za mene i šačicu nekih drugih malo ambicioznijih (vi samo mislite da ovo nema veze s glazbom!)
Ja bih trebala na sastanak anonimnih overachievera (ne kao samohvala, nije zdravo biti radoholičar!), gdje bih se ustala i sa suzom u oku, teška srca rekla: Ja sam Alana Bates, i ja sam overachiever. Uvijek sam od sebe zahtijevala više, uvijek sam testirala svoje granice ma što radila... Tako je bilo i glede glazbe: ako od glazbe tražiš više, naći ćeš glazbu koja nudi više. Ako ti je svejedno, svejedno ti je (događa se da ti je svejedno samo oko izbora glazbe, a da ti karakter ni po čemu drugom nije faličan, znam nekoliko takvih ljudi, i zbog toga mi je teško reći da je djevojka koja sluša narodnjake droljica u minici i razgolićenih sisa, a da je dečko koji sluša narodnjake ćelavi macho groznog ukusa u odijevanju i s debelim lancem oko vrata - ili, dakako, mentalni i emocionalni ekvivalent gorenavedenog opisa).
I opet - edukacija je tu bitna, slažem se: iako je kod glazbe specifična stvar - ljudi koji nemaju sluha, nemaju sluha i vjerojatno nikad neće prepoznavati nijanse (slično je i kod pisane ili čitane riječi, i za nju treba imati sluha...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.04.2006. 19:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što htjedoh reći ovom pričom o studentskim poslićima? Mmmm... studenata ima oko 18 000, poslodavaca znatno manje. Ambicioznih i nečemu-služećih studenata u Osijeku ima šačica, a čini se da je čak i potencijalnih poslodavaca puno više od njih (kuda nas vode ove apatične i niškorisne generacije i sama sam prilično svjesna!)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.04.2006. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la: › Malo nevezano, ali...
Jeste li primijetili sličnost između R'n'B-a i narodnjaka?


Turbo je sistem ubrizgavanja goriva pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorijevanjem. Turbo folk je gorenje naroda. - Rambo Amadeus

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kealan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 71
Lokacija: WorldWideWeb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2006. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="8";p="16323"]
tonya je napisao/la: ›
Malo nevezano, ali...
Jeste li primijetili sličnost između R'n'B-a i narodnjaka?


Glazbenu sličnost ne, ali da su i jedno i drugo pošast koju treba ugasiti....To već da.

_________________
Coimhéad fearg fhear na foighde!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2006. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam sreće što kod mene u blizini nitko ne pušta cajke Smile
mislim da bi popizdio da je grad borbašu odobrio izbor za naj folk hit godine jer živim u blizini zrinjevca..
tomsona sam čuo kao da sam tamo pa bi i cajke

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2007. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gundjalo_os je napisao/la: ›
"Prokleta demokracija! Neka svatko sluša što hoće!"
Jel netko možda za selektivno trovanje arsenom? Drukčije ovo leglo neće promjeniti ukus. Ili možda u zamjenu za svaku poslušanu notu smeća, koje će nadgledati glazbena policija, ubijati po roditelja. Možda malo preekstremno, ali imam neki filling da bi u određenoj mjeri radilo.
Da probamo?

i ja sam za to!!
ajmo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.01.2007. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sta vi ocekujete pa u osijeku si prisiljen slusat cajke, pa ti s vremenom udu u uho

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
game
Offline
Avatar

Ukupno postova: 474
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2007. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uđu u uho???
nikad!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ketty
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2007. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da sam ja bila jedina u svom razredu koja nije slušala narodnjake.Moj vjerni mp3 je uvijek bio uz meni tako da svaki pokušaj da čujem narodnjak sam vješto neutralizirala.

Bilo je ljudi u mom razredu koji nisu čuli za Britney Spears i 50 Cent-a, a da ne govorimo o Killersima,Bravery ili možda Shirley Bassey ili bilo čemu što ja inače slušam.

Ne razumjem kako su cajke postale ''moderne'' ..... u osmom razredu svi su slušali strano,kad smo krenuli u srednju svi cajke !!!
kako se to dogodilo ????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2007. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo ću da kažem da živim 20 metara od Q-a i šta mislite kak je meni recimo jedan vikend se ne zaletim van a neka pevaljka trešti ćim se otvore vrata... ugl. popizdio bi da si i tufna tak šta dozvoli...

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2007. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
sta vi ocekujete pa u osijeku si prisiljen slusat cajke, pa ti s vremenom udu u uho

hahaha ovo je kao ono: "prijavila sam se na izbor za miss, jer su me nagovorili..." osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.01.2007. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj ne serite svi skupa! Izbor glazbe u nasem drustvu najmanji je problem! Ovdje se odgajaju droljetine i kreteni bez morala, kojima je vrhunac subotnjeg izlaska sex na brzinu u nekom smrdljivom wc-u, u pijanom stanju i s jos pijanijim partnerom. Osim toga, osvrnite se jos malo oko sebe.. Isarani tramvaji, pokidana rasvjeta, ukradene daske iz wc-a u Domu zdravlja, samo su neki dokazi primitivizma koji vlada oko nas. Gimnazijalci, takodjer, nisu vise sto su nekad bili.. Mozemo se pozdravit s Europom, napretkom i nekim boljim, kulturnijim i pametnijim zivotom zajednice...ne zbog glazbe, vec zbog nekog dijela mozga koji nam nedostaje, a to nas koci da budemo ljudi, vec nas vuce da tonemo, ne prema Balkanu, nego i nize od toga. Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.01.2007. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danijela Martinovic s pjesmom: "MARKE NEMAM, NEMAM MARKE JA, DA TI PISEM PISMA LJUBAVNA.." vodi nas ravno ka zapadu. Zbilja se ponosim. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: