Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP: Mjesečno više od 170.000 vožnji tramvajskom linijom za Bikaru!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la: ›
pa malo ti ovo nema smisla, jer taj tramvaj dobrano kosta da bi se ljudi samo vozali u krug... znaci, za cetveroclanu obitelj 40kn da bi se ugrijali.....hm vise im se isplati sjest u kafic i narucit 4 mineralne...i ugrijat se definitvno bolje nego u tramvaju!

Naravno a ima smisla. Jesi čula da ljudi na socijali imaju pravo tražiti i (dosta) jeftiniju mjesečnu kartu ili užicati vozača da uđu i ugriju se? Nisu svi vozači cicije. A uostalom, majka s 2-3 klinca sigurno neće za djecu plaćati kartu, tako da...

Ali zaista me zanima koliko će se ljudi vozati ljeti...ono, baš da se vidi koliko je to realno rentabilno.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
mladunce je napisao/la: ›
pa malo ti ovo nema smisla, jer taj tramvaj dobrano kosta da bi se ljudi samo vozali u krug... znaci, za cetveroclanu obitelj 40kn da bi se ugrijali.....hm vise im se isplati sjest u kafic i narucit 4 mineralne...i ugrijat se definitvno bolje nego u tramvaju!

Naravno a ima smisla. Jesi čula da ljudi na socijali imaju pravo tražiti i (dosta) jeftiniju mjesečnu kartu ili užicati vozača da uđu i ugriju se? Nisu svi vozači cicije. A uostalom, majka s 2-3 klinca sigurno neće za djecu plaćati kartu, tako da...

Ali zaista me zanima koliko će se ljudi vozati ljeti...ono, baš da se vidi koliko je to realno rentabilno.


ne kazem da nitko to ne radi, ali sumnjam da bas radi 80% ljudi koji se voze tramvajem. uostalom, ja sam dosta puta bila svjedok situacije kada je netko al doslovno zicao da udje u taj tramvaj i vozac nije htio krenit dok taj netko bez karte ne izadje van....tako da...
a i na ovoj hladnoci je u tramvaju svega par stupnjeva vise nego vani...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la: ›
ne kazem da nitko to ne radi, ali sumnjam da bas radi 80% ljudi koji se voze tramvajem.

Nisam rekla da se gotovo svi samo bezveze vozikaju.
mladunce je napisao/la: ›
uostalom, ja sam dosta puta bila svjedok situacije kada je netko al doslovno zicao da udje u taj tramvaj i vozac nije htio krenit dok taj netko bez karte ne izadje van....tako da...

Ima i "normalnih" vozača, a ima i totalnih debila.
mladunce je napisao/la: ›
a i na ovoj hladnoci je u tramvaju svega par stupnjeva vise nego vani...

Jesi ti bila proteklih tjedana/mjeseci vani? Ako jesi, kako možeš ovako što reći? Normalno da je (pogotovo) u tramvajima za puuno stupnjeva toplije nego li vani. Kad napiče grijanje, baš se fino ugriješ. U busu možda nije tako toplo, ali za tramvaj mi to ne možeš reći jer nije istina.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.01.2010. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
MatoTvrđa je napisao/la: ›
A koliko god pljuvali po Anti, ovaj grad će pamtiti njegov mandat i stvari koje je napravio. Ni 10 bubala, vrdoljaka ili matkovića nisu sposobni čuvati krave a kamoli voditi četvrti grad u državi!


sve to stoji... napravio je đapić puno... izgradilo se i sve super... ali kakav je proračun dočekao bubala nakon dolaska na vlast???... o tome nisi ništa rekao... najlakše je graditi, biti veliki svetac i praviti se da možeš sve, a novci samo idu i idu i idu, a nitko ne pita koliko je grad u minusu zbog tog nezaustavljivog građenja...


Evo nova je godina, novi je proračun, pa da vidimo koliko će toga svetac Bubalo napraviti uz pomoć svojih anđelčića Vrdoljaka i Matkovića...

Očito čudesa jer po njihovoj priči prethodnik je "ukrao" milijune i usput izgradio grad, ne mogu ni zamislit šta će oni poštenjačine sve napraviti...

Samo znam da od ove zime ne čiste više moju ulicu, mora da je neki zločesti HSP-ovac ukrao i ralicu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, evo upravo sam prije 10 minuta dosla s posla, i tamo i nazad svaki dan idem bas tim tramvajem o kojem pricamo.

i neznam, ja se uvijek smrznem! kad otvori sva vrata djabe sto grije ko lud kad ulazi hladan zrak. i tako od stanice do stanice....jebiga, kad mora tako!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.01.2010. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U konačnici nije li Bubalova sramota da naj siromašniji sloj građana nema alternativu nego grijati se u tramvajima??? Dovoljno je vremena na vlasti da nešto učini, eno Kerum je izgradio vrtiće koje je obećao, a šta je obaćao Bubalo? Podsjetite me ja se ne sjećam?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la: ›
pa neznam, ja se uvijek smrznem! kad otvori sva vrata djabe sto grije ko lud kad ulazi hladan zrak. i tako od stanice do stanice....

Pa da postoji tramvaj koji ne otvara vrata ili da ne pušta hladan zrak unutra, bilo bi super. Laughing Ali normalno da će na svakoj stanici gdje ima ljudi otvoriti vrata i da će se malo rashladiti. Ali tek se onda vidi koliko je zapravo u tramvaju toplo kad te zapljusne onaj hladan zrak.

Jedina zamjerka vozačima tramvaja...kad sam znala oko 22.40h čekat u tramvaju na Trgu Ante Starčevića, tramvaj stoji po 7-8 min dok ne krene, a prednja vrata ostavi otvorena dok čeka, valjd da prozrači tramvaj ili je njemu vruće, a kako se ljudi onda mogu smrznit...uf! A vani minus nešto!

Malo bi im na to trebalo ukazati...a primjetila sam da to ne radi samo jedan, već više njih.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
mladunce je napisao/la: ›
pa neznam, ja se uvijek smrznem! kad otvori sva vrata djabe sto grije ko lud kad ulazi hladan zrak. i tako od stanice do stanice....

Pa da postoji tramvaj koji ne otvara vrata ili da ne pušta hladan zrak unutra, bilo bi super. Laughing Ali normalno da će na svakoj stanici gdje ima ljudi otvoriti vrata i da će se malo rashladiti.


pa da, zaboravila si citirat i sljedecu recenicu...."jebiga, kad tako mora biti"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mladunce je napisao/la: ›
pa da, zaboravila si citirat i sljedecu recenicu...."jebiga, kad tako mora biti"

WTF? Whatever...ali da je u tramvaju 15 puta toplije - je, a tko se ne želi vozat tramvajem, nek se smrzava vani na -5/-10, ako po nekoj svojoj čudnoj logici misli da će mu biti toplije vani nego u tramvaju.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

citam i nevjerujem Very Happy da netko zbilja ide uvjeravati da je dobar dio tih putnika u tramvaju da se zagrije Very Happy

nevjerovatno da se o ovome moze i povesti rasprava , bolesno :=)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2010. 6:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
mladunce je napisao/la: ›
pa da, zaboravila si citirat i sljedecu recenicu...."jebiga, kad tako mora biti"

WTF? Whatever...ali da je u tramvaju 15 puta toplije - je, a tko se ne želi vozat tramvajem, nek se smrzava vani na -5/-10, ako po nekoj svojoj čudnoj logici misli da će mu biti toplije vani nego u tramvaju.


mislim da ovo sad nema veze s nicim!

tranquilize je napisao/la: ›
citam i nevjerujem Very Happy da netko zbilja ide uvjeravati da je dobar dio tih putnika u tramvaju da se zagrije Very Happy

nevjerovatno da se o ovome moze i povesti rasprava , bolesno :=)


da, ustvari si u pravu....nema smisla Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.01.2010. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): › ma sve je to ok, ali sramota je kako je to napravljeno, da ljudi iz tramvaja gledaju u kuće i vide kako maričuj plače...

hahaahahaha
osijek031.com smile

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2010. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer u glasu slavonije: "Grad će ove godine kupiti novi tramvaj - najzanimljivija je to vijest s jučerašnjeg sastanka gradonačelnika Krešimira Bubala s predstavnicima Vijeća GČ Industrijska četvrt."... što to sad znači?

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.01.2010. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

euchrid je napisao/la: ›
jučer u glasu slavonije: "Grad će ove godine kupiti novi tramvaj - najzanimljivija je to vijest s jučerašnjeg sastanka gradonačelnika Krešimira Bubala s predstavnicima Vijeća GČ Industrijska četvrt."... što to sad znači?


Ako je to istina, onda je to doista dobra vijest, jer svi tramvaji (osim ovih 17 komada koji su generalnno remontovani) su u prilično otužnom stanju i na rubu tehničke ispravnosti (ma što god netko drugi o tome tvrdio). Osijeku je potrebno za normalan rad tramvajskog prometa još 4 - 5 pouzdanih tramvaja što u ovom trenutku nažalost nema.
Ako postoji inicijativa za kupovinu ili generalni remont postojećih tramvaja to svakako valja pozdraviti !

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: