Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP: Mjesečno više od 170.000 vožnji tramvajskom linijom za Bikaru!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2010. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
jos ce se plakati za antom Very Happy

neće...sve smo suze isplakali dok je vladao Smile

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2010. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): › razlog je vrlo jednostavan - ljudi više nemaju izbora i moraju se prilagoditi.ukidanjem druge autobusne linije i smanjivanjem razmaka u polascima autobusa došlo se do željenog cilja.ja sam bio među onima koji su bili protiv te linije i na koncu je ispalo da ju čovjek može iskoristiti.i dalje tvrdim da je nezgodno s njom doći do škola u Tvrđi jer traži više vremena.ali što se tiče odlaska u centar zadovoljava.dovljno je sići na kružnom toku i malo prošetati noge.
zanima me da li u taj broj od 170.000 ubrajaju sve ljude koji uđu u taj tramvaj - bez obzira vozili se od centra do Mačkamame ili od neke druge destinacije - ili se taj broj odnosi na ljude koji uđu na prvoj stanici kod Bikare i one koji uđu kod Mercatora, vozeći se u suprotnom pravcu tj. prema Jugu?vjerujem da u ovom zadnjem slučaju taj broj ne drži vodu.tkđ mislim da je ovo zamazivanje očiju javnosti ne bi li se stekao privido isplativosti investicije.


Zamazivanje ociju sigurno nije, prvenstveno jer to Medic kaze, Medic koji je na sve nacine popljuvo taj projekt, a u tih 170 000 su svi koji uđu neovisno o mjestu gdje ulaze, bilo to bikara, ledine, gacka, mackamama itd...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2010. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
ma puj, to hsp pravi sta ce nam to, tko ce koristit to, koja budala?

Strasno da se sve zivo mora prvo popljuvat pa onda sljedi prizemljenje...



ja bi najradje da tramvaj ide i trpimirovom i gundulicevom prema retfali i svacicevom da spaja jug i donji grad..ali nije vrijeme za to i ne lezimo na zlatu i nafti da imamo love za to.
vecina ljudi i dalje misli da se tim novcem moglo napraviti puno toga pametnijeg i neophodnijeg.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2010. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la: ›
razlog je vrlo jednostavan - ljudi više nemaju izbora i moraju se prilagoditi.ukidanjem druge autobusne linije i smanjivanjem razmaka u polascima autobusa došlo se do željenog cilja.ja sam bio među onima koji su bili protiv te linije i na koncu je ispalo da ju čovjek može iskoristiti.i dalje tvrdim da je nezgodno s njom doći do škola u Tvrđi jer traži više vremena.ali što se tiče odlaska u centar zadovoljava.dovljno je sići na kružnom toku i malo prošetati noge.
zanima me da li u taj broj od 170.000 ubrajaju sve ljude koji uđu u taj tramvaj - bez obzira vozili se od centra do Mačkamame ili od neke druge destinacije - ili se taj broj odnosi na ljude koji uđu na prvoj stanici kod Bikare i one koji uđu kod Mercatora, vozeći se u suprotnom pravcu tj. prema Jugu?vjerujem da u ovom zadnjem slučaju taj broj ne drži vodu.tkđ mislim da je ovo zamazivanje očiju javnosti ne bi li se stekao privido isplativosti investicije.


GPP sad može voziti i linije koje nisu isplative, razlika će se kompenzirati is plaća radnika .
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Moja najveća mana je to što nemam školovan glas. Ne znam kad trebam šutjeti.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.01.2010. 23:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da Glavašev Glas Slavonije maže oči građanima Osijeka da povjeruju u isplativost investicije HSP-a, nemoguće!

Pogledaj malo tramvaji su svakodnevno puni putnika, realnost se ne može izbjeći, učinili su svoje kada su tijekom predizborne kampanje uvjerili konje da HSP ima promašene projekte, sada je najmanje bolno priznati pogrešku jer nema blizu izbora...

A koliko god pljuvali po Anti, ovaj grad će pamtiti njegov mandat i stvari koje je napravio. Ni 10 bubala, vrdoljaka ili matkovića nisu sposobni čuvati krave a kamoli voditi četvrti grad u državi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2010. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

javi se u vrapče il slično mjesto

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tibit2009
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.01.2010. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda su to uštede od plaća radnka koji su doslovce popušili s plaćom a njihovim šefčićima porastao dohodak 2-3 starne osnovice u odnosu na smrdlivce iz radione kako jedne dakođe i druge a MEDIĆEVAosnovica 17000- 18000 milja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš me zanima koliko je ljudi od tih 170 000 zapravo onih koji se samo bezveze vozaju u krug, tj. koji su "prešli" sa kružnih vožnji sa relacija Zeleno polje - Višnjevac i obrnuto, na relaciju Trg Ante Starčevića - Bikara...

Ja ću se osobno prije voziti tramvajem, umjesto stajati vani na hladnoći...ali baš me zanima hoće li GPP napraviti izvještaje za ljetne mjesece, kad ljudima više ne bude potrebno cjelodnevno grijanje po tramvajima, pa da se zapravo vidi koliko ljudi zapravo koriste tramvaj i da li je linija prema Bikari zaista isplativa.

Mislim da zimi ima dosta ljudi koji se samo vozaju u krug tramvajem ne bi li se ugrijali ili prikratili vrijeme vozeći se u toplom tramvaju...čak se moglo vidjeti i pročitati u novinama da su se prije koju godinu čak i neke obitelji po cijeli dan vozikale tramvajem da se ugriju...pa me zbog takvih stvari zanima koja je stvarna računica i koliko ljudi zapravo koriste liniju Bikara - Trg Ante Starčevića i obrnuto, a ne oni koji se vozaju tek toliko da ubiju vrijeme ili da se ugriju. Iako se i ja nekad vozikam da se ne smrzavam, svega najviše 10 min jednom tjedno (ako i toliko), bilo bi lijepo znati realnu brojku. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.01.2010. 1:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ljeti ti ne vrijedi ni jedan izvještaj jer u gradu općenito nema žive duše Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
pa ljeti ti ne vrijedi ni jedan izvještaj jer u gradu općenito nema žive duše Wink

Mislim da sad kad je recesija masovno potukla koga god je stigla, da će biti ljudi u gradu ljeti...samo je pitanje dal će ih biti u tramvaju ili izvan njega, jer im ljeti neće biti potrebno grijanje...pa se možda onda skonta realna brojka korisnika Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 1:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MatoTvrđa je napisao/la: ›
A koliko god pljuvali po Anti, ovaj grad će pamtiti njegov mandat i stvari koje je napravio. Ni 10 bubala, vrdoljaka ili matkovića nisu sposobni čuvati krave a kamoli voditi četvrti grad u državi!


sve to stoji... napravio je đapić puno... izgradilo se i sve super... ali kakav je proračun dočekao bubala nakon dolaska na vlast???... o tome nisi ništa rekao... najlakše je graditi, biti veliki svetac i praviti se da možeš sve, a novci samo idu i idu i idu, a nitko ne pita koliko je grad u minusu zbog tog nezaustavljivog građenja...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanka1990
Offline
Ukupno postova: 60
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2010. 3:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): › ma sve je to ok, ali sramota je kako je to napravljeno, da ljudi iz tramvaja gledaju u kuće i vide kako maričuj plače... razmak od tramvaja do kuće je metar i pol... gdje je tu realnost???


hahahh,svaka čast to za maričuj..hahahaha (Y) No, istina,ljudi koji žive u divaltovoj,stvarno nemaju mira..nadam se da im nije spavaća soba na toj strani..hahahahhahahaha Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2010. 5:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tibit2009 je napisao/la: ›
Možda su to uštede od plaća radnka koji su doslovce popušili s plaćom a njihovim šefčićima porastao dohodak 2-3 starne osnovice u odnosu na smrdlivce iz radione kako jedne dakođe i druge a MEDIĆEVAosnovica 17000- 18000 milja


Čovječe pročitaj svoj komentar, pa ga editiraj da i ostali znaju što si sa njim želio reći . Smrdlivci će se oprati, a ti ćeš i dalje biti nepismen.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladunce
Offline
Avatar

Ukupno postova: 339
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2010. 7:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Baš me zanima koliko je ljudi od tih 170 000 zapravo onih koji se samo bezveze vozaju u krug, tj. koji su "prešli" sa kružnih vožnji sa relacija Zeleno polje - Višnjevac i obrnuto, na relaciju Trg Ante Starčevića - Bikara...

Ja ću se osobno prije voziti tramvajem, umjesto stajati vani na hladnoći...ali baš me zanima hoće li GPP napraviti izvještaje za ljetne mjesece, kad ljudima više ne bude potrebno cjelodnevno grijanje po tramvajima, pa da se zapravo vidi koliko ljudi zapravo koriste tramvaj i da li je linija prema Bikari zaista isplativa.

Mislim da zimi ima dosta ljudi koji se samo vozaju u krug tramvajem ne bi li se ugrijali ili prikratili vrijeme vozeći se u toplom tramvaju...čak se moglo vidjeti i pročitati u novinama da su se prije koju godinu čak i neke obitelji po cijeli dan vozikale tramvajem da se ugriju...pa me zbog takvih stvari zanima koja je stvarna računica i koliko ljudi zapravo koriste liniju Bikara - Trg Ante Starčevića i obrnuto, a ne oni koji se vozaju tek toliko da ubiju vrijeme ili da se ugriju. Iako se i ja nekad vozikam da se ne smrzavam, svega najviše 10 min jednom tjedno (ako i toliko), bilo bi lijepo znati realnu brojku. Wink


pa malo ti ovo nema smisla, jer taj tramvaj dobrano kosta da bi se ljudi samo vozali u krug... znaci, za cetveroclanu obitelj 40kn da bi se ugrijali.....hm vise im se isplati sjest u kafic i narucit 4 mineralne...i ugrijat se definitvno bolje nego u tramvaju!
a sto se tice isplativosti, svaki dan se vozim tim tramvajem i uvijek ima ljudi, barem da se popune sva sjedala, a u spici bude itekako dobra guzva!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.01.2010. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
MatoTvrđa je napisao/la: ›
A koliko god pljuvali po Anti, ovaj grad će pamtiti njegov mandat i stvari koje je napravio. Ni 10 bubala, vrdoljaka ili matkovića nisu sposobni čuvati krave a kamoli voditi četvrti grad u državi!


sve to stoji... napravio je đapić puno... izgradilo se i sve super... ali kakav je proračun dočekao bubala nakon dolaska na vlast???... o tome nisi ništa rekao... najlakše je graditi, biti veliki svetac i praviti se da možeš sve, a novci samo idu i idu i idu, a nitko ne pita koliko je grad u minusu zbog tog nezaustavljivog građenja...


Pa ajde reci nam ti koliki je minus? Very Happy ja više ne znam. Prvo je Bubalo vikao 56 milijuna pa 78 milijuna pa je rekao preko 100 milijuna, pa su HDSSB-ovci na ovom forumu pisali i cifre čak od 100 milijuna eura Very Happy Very Happy. Sorry ja evo ne znam što da ti kažem kad ne možemo ni dva puta zaredom dobiti od gradonačelnika istu informaciju. Da lažu u to smo se već uvjerili. A proračun je imao dva rebalansa pa mi i dalje nije jasno kako bilo koja imalo uspješna uprava nakon dva rebalansa i dalje viče kako je stanje katastrofalno - osim one nesposobne uprave. Evo malo jasnih činjenica - tvrtke su u katastrofalnim minusima?! Ok uvijek su i bile u minusima osim Vodovoda. Ali kako je to moguće? Otpušteni su hrpe radnika iz svih gradskih tvrtki, povečali su cijene SVIH komunalija, Ukop više ne daje ni kredite za pogrebe, grad im je povećao subvencije za tvrtke za 10 % a evo i ova pruga ostvaruje odličnu zaradu. I Tvrtke su i dalje u kjatastrofalnim minusima? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy - pametnome je jasno da il lažu ili su totalno nesposobni. Na što recimo Unikom, troši? Niti su ceste evo ni 24 sata nakon što je snijeg prestao padati, očišćene niti su lišće pokupili još od jeseni. Što rade? Na što troše... U ovim stvarima treba tražiti istinu o stanju u gradu, a ne u Bubalovim riječima... Stanari Vinogradsje su se uvjerili da njegove riječi ne vrijede ama baš ništa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: