Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prosvjed protiv krzna u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2010. 2:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

previse energije se trosi oko sporednih stvari, volim zivotinje, ali opet staviti zivotinju ispred covjeka....ludost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2010. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ideja je pozitivna, opustite se ljudi malo. Nitko ne govori o vašoj koži.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2010. 10:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko vidim po slikama da su to uglavnom mlađe osobe koje prosvjeduju i koje imaju pregršt vremena u svom životu da se i bave takvim plemenitim volonterstvom i bespotrebnim prosvjedima. Kad osnuju svoju obitelj, vrijeme za takve stvari (i plemenite i bespotrebne) će se vrlo, vrlo smanjiti i (nadam se) da će se više vremena posvetiti svojoj obitelji.
No, da se pračovjek u jednom trenutku nije ogrnuo krznom da se zagrije, dan danas bi hodali po svijetu dlakavi ko majmuni. Krzna koje se danas nose su uzgojena s tom namjerom i te životinje nemaju nikoju drugu svrhu u svom životu. Pa tako i svinja ima svoju jedinstvenu svrhu da bude pojedena i ništa više. Ajd tu i tamo se nađe pokoja talentirana svinja za pronalaženje tartufa pa eto još jedna svrha.

_________________
U2 JE ZAKON
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LijaOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2010. 12:36 
Naslov:  Re: Prosvjed protiv krzna u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj prosvjed je utoliko pozitivan iz razloga što se prosvjedi vrlo rijetko održavaju, a moglo bi se za što-šta prosvjedovati. I treba prosvjedovati, bez obzira na tematologiju. Prosvjedujmo zbog neprosvjedovanja i za pokretanje istih!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2010. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sta je bilo koji prosvjed donio pozitivno..............ništa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LijaOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.01.2010. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › sta je bilo koji prosvjed donio pozitivno..............ništa


Prikaži dokaze!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neo091
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: Ruska svemirska postaja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2010. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj muka mi je od njihovih prosvjeda,ljudi nemaju šta jesti a oni prosvjeduju,moš si misliti,ti ljudi imaju definitivno previše slobodnog vremena,kao mi smo neko super napredno društvo pa nam smetaju osobe koje nose krzno...To što oni prosvjeduju ne znači da vole životinje više od drugih...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2010. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neo091 je napisao/la: ›
Daj muka mi je od njihovih prosvjeda,ljudi nemaju šta jesti a oni prosvjeduju,moš si misliti,ti ljudi imaju definitivno previše slobodnog vremena,kao mi smo neko super napredno društvo pa nam smetaju osobe koje nose krzno...To što oni prosvjeduju ne znači da vole životinje više od drugih...


Kako ljudi nemaju što jesti a kontejneri i kante su im tako ljepo poslagani uz cestu ? Ode potrošačka košarica u povjest, nova jedinica mjere je potrošački kontejner . . .

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2010. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LijaOS je napisao/la: ›
I treba prosvjedovati, bez obzira na tematologiju.


Da, tematologija nije najvažnija kad se prosvjeduje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ante_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2010. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › sta je bilo koji prosvjed donio pozitivno..............ništa


ovo je jako pametna izjava! bravo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mydogsrulz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2010. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Our lives begine to end the day we become silent about things that matter.

Martin Luther King

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2010. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mydogsrulz je napisao/la (Pogledaj post): › Our lives begine to end the day we become silent about things that matter.

Martin Luther King


I kad postanemo glasni u vezi stvari koje nisu bitne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Losos:D
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2010. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma vi ste 90% licemjeri, razlog zasto nije 100% jer ne volim generalizirati Smile

Što se tiče prosvjeda ... svaka cast, treba i za svasta nesto drugo

Sto se tice teme, kretenski i licemjerno, nemos mi reci da ne pijes mlijeko, ne jedes meso, ne jedes salatu i cekas samo da jabuka padne da ju pojedes jer je inace grijeh

DAJ NE DAVITE.

Životinje su tu da služe ljudima, jer inače bi me pas mogao tužiti jer ga ne vodim u šetnju svaki dan, mačka jer ju ne volim, a činčila jer ju volim nositi.

Ovdje je sve puno ljudi koji su puno gnjeva i mržnje prema nečemu što se i može razumijeti, samo kada bi se ta energija usmjerila, ne znam, prema skupljanju novaca LJUDIMA koji su socijalno ugroženi, izgubili sve zbog gluposti ili nemaju novaca da prežive i vape za pomoci.

Da je svaki od njih koji je vikao bio udobno obučen i vikao daj da ti zgulim kozu s ledja dao samo kunu osobi koja je svirana na trgu skratili bi mu muke.

Ako se želite izjednačiti sa životinjama, kao prvo niste bas najpametniji, a drugo ajde vi jedite iz zdjelica ili idite ulicama i jedite sto uhvatite, svrha životinja se zna i to je to.

A farmski uzgoj, nemojte da pocnem. Pa tu se svrha tek zna, ne ugrožava se nikakva flora i fauna zbog farmskog uzgoja, cak stovise mislim da je pametnije imati farmski uzgoj svega nego raditi izlov.

Vi tu pokušavate riješti posljedicu, a ne uzrok. Ovaj prosvijed koji je trajao poprilično i o okejm su obaavijstili javnost svi mediji ce biti bitan samo trenutak no i dalje kada vidis neke cipele ili nesto sto ti je zgodno nece znaciti nista..

Tako da molim vas NEMOJTE DAVITI, borite se za to da država učini nešto po pitanju socijale, LJUDI ili se za uskrs zavucite u kaveze kao onaj kreten prosle godine, i zakljucajte pa dajte ljudima da vas malo gladjaju jajima jer ste nenormalni.

Bas me zanima kada dodjes kod bake ili mame za blagdane sto neces zameziti ili pojesti kolac ili mozda cak popiti rakijicu.

LICEMJERNI GADOVI.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
El-Fatih
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2010. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Losos, kapa dolje. Podrzavam 100% sve sto je napisano. Protestiranje podrzavam nebitno na koju temu, samo mislim da su svi trebali biti potpuno goli da bi pokazali pravu svrhu prosvjeda. Nisam mogo ne primjetiti par ukrasa na onom keru + koznu ogrlicu.....za koju si kontam da je sigurno od nekog krepanog goluba ili mozda 2 ak ih stavimo u paralelu.

_________________
Vjerujem u boljitak, ali u svoju glavu, srce, ruke i lopatu jos vise!!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2010. 16:58 
Naslov:  Re: Prosvjed protiv krzna u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oftopik je napisao/la: ›
koji smijeh, aj da prosvjeduju protiv nečeg što mogu prmoijenit ne bi ništ reko, al ovo je totalno gubljenje vremena.
bolje da su prosvjedovali protiv užasnih parkinga, prljavog i neočišćenog grada, ne znam, hladnog bureka s mesom...


mydogsrulz je napisao/la (Pogledaj post): › a znaći ako u nešto vjeruješ,neovisno dali postoje šanse da se nešto promjen ili ne sjedit ćeš i šutit ko pi*** i nećeš apsolutno ništa poduzet vezano za to,ne zbog drugih već zbog sebe!"bolje da su prosvjedovali zbog užasnog parkinga"?!


neću sigurno trošit energiju u prazno. glup je onaj koji to čini. Treba energiju usmjerit prema nečem na što moš utjecat. a zbog sebe ću učiniti to da se ne zamaram problemima na koje ne moš utjecat.

aj ti meni sad reci šta su oni postigli s tim prosvjedom, šta su promijenili? - napravili su jedno veliko ništa! zato je to smješno. bore se s vjetrenjačama.

bolje da su se složili prosvjedovat oko nečega desetog što im je također u zajedničkom interesu i što mogu promijenit, na što mogu utjecati.

mydogsrulz je napisao/la (Pogledaj post): ›
pa šta bi netko drugi prosvjedovao jer se tebi nešto ne sviđa?prosvjeduj i aktiviraj se malo i sam,najlakše je sjedit i cmoljit,buuuu ne sviđa mi se ono,ne sviđa mi se ovo!možda nešto i promjeniš,malo vjerovatno!


na temelju čega si ti ovo napisao? de malo smiri doživljaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: