Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svećenici prvi put ujedinjeno pozvali na bojkot Halloweena

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2009. 15:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

offtopičarite!!!!!! Ovdje je riječ o Halloweenu. Koga briga za Crkvu i svećenstvo i o tome što oni misle. Radi se o tome da li ta, u USA izmišljena i komercijaliziran parada kiča treba u Hrvatskoj ili ne. Ako mladež u HR vidi ideal života u USA treba se zamisliti i promisliti dobro nakon što dobije pravu sliku, a prava slika nije ono što oni vide u filmovima i na TV-u.

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.10.2009. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la: ›
offtopičarite!!!!!! Ovdje je riječ o Halloweenu. Koga briga za Crkvu i svećenstvo i o tome što oni misle. Radi se o tome da li ta, u USA izmišljena i komercijaliziran parada kiča treba u Hrvatskoj ili ne. Ako mladež u HR vidi ideal života u USA treba se zamisliti i promisliti dobro nakon što dobije pravu sliku, a prava slika nije ono što oni vide u filmovima i na TV-u.


Joj ae kad smo sad već krenuli u off Sad Wink
Imam prijatelje koji žive u os i bili su u americi te kad su se vratili nisu rekli niti jednu negativnu stvar o americi.... :\ Neznam po njihovim pričamai nije tako loše tako...a ako ljudi u os hoće slaviti to pa neka slave Smile Njihov izbor i kog briga...i meni je kao klinji bilo super noć vještica i u školi i izvan škole,...neznam zašto toliko dignute prašine oko nečega tako nebitnoga...

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2009. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...jamerika sucks!!!!!...iskomercijalizirali su sve što se dalo, od adama do avnoja...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2009. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...jamerika sucks!!!!!...iskomercijalizirali su sve što se dalo, od adama do avnoja...


Čuj! avnoja! što amerika zna šta je avnoj. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2009. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la (Pogledaj post): › offtopičarite!!!!!! Ovdje je riječ o Halloweenu. Koga briga za Crkvu i svećenstvo i o tome što oni misle. Radi se o tome da li ta, u USA izmišljena i komercijaliziran parada kiča treba u Hrvatskoj ili ne. Ako mladež u HR vidi ideal života u USA treba se zamisliti i promisliti dobro nakon što dobije pravu sliku, a prava slika nije ono što oni vide u filmovima i na TV-u.

Treba li Hrvatskoj!? Zar te popadija uvjerila da se Halloween slavi na državnoj razini? Laughing Prava slika nije ono što vide u filmovima već sumorna svakodnevnica, bogaćenje nekolicine, masovna otpuštanja... i ako nam svjeća u bundevi bar malo skrene pozornost sa svakodnevnih problema, e onda navalite na bundeve Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2009. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šteta da ne kopiramo i ostale praznike/fešte iz drugih zemalja...onda bi samo slavili i slavili i tako danima...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tikvana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2009. 2:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..čemu helouvin kad će još malo maškare-pa da se sva djeca mogu maskirat-tek će tad bit pune police svakakvih maski.. osijek031.com smile

_________________
I want to play a game. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
salva
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2009. 3:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto slaviti Noć vještica kad Dan žena već odavno postoji..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2009. 7:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Htio bih još samo reći: svi mi imamo neku svoju religiju. Poznajem ljude koji su toliko vezani za cigaretu i alkohol da im je to religija (lat. re-ligare= ponovno vezati), neki toliko bolesno vole stvari, novac, moć, slavu, da im je to u principu religija. Svi mi poznamo nekog takvog, ili smo i sami takvi.

Izvrsna usporedba! Sve te stvari doista čovjeka pretvore u biljku bez vlastite volje....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2009. 7:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
treba ljubavnici para, pa nepriznatom djetetu...

Stalno su u igri neke ljubavnice... a zašto nepravedno zanemarujete ljubavniKe?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo jedno pitanje - nije li i kićenje drvca poganski običaj?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.10.2009. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zeko im ne smeta??? jel..trebamo vjerovat da zeko nosi poklone... ma to su degenerici... njih samo kreten može shvatit ozbiljno..čast poštenim i dobrim svećenicima...ali više je bande... i sad mi nemojte o generaliziranju... pogotovo ovi koji slušaju thompsona, uzija ili kako se već zove... nećemo generalizirat, al UBIJ UBIJ SRBINA...to je ok , jel..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2009. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi se dalo čitati svih 6 stranica komentara, ali ću samo reći da mi je taj halloween isforsirana, holivudizirana, amerikanizirana glupost koja meni osobno ništa ne znači. Slična stvar u zadnje vrijeme je i sa pokerom. Opet je moć medija napravila svoje. Nitko više belu ne igra Very Happy. Rekoh, meni osobno je to glupo jer to kod nas nema tradiciju. Čisto smo se poveli za amerikancima. Tko se baš želi opuštati i maskirati u ovo ili ono, ima maškare, ne treba mu halloween. A što se tiče Crkve i njenog miješanja u ovo; pa mislim da je kontraproduktivno jer neće ništa postići s time, osim što će navući gnjev ljevičara koji će odmah imati povoda za istresanje po Crkvi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Nije mi se dalo čitati svih 6 stranica komentara, ali ću samo reći da mi je taj halloween isforsirana, holivudizirana, amerikanizirana glupost koja meni osobno ništa ne znači. Slična stvar u zadnje vrijeme je i sa pokerom. Opet je moć medija napravila svoje. Nitko više belu ne igra Very Happy. Rekoh, meni osobno je to glupo jer to kod nas nema tradiciju. Čisto smo se poveli za amerikancima. Tko se baš želi opuštati i maskirati u ovo ili ono, ima maškare, ne treba mu halloween. A što se tiče Crkve i njenog miješanja u ovo; pa mislim da je kontraproduktivno jer neće ništa postići s time, osim što će navući gnjev ljevičara koji će odmah imati povoda za istresanje po Crkvi.


BRAVO!!!!!!

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.10.2009. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
zeko im ne smeta??? jel..trebamo vjerovat da zeko nosi poklone... ma to su degenerici... njih samo kreten može shvatit ozbiljno..čast poštenim i dobrim svećenicima...ali više je bande... i sad mi nemojte o generaliziranju... pogotovo ovi koji slušaju thompsona, uzija ili kako se već zove... nećemo generalizirat, al UBIJ UBIJ SRBINA...to je ok , jel..


Nije najgora stvar što ih netko shvati ozbiljno nego što druge ljude tjera da isto shvate ozbiljno i ocjenjuje ih XD a ljudi koji slučaju thompsona i te ekipe,...neobazirem se na sirovine od ljudi Smile

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: