Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svećenici prvi put ujedinjeno pozvali na bojkot Halloweena

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2009. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la (Pogledaj post): ›
audiworld je napisao/la: ›
zeko im ne smeta??? jel..trebamo vjerovat da zeko nosi poklone... ma to su degenerici... njih samo kreten može shvatit ozbiljno..čast poštenim i dobrim svećenicima...ali više je bande... i sad mi nemojte o generaliziranju... pogotovo ovi koji slušaju thompsona, uzija ili kako se već zove... nećemo generalizirat, al UBIJ UBIJ SRBINA...to je ok , jel..


Nije najgora stvar što ih netko shvati ozbiljno nego što druge ljude tjera da isto shvate ozbiljno i ocjenjuje ih XD a ljudi koji slučaju thompsona i te ekipe,...neobazirem se na sirovine od ljudi Smile


Ćozo, kao što na avataru bacaš taj križ bolje bi ti bilo da napokon baciš ekstazi. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.10.2009. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znam da misliš da je smiješno......ali nije Sad ....stvarno nije...i kad više puta pročitaš....i dalje nije smiješno

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.11.2009. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eo Crkva prjeti Slovencima... svestrani su..nema šta...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2009. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › eo Crkva prjeti Slovencima... svestrani su..nema šta...

neka forica s i-ripablik
a ovo ti nije za šaliti se, spašeni smo, sad će se svi svećenici moliti za propast Slovenije, purgeri će proširiti Jarun...
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/dodze-li-do-otapanja-ledenjaka-slovensko-hrvatski-spor-nevazan.html

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2009. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la: ›
Slična stvar u zadnje vrijeme je i sa pokerom. Opet je moć medija napravila svoje. Nitko više belu ne igra Very Happy. Rekoh, meni osobno je to glupo jer to kod nas nema tradiciju. Čisto smo se poveli za amerikancima.

a od kada egzistira bela na našim prostorima? koje je ona igre istisnula? šnaps, ajnc? vjerojatno ne znaš, jer znaš za belu kao najpopulaniju igru. tvoji potomci će možda znati samo za poker. i tako dalje. to je normalno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 1:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
Brick Top je napisao/la: ›
Slična stvar u zadnje vrijeme je i sa pokerom. Opet je moć medija napravila svoje. Nitko više belu ne igra Very Happy. Rekoh, meni osobno je to glupo jer to kod nas nema tradiciju. Čisto smo se poveli za amerikancima.

a od kada egzistira bela na našim prostorima? koje je ona igre istisnula? šnaps, ajnc? vjerojatno ne znaš, jer znaš za belu kao najpopulaniju igru. tvoji potomci će možda znati samo za poker. i tako dalje. to je normalno.


Baš to, bela isto nije kod nas imala tradiciju dok ju netko nije dovukao iz Francuske. I tko zna što se igralo prije toga.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Konačno da i svećenici kažu nešto pametno...
U potpunosti se slažem s njima glede "Halloweena".
Još jedna američka idiotarija.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): ›
DonQuijote je napisao/la: ›
a od kada egzistira bela na našim prostorima? koje je ona igre istisnula? šnaps, ajnc? vjerojatno ne znaš, jer znaš za belu kao najpopulaniju igru. tvoji potomci će možda znati samo za poker. i tako dalje. to je normalno.


Baš to, bela isto nije kod nas imala tradiciju dok ju netko nije dovukao iz Francuske. I tko zna što se igralo prije toga.

Otkad znam za sebe, znam i da je bela bila uvijek rado igrana i ajmo reći popularna... Možda ste vi nešto stariji pa znate da je došla iz Francuske...
Uglavnom, potpuno nebitno. Poker sam spomenuo zato što mi je prvi pao na pamet kao očiti primjer najnovijeg utjecaja medija i amerikanizacije našeg društva, gdje se poker spominje u kontekstu sporta, a pokeraše se želi predstaviti kao profesionalne sportaše (što je naravno potpuna debilana). Da se razumijemo, nisam neki teški konzervativac koji se protivi svemu stranome. Dapače, i sam igram poker i čak mi dobro ide, ali samo kažem da je na djelu amerikanizacija našeg društva i to sa nepotrebnim stvarima kao što je taj već spomenuti halloween. Meni osobno je to glupo i neću vjerojatno nikad sudjelovati u njemu, ali tko voli nek izvoli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: