Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dragovoljci - tko su branitelji?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Tomislav1970
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2010. 15:17 
Naslov:  Re: Dragovoljci - tko su branitelji?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma samo sam figurativno naveo brojku 50+ jer mi se nije dalo tražiti točan podatak "ima na googleu" Smile I da ih ima samo koliko sam naveo to je i više nego previše i još mi nije jasno zašto državne institucije to dozvoljavaju.Odatle i podjele i svađe branitelja među sobom.Zavadi pa vladaj nije badave izmišljena ali je istinita, jednoj daš malo više-drugoj malo manje-ostalima ništa i evo ti rata Mad i pljuvanja jednih po drugima.
Osnuješ udrugu za 15min, nađeš 5+1 osobu i napišeš statut i eto jeeeeee.... još jedna.
Bio sam akter rušenja i gašenja jedne takve gdje je vladalo "ljeva ruka desni đep" ili ti ga "hamzi ga drp" po tom sistemu je radila, jedan je čovjek umislio da je bog i batina ali
svejedno institucije i država nisu ništa napravile da se pozatvaraju takve i sl. nima jer trebaju glasačku mašineriju i poslušnike koji će kad dobiju lovu sa državnih jasli reći i da je vrag bijel, a ne crn Mad jbg. tako to kod nas funkcionira.I naravno krivac/ci nisu adekvatno kažnjeni pa i dalje imaju mogučnosti i vode opet jednu drugu sličnu ovoj koja je bila krepala, ja se zahebavao po sudu radi drugih i kako bi uveli reda i rada da postavima istu na pravi put pa se samo izblamiro i ispo budala koja traži nemoguće.
U našoj državi nema pravde kao ni poštenja i to se necijeni jer što si veči lopov i đubre bolje prođeš u životu nažalost.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: