Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dani prvog hrvatskog piva 2009. [galerija + Miss prvog hrvatskog piva]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.10.2009. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A bitno da se na 10 stranica kenjalo po događaju...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2009. 14:42 
Naslov:  Re: Galerija031: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
[Foto: Daniel Antunović][08.10.2009. Lijeva obala Drave]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slike su grozne. Ne slike same po sebi, nego ono što se nalazi na njima. Točno ono o čemu se raspravljalo na prethodnih 16 strana - čobanluk, primitivizam...
Turanje ruku u gače. Krasno.

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 14:51 
Naslov:  Re: Galerija031: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ak' raja to voli i hoce platiti (a na fotkama se vidi da ih ima puno)... ona sta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bubimirova lidija je napisao/la: › Slike su grozne. Ne slike same po sebi, nego ono što se nalazi na njima. Točno ono o čemu se raspravljalo na prethodnih 16 strana - čobanluk, primitivizam...
Turanje ruku u gače. Krasno.
E, svasta. Osoba koja to zeli, vidi turanje ruke u gace [mada bi se i o tome dalo raspravljati - ima jedna dobra stara "bolje ruka na pici, nego na strojnici"], netko drugi vdi da se radi o igri provlacenja uzeta.

Na fotkama se ne vidi bas nista sto se ne vidi na bilo kojem drugom zbivanju na kojem se toci alkohol, neovisno o glazbi.

Doista pretjerujes.

P.S. Biti pun predrasuda i dozvoliti da predrasude zamagljuju vid je vrlo, vrlo primitivno.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silvioos
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bubimirova lidija je napisao/la: ›
Slike su grozne. Ne slike same po sebi, nego ono što se nalazi na njima. Točno ono o čemu se raspravljalo na prethodnih 16 strana - čobanluk, primitivizam...
Turanje ruku u gače. Krasno.

Pa uredu onda. Ti ljepo idi onak' brijati u zAgreb na fenci zabavice i PUSTI NAS ČOBANE DA PRIMITIVNO UŽIVAMO. Ja idem i danas i da čekati ću 27 min. za pola litre Osječkog Piva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
P.S. Biti pun predrasuda i dozvoliti da predrasude zamagljuju vid je vrlo, vrlo primitivno.


Nemam ja predrasude. Još sam na početku ove teme rekla da oni koji slušaju tamburice da ne mislim za njih da su seljačine i još svašta nešto što se pisalo...
Ali ove neke slike su stvarno malo bljak. Barem meni. A imam pravo izrazit svoje mišljenje. Ok sad kužim da je to kao neka igra bila gdje su joj provlačili konop kroz hlače. (ne kužim baš igru al dobro...)



Leteci mungos je napisao/la: ›
Na fotkama se ne vidi bas nista sto se ne vidi na bilo kojem drugom zbivanju na kojem se toci alkohol, neovisno o glazbi.


Ok, s ovim se baš i nebi složila. Bude svugdje svega, al ovakve neke nisam još vidjela. (ili možda ja ne gledam dobro!?) Smile

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milet
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bubimirova lidija je napisao/la: ›
Slike su grozne. Ne slike same po sebi, nego ono što se nalazi na njima. Točno ono o čemu se raspravljalo na prethodnih 16 strana - čobanluk, primitivizam...
Turanje ruku u gače. Krasno.

Čekaj malo. zar je manje primitivno kad se i frajeri i zenske skidaju do pasa a nekada i dalje na partyjima? Zar je manje primitivno kad pankeri rigaju po spomenicima kulture i kad reperi te iste prelijepe autolakom?

Sve je to isto, samo sto mi ne pljujemo po vama jer imamo kulture.
Vi bjezite u nekakvu svoju stvarnost potiskivanjem vlastitih strahova i nedostataka.

Slijedeći put kad se napiješ razmisli malo da li se ti uistinu razlikuješ od nas? I po kojoj osnovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milet je napisao/la: ›
Slijedeći put kad se napiješ razmisli malo da li se ti uistinu razlikuješ od nas? I po kojoj osnovi.


Kojih to nas!?!? Sta si TI svi oni??
Sebe uspoređivat sa svima je po meni nedostatak vlastite osobnosti i stava.
I ja se razlikujem od VAS samo po tome što ste to VI a ja sam JA. To je jedina i osnovna razlika.
A o tome da se razlikujem od nekih tamo pojedinih osoba, da - razlikujem se po tome što da sam neznam kako pijana ili što već nebi dala nekome da mi tura ruku u gače (osim u privatnosti moje sobe Smile), pa da je neznam kakva igra u pitanju i neznam kakva nagrada.

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bubimirova lidija je napisao/la: › Nemam ja predrasude.
Kad bi se svi ljudi ovog svijeta pitali, nitko za sebe ne bi rekao da ima predrasude. A, svjedoci smo, ljudi jedni prema drugima imaju predrasude. I ja u nekim situacijama imam predrasude. Hebiga, covjek pamti, covjek uci, covjek cuje. Covjek na osnovu toga predvidja buduce dogadjaje ili pretpostavlja kakva je tko osoba.

Citat: › Ali ove neke slike su stvarno malo bljak. Barem meni. A imam pravo izrazit svoje mišljenje.
Naravno da smijes. Ali, iz moje perspektive tvoje misljenje zvuci poprilicno licemjerno. Sad ces mi reci da nisi licemjerna. Ma nisi ni licemjerna niti imas predrasude. Super si!

Nemoj se sad naduriti. Samo razmisli... ;-) Uostalom, kao da je ikom bitno sto ja mislim, ili sto ti mislis... ;-)

Citat: › Ok, s ovim se baš i nebi složila. Bude svugdje svega, al ovakve neke nisam još vidjela. (ili možda ja ne gledam dobro!?) Smile
Ne znam sto je posrijedi, ali nakon 15tak godina izlazenja po punk/rock zbivanjima u gradu (jos od prastarog OKS-a) mogu reci da na ovim fotkama nije nista cudno/nevidjeno/sablaznjivo. Naprotiv, da ne znam da su tamo tamburice, mogao bih pomisliti da je sviralo bilo sto drugo.

Atmosfera je sasvim uobicajena za dogadjaje na kojima se toci alkohol. Mozda cak i malo preblaga.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.10.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...prvo kažeš ovo:
bubimirova lidija je napisao/la: ›
Slike su grozne. Ne slike same po sebi, nego ono što se nalazi na njima. Točno ono o čemu se raspravljalo na prethodnih 16 strana - čobanluk, primitivizam...
Turanje ruku u gače. Krasno.

...pa onda kažeš ovo:

bubimirova lidija je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nemam ja predrasude. Još sam na početku ove teme rekla da oni koji slušaju tamburice da ne mislim za njih da su seljačine i još svašta nešto što se pisalo...


...mislim da se to zove licemjerje....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bubimirova lidija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Nemoj se sad naduriti. Samo razmisli... ;-)


Neću se nadurit Smile
Ja sam samo rekla što mislim o slikama, tj. o pojedinim akterima sa slika.
I da - nemam predrasude prema ljudima koji slušaju tamburice ili sasvim nešto deseto od toga. Ne ocjenjujem ljude po vrsti glazbe koju slušaju. Kao mnogi koji su ovdje napisali da su oni koji slušaju cajke seljačine, primitivci i štatijaznam šta sve ne. Jer znam da nisu. I mislim da je preglupo i previše ograničeno tako ljude ocijenit.



Leteci mungos je napisao/la: ›
Uostalom, kao da je ikom bitno sto ja mislim, ili sto ti mislis... ;-)

Očito je nekima ovdje bitno što ja mislim jer su odmah krenuli u napad Smile
Jebiga ljudi ja sam samo rekla što mislim i kako sam doživjela tamo neke slikice, a sad ako vama smeta moje razmišljanje onda me samo lijepo ignorirajte i to je to.

_________________
- kod pesimizma je dobro što ste uvijek ili u pravu ili ugodno iznenađeni -
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve prošle verzije "Jeseni uz Osječko" nisu za usporediti s ovim prvim mačićem koje će Pivovara utopiti u vlastitom pivu...dakle bez komentara.

Ali žulja me za komentirati ovaj iskorak unazad Osječke pivovare. (prije svega moram priznati da Osječko crno smatram VRHUNSKIM pivom koje sada, u novoj ambalaži otkida po svakom pitanju!)

Pa tako dragi naši nebirljivci, dobro nam došli u naš mali grad preko Drave u "duhovito-kreativnim" sloganima nacifrani dvorišni šatorak gdje je sve iz-mje-ša-no toliko, da vam se zavrti u glavi i prije negoli se potroši 20 kuna za do pijanstva nalijevanje jeftinim pivom.

Marketinškoj strategiji rebrandinga Pivovare i glavnog branda, Osječkog piva, (za naše pojmove vrlo skupo, i vrlo učinkovito) vlasnik Pivovare bezobrazno je podmetnuo nogu, spotaknuo je baš pri uzimanju zaleta.
Hmm...zanimljiva strategija, mora da tu ima nešto što se sigurno ne vidi iz prve...
Toliko je to nedokučivo i zanimljivo da će dotični gospodin ili njegov poletni i stručni domicilni marketinški team, uskoro biti pozivan na sve recentne seminare vezane uz PR, branding, event management i sales...da prošire svoju viziju među beskrvne kreativne direktore vodećih marketinških agencija.

Nikako ne prihvaćam da zbog kritika upućenih nerazumnim potezima ljudi koji oskudnost znanja i uskogrudnost stava pravdaju činjenicom vlasništva. U pitanju je PRAVI i POTVRĐENI osječki brand, ono po čemu se prepoznaje i grad i njegovi ljudi...Osječko pivo u tom smislu je naše pivo i naš ponos i to mi daje za pravo da zakukam nad mućkanjem piva u začrpljenoj boci.
Ajme i kuku... Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2009. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inače na bajkerijadam su slike puno kulturnijeg sadržaja

zeros danas fotkaj samo cure s krunicama među dojkama da ne bi bilo as ti gospeeeeee

a prije tamburaša neka don kaćunko održi jedan blagoslov i propovijed

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.10.2009. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
zeros danas fotkaj samo cure s krunicama među dojkama da ne bi bilo as ti gospeeeeee


i ja mislim da bi to bilo u redu Smile

nije bitna glazba koju ljudi slusaju nego njihov mentalni sklop u glavi

_________________
Quantum est quod nescimus...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: