Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP: Tajnim detektivima protiv lažnih bolovanja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2009. 19:47 
Naslov:  Re: Tajnim detektivima protiv lažnih bolovanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Kao što svi znamo postoji institucija u Hrvatskoj koja je nadležna za utvrđivanje statusa bolesnika. Ove mjere koje Medić promovira i predlaže po mom mišljenju niti ne sliče na demokratsko društvo o kojem sanjamo . Čak mi se čini da utvrđivanje statusa bolovanja pojedinca čak nije ni približno nešto što je pod njegovom jurisdikcijom, no ako su podaci koje je iznio istiniti tada bi po tom pitanju nadležne institucije doista trebale nešto poduzeti i tu se možemo složiti .
Međutim nikako se ne mogu složiti sa Medićevom odlukom da ukine restoran prehrane u Gpp-u jer on posluje sa gubitkom . Kao što znamo restoran prehrane koriste uglavnom djelatnici na održavanju, jer uvjeti i prostorije u kojima oni rade (propuh,prljavština,masnoća,neugodni i agresivni mirisi itd.) ne zadovoljavaju neke opće civilizacijske uvijete niti za rad a kamoli da bi se u takvoj sredini jelo i držalo neku hranu donesenu od kuće . Tako da svojom odlukom o ukidanju restorana prehrane dovodi u opasnost zdravlje i živote djelatnika što mu svakako nije u interesu barem kako se može iščitati iz članka koji komentiramo .
Uzgred budi rečeno čini mi se da su pojedinci odlutali od teme (ako su njihove tvrdnje uopće istinite), jer ne raspravljamo ovdje o nečijoj vjeroispovijesti, nego o sposobnosti što jedno sa drugim nema nikakve veze . Ako je netko lopov i nesposoban, tada mi i nije neka utjeha što on pripada istoj vjerskoj skupini kao i ja .

Svaka čast na komentaru! Potpisujem!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mat
Offline
Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 19:58 
Naslov:  Re: Tajnim detektivima protiv lažnih bolovanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je slijedeći link relevantniji za ovu temu od svih poziva na revoluciju, linč i ostale svijetle tradicije iz bliže i dalje prošlosti: http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,8,28,,174382.jl

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AKIZIKA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 193
Lokacija: Na Jugu kod bajera
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2009. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mat je napisao/la: ›
Mislim da je slijedeći link relevantniji za ovu temu od svih poziva na revoluciju, linč i ostale svijetle tradicije iz bliže i dalje prošlosti: http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,8,28,,174382.jl

Samo što ne pišu u da tako žive i u Njemačkoj koju za razliku od nas nitko ne spominje jer sva svijetska sila više voli vidjeti Hrvate kao svoju najamnu radnu snagu.To da smo neradnici nemože se reći jer gdje god po Europi u koju toliko hrlimo Hrvati su cijenjena radna snaga.
To da država podržava nerad i socijalu je u jednu ruku licemjerno reći pogotovo za nekog tako utjecajnog jer zakoni se prilagođavaju Europskim ,pa onda kako jedan te isti zakon jednoj državi se stavlja kao minus dok je za druge države koje prakticiraju isto to sasvim prihvatljivo i u redu.
Ima tu i malo licemjerstva.

_________________
Bezkonačna je ljudska glupost, za svemir nisam siguran!

Nisam stranački ni politički opredjeljen, ja sam samo mali čovijek na netu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ništa posebno
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 20:29 
Naslov:  Re: Tajnim detektivima protiv lažnih bolovanja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tko bi vama uopče i odgovarao kao direktor GPP-a??? Nemate pojma koliko i kako Medić radi, pa su vaši komentari malo onako... hmmmm...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.08.2009. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma pusti.. Ja sam direktor GPP-a, jedno vrijeme sam bio i direktor , tj. glasnogovornik Rayan air hrvatska:-d Ja sam sve ono što maloumnicima odgovara.. Treba svakome koga uhvati da vara na bolovanju DAT OTKAZ.. aj nek mi netko da argument da mu neda... Šok terapija je lijek


KOLKA JE PLAĆA U GPP-u? Jebem da sam direktor ja bih znao a možda i jesam.... U jebote ako medić ima Audi, onda sam sigurno JA on

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tramvajac
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld, jedi govna, jedi govna jedi govna itd...
Ja vozim jebeni tramvaj, kada ti spavaš, i vozim stoku a neljude, jer tako se ponašaju subotom po noći ! Ja vozim za Božić, Novu Godinu, Uskrs, 1 svibanj, kad ti ždereš , piješ, roštiljaš i sl. Ja vozim na+40, kada se ti kupaš na kopiki ili gdje već bilo. Ja moram trpjeti komentare putnika, koji meni jebu mater, jer se neki majmun parkirao na prugu, a nimalo nisam kriv za to ! Ja moram raditi TRI posla odjednom, voziti, prodavati karte i kontrolirati putnike ! Bez dodataka moja plaća bi bila oko 4 milje kuna, a za ono do 6, moraš odraditi sve gore navedeno.
I da završim, audiworld-jedi govna !!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
AKIZIKA
Offline
Avatar

Ukupno postova: 193
Lokacija: Na Jugu kod bajera
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2009. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tramvajac je napisao/la: ›
audiworld, jedi govna, jedi govna jedi govna itd...
Ja vozim jebeni tramvaj, kada ti spavaš, i vozim stoku a neljude, jer tako se ponašaju subotom po noći ! Ja vozim za Božić, Novu Godinu, Uskrs, 1 svibanj, kad ti ždereš , piješ, roštiljaš i sl. Ja vozim na+40, kada se ti kupaš na kopiki ili gdje već bilo. Ja moram trpjeti komentare putnika, koji meni jebu mater, jer se neki majmun parkirao na prugu, a nimalo nisam kriv za to ! Ja moram raditi TRI posla odjednom, voziti, prodavati karte i kontrolirati putnike ! Bez dodataka moja plaća bi bila oko 4 milje kuna, a za ono do 6, moraš odraditi sve gore navedeno.
I da završim, audiworld-jedi govna !!!!!

Svaka čast!!!

_________________
Bezkonačna je ljudska glupost, za svemir nisam siguran!

Nisam stranački ni politički opredjeljen, ja sam samo mali čovijek na netu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tramvajac
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dopuna, sve navedeno, važi i za avantgarde-e !!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.08.2009. 22:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dopuna.. to mami koja te naučila... s tako divnim nastupom čudo da voziš tramvaj.. zamisli...ti prodajes karte... vozis tramvaj... koji ide u krug jebote.. Samo ti radis na blagdane, jel.. da ti dignem jebeni spomenik... Ako ti je tesko.. pa daj otkaz... Koju si ti školu završio? Koliko si truda uložio u svoje obrazovanje...? tvoj vrhunac je jedi govna, jedi govna ,jedi govna..

I nARAVNO DA SVE VAŽI ZA AVANTGARDE-A... PA MI SMO OBOJICA MEDIĆ Very Happy

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tramvajac je napisao/la: ›
audiworld, jedi govna, jedi govna jedi govna itd...
Ja vozim jebeni tramvaj, kada ti spavaš, i vozim stoku a neljude, jer tako se ponašaju subotom po noći ! Ja vozim za Božić, Novu Godinu, Uskrs, 1 svibanj, kad ti ždereš , piješ, roštiljaš i sl. Ja vozim na+40, kada se ti kupaš na kopiki ili gdje već bilo. Ja moram trpjeti komentare putnika, koji meni jebu mater, jer se neki majmun parkirao na prugu, a nimalo nisam kriv za to ! Ja moram raditi TRI posla odjednom, voziti, prodavati karte i kontrolirati putnike ! Bez dodataka moja plaća bi bila oko 4 milje kuna, a za ono do 6, moraš odraditi sve gore navedeno.
I da završim, audiworld-jedi govna !!!!!

pitanje za pop-ap-tetu:koji je ovo nivo razgovaranja?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.08.2009. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

he he he he

gledam danas na STV-u ... ono je dno dna ...

naravno da su u studiju samo direktor i njegov zamjenik ... nitko se nije udostojio pozvati predstavnika sindikata ... ili bar njegovu izjavu ...

i da, barem 10-tak puta su spomenuli da su čitali na forumima ...

nego, što bi s čupanjem pruge ???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fritz.osk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.08.2009. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dokle god nas sve boli k...c za posao i firme, jer se i sam vladajući kadar brine samo za svoje debele g....e, dotle će se nalaziti bezbroj načina za eskiviranje..... i onda se svi čude, kako firme idu u stečaj? kako se prodaju za kunu? zašto se prodaje strancima?
i MI svi smo djelomično za to krivi; i dok ne počnemo razmišljati i ponašati se odgovornije, ništa od napretka..... Balkan ostaje Balkan i kraj.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NAS2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 77
Lokacija: NIJR BAJ
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.08.2009. 1:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve dok razmišljamo i ponašamo se odgovornije, OBRAT, lupamo qrc-em boginje!! ljudi mladi počnite malo raditi, zasučite rukave kao što su i vaši roditelji to činili. nema kruha od pisanja postova, nekom idejom rješit čemo sve?!qrc!! starijeg sam godišta i vidim da se mladima baš ne radi, odnosno nisu naviknuti da rade!! i ja volim otić na koncert, al kad mogu! ne koristim državu, već ona mene!

_________________
sutra ću
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.08.2009. 8:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve dok ovaj koji vozi tramvaj u krug ima plaću 6000 kn, a ljudi koji završavaju doktorat, tj. imaju doktorat dobiju na osnovu toga 700kn povišice bit će ovako... Osobno znam par ljudi koji rade na faxu i to u zg i ljudi imaju plaću manje od tih tvojih 6000 ( po tvome krvavo zarađenih na 40 stupnjeva).
Ubitačan je tebi tempo... pogotovo kada se stoji na Mačkamami 20min dok vozač popljuga ( a naravno plaća ide) itd. Piši ovima u Grad da jednu ulicu imenuju Ulica napaćenih GPP-ovaca... i probaj da to bude sadašnja Vukovarska.. Tko zna umjesto unikoma vi koji bolujete 38 dana možete sadit cvijeće.. kosit travu...

Ajmo sad udri!!! :-d

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.08.2009. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tramvajac je napisao/la (Pogledaj post): › audiworld, jedi govna, jedi govna jedi govna itd...
Ja vozim jebeni tramvaj, kada ti spavaš, i vozim stoku a neljude, jer tako se ponašaju subotom po noći ! Ja vozim za Božić, Novu Godinu, Uskrs, 1 svibanj, kad ti ždereš , piješ, roštiljaš i sl. Ja vozim na+40, kada se ti kupaš na kopiki ili gdje već bilo. Ja moram trpjeti komentare putnika, koji meni jebu mater, jer se neki majmun parkirao na prugu, a nimalo nisam kriv za to ! Ja moram raditi TRI posla odjednom, voziti, prodavati karte i kontrolirati putnike ! Bez dodataka moja plaća bi bila oko 4 milje kuna, a za ono do 6, moraš odraditi sve gore navedeno.
I da završim, audiworld-jedi govna !!!!!


hehehe, bravo ... evo ti kikosa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: