Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



'Pijana promenada' više nije in, pije se i slavi na Rondelu velikana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kao neki zakon o pijančenju na javnim mjestima prošle godine uveden!?

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

interesantno kako ja znam neke maloljetne osobe koje su pametnije 200 puta nego punoljetne osobe..nemaju godine veze sa pameti...a to što piju šta sad?
piju i somilieri pa ih se nezove pijandurama xD
dosta sam visio na rondelu pa znam o čem pričam..to je predobra ekipa što se toga tiče i nekontam šta nekome smeta što se tamo pije jel se apsolutno nikada ništa tamo nekida...čak sve boce koje ostanu pokupe neki ljudi tak da ni boca nakon pijanke neka...

šta se vi stariji pravite kao neki fini ljudi...ajde molim vas 90 posto ovoga foruma je bilo garant na ispumpavanu,garant sve bili mrtvi pijani..garant ste se pitali šta je bilo dan prije nego ste se napili...pušili ste od pljugi do gange do apsolutno svega i radili sranja kao nitko do sada....dja se više maknite od tih maloljetnika i pustite ih na miru...neka rade gluposti i neka se ubijaju...kad tad će odrasti...barem će imati priče za pričati djeci ako ništa ^^
i da...nemogu pljuvati po cajkarošima i cajkama jel se jako dobro zna tko tamo izlazi....
uvijek je lakše pljuvati po slabijima od sebe...

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ch0sen je napisao/la: ›
interesantno kako ja znam neke maloljetne osobe koje su pametnije 200 puta nego punoljetne osobe..nemaju godine veze sa pameti...a to što piju šta sad?
piju i somilieri pa ih se nezove pijandurama xD
dosta sam visio na rondelu pa znam o čem pričam..to je predobra ekipa što se toga tiče i nekontam šta nekome smeta što se tamo pije jel se apsolutno nikada ništa tamo nekida...čak sve boce koje ostanu pokupe neki ljudi tak da ni boca nakon pijanke neka...

šta se vi stariji pravite kao neki fini ljudi...ajde molim vas 90 posto ovoga foruma je bilo garant na ispumpavanu,garant sve bili mrtvi pijani..garant ste se pitali šta je bilo dan prije nego ste se napili...pušili ste od pljugi do gange do apsolutno svega i radili sranja kao nitko do sada....dja se više maknite od tih maloljetnika i pustite ih na miru...neka rade gluposti i neka se ubijaju...kad tad će odrasti...barem će imati priče za pričati djeci ako ništa ^^
i da...nemogu pljuvati po cajkarošima i cajkama jel se jako dobro zna tko tamo izlazi....
uvijek je lakše pljuvati po slabijima od sebe...


a sto si naporan s tim cajkarosima, btw slazem sa svime sto si reko osim tog zadnjeg

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...@chOsen, slažem se, ali ima tu još jedna stvar o kojoj stariji pričaju: dobna granica maloljetnih se vrlo spustila....evo, kažeš da visiš po rondelu, reci mi: koliko mladi oko tebi imaju godina?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DK_filip
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2009. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma svaka čast ch0senu!Ta "Buntovna"mladež se nije prodala za cajkama i ostalima sranjima vezanim za to..to sto oni piju i zabavljaju se na Rodnelu,po meni nije ama baš nikakav problem.Samo neka tako nastave! Ne slušaj narodnjake,umri prirodnom smrću!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ian_McKaye
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 15:40 
Naslov:  Re: 'Pijana promenada' više nije in, pije se i slavi na Rondelu velikana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da su nam bar stvari ovakve vrste top problemi u državi/gradu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...@chOsen, slažem se, ali ima tu još jedna stvar o kojoj stariji pričaju: dobna granica maloljetnih se vrlo spustila....evo, kažeš da visiš po rondelu, reci mi: koliko mladi oko tebi imaju godina?


priznajem od 14 godina do 30 godina se tam može naći ali šta nas briga..nitko nikoga nedira radi granica i svi se uvijek napijemo i pričamo i bude super...je da sam prestao ići na rondel jel mi dosadio malo ali barem je to mjesto gdje te nitko neće ismijavati bio ti 15 oli 50 godina... :\

I neplaniram prestati sa cajkama nikad do kraja života jel je to odvratno smrdljivo zarazno smeće koje je uništilo apsolutno sve izlaske subotom i prigovarati ću za cajke dokle god budem mogao...ipak sam ja buntovnik ^^ Very Happy osijek031.com smile

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ch0sen je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
...@chOsen, slažem se, ali ima tu još jedna stvar o kojoj stariji pričaju: dobna granica maloljetnih se vrlo spustila....evo, kažeš da visiš po rondelu, reci mi: koliko mladi oko tebi imaju godina?


priznajem od 14 godina do 30 godina se tam može naći ali šta nas briga..nitko nikoga nedira radi granica i svi se uvijek napijemo i pričamo i bude super...je da sam prestao ići na rondel jel mi dosadio malo ali barem je to mjesto gdje te nitko neće ismijavati bio ti 15 oli 50 godina... :\

I neplaniram prestati sa cajkama nikad do kraja života jel je to odvratno smrdljivo zarazno smeće koje je uništilo apsolutno sve izlaske subotom i prigovarati ću za cajke dokle god budem mogao...ipak sam ja buntovnik ^^ Very Happy osijek031.com smile


Sta je sa teatrom?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 15:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

većinom smo stalno u oxygenu to je definitivno najači klub u os...nekad visim i na bastsionu terasi...mini teatar je jako lame klub gdje apsolutno nema nikad nikoga i organizacija im je na nula bodova

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam znao za teatar da je tak los, al eto vidis da ima klubova u osijeku koji nisu "cajkaroski" i ako ne slusas cajke ima se di izac

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jej 1 klub za cijeli grad....

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oxygen, terasa bastiona, teatar(taki kaki je)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chosen (kakav nepretenciozan nadimak!), što pričaš o teatru neistine, doduše sad je ljeti prazan, al redovno bude koncerata koji su krcati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok jednu ću svar sada reći a vi onda sami zaključite:
autor ovoga texta je cura od mog prijatelja/poznanika koji skupa sa nama izlaze na rondel i često ih vidimO na rondeu skupa sa tim maloljetnicama kako piju i zezaju se....(da autorica ovoga texta... )
tek toliko da se zna da gospođa (neću napisati ime iz principa...) napiše ovakav članak da sutra isto pijemo na rondelu pa da se onda vidimo tamo....
pozz i da....super im je na sigetu,...

interesantno nema šta...
i onda me pitataju zašto nevolim ljude koji pišu za glas slavonije....previše su dvolični...

meni to jako smiješno iskreno...

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.08.2009. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaooo kao alternativci piju na ronedlu , buntovnici ovo ono, pa pogledajte sjenjak, retfalu, vpg, sve druge kvartove isto non stop dečki piju vani, ne vidim ćemu tolika polemika oko toga što oni cugaju na trgu ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: