Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



'Pijana promenada' više nije in, pije se i slavi na Rondelu velikana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hihili
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2009. 18:40 
Naslov: Hehehe ! Re: 'Pijana promenada' više nije in, pije se i slavi na Rondelu velikana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pilo se prije na pijanoj, sad se pije na rondelu...pije se i kod školjke i kod sokola i kod cadilaca...SO WHAT??!!! Smile i treba Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy Exclamation i nisu tamo samo alternativci..ima i cura u štiklicama i šta Smile treba sve dok si mlad Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo vi prigovarajte na to....ja se i dalje smijem jel po vama vaše članke vam isto pišu baš ti buntovnici Very Happy HAHAHAHA

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Chosen (kakav nepretenciozan nadimak!)


hahahaahaa

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dr. zoidberg je napisao/la: ›
zen031 je napisao/la: ›
Chosen (kakav nepretenciozan nadimak!)


hahahaahaa


kad nemoš pobiti šta je napisano padamo na one dječije fore.... Smile


a ako te baš zanima zašto taj nick evo čitaj malo..educiranje je dobro xd
ovdjeovdje

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ono što je napisano o tvom nadimku nije bilo namjenjeno pobijanju ičega, samo usputan komentar. ZAnimljivo kako si se na to osvrnuo tek kad je bilo komentirano. Al da ne oftopičarimo: Peace. Mir. Kako hoćeš.


Zadnja promjena: zen031; 14.08.2009. 22:51; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spaljeni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Isse, pa ja sam u tim godinama visio na glavnom trgu (15 - 16), pilo se tamo, pa se išlo u Vegu.

Big deal!
Pustite mlade nek se druže!

_________________
The planet is fine. The people are fucked.
- George Carlin (1937.-2008.)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MonotoMy
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2009. 23:22 
Naslov:  Re: 'Pijana promenada' više nije in, pije se i slavi na Rondelu velikana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, istina. Mini teatar nazalost vecinu svog radnog vremena provede skoro pa prazan.Naravno osim kad dodje neki popularniji bend. Zasto !? Zato jer takozvani mladi alternativci koji su prije uskrsnuca tetra i nastalog bivseg Uniteda nonstop pizdili kako u gradu nema nikakvog underground alt. kluba i slicno. Kad su se pojavili i nakrcali mladim alternativnim snagama koje su ocekivale podrsku od nas osjecana koji tugujemo za takvim zbivanjima dogodilo se sta? nista...tu i tamo ako bi se naslo 20-ak ljudi da ih vide, poslusaju i podrze, to bi se smatralo kao dar s neba. Zacudis se tim cinom i upitas zasto je to tako ? Dobije se odgovor, nesto slican chosenovom :"mini teatar je jako lame klub gdje apsolutno nema nikad nikoga " "jej 1 klub za cijeli grad...." Zasto nema nikad nikoga ?? Dodjem u mini teatar na koncert nekih underground grupa(nesjecam se tocno kojih) Prije toga prodjem pokraj rondela i vidim hrpetinu ljudi kako se zabavlja i pije.Kad je koncert zavrsio, ako je od te hrpe ljudi bar 10 diglo guzicu kao bi platilo 10kn i poslusalo bendove...svaka cast. Nista doli tipicnog Licemjerja...pa sad ti daj Osijeku Jos jedan underground klub pa da se pridruzi listi propalih. sry na offtopic...morao sam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2009. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Underground.....te kakve su ovo gluposti?a kako onda objašnjavaš da je o2 većinu vremena pun baš tim ljudima od rondela...jel znaju organizirati ono što se hoće...ma ugl neda mi se više o ovome jel nema smisla i da se tu vode razgovori do prekosutra nebi se ništa postiglo....

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.08.2009. 0:40 
Naslov:  Re: 'Pijana promenada' više nije in, pije se i slavi na Rondelu velikana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako je mini teatar underground klub ja sam pao s kruške... da nismo u cajka-gradu ne bi se mogao nazvati niti alternativnim
a nije ni united puno bolji bio s ska i pop-punk bendićima.
al dobro, svakom svoje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 15.08.2009. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ch0sen je napisao/la (Pogledaj post): › ima tu i tamo koja tučnjava,ništa ozbiljno...još jedna stvar koju volim napomenuti da do sad od 10 tučnjava kojih su bili na rondelu policija niti jednom nije bila tamo,..uvijek se nađu kad se ništa nedogađa...


ja sam se prije jedno 2 mjeseca vraćao kuć i prolazio tim rondelom i bila neka frka i navodno je jedan klokan drugog lupio palijom po glavi i koliko se sjećam taman je murja dolazila. toliko o tome Very Happy
al ja stvarno ne kužim kom je to opijanj zanimljivo, pa cijla država je pijana! poštar mi ne može novce točne dat jer je pijan, profesor ne zna šta predaje jer je pijan, mama mi ne kuva ručak jer je trebala kuvat meso u umaku od vina a vino negdje nestalo, cura mi pije jer ima male sise, brat mi pije jer ne jebe
sad ozbiljno, kolki kreten moraš bit da se ideš iščuđavat ovomu, mislim da vikendom od 21h možeš po grad normalnom kratkom šetnjom sresti dvoznamenkasti broj pijanih osoba. i šta sad. al kad se to objavi negdje onda smo svi političari i svećenici. ma nabijem ja vas sve.

KLINCI CUGAJTE I DROGIRAJTE SE. OD SVAKE MRTVE OSOBE NARASTE JEDNO DRVO, A MENI DRVA DRAŽA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2009. 2:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la: ›

KLINCI CUGAJTE I DROGIRAJTE SE. OD SVAKE MRTVE OSOBE NARASTE JEDNO DRVO, A MENI DRVA DRAŽA


e baš to ^^

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2009. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne razumijem po čemu su ti ljudi koji dolaze tamo ''alternativni'' ili nedaj bože ''buntovni''
Bunt protiv čega? Protiv toga da im mame/tate daju 700kn za papuče koje šetaju po tom rondelu?
Alternativni su isto kao i ovi što idu na narodnjake, samo malo drugačije obučeni. Isti kurac. Dolaze vidjeti i biti viđeni. Ne vidim ništa čudno u tome. Na rondelu, za razliku od pijane, mogu vidjeti više ljudi koji prolaze i tak to.
Alternativniji bi bili da ostanu kod kuće.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2009. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la: ›
Ne razumijem po čemu su ti ljudi koji dolaze tamo ''alternativni'' ili nedaj bože ''buntovni''
Bunt protiv čega? Protiv toga da im mame/tate daju 700kn za papuče koje šetaju po tom rondelu?
Alternativni su isto kao i ovi što idu na narodnjake, samo malo drugačije obučeni. Isti kurac. Dolaze vidjeti i biti viđeni. Ne vidim ništa čudno u tome. Na rondelu, za razliku od pijane, mogu vidjeti više ljudi koji prolaze i tak to.
Alternativniji bi bili da ostanu kod kuće.


ne nego se radi čisti primjer većine naprema manjine..
pametan među budalama je budala pametnima....jbg

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MonotoMy
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2009. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › Ne razumijem po čemu su ti ljudi koji dolaze tamo ''alternativni'' ili nedaj bože ''buntovni''
Bunt protiv čega? Protiv toga da im mame/tate daju 700kn za papuče koje šetaju po tom rondelu?
Alternativni su isto kao i ovi što idu na narodnjake, samo malo drugačije obučeni. Isti kurac. Dolaze vidjeti i biti viđeni. Ne vidim ništa čudno u tome. Na rondelu, za razliku od pijane, mogu vidjeti više ljudi koji prolaze i tak to.
Alternativniji bi bili da ostanu kod kuće.


Ukratko : isto govno, samo u inat drugacije zapakirano .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2009. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ch0sen je napisao/la: ›
ok jednu ću svar sada reći a vi onda sami zaključite:
autor ovoga texta je cura od mog prijatelja/poznanika koji skupa sa nama izlaze na rondel i često ih vidimO na rondeu skupa sa tim maloljetnicama kako piju i zezaju se....(da autorica ovoga texta... )
tek toliko da se zna da gospođa (neću napisati ime iz principa...) napiše ovakav članak da sutra isto pijemo na rondelu pa da se onda vidimo tamo....
pozz i da....super im je na sigetu,...

interesantno nema šta...
i onda me pitataju zašto nevolim ljude koji pišu za glas slavonije....previše su dvolični...

meni to jako smiješno iskreno...

Špijuni su među vama...osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: