Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



'Pijana promenada' više nije in, pije se i slavi na Rondelu velikana

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.08.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MegaSmrT je napisao/la (Pogledaj post): ›
pa tam, tvrđa, svi ti uglancani, napirlitani ljudi... Embarassed

Nema u Osijeku "kreme",oni koji si umišljaju da su krema su presmiješni i jadni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
System0
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.08.2009. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na vijencu mestrovica je najgore skupe se pred benzom i kad se napiju pocnu pjevat svoje idiotske dinamo .... pjesme . Smatram da je ovaj grad pun ovakvih budala i cekam dan da zavrsim sve obveze u ovom gradu i odem sto dalje ma u Indiju cu otic . Grad je lijep ali ljudi su nesto drugo .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanka1990
Offline
Ukupno postova: 60
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 12:13 
Naslov:  Re: 'Pijana promenada' više nije in, pije se i slavi na Rondelu velikana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MaracPNV je napisao/la (Pogledaj post): › eo jedan reply za seku hocenski haha.. dobar dobar Very Happy


tako je Marac Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.08.2009. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

System0 je napisao/la (Pogledaj post): › na vijencu mestrovica je najgore skupe se pred benzom i kad se napiju pocnu pjevat svoje idiotske dinamo .... pjesme . Smatram da je ovaj grad pun ovakvih budala i cekam dan da zavrsim sve obveze u ovom gradu i odem sto dalje ma u Indiju cu otic . Grad je lijep ali ljudi su nesto drugo .


U potpunosti se slažem.
Nigdje u cijeloj zemlji i šire nema toliko debila i samodopadnih prosera po kvadratnom kilometru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OMFG MALOLJETNICI PIJU NA RONDELU!!!!
(gdje ste bili kad se pucalo? )
I evo još jedne priče kako su ljudi koji neslušaju cajke zapravo idioti što tak chillaju na rondelu,..jej ^^
tučnjave na rondelu?Jel netko od vas ikad vidio koliko sranja imate na cajkama?
Alkohol piju maloljetnici na rondelu?.....hm ajd odite u west pa vidite šta se tam na cajkama događa,...ma joj...
i opet se spominje buntovna mladež,neznam ni šta to znači?Imaju dobar ukus za glazbu i zajebanciju i možda svoje ja pa nisu se povukli za seljačinama?..ak je tak eto ja priznajem i ja spadam u tu buntovnu mladež... Twisted Evil

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanka1990
Offline
Ukupno postova: 60
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ch0sen je napisao/la (Pogledaj post): › OMFG MALOLJETNICI PIJU NA RONDELU!!!!
(gdje ste bili kad se pucalo? )
I evo još jedne priče kako su ljudi koji neslušaju cajke zapravo idioti što tak chillaju na rondelu,..jej ^^


hahahhha,dobra ti je ova Domba! :=)
Baš to..kad su kritizirali one koji slušaju narodnjake???? NIKAD.Moraju nam upropastiti i ovo malo mjesta gdje imamo za izaći. Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanosijek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.08.2009. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahaha a da se okanite malo mladezi...najbolje da nam osuzmete sve i strpate nas u jedan kavez....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ch0sen je napisao/la (Pogledaj post): › OMFG MALOLJETNICI PIJU NA RONDELU!!!!
(gdje ste bili kad se pucalo? )
I evo još jedne priče kako su ljudi koji neslušaju cajke zapravo idioti što tak chillaju na rondelu,..jej ^^
tučnjave na rondelu?Jel netko od vas ikad vidio koliko sranja imate na cajkama?
Alkohol piju maloljetnici na rondelu?.....hm ajd odite u west pa vidite šta se tam na cajkama događa,...ma joj...
i opet se spominje buntovna mladež,neznam ni šta to znači?Imaju dobar ukus za glazbu i zajebanciju i možda svoje ja pa nisu se povukli za seljačinama?..ak je tak eto ja priznajem i ja spadam u tu buntovnu mladež... Twisted Evil


Jel mozda nema tucnjava na rondelu? Jel ne piju alkohol maloljetnici na rondelu?
Potpuno je nebitno koja se glazba slusa, ak se covjek odluci napit onda ce se napit a sta svira, svira

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ch0sen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 150
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima tu i tamo koja tučnjava,ništa ozbiljno...još jedna stvar koju volim napomenuti da do sad od 10 tučnjava kojih su bili na rondelu policija niti jednom nije bila tamo,..uvijek se nađu kad se ništa nedogađa...

I naravno da se pije alkohol i nekontam šta toliko napadate te maloljetnike što piju,pa neka piju,nek se i pucaju što se mene tiče...njihova tijela,njihova volja i šta da im sada itko tu šta može.Samo mi smeta jedna sstvar kod ovoga texta je ta da ovdje ispada kao da se izlazi na rondel jel se nema novaca napiti u cajkaroškom klubu,..totalna glupost..ali istina je da ću prije kupiti litru vina i otići na rondel popiti ga nego otići na cajke i tam piti...(prije bih umro)....
Daj se okanite više te mladeži...i vi ste bili mladi jednom pa ste radili gora sranja nego oni...

_________________

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 13:00 
Naslov:  Re: 'Pijana promenada' više nije in, pije se i slavi na Rondelu velikana
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Na Rondelu se znaju okupljati alternativci i buntovna mladež, koja odbija izaći na narodnjake ili sjediti po kafićima. Nekada ima toliko ljudi da se često ne može naći slobodna klupa, a mladi sjede dolje, oko fontane, na travi...

Ha ha ha! Sad si buntovnik ako ne ideš na narodnjake!
A što nedostaje sjedenju na travi? Meni to baš super.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alanosijek
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.08.2009. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Daj se okanite više te mladeži...i vi ste bili mladi jednom pa ste radili gora sranja nego oni...


eo jedna pametna hhh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.08.2009. 13:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

što su se okomili na mladež?
što ne napadaju starce koji dopuštaju da im se djeca bave ovakvim "mutnim" poslovima xD

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.08.2009. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pootzko je napisao/la: ›
big deal... pravo i imaju, šta će platit za cugu 15-20kn kad mogu isto to platit 5kn u trgovini, i uz to mogu barem normalno komunicirat i družit se, a ne samo stajat i gledat se ("družit se") uz preglasnu "muziku" po pretijesnim klubovima i kafićima i gledat kako dripci od 40 godina navlače pijane klinke od 16...


evo sve bi ja to ovak reko....
pootzko je napisao/la: ›
a svi vi stariji licemjeri - tko nije pio u svoje vrijeme, nek prvi baci kamen.


evo ja nisam nikada pio...al ne bacam kamenjove...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beer
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 14:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kome se ne bljucki od ovakvih članaka i prepucavanja ti slušaš ovo, ja ono...? Koga briga tko što sluša. Ovdje se govori prije svega o pijanoj mladeži. Zar su pijani samo na rondelu? E, pa ne bih rekla. Pijani su svuda. Dok je pijana bila pijana pljuvalo se po njoj, sad kad su/smo došli na rondel pljuje se po tome. Ajmo najbolje mlade staviti pod stakleno zvono. Ptariji kad se jave pa pametuju je gore nego kad su mladi pijani. Pa daj nas pustite! Što vi više vučete na svoju stranu i pričate kako je to katastrofa, mladi će biti još gori. Pokušajte se sjetiti kakvi ste vi bili. Nemojte samo reći "Išli smo na plesnjake". Nije istina! Uvijek je bilo svakojakih struja pa tako i danas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2009. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kao što sam već i rekla, takvih je mjesta u gradu bilo oduvijek...moja je generacija prije ohoho godina isto to radila, jer su to godine u kojima se rijetki ne upuštaju u takve stvari....i u toj priči nije bitno jel netko to radi uz puštanje narodnjaka sa mobitela ili sviranje gitare....pozadina je uvijek jednaka: nekakva livada, klupa, whatever, boce piva ili vina, vika i nezadovoljni susjedi ......

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: