Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić 4 dana prije izbora potpisao skandalozni sporazum o Bijeloj lađi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2009. 20:39 
Naslov:  Re: Đapić 4 dana prije izbora potpisao skandalozni sporazum o Bijeloj lađi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka institucije pravne države reade svoj posao Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2009. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Kid je napisao/la: ›
Ponovno obavjestavam gradjane da je predizborna kampanja gotova! Na novoj vlasti je da sacuva pljuvacku i da radi afirmativno na vlastitim projektima.

Slažem se, ali to je nemoguće iz 2 razloga:
afirmativno ne znaju djelovati jer su u njihovim temeljima jedino konflikti i destruktivni politički marketing, a vlastitih projekata - jednostavno nemaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2009. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
The Kid je napisao/la: ›
Ponovno obavjestavam gradjane da je predizborna kampanja gotova! Na novoj vlasti je da sacuva pljuvacku i da radi afirmativno na vlastitim projektima.

Slažem se, ali to je nemoguće iz 2 razloga:
afirmativno ne znaju djelovati jer su u njihovim temeljima jedino konflikti i destruktivni politički marketing, a vlastitih projekata - jednostavno nemaju.


Kako nemaju? A rušenje kioska, ukidanje besplatnih butri, kadrovske križaljke, proslave u susjednim zemljama (navodno se opet sprema jedna), pa projekt "sačuvajmo ledinu kod Bijele lađe", izmještanje spomenika, bratimljenje s Prizrenom.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Madcaptin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2009. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dodao bih i zatvaranje škole plivanja na srednjici, nakon pola stoljeća i desetke tisuća plivaća, nova gradska vlast stala je na kraj "Žapcu". Gosn. Žabac Hvala Ti, i ja sam proplivao kod Tebe!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2009. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je puno, i za Đapića. Stvarno je smiješno koji likovi dobivaju izbore i za koga ljudi glasaju.

I kad se pojavi tu i tamo netko pristojan ili školovan, svi ga pljuju kao nesposobnog i anemičnog.

Tja, valjd' je to normalno na Balkanu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2009. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Madcaptin je napisao/la: ›
Dodao bih i zatvaranje škole plivanja na srednjici, nakon pola stoljeća i desetke tisuća plivaća, nova gradska vlast stala je na kraj "Žapcu". Gosn. Žabac Hvala Ti, i ja sam proplivao kod Tebe!


http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=109884

Shvaćam potrebu za kritikom političkih suparnika, no lažovi tu teško mogu pomoći. Gospodin Žabac valjda je zaslužio otići u mirovinu.

rođena u Osijeku je napisao/la: ›
pa projekt "sačuvajmo ledinu kod Bijele lađe",


Spektakularno. Hsp-ovci, zašto vam uvijek najlošiji iz mladeži piskaraju na forumima? Jer braniti pljačkašku hordu Đapića i bande, kad ih se uhvati u očitom mafijaškom poslu (i to 4 dana prije izbora), može samo zatucani član stranke kojem još nitko nije objasnio da se sramotne teme ignoriraju, a ne komentiraju. Hehe, razotkrivanje mafijaša Đapića na Bijeloj lađi u Hsp-u se naziva "sačuvajmo ledinu"... Novoj će vlasti Bubala i ostalih biti lakše nego što se činilo - ovu razinu kriminala kakvu je postigao Đapić zaista nije lako dostići.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2009. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Madcaptin je napisao/la: ›
Dodao bih i zatvaranje škole plivanja na srednjici, nakon pola stoljeća i desetke tisuća plivaća, nova gradska vlast stala je na kraj "Žapcu". Gosn. Žabac Hvala Ti, i ja sam proplivao kod Tebe!


http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=109884

Ne branim potpisivanje toga ugovora, niti branim bilo kakakve kriminalne radnje. Jedino mi nije jasno otkuda sada odjednom briga za stanare kojima će biti zaklonjen pogled na Dravu (te zgrade su izgrađene neposredno prije rata i onda se nitko nije brinuo oko toga što i one nekome zaklanjaju vidik). Što se tiće zelenih površina one više služe kao WC za kuce i mace, nego kao dječje igralište. Osim toga djeca iz centra imaju u blizini i promenadu i Park Kulture i Zoološki vrt i još par manjih parkova. Zašto se nitko ne brine oko parkova u Donjem gradu, tamo se djeca igraju na cestama, pa nikome ništa. Ali i o toj ste temi rekli svoje kada ste se odjednom brinuli koliko je novaca potrošeno na uređenje zelenih površina, napadali HSP i Đapića, a odgovoran je bio pajac iz nove priče.
Također ste a'priori branili otvaranje novih trgovačkih centara, jer su to nova radna mjesta. Pa i taj novi objekt će donijeti nova radna mjesta. Nije projekt HSP-a "sačuvajmo ledinu", to je projekt nove vlasti (ne shvaćaš ironiju).
Kao što sam već navela, sva su idejna rješenja prezentirana javnosti prije dosta vremena, nije bilo nikakvih negativnih reakcija ni blaćenja projekta. Što je samo dokaz da ste se malo pogubili, dok ste bili oporba nitko nije komentirao ništa, sada kada ste na vlasti ponašate se kao oporba pa nonstop po nećemu pljujete, pritom se uglavnom pozivajući na Glas Slavonije čiji novinari pišu tekstove onako kako im se kaže, bez da provjere stvarno stanje stvari.
Osim toga grad raste i širi se, negdje se mora graditi. Da je bio plan graditi bilo gdje dalje, onda bi ste vjerojatno izmislili da je to zato što je netko od HSP-ovaca vlasnik zemljišta ili tako nešto.
Ako ste stvarno toliko pametni, neka netko od vaših pravnika (ako ima koji pametan) malo bolje pročita taj ugovor, možda otkrijete da nije neosporiv....ili je to netko već otkrio samo ne želi reći nego se s time služi da bi ucjenjivao Osijek Koteks. U cijelo toj priči je bitno da je to gradsko ruglo konačno srušeno, pa makar se ništa i ne izgradilo.
Što se tiće škole plivanja i gospodina Žabca, nije on valjda jedini koji je kompetentan da uči neplivače, pa se s njegovim umirovljenjem treba zatvoriti škola plivanja.
rođena u Osijeku je napisao/la: ›
pa projekt "sačuvajmo ledinu kod Bijele lađe",


Spektakularno. Hsp-ovci, zašto vam uvijek najlošiji iz mladeži piskaraju na forumima? Jer braniti pljačkašku hordu Đapića i bande, kad ih se uhvati u očitom mafijaškom poslu (i to 4 dana prije izbora), može samo zatucani član stranke kojem još nitko nije objasnio da se sramotne teme ignoriraju, a ne komentiraju. Hehe, razotkrivanje mafijaša Đapića na Bijeloj lađi u Hsp-u se naziva "sačuvajmo ledinu"... Novoj će vlasti Bubala i ostalih biti lakše nego što se činilo - ovu razinu kriminala kakvu je postigao Đapić zaista nije lako dostići.


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2009. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i sto sada,jel' ledina dobra zbog djece ili losa jer ju djeca u dgo navodno nemaju?
Ja sam siguran da sam u dgo vidio ledinu upravo pored setalista uz dravu... I to ledinu sa lijepim djecjim igralistem.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.07.2009. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Neka institucije pravne države reade svoj posao Very Happy

jbte... zvučiš kao onaj autistični mesić (uz svo poštovanje mojim dragim prijateljima kojima je dijagnosticiran autizam i ispriku zbog usporedbe)

ajmo ispočetka, jel AĐ krimos - je! Jel mu ko šta u ovoj državi može - može kurac! Jel ovo kurac od države - ne da je kurac nego je kurčina i to žešća! Jesmo li mi budale - jesmo, i to jebene budale koje laju po forumima jer ako kažeš što misliš na ulici ili si samo budala ili si budala koja vrijeđa institucije vlasti (zakonodavne i izvršne) pa će te prekršajno gonit. Možemo se mi budale moje jebat! Zato što smo ovce, zato što nemamo muda, zato što smo plačipičke, zato što nama, mladim ljudima budućnost ne kroji nitko (pa ni mi sami), a prošlost nam je žigosana Glavašima i Đapićima. Pun mi je kurac i vas i rasprava po forumima, tko je krao, tko je spomenike dizao u zrak, tko je ugovore potpisivao, tko je znao i šutio, tko je bratovu ljubavnicu zaposlio....

Muka mi je od vas, crva ljudskih, beskičmenjaka, kukavica... Jebite se i vi i Osijek i Hrvatska i EU i NATO. Ja ne trebam vas i vi ne trebate mene.


Trgnite se i ne budite glupe kravetine koje samo klimaju glavom i seru. Digni glas, mukni stoko i reci da je dosta, da zaslužuješ bolje, da nisi glupo tele koje se veseli ugovoru na neodređeno, plaći koja pokrije režije, hranu i dva-tri žešća izlaska mjesečno.

Vrijeme je da kažemo JEBEM VAM MATER, svima! jel vi ljudi stvarno brijete da ovako može dovjeka, jel ne vidite da je sve otišlo u kurac i da ste prepušteni sami sebi, da ste jedino vi ti koji možete ono što vas čeka okrenuti u vašu korist. Ajmo prestat bit licemjeri i usranci koji prešute jebanje majke u lice samo zato što možda zbog toga neće bit para za režije u kolovozu. Boli me kurac i za državu i za grad i sve one koji ne razumiju da smo mi ti koji im dajemo šansu da nas jebu. ajmo stoko, diži glavu, reci da je dosta i promijeni svijet!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.07.2009. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A čuj ako tebi ovakva stanje toliko smeta rješenje je jedostavno - odseli se. Ima nas koji ćemo ostati i boriti se za bolju državu. Neovisno o stranačkoj pripadnosti i različitim mišljenjima svatko od nas koji pratimo i komentiramo ovakve teme želimo raditi na boljitku države, na različite načine da, ali cilj nam je isti. I to na kulturan i civiliziran način, a sa ovakvim rječnikom kao što ga imaš ti. Ti si dokaz svima onima koji viču da smo mi balkanci. Odi si u Zagreb, pridruži se BBB-u. Negdje si na njihovoj razini...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2009. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro čojek kaže, previše je šutnje i prekratko je pamćenje; no, opet, ja sam od onih par stotina moje generacije koji su se odselili... :p

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.07.2009. 22:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nitko ne kaže da nije previše šutnje, s time se 100% slažem. Ali ne na ovkav način rješavati stvari idefinitivno ne tim rječnikom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2009. 6:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Odi si u Zagreb, pridruži se BBB-u. Negdje si na njihovoj razini...


nemam se namjeru pridruživati nakupinama navijača, kako god da se zovu i o čemu ti pričao uopće!?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2009. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Odi si u Zagreb, pridruži se BBB-u. Negdje si na njihovoj razini...


nemam se namjeru pridruživati nakupinama navijača, kako god da se zovu i o čemu ti pričao uopće!?
To ti je zato što je tvoja provala jala i iskrenosti neshvaćena.....znam kako ti je.... Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2009. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › A čuj ako tebi ovakva stanje toliko smeta rješenje je jedostavno - odseli se. Ima nas koji ćemo ostati i boriti se za bolju državu. Neovisno o stranačkoj pripadnosti i različitim mišljenjima svatko od nas koji pratimo i komentiramo ovakve teme želimo raditi na boljitku države, na različite načine da, ali cilj nam je isti. I to na kulturan i civiliziran način, a sa ovakvim rječnikom kao što ga imaš ti. Ti si dokaz svima onima koji viču da smo mi balkanci. Odi si u Zagreb, pridruži se BBB-u. Negdje si na njihovoj razini...


...vidim da ne shvaćaš neke stvari....@gaap je rekao istinu od riječi do riječi, i to na način na koji većina ljudi razmišlja, samo ne želi/boji se izgovoriti...zašto bi se odselio???....zato što je rekao ono što bi svaki iole normalan stanovnik Prekrasne naše trebao napraviti - dići glas i na taj način se boriti za bolju državu....na koji ćeš se ti način, molim te lijepo, boriti za bolju državu????....očito tako da ćeš pognuti glavu i kao prava poslušna ovčica slušati što ti kažu da radiš????....mislim, wtf....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: