Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić 4 dana prije izbora potpisao skandalozni sporazum o Bijeloj lađi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2009. 15:21 
Naslov:  Re: Đapić 4 dana prije izbora potpisao skandalozni sporazum o Bijeloj lađi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad će mu biti lijepo sa premijerkom Suzanom Vlaisavljević

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm istina ovo čudno zvuču (dobro čudno je vrlo blago rečeno Very Happy) al dobro. Meni osobno nebi smetalo da se to tako i napravi no dobro ja ne živim tamo pa ne mogu reći, ipak riječ trebajuimati stanovnici tog djela.

Ali ajd nemojmo biti kao sljepe ovce, pa idemo malo razjasniti neke stvari. Da bi se tamo moglo graditi bilo što veće od dva kata + prizemlje onaj koji grad (pa maka to bio i Grad Osijek) MORA imati dozvolu SVIH stanara koji tu parcelu okružuju. Jedan ne da dopuštenje i eto ti propada plan. To je prva stvar.
2. stvar - kaže Bubalo kakoje odluku potvrdilo krnje Poglvarstvo. DA I? Akoje bila većina ta je potvrda zakonska i on može baljezgati koliko god hoće.

3. Ma dam obje ruke u vatru da je ta odluka potpisana sa Gradnjom da ni Glas ni nitko drugi ne bi ni prismrdio tom istom ugovoru, stoga ne budimmo naivni.

Ja nisam HSP-ovac niti branim Đapića. Ne volim ga ni najmanje, ja sam bišvi HDSSB-ovac kojemu je dop....lo da se pod krinkom nekakve regionalne borbe bogate i ovako već bogati.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2009. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpora Jadranki Kosor je završni fijasko čovjeka "koji bi nas okrenio same sebi", t.j. od Hrvatske napravio Enver Hodžinu Albaniju.

Podrška je razumljiva - poslije sljedećih parlamentarnih izbora HSP-a više nema.

Ostatak njegovog objašnjenja je, kako je i Felt ukazao, nevjerojatan kupus svega i svačega, jer rado bi Đapić cepnuo ovaj HDZ, ali ne smije jer je HDZ sve što mu je ostalo. I tako se još jedan politički davljenik ukrcao na HDZ-ovu olupinu koju vjetar baca naokolo. Ovaj trenutak naše povijesti trebamo upamtiti. Da se zauvijek zapamti koju smo hrpu luzera bili u stanju izabrati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meyo
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2009. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo više nije normalno!!! Jel taj Đapić išta dobroga ugovorio i potpisao za ovaj grad!!!Bolje mu je da odseli što dalje!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.07.2009. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pojeo kobasice, potpisao sporazume, izgradio dvorane, ko je jamio jamio

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
haniball
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2009. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kinez kaze: Ne zali se na tamu, nego upali svijecu. Sve drugo je zvakanje prazne slame. Da drzavno odvjetnistvo radi svoj posao, da je sud sud, debeli je brzo opet ono sto je i bio, obicni gologuzan. Sve njegove odluke i ugovore preispitati i mnoga ekonomska cuda bi prestala to biti i pokazala bi se onakvim sto i jesu. Naj obicnija pljacka gradjana. Ali za to treba malo vise od jadikovanja..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magistar01
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2009. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ANTO ĐAPIĆ - Djela, a ne riječi Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2009. 19:43 
Naslov:  Re: Đapić 4 dana prije izbora potpisao skandalozni sporazum o Bijeloj lađi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvijek sam se htio poigrati s onim njegovim plakatima, al nekako nisam stigao. Da jesam, pisalo bi: Jela, a ne riječi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 1:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ponovno obavjestavam gradjane da je predizborna kampanja gotova! Na novoj vlasti je da sacuva pljuvacku i da radi afirmativno na vlastitim projektima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 8:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Kid varaš se. Kampanja neće biti gotova dok se odgovorni ne zatvore.
Postoji šansa da Đapić ovo nije radio namjerno, već je ovo klasičan primjer nesposobnosti i ljudske gluposti. Naravno, ne sam, zna se s kim je bio u koaliciji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 12:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna bosno baš ti hvala
što si izrodila toliko budala

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lalalagirl86
Offline
Avatar

Ukupno postova: 47
Lokacija: nebitno
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2009. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako nam i treba kad stalno sutimo i trpimo tudja sranja koja nas bole i desavaju se oko nas.....a mi nemozemo..u biti uveliko MOZEMO I TO JAKO UTJECAT NA NJIH....vodila nas je debela krmaca a mi smo bili njeni mali prasci...a poslije krmjace ostaju samo govna i smrad......gic gic onjk onjk

_________________
jednom se zivi to sigurno..................
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2009. 14:49 
Naslov:  Re: Đapić 4 dana prije izbora potpisao skandalozni sporazum o Bijeloj lađi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo me gadno podsjeća na sve ostalo što se već godinama događa u našoj zemlji. Rasprave na forumima su dobre, sve javne uopće. Problem je što to vrlo malo, gotovo ništa ne mijenja. Pitanje je zašto?
Nije samo Anto crna ovca. Definitivno da je jedan od najvećih debelokožaca koji obitava na ovim prostorima. Gotovo da ga možemo poistovjetiti sa štetočinom protiv koje se treba boriti svim sredstvima. Međutim, to je kao i u prirodi, vrana vrani oči ne kopa, niti se zmije grizu.
Najveći problem je u ljudima, nama koji smo obični, najobičniji. Uvijek se pravimo nemoćni, jadni, siromašni, neupućeni - tragedija je što je većina nas baš takva. Na pamet mi dolazi neka druga zemlja, sa tradicijom prosvjeda i suda, u kojoj odmah na ulicama dobijete mišljenje ljudi. Pa nije to revolucija, to je građanska reakcija. Frustriran sam kad gledam pedere kako ponosni koračaju gradovima za nešto u što vjeruju, a da ni njih ne boli što ih guze ovi odozgo, i da onda nemaju ništa za reći. O nama, drugačijima, koji se ne borimo za pravo guze, još je gore, to je silovanje, dugogodišnje - i nikom ništa. Pa dobro ljudi probudite se. Još uvijek naša nezainteresiranost znači "Samo radite, nitko vam ništa ne može". Ići će ovako, možda još malo, dok na vrpi ima para, a kad nestane, onda je kraj.
Anto je samo eksponent još jadnijeg naroda koji u svojoj krvi ima taj poriv da mulja, krade, laže. Ponekad mi se čini da smo genetski poremećeni. Ne kaže se uzalud "Kakav narod, takvi i političari".
Najžalosnije, Anto ne bi potpisao, da nije bio siguran da ga ruka pravde neće stići. Još bolje, obično takve ugovore blagoslove oni koji poslije propituju njihovu zakonitost. Tako da mi svi lagano možemo napraviti špalir, i guzu na sunce.
Možda, ako se slučajno opet ne dogodi narod.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2009. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noj u bemveu je napisao/la: ›
crna bosno baš ti hvala
što si izrodila toliko budala

Yup, sigurno su Bosanci i glasali za budale i postavili ih na vlast. osijek031.com smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2009. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonya je napisao/la (Pogledaj post): ›
noj u bemveu je napisao/la: ›
crna bosno baš ti hvala
što si izrodila toliko budala

Yup, sigurno su Bosanci i glasali za budale i postavili ih na vlast. osijek031.com smile

a nisu (samo oni), nego općenito ovce. nacionalnost nebitna.

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: