Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić 4 dana prije izbora potpisao skandalozni sporazum o Bijeloj lađi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.07.2009. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ anakonda - ne menise ipak čini da ti nisi shvatila što sam ja htio reći Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.07.2009. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što želim reći? Pa za početak da mogu dati ruku u vatru da sam bio na više prosvjeda nego vas dvoje zajedno (uključujući zadnje seljačke jer mi se i otac bavi poljoprovredom. Drugo što želim reći. Po njegovom/njezinom rječniku mogu shvatiti da bi to bili prosvjedi i dizanje glasa tipa BBB-a, ajmo porvo nšeto unitšiti, popaliti , jebat nekomm majku pa ćemo onda vidjeti ako ne dobijemo ono što hoćemo malo ćemo još paliti, unišiti itd. Imali smo priliku vidjeti nedavno takav mentalitet i u Osijeku kada se skupina primitivac obrušila na zgradu u kojoj je nečiji ured?! wtf?? Pa što nije ta skupina otišla pa bombardirala jajima privatne kuće onima koji smatraju odgovornima, a ne zgradu u centru grada... I da li su takvi podnjeli odgovornost za to? Nisu... E o tome ti pričam.Jedno je podići glas s čime se slažem apsolutno, a drugo je onakvim rječnikom izražavati se, to odmah mogu portpostaviti što bi bilo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2009. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › E o tome ti pričam.Jedno je podići glas s čime se slažem apsolutno, a drugo je onakvim rječnikom izražavati se, to odmah mogu portpostaviti što bi bilo...


ma čime su oni više zaslužili da ja i dalje budem fin i pristojan!? dokle ćemo biti tihi, servilni, nasmiješeni... dosta je bilo!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.07.2009. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
lufus je napisao/la: ›
Neka institucije pravne države reade svoj posao Very Happy

jbte... zvučiš kao onaj autistični mesić (uz svo poštovanje mojim dragim prijateljima kojima je dijagnosticiran autizam i ispriku zbog usporedbe)

Nije Mesić, Bandićeva je rečenica na svako pitanje o njegovim aferama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: