Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dobitnici Top stipendije sa Sveučilišta u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
IvanL
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 8:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikica je napisao/la (Pogledaj post): › Josephine nisi ni morala napisati ime jer je ocito da se osoba prepoznala u tome sto si napisala... Pitam se zasto?!

A ivkice ti si zaboravila napisati na koji nacin je ona dosla do novca do putovanja - tako da je pokrala novac iz udruga u kojima je bila tako da profesorima iz zg-a nije platila za edukaciju koju su odrzali studentima pa studenti nikad nisu dobili diplome za to sto su odradili. Isto tako si zaboravila reci koliko ona ima godina tj. da vec sestu godinu studira studij koji traje 4 godine (upisala je po starom programu). I stvarno mislim da bi se svi koji citaju ovo trebali zapitati isto sto i Callistemon - jos ni skole nije zavrsila, a vec tako strucna i angazirana na toliko konkretnih poslova s ljudima?!?!?! Jer da je ona tako svestrana, požrtvovna i inteligentna kako ti kazes, pa valjda bi onda zavrsila prvo faks pa se zaposlila i konkretno radila, a ne si preko udruga placala putovanja tudjim novcima. A zasto ne spominjes njen prosjek i na psihologiji, a ne samo na predskolskom? Jer mnogi top studenti imaju prosjek 5,0 pored svega sto rade, a ona vec 6 godina studira psihologiju i ima prosjek oko 4,6. Istina je da ima top studenata koji su definitvno zasluzili tu stpendiju jer su se uz izvrstan prosjek ocjena dokazali dodatnim radom kako znanstvenim, tako i strucnim, al ona nije jedna od tih studenata.
Ima tu jos PUNO toga, al nije bitno. Mislim da je dovoljna cinjenica da se ona sama prepoznala u onome sto je Josephine napisala...



josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): › A ne znam.. Očito se netko sam izdao bez razloga....


Dakle, Josephine, Mikice, me, myself, uistinu se ne bih bavio tvojim tricama i sitnicama da si samo jednom zalajala, ali budući da imaš simptome bijesnog psa, moram ti dati ovu injekciju. Nemoj se opirati, upijaj ove riječi...Znaš da je zlu sasvim dovoljno da dominira svijetom ako dobri ljudi ne reagiraju. Srećom, zlo u tebi djeluje samo na lokalnoj razini.
Postoje jake indicije da si si dala truda otvoriti još jedan profil (a za to usputni promatrač ne mora biti odveć britka uma) ne bi li izlupetala još koju na račun cure koju se može voljeti ili kojoj se može samo zavidjeti! Pozdravljam te u tvom tužnom i usamljenom taboru druge skupine.

Pljuvanje po drugima nije ti stran pojam. Dapače, moram te pohvaliti: ide ti vrlo dobro! Vidiš, ipak si talentirana! Ipak imaš nešto u čemu se ističeš. Trunke sumnje nemam da ćeš i u budućnosti njegovati nešto po čemu si i ti posebna! Cijeni to kao što inteligentni ljudi cijene zrno znanja u abisalnom oceanu ignorancije u kojem pliva ovaj mali planet na rubu neke nebitne galaksije...

Teške optužbe bacaš, doslovno pljuješ, blatiš, lažeš! Malo te papa zavist, obuzima ljubomora? Je li ovaj forum dovoljan ispušni ventil? Uvjeren sam da će neki od tvojih alter ega opet doskočiti s primitivnim izjavama...Samo pucaj i dalje, tvoji ćorci nikomu neće nauditi! Wink

Uviđaš li, Mikice, koliko je nezahvalno pričati o nečemu (u ovom slučaju nekomu) o čemu (komu) pojma nemaš? Da ti pojasnim malo primjerom svog prijatelja fizičara: nalaziš se na površini jedne kugle. U središtu iste nalazi se kockica koja predstavlja naš problem pod povećalom. Kockicu moraš promotriti s nekoliko strana ne bi li imala što potpuniju sliku o istoj. Tada možeš donijeti suvisle zaključke i podijeliti ih s kim već želiš. Razumiješ li logiku? Vjerujem da da. Nažalost, svojim rečenicama jasno daješ naslutiti da je dio kockice koji ti imaš sposobnost zapaziti vrlo istorzirana slika nečega što nema
veze s jednostavnom i čistom stvarnošću. Valjalo bi ti skočiti do oftalmologa ne bi li ti skinuo mrenu s očiju! Samo pripazi, nakon puno mraka preveliki intenzitet svjetla mogao bi te oslijepiti i istom vratiti u početno stanje.
Prevedimo gore rečeno: nepromišljeno (ovo je pleonazam, ta kako bi drukčije i mogla doli nepromišljeno?) dovodiš u pitanje kompetentnost stručnog žirija koji godinu za godinom pomno bira 30 najboljih (bocka li te ova riječ možda: najboljih??) studenata! Ima studenata koji prolaze s 5.0 pa su se posramili pored njenog CV-a (e.g. cura koja je prošle godine dobila top stipendiju). Neki prilože čak i natjecanja (ne omalovažavam, i sam sam bio sudionik državnih natjecanja iz hrvatskog, kemije i tehničkog), članke u prestižnim (!) časopisima (možda trećina izabranih), ali kako možeš, pitam još jednom, kako možeš zanemariti dimenziju koju ona posjeduje i izbljuvati petarde gluposti i izmišljotina koje iz tvojih rečenica niču kao iz adolescenta prišt? Kako možeš zanemariti 6 stranica životopisa iza kojeg stoji puno humanog rada, predanosti i požrtvovnosti, a ne krađe i ostalih nebuloza koje spominješ? Hej, imam ideju, zasuči rukave, žrtvuj ljeto, napravi neku originalnu anketu, istraživanje, ponudi rezultate ljudima i sigurno će ti trud biti priznat i nagrađen! No čuvaj leđa, iz mraka će izgmizati neka zavidna bića koja će ti pokušati omalovažiti trud, ali budi uvjerena, uvijek ćeš imati vjetar u leđa osoba koje te vole i znaju koliko vrijediš! One će biti te koje će i reagirati ukoliko zli maćehini jezici promrmljaju, kao kroz vrućicu izbuncaju notorne gluposti! Gore sam već ponudio odgovor na pitanje kako možeš zanemariti činjenice, a bome ću i ispod, čisto da zaokružim priču. Ne beri brigu, svi smo joj pomalo zavidni...Nadam se većina ipak na stimulativan način...

INTERMEZZO
Misstake, dan će trajati 30 sati u ne tako dalekoj budućnosti (gledano na geološkoj skali vremena, naravno). Ta prije kojih milijun godina dan je bio znatno kraći (drugim riječima godina je imala 500 dana), naime brzina vrtnje voljenog nam planeta oko svoje osi smanjuje se dan za danom, a uzrok tomu je zločesti Mjesec koji krade moment impulsa sustava Zemlja-Mjesec i time se lagano, ali sigurno udaljava prosječno 4 cm godišnje. E tada će, nadajmo se, postojati vrste na Zemlji kojima će dan trajati 30 sati, koje neće biti okovane lancima zavisti i ljubomore i koje će zajednički na globalnoj razini raditi na prosperitetu napaćenog nam i sirovinama dobrano iscrpljenog planeta...No možda ovo ostaju samo puste želje jednog sanjara...Tko zna, možda i tada iz nekog tamnog podruma opet izmigolji neka josemikica koja u životu prečacima pokušava ostvariti svoje ambicije ne uviđajući da je put ka zvijezdama trnovit, težak i mukotrpan...

Josephine, budi sigurna da će se još čuti za curu o kojoj je Ivka opisala samo mali doprinos društvu i uspjehe na fakultetu (hello, McFly, anybody home??? Dvije, ponovimo, DVIJE rektorove nagrade! Sapienti sat, glupiendi šah mat).. Hrvatskoj jedino može biti žao što neće brati plodove svih slatkih voćki koje će Ona zasaditi na svom životnom putu. Dovodim je u jednu mirnu državu u kojoj ljudi žive smirene živote (izuzev što se napijaju k'o smuđevi, al' pripišimo to klimi), neopterećeni toliko naglašenim iskonskim zlim ljudskim osobinama, primjerice ljubomorom, zavišću i nekim modernijim materijalističkim 'pošastima', tipa najbolji auto u selu. Ovdje država (kraljevina) i ljudi složno rade u simbiozi na obostranu korist i zadovoljstvo, dok u Hr ljudi rade za državu i lihvarske banke (pod državom podrazumijevam nesposobnu vlast = korumpirane (opet pleonazam) političare). Možda statistika jest kao bikini i možda i otkriva sve (samo bit skriva), ali ipak neki bi političari trebali početi češkati (ćelave) glave (i perike) nad podatkom da trećina visokoeduciranih osoba odlazi iz lijepe nam Naše!

I Josephine, neminovno je da ćeš reagirati na ove rečenice, puna nove doze zavisti, ali znaj, neću ti ponovno pisati. Dat ću ti i hint zašto > ćorci. Neiskreno ti želim puno uspjeha u gradnji svoje karijere ili pokušavanju rušenja drugih (u čemu god se bolje snađeš)! A potencijale pozivam u države gdje će im platiti znanje i trud, a bogami ni prekovremeno neće ostati neplaćeno. Čak ćete i svojim obiteljima moći pomoći bez velikih odricanja! Najljepši dio: nećete biti okruženi Jozefinama!

Ignoramus et ignorabimus.

Pozdrav svima iz Norveške,
Ivan

P.S. "Ima tu jos PUNO toga, al nije bitno. Mislim da je dovoljna cinjenica da se ona sama prepoznala u onome sto je Ivan napisao!"

P.P.S. Dobro došla, miš :-*


Zadnja promjena: IvanL; 12.07.2009. 8:27; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.07.2009. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidi trollova koji nemaju vlastiti zivot sto skacu i napadaju ko uš nekog tko je nešto zaslužio svojim trudom i zalaganjem Rolling Eyes

svi ljudi imaju iste opcije u životu, neki iz znaju boilje realizirati od drugih, nekima su provodi od 0 do 24 365 dana u tjednu važniji, nekog zanima nešto drugo... svatko sam bira te nevidim čemu onda tolika ljubomora na curu što je dobila to što je i zaslužila???

manje vremena provodite na forumu, kavama, krmačenju... a više nečim korisnim pa dogodine možda i vi budete među dobitnicima... Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

IvanL@hvala na seminarskom pljuvanju po mom postu u kojem sam pohvalila curu, jer ovo što ona radi ja ne bih stigla u 24h osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2009. 17:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
svi ljudi imaju iste opcije u životu, neki iz znaju boilje realizirati od drugih, nekima su provodi od 0 do 24 365 dana u tjednu važniji, nekog zanima nešto drugo... svatko sam bira te nevidim čemu onda tolika ljubomora na curu što je dobila to što je i zaslužila???


Evo još jedna izjava koja nema veze s mozgom.
Totalni smijeh. Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja-jaja
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
svi ljudi imaju iste opcije u životu, neki iz znaju boilje realizirati od drugih, nekima su provodi od 0 do 24 365 dana u tjednu važniji, nekog zanima nešto drugo... svatko sam bira te nevidim čemu onda tolika ljubomora na curu što je dobila to što je i zaslužila???


Evo još jedna izjava koja nema veze s mozgom.
Totalni smijeh. Laughing Laughing Laughing

Hej kopile!! Vjerovao ili ne, mozgovi nam se razlikuju i navedena izjava plemenitog lavića nema veze s TVOJIM mozgom. Da gajiš, uzgajaš, njeguješ više pozitivnih misli pa ih i podijeliš s ostatkom svijeta ista ta izjava bi se i tebe vrlo ticala. Napravi eksperimet! Ništa te ne košta. Ostavi cinizam, sarkazam i ostala oruđa kojima se koristiš na par dana. Počni ostavljat poruke podrške i pozitive ovdje na forumu, a i u privatnom životu ti neće naškoriti i vidjet ćeš čuda. Sretno ti u životu! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja-jaja
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › E, padobranci - sad ste ga bome zasrali.

Ona koja je zasrala ovaj forum se krije pod pseudonimom Josephina a koliko vidimo i Mikica i tko zna koje još sve koristi..
pa kad ga je zasrala dobar joj tek bio sada, možda idući put bude opreznija kad po nekom povraća vlastite izmišljotine! Mogla je slobodno reći da se ne slaže, izraziti svoje mišljenje je OK. Ali lagat, izmišljati i pljuvati na to se mora reagirati!
Sklona sam vjerovati da je ona pokrala neke sitne pare po udrugama pa sad vidi lopove u svakome oko sebe, malo ju peru imaginacije, halucinacije... opake stvari!!
15godina sam aktivna u razno razni udrugama pa jako dobro znam ako nekome i ostane nešto sitno para nakon stotine sati volontiranja te su pare kikiriki. Ta cura si je eventualno mogla kupiti kavu u Starbucksu i pitu od sira da se počasti negdje u svijetu za svoj volonterski rad, ali definitivno od te love si NITKO pa ni ona ne mogu platiti povratne avionske karte za svjetske destinacije. Ako netko zna da je to moguće molim neka mi pošalje PM jer bih i ja rado putovala po svijetu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Beronini
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Admine, ajde zaključaj ovu temu, please.

alo alo
de de ček još malo!!
nemoj admine zaključati ovu temu dok mi netko ne odgovori na jedno pitanje..
vidio sam članak o Top studentima danas u Glasu Slavonije i gledam onu Mariju
auffff Dobra mi je ova Norvežanka, ali jbg kad je zauzeta, ne smijem je dirati (nema zamjerki jel tak IvaneL? Wink )
ali ova Marija hmm hmm isto tako zgodna, pametna, isto voli putovati vidim i ona planira u Afriku; lijepo, lijepo neka i ona kupi koju knjigu malim crncima gladnima ne samo hrane već i knjiga
no da se vratim na nju (uff da bar) jel mi može netko dati na PM njezin broj? Very Happy
P.S.i lijepo vas MOLIM nemojte sada i po ovoj curi početi pljuvati i izmišljati sranja, ide kod prof Đikića u ljetnu školu, ajme cura je legenda!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 20:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, rasprava o stipendiji se svela na pokusaj omalovazavanja same stipendije zacinjen poznatim hrvatskim jalom.

IMHO, cini mi se da je ova stipendija jedna od onih kod kojih ne kumuje nepotizam, stranacka pripadnost i lizanje paksua. Sasvim dovoljan razlog da se moze smatrati hvale vrijednom pojavom...

Netko je spomenuo da ta stipendija nije nista vise nego obicna reklama za sponzore. Ne samo da je reklama za sponzore, nego i za stipendiste, sto (nazalost) svrbi prosjecne. Drzimo palceve da se nadje jos takvih sponzora koji ce biti spremni poloziti kesovinu za stipendije i traziti samo malo medijskog prostora zauzvrat.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2009. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije stvar u stipendiji nego u nečem trećem

vidim da su se moderatori raspištoljili

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Beronini
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Pitam se bih li ja ušao sa svojim 4.4 prosjekom u grand finale.

Vjerujem da bih, ali bih onda u finalu ispao jer vrijeme provodim učeći, a ne u udrugama ili u poboljšavanju svog i tuđih života Laughing


ej lega sad sam pročitao i ovaj tvoj komentar pa vidim da imaš soli u glavi ipak nije malo 4.4 prosjek na bilo kojem faksu imati
ali upravo ti fali nešto jako jako bitno da bi se dobro osjećao i manje frustracija ovdje istresivao, a i sam vidiš što je to.. ljudskost se to zove a možeš to izraziti najbolje kroz
humanitarni rad, kužiš?
i ne moraš žrtvovati svoje vrijeme za knjigom da bi to postigao, već se samo skloni s ovog foruma bar nekoliko dana u tjednu
prijavi se u volonterski centar, ima tamo i zgodnih volonterki Wink
možda te nauče nečem korisnom u životu, ak niš drugo bar ćeš napariti oči zgodnim studenticama-volonterkama Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja-jaja
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Hm, rasprava o stipendiji se svela na pokusaj omalovazavanja same stipendije zacinjen poznatim hrvatskim jalom.

IMHO, cini mi se da je ova stipendija jedna od onih kod kojih ne kumuje nepotizam, stranacka pripadnost i lizanje paksua. Sasvim dovoljan razlog da se moze smatrati hvale vrijednom pojavom...

Netko je spomenuo da ta stipendija nije nista vise nego obicna reklama za sponzore. Ne samo da je reklama za sponzore, nego i za stipendiste, sto (nazalost) svrbi prosjecne. Drzimo palceve da se nadje jos takvih sponzora koji ce biti spremni poloziti kesovinu za stipendije i traziti samo malo medijskog prostora zauzvrat.

skidam kapu letećem mungosu!
tako mi je drago vidjeti što ima veterana koji padaju s neba i šire dobru vibru a ne izljeve frustracija i bijesa ljubomore i zavisti onih niže vrste koji samo pljuju i pokazuju time tko i što jesu...
hvala Bogu a Mr Frost bi možda rekao i hvala jajima što ima ovakvih ljudi ovdje i ne dozvoljavaju da se cijeli ovaj prostor pretvori čisto smeće
leteći mungosu na ti slatki cmok :* u obraz
a Mr Frost neka si češka svoja jaja sam i neka ga i dalje boli k...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maja-jaja
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): › vidi trollova koji nemaju vlastiti zivot sto skacu i napadaju ko uš nekog tko je nešto zaslužio svojim trudom i zalaganjem Rolling Eyes

svi ljudi imaju iste opcije u životu, neki iz znaju boilje realizirati od drugih, nekima su provodi od 0 do 24 365 dana u tjednu važniji, nekog zanima nešto drugo... svatko sam bira te nevidim čemu onda tolika ljubomora na curu što je dobila to što je i zaslužila???

manje vremena provodite na forumu, kavama, krmačenju... a više nečim korisnim pa dogodine možda i vi budete među dobitnicima... Cool


BRAVO BRAVO Very Happy
eto još jedna pametna glava ovdje!!
Laviću sa svakim napisanim slovom se slažem, jako lijepo, britko, sjedi 5 Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivkica
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › IvanL@hvala na seminarskom pljuvanju po mom postu u kojem sam pohvalila curu, jer ovo što ona radi ja ne bih stigla u 24h osijek031.com smile

Ma draga, odi još jednom pročitaj kaj je Ivan napisao. Pa ni po čemu ne pljuje po tvom postu, samo se raspisao o teorijama o vremenu te kvantne i tko zna koje nama neznane fizike. On se očito dobro snalazi u tim svemirskim pričama a mi se malo izgubimo pa pomislimo da je nešt ružno rekao o nama a nije...
možeš mirna biti, simpić si ti njemu sigurno kad mu curu hvališ Wink
bye bye

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivkica
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2009. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ona lupetanja o krađi novca iz udruga je preeeesmiješno za komentirati!!! Ja sam sudjelovala u tom projektu koji se spominje i novci su uplaćeni prije godinu dana direkt sa računa sponzora na račun edukatora bez posredstva udruge. Josephina može i nazvati profesorice te Udruženje preko kojeg rade edukacije i provjetiti ove informacije već u ponedjeljak. Može ih pitati i zašto nisu poslale već te potvrde jer ni meni nije jasno što im toliko treba! dakle to sve može učiniti ako želi znati istinu. Ali njoj nije u interesu znati istinu jel tako? Svi znamo što je njoj milo i drago... kaj ne?
baratanje činjenicama joj je strano, ali izmišljotine su joj uža specijalnost. Kad napokon diplomira psihologiju neka se raspita može li upisati postdiplomski iz neargumentiranog pljuvanja po drugima tu će biti vrhunski stručnjak Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2009. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Beronini je napisao/la: › prijavi se u volonterski centar, ima tamo i zgodnih volonterki Wink

Blago tebi ako je to jedan od razloga zbog kojeg bi ljudi trebali volontirati.

Ako ću već volontirati (a neću), volontirat ću da pomognem drugima, a neizravno na taj način i sebi.

E, još kad skužim kako ću uz posao, faks i treninge nać vremena za to... možda bih se i prijavio.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: