Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dobitnici Top stipendije sa Sveučilišta u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.07.2009. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Beronini je napisao/la: › ali upravo ti fali nešto jako jako bitno da bi se dobro osjećao i manje frustracija ovdje istresivao, a i sam vidiš što je to.. ljudskost se to zove a možeš to izraziti najbolje kroz
humanitarni rad, kužiš?

Našao sam ja odličan način za rješavanje svojih frustracija, ali mi trenutno zdravlje ne dopušta da se bavim tim načinom sa 100% svojih mogućnosti.

Sad sam rekao i previše.

Ono što mene frustrira ste vi, padobranci, i vaš nedostatak kulture. No hard feelings.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
IvanL
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › IvanL@hvala na seminarskom pljuvanju po mom postu u kojem sam pohvalila curu, jer ovo što ona radi ja ne bih stigla u 24h osijek031.com smile


MissTake Smile) Pa ni jednom riječju nisam rekao ništa loše o tvom postu!Smile Štoviše, vrlo mi se svidio i zato me inspirirao na moje baljezganje o astronomiji i geologiji, ne kužim točno u kojem dijelu sam te naveo na krivi trag! Ali evo sad ću biti eksplicitan: svaka čast na pohvalama Smile)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
IvanL
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Beronini je napisao/la: › ali upravo ti fali nešto jako jako bitno da bi se dobro osjećao i manje frustracija ovdje istresivao, a i sam vidiš što je to.. ljudskost se to zove a možeš to izraziti najbolje kroz
humanitarni rad, kužiš?

Našao sam ja odličan način za rješavanje svojih frustracija, ali mi trenutno zdravlje ne dopušta da se bavim tim načinom sa 100% svojih mogućnosti.

Sad sam rekao i previše.

Ono što mene frustrira ste vi, padobranci, i vaš nedostatak kulture. No hard feelings.


Govoriš o nedostatku kulture Smile Gore se buniš da su admini bili aktivni. Ček ček, koga ono admini obično cenzuriraju? Wink
Inače kako ide mađarski? Puno uspjeha s faksom i sportskim aktivnostima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
IvanL
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 0:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivkica je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › IvanL@hvala na seminarskom pljuvanju po mom postu u kojem sam pohvalila curu, jer ovo što ona radi ja ne bih stigla u 24h osijek031.com smile

Ma draga, odi još jednom pročitaj kaj je Ivan napisao. Pa ni po čemu ne pljuje po tvom postu, samo se raspisao o teorijama o vremenu te kvantne i tko zna koje nama neznane fizike. On se očito dobro snalazi u tim svemirskim pričama a mi se malo izgubimo pa pomislimo da je nešt ružno rekao o nama a nije...
možeš mirna biti, simpić si ti njemu sigurno kad mu curu hvališ Wink
bye bye


Ivka, zahvaljujem ti se na razjašnjenju situacije i na prethodnom postu iz kojeg sam i ja neke nove stvari doznao Smile A svoje svemirske priče ubuduće ostavljam samo za one koje to i zanima, evo već tražim forume o crnim rupama Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Beronini
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 1:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Beronini je napisao/la: › prijavi se u volonterski centar, ima tamo i zgodnih volonterki Wink

Blago tebi ako je to jedan od razloga zbog kojeg bi ljudi trebali volontirati.

Ako ću već volontirati (a neću), volontirat ću da pomognem drugima, a neizravno na taj način i sebi.

E, još kad skužim kako ću uz posao, faks i treninge nać vremena za to... možda bih se i prijavio.

ajd ajd znači imaš i ti izvannastavnih aktivnosti, tako i treba lega Wink
eee a zašt mi ne bi jedan od razloga volontiranja bio i gledat obline zgodnih volonterki? Smile to ne znači da nemam i sve ostale razloge... pomaganje drugima, doprinos boljitku zajednice...
moji privatni sitni užici ne isključuju plemenitost djelovanja volontiranjem niti su kontradiktorni, kužiš lega?
sve se može kad se zna Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Beronini
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 1:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I još uvijek mi nitko ne šalje Marijin broj.. šmrccc šmrccc Sad
otići će kod Đikića tko zna hoće li se i vratiti kad nam skoro sva pamet i ljepota ode iz Hrvatske ehhh

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 11:30 
Naslov:  Re: Dobitnici Top stipendije sa Sveučilišta u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma te stipendije su teška muljaža. Govorim iz vlastitog iskustva, i iskustva mnogih mojih kolega studenata. Bio sam 2. na prijemnom i nisam ni kune dobio, iako je bilo garantirano da prvih 10 dobiva stipendiju na temelju uspjeha na prijemnom. Dobili su je ljudi s poznatim prezimenima, koji su jedva upisali faks. Također, ja se jesam ubijao od učenja, i mogu vam reći da sam za svaki ispit znao ne za pet nego za šest, a u indeksu sve same dvojke i trojke, tako i da su mi stipendije na temelju uspjeha uvijek sumnjive. Istovremeno, osobe koje nisam na faksu ni vidio imale su vrhunske ocjene. Da, govorimo o Pravnom faksu. Evil or Very Mad

Ipak, vjerujem da među stipendistima ima osoba koje su ih zaista zaslužile svojim radom i sposobnostima.
kako nisi dobio? mogao si ne dobit jedino ako si se zajebao pa se nisi na vrijeme prijavio. eto ja sam bio deveti, otišao odmah tamo, ispunio onaj a formular ili kako se već zove i dobijao 500 kuna mjesečno 5,5 godina

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 11:59 
Naslov:  Re: Dobitnici Top stipendije sa Sveučilišta u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma te stipendije su teška muljaža. Govorim iz vlastitog iskustva, i iskustva mnogih mojih kolega studenata. Bio sam 2. na prijemnom i nisam ni kune dobio, iako je bilo garantirano da prvih 10 dobiva stipendiju na temelju uspjeha na prijemnom. Dobili su je ljudi s poznatim prezimenima, koji su jedva upisali faks. Također, ja se jesam ubijao od učenja, i mogu vam reći da sam za svaki ispit znao ne za pet nego za šest, a u indeksu sve same dvojke i trojke, tako i da su mi stipendije na temelju uspjeha uvijek sumnjive. Istovremeno, osobe koje nisam na faksu ni vidio imale su vrhunske ocjene. Da, govorimo o Pravnom faksu. Evil or Very Mad

Ipak, vjerujem da među stipendistima ima osoba koje su ih zaista zaslužile svojim radom i sposobnostima.
kako nisi dobio? mogao si ne dobit jedino ako si se zajebao pa se nisi na vrijeme prijavio. eto ja sam bio deveti, otišao odmah tamo, ispunio onaj a formular ili kako se već zove i dobijao 500 kuna mjesečno 5,5 godina


Ma ni prvi na prijemnom nije dobio. Trebale su biti odvojene kategorije prema uspjehu na faksu, uspjehu na prijemnom, socijalnoj situaciji, braniteljskom statusu, a na kraju su sve spojili u jednu i nismo dobili. Al su zato poznata prezimena dobila što tu što Crnićevu stipendiju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2009. 12:17 
Naslov:  Re: Dobitnici Top stipendije sa Sveučilišta u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ma te stipendije su teška muljaža. Govorim iz vlastitog iskustva, i iskustva mnogih mojih kolega studenata. Bio sam 2. na prijemnom i nisam ni kune dobio, iako je bilo garantirano da prvih 10 dobiva stipendiju na temelju uspjeha na prijemnom. Dobili su je ljudi s poznatim prezimenima, koji su jedva upisali faks. Također, ja se jesam ubijao od učenja, i mogu vam reći da sam za svaki ispit znao ne za pet nego za šest, a u indeksu sve same dvojke i trojke, tako i da su mi stipendije na temelju uspjeha uvijek sumnjive. Istovremeno, osobe koje nisam na faksu ni vidio imale su vrhunske ocjene. Da, govorimo o Pravnom faksu. Evil or Very Mad

Ipak, vjerujem da među stipendistima ima osoba koje su ih zaista zaslužile svojim radom i sposobnostima.
kako nisi dobio? mogao si ne dobit jedino ako si se zajebao pa se nisi na vrijeme prijavio. eto ja sam bio deveti, otišao odmah tamo, ispunio onaj a formular ili kako se već zove i dobijao 500 kuna mjesečno 5,5 godina


Ma ni prvi na prijemnom nije dobio. Trebale su biti odvojene kategorije prema uspjehu na faksu, uspjehu na prijemnom, socijalnoj situaciji, braniteljskom statusu, a na kraju su sve spojili u jednu i nismo dobili. Al su zato poznata prezimena dobila što tu što Crnićevu stipendiju.
bezveze, ja kad sam se upisao 2002/03 je postojala ta stipendija ministarstva koju je dobijalo ako se ne varam prvih 10% upisanih. ali se sjećam da je tu trebalo biti hitar na okidaču jer je naravno rok za prijave bio smiješan tako da su stipendije dobili 1., 3., 9., 10., 14... dok su ostali jednostavno prozujili. jedini uvjet nam je bio da ne smijemo past godinu

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2009. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..:: da ne premotavam ovdje cijeli history jer ima toga poprilichno puno i atmosfera se poprilichno zahuktala ...

zli jezici, ono shto vam preporuchujem je kratko i jasno - ako mislite da mozete i zasluzujete bolje, vishe radite na tome umjesto da pljujete po tudjem trudu i radu i da omalovazavate svaki moguchi pokushaj da se nagradi nekoga tko niste vi sami... ako imate neshto protiv ovih stipendista ovdje i mislite da ste bez putra na glavi, pa hajde, predstavite se imenom i prezimenom i recite shto vam je na dushi i shto vam smeta; lako se ovako kriti iza nekakvih nickova i pljuvati okolo, no ako ste stvarno bolji, nemate se chega bojati, ili?!?!?! Very Happy ::..

P.S. mozda da ipak pokushate nagodinu jer za ovu ste godinu zakasnili, ah shteta... da, za ovu su godinu stipendije ZASLUZENO vech dodijeljene dobitnicima RazzRazzRazzRazzRazz

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pericaxx
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.07.2009. 12:51 
Naslov:  Re: Dobitnici Top stipendije sa Sveučilišta u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja samo ne kužim ak je ta cura tolko tog stvarno napravila, zašt ju onda toliko branite??? da mene neko pljuje na glupom forumu, a to nije istina, pa ne bi gubio vrijeme opravdavat se nekim budalama. samo ostaje otvoreno pitanje – da li ima razloga smišljat opravadanja i jel nešto od toga što piše i istina? mal mi je glupo da, bez obzira na razloge, pišete nečiji životopis na forum, a s druge strane prigovarate jer se iz ranijih komentara moglo vidjeti o kome se radi. ko da je bitno ko koliko radi u kojoj udruzi, ko šta trenira, ko šta svira itd. treba bit izvrstan u svom području. i ja sam se jedne godine prijavio za top stipendiju (nije bitno koji sam faks) i nisam imao šanse. ne zbog prosjeka, nego zato što dobitnike biraju sponzori koji nisu ni profesori, ni dekani, nego face iz firmi koje daju pare. a oni ne gledaju prosjeke, ni nagrade, ni znanstvene članke, i ne znam šta ste tu već napisali, nego odabiru na temelju onoga kako ste se prezentirali. pa ako je netko studirao i uz to nešto npr. svirao, a netko drugi je istovremeno studirao i volontirao sa djecom, ovo drugo sigurno bolje zvuči. a očito je da se cura o kojoj pričate zna jako dobro prezentirati... al jel to ono što tražimo od top studenta?
pitanje je šta bi trebalo više vrednovati? jer ne možete uspoređivat društvene znansti, tehničke znanosti, prirodne znanosti i umjetnost. neko ko svira neki instrument mora vježbat cijeli dan i nema vremena ić volontirati i zajebavat se u udrugama. znači li to da se on manje trudio od nekog drugog ko je imao manje obaveza na faksu pa je imao vremena za druge stvari?
de smirite se malo i nemojte od ovih foruma stvarati sprdnju... jer rijetko kome se čitaju komentari od 5 strana... e jebiga, sad sam ga i ja odužio...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2009. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pericaxx je napisao/la: ›
ja samo ne kužim ak je ta cura tolko tog stvarno napravila, zašt ju onda toliko branite??? da mene neko pljuje na glupom forumu, a to nije istina, pa ne bi gubio vrijeme opravdavat se nekim budalama. samo ostaje otvoreno pitanje – da li ima razloga smišljat opravadanja i jel nešto od toga što piše i istina? mal mi je glupo da, bez obzira na razloge, pišete nečiji životopis na forum, a s druge strane prigovarate jer se iz ranijih komentara moglo vidjeti o kome se radi. ko da je bitno ko koliko radi u kojoj udruzi, ko šta trenira, ko šta svira itd. treba bit izvrstan u svom području. i ja sam se jedne godine prijavio za top stipendiju (nije bitno koji sam faks) i nisam imao šanse. ne zbog prosjeka, nego zato što dobitnike biraju sponzori koji nisu ni profesori, ni dekani, nego face iz firmi koje daju pare. a oni ne gledaju prosjeke, ni nagrade, ni znanstvene članke, i ne znam šta ste tu već napisali, nego odabiru na temelju onoga kako ste se prezentirali. pa ako je netko studirao i uz to nešto npr. svirao, a netko drugi je istovremeno studirao i volontirao sa djecom, ovo drugo sigurno bolje zvuči. a očito je da se cura o kojoj pričate zna jako dobro prezentirati... al jel to ono što tražimo od top studenta?
pitanje je šta bi trebalo više vrednovati? jer ne možete uspoređivat društvene znansti, tehničke znanosti, prirodne znanosti i umjetnost. neko ko svira neki instrument mora vježbat cijeli dan i nema vremena ić volontirati i zajebavat se u udrugama. znači li to da se on manje trudio od nekog drugog ko je imao manje obaveza na faksu pa je imao vremena za druge stvari?
de smirite se malo i nemojte od ovih foruma stvarati sprdnju... jer rijetko kome se čitaju komentari od 5 strana... e jebiga, sad sam ga i ja odužio...


ajde nas ti onda prosvijetli i smisli neku novu top stipendiju, ja chu biti prva koja che te podrzati... Very Happy to shto ti ovu stipendiju ne smatrash onakvom kako kaze sam naziv - top stipendija, ne znachi da onda ona to stvarno nije i da top studenti koji je dobiju nisu zaista top studenti... uvijek che biti podijeljenih mishljenja, zato i postoji vishe razlichitih moguchnosti, prema tome - imash drzavnu, zupanijsku, sveuchilishnu i stipendiju grada Osijeka tako da ukoliko sumnjash u kredibilitet ove stipendije nitko ti ne brani da se tamo ne prijavish...

razlog shto je branimo - nije zasluzila ovakve glupe neutemeljene optuzbe i branimo je zato jer je volimo i uzivamo u njezinom drushtvu - to pokazuje da pored svega shto radi ima i socijalni zivot, a ljudi su skloni chesto povjerovati onome shto chuju pa makar bilo neutemeljeno i neistinito...

pitam se samo, da ti imash takve prijatelje, ne bi li i ti volio znati da su tvoji prijatelji tu za tebe bez obzira shto drugi rekli? to ti je to odgovor na tvoje pitanje - zashto je branimo - jer smo joj pravi prijatelji

p.s. pogledaj malo bolje pravila i uvjete top stipendije kao i sastav takve komisije; ne znachi da si top student ako si samo najbolji u svom podruchju nego pored tog shto morash biti najbolji na svom podruchju ukljuchen si josh u brojnim podruchjima - kolegica koju branim je upravo to - top topova i ponosna sam na nju pa vi recite shto god vam drago

nitko vam ne brani da svojim rezultatim pokazete suprotno, prostrite ih pa da vidimo...

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivkica je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › IvanL@hvala na seminarskom pljuvanju po mom postu u kojem sam pohvalila curu, jer ovo što ona radi ja ne bih stigla u 24h osijek031.com smile

Ma draga, odi još jednom pročitaj kaj je Ivan napisao. Pa ni po čemu ne pljuje po tvom postu, samo se raspisao o teorijama o vremenu te kvantne i tko zna koje nama neznane fizike. On se očito dobro snalazi u tim svemirskim pričama a mi se malo izgubimo pa pomislimo da je nešt ružno rekao o nama a nije...
možeš mirna biti, simpić si ti njemu sigurno kad mu curu hvališ Wink
bye bye

a čuj opcije su dvije
ili pljuvanje po mom postu ili dizanje ega objašnjavajući što je mjesecu 4cm godišnje

sve u svemu mirno spavam, pozz Mariji i IvanuL ovime se više ne dotičem teme

p.s. za Frosta vidim lijepo vi to po dečku malo blatite, ali nažalost nitko od vas gore ne zna čime se sve gospodin bavi. pa eto odgovorno tvrdi da bilo tko tko radi 1 posao(koji ne uključuje utrpavanje proizvoda vikendom po konzumu-billi-kauflandu.. kupcima) oduzima puno vremena

ovime se sad ne osvrćem na stipendisticu(kojoj se divim na mnogostrukom volontiranju, jer znam što je biti u 1 udruzi, mene je impresionirala činjenica sa putovanjima u Zagreb)], već na tvrdnju iza koje stojim da netko ne može volontirati, biti odličan student i raditi full time job. dakle nema veze s njom, nego želim natuknuti na činjenicu da ima puno studenata kojima roditelji nisu imućni(pod ovime mislim na plaćanje stana, režija i hrane) te moraju raditi. time oni izravno ili neizravno budu degradirani u utrci, jer ako ja živim sa roditeljima, ne brinem kako ću platiti struju ... onda se imam vremena posvetiti volontiranju. nažalost to se i meni dogodilo, jer sam zbog posla i predavanja morala odustati od jedne volonterske udruge.

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › kako nisi dobio? mogao si ne dobit jedino ako si se zajebao pa se nisi na vrijeme prijavio. eto ja sam bio deveti, otišao odmah tamo, ispunio onaj a formular ili kako se već zove i dobijao 500 kuna mjesečno 5,5 godina

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ma ni prvi na prijemnom nije dobio. Trebale su biti odvojene kategorije prema uspjehu na faksu, uspjehu na prijemnom, socijalnoj situaciji, braniteljskom statusu, a na kraju su sve spojili u jednu i nismo dobili. Al su zato poznata prezimena dobila što tu što Crnićevu stipendiju.

jesi ti siguran da govoriš o državnoj stipendiji MZZOS
tu imaš mali milijun kategorija od A za nadarene do E za socijalno ugrožene, pa za područja posebne državne skrbi
tu izričito nije bilo spajanja, ako spadaš u jedno od kategorija a da nije E . jer u njoj su se najviše gledalo koliko imaš braće i sestara, na kojem studiju ili školi, jesi vanjski student itd.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.07.2009. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: › p.s. za Frosta ...

a... Embarassed

:*

pa kad smo u offtopicu osijek031.com smile

znam čime se baviš i dobro znam koliko takve aktivnosti oduzimaju vremena pa sam morala stati u obranu

samo bih se još osvrnula na forumaša koji je komentirao o studentima koji pohađaju muzičku akademiju

koliko samo vremena oduzme uvježbavanje završnog koncerta koji traje 2*2h? a da ne govorim o vježbanju kroz 4 godine. p.s. kad učiš nikome ne smetaš, a kad vježbaš redovno babe u komšiluku deru šeprama po radijatorima
tako da muzičari moraju vježbati u vježbaonicama na faksu, a time im je vrijeme ograničeno na 1-2h na dan, a to nikako nije dovoljno

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2009. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

..:: um, samo da se osvrnem na ove silne poslove - ima nas koji radimo i 2 honorarna posla i stignemo imati prosjek 4,5 i angazirati se u udrugama i organizacijama... eto samo toliko... stvar je motivacije i organizacije dakle, svi imaju iste uvjete i kako si napravish, tako che ti i biti, prema tome, poshtedite nas govorkanja o tome kako su neki rodjeni pod sretnom zvijezdom ili kako samo mamini i tatini sinovi i kcheri imaju povlashteni polozaj jer to apsolutno nije istina ::..

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: