Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Psi i vlasnici u šetnji

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2009. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bizo je napisao/la: ›
Pazi na svog goniča i čuvaj ga od zekoša,ipak su brojniji Wink

istina, zekani izgledaju opasnije hahahhaha

nego ona tvoja slika, gdje neki gospodin drzi ono maleno maleno stvorenje u rukama.... odusevila sam se. pa jel to tako maleno? preslatko je. jos cu se prestati bojati ajkula hahahahahah

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aceww
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Lokacija: di se nadjen
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2009. 14:31 
Naslov:  Re: Psi i vlasnici u šetnji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

onaj mali u rukama je preeesladak, jel zante koja je to vrsta?

inace off je, ali u blizini bosutskog naselja ovih dana hoda uokolo jedan bijeli veliki pas sa smedjim mrljama, cini se da je lovacki, skace na ptice i trci uokolo, jako je razigran i ima specifican lavez pa ako netko zna dal je itko izgubio takvog psa da zna, jadnicak izgleda kao da se izgubio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.06.2009. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja poludim kad vlasnik ne pokupi govno koje je njegov ljubimac netom proizveo
KOLJEM ZA BOMBICE!!!!
imam psa i ni najmanji mi problem nije pokupiti u vrećicu i baciti u smeće kad se pesonja pokaki pa ne kužim u čemu je problem....

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2009. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pop-ap-teta je napisao/la: ›
nego ona tvoja slika, gdje neki gospodin drzi ono maleno maleno stvorenje u rukama.... odusevila sam se. pa jel to tako maleno?


Da,tako je maleno,to je štene patuljastog pinča,koje sam prvi put vidio.
Stvarno je premal,bio je atrakcija svi su se htjeli slikati s njim,mali miš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2009. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

paperje je napisao/la: ›
imam psa i ni najmanji mi problem nije pokupiti u vrećicu i baciti u smeće kad se pesonja pokaki pa ne kužim u čemu je problem....

Ni ja ne kužim...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.06.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni prilicno smeta, kad se necije kuce popiski u liftu ili u stubistu..
kontam da ne nauce kucici odmah piskati vani, ali bi vlasnici trebali biti odgovorniji i na vrijeme ih izvoditi ili obrisati za njima, a ne da nam dva dana smrdi lift na pisacu psecu..
meni inace ne smetaju psi ni svezani ni odvezani..meni je osobno zao vidjeti svezanu zivotinju, ali to je tako kad zive medju ljudima..
vise mi smetaju neki zivcani psi koji po cijeli dan laju u zgradi dok vlasnik ne dodje s posla..
zna li netko imamo li mi neki zakon o tome?

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana_novoselnik
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako se nečiji pas popiški u stubištu ili liftu to vlasnik treba odmah obrisati, iako ne kužim kako taj pas nije naučio gdje smije a gdje ne piškiti...druga stvar da je riječ o štenetu...

a što se tiče ovoga da pas laje dok mu vlasnika nema, tu i nije vlasnik toliko kriv Embarassed
možda da popričaš s njime ili ukoliko imate neku osobu u zgradi koja sređuje sve u vezi zgrade, možda da se njemu obratite i razgovarate s tim čovjekom?jeste li mu uopće rekli da pas laje cijelo vrijeme? možda on misli da laje prvih par minuta i onda bude mir?

a što se tiče zakona za to nema koliko ja znam...jedino da preko noći laje onda se može policiju obavijestiti jer je to već remečenje javnog reda i mira Rolling Eyes

psu je vjerojatno dosadno cijeli dan samom...moj je ispočetka zavijao prvih 10 minuta, a onda spavanje dok se ne vratim doma...sad je i zavijanje prestalo Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ivana_novoselnik
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2009. 14:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

inaće...jučer sam bila u šetnji sa pesekom i pas je digao nogu da će obilježiti živicu, kad žena otvori prozor i počme se derat kak ja to dopuštam psu...

ispričala sam se ženi jer mi se nije dalo svađat, no shvatila bi ju da se derala jer se pas pokakio, ali samo popiškio...zapravo se ni popiškio nije, već samo obilježio tu živicu...

shvaćam da neki ljudi ne žele da im pas išta obavlja na travnjaku...osobno nikada ne dam psu da obilježava kuće, zidove, ograde i ostalo...no kad je riječ o tavi ne vidim nikaki problem...

jel to samo moje mišljenje ili i vi dopuštate psima svu travu za pišanje?
uredu da je o kakici riječ ( koju uvijek pokupim, jedino ak smo u šumi ili tako negdje onda ne )

mislim da ćemo za koju godinu i pse morat na mačji pijesak učiti Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.06.2009. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivana_novoselnik je napisao/la (Pogledaj post): › inaće...jučer sam bila u šetnji sa pesekom i pas je digao nogu da će obilježiti živicu, kad žena otvori prozor i počme se derat kak ja to dopuštam psu...

ispričala sam se ženi jer mi se nije dalo svađat, no shvatila bi ju da se derala jer se pas pokakio, ali samo popiškio...zapravo se ni popiškio nije, već samo obilježio tu živicu...

shvaćam da neki ljudi ne žele da im pas išta obavlja na travnjaku...osobno nikada ne dam psu da obilježava kuće, zidove, ograde i ostalo...no kad je riječ o tavi ne vidim nikaki problem...


Nema se šta ko na tebe derati zbog toga,dere se jer može,da su joj se dva pijana klipana popišali ne bi riječi rekla.
Ako je njena živica može normalno reći,a ako nije...

U zakonu ništa o tome ne piše,zabranjeno je tamo gdje je znak zabrane za pse,isto tako nije zakonom propisano ni da je obavezno skupljanje izmeta iza pasa,tako da ostaje na vlasniku da pokupi ili ne.
Neka opća kultura nalaže da pokupimo za svojim ljubimcima "nered",jer gdje bi stigli kada nitko nebi počistio,gazili bi i mi,i psi,te svi ostali po govnima.
Međutim za "označavanje" živice...

Pozdrav svim savjesnim vlasnicima pasa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cruiser
Offline
Avatar

Ukupno postova: 48
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.06.2009. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zakona nema ali možeš vlasniku predložiti da zatvori sve prozore u stanu kad odlazi na posao, to i ja radim zato što je i moj pas jednom lajao cijeli dan dok nisam došla kući ( bila je veljača Very Happy )


padobranac je napisao/la: ›
vise mi smetaju neki zivcani psi koji po cijeli dan laju u zgradi dok vlasnik ne dodje s posla..
zna li netko imamo li mi neki zakon o tome?

_________________
Motor
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2009. 11:50 
Naslov:  Re: Psi i vlasnici u šetnji
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Događaj iz parka kod naše bolnice,preuzeto sa drugog foruma.

Pisala je vlasnica AST,ženkice stare 3 mjeseca.
Ma danas sam pop.... pukla... Bila sam u parku kod bolnice sa Divom gdje često bude puno ljudi sa psima...
I bile su tamo dvije žene sa mješancima malim i s jednim se Diva lijepo igrala (iako ju je ovaj konstantno naskakivao...) Drugog sam pokušala pomaziti na što mi je žena rekla nemoj on se boji ljudi (trš!!)... Zatim su dvije stare dame počele priču o stafordu koji je nedavno napao trudnicu...pljuvali su po stafordima nekih 10 minuta, rekla sam im dvije lijepe rečenice o stafordima pa su me prekinule s međusobnom prčom i više nisam ni došla do riječi. Uzela sam Divu i krenila kući... Na što su mi rekle nemoj ići ona je dobra... ja rekoh a za 5 mjeseci ćete me pokušati otjerati iz parka (jer su izjavile da su "takvi psi" nepoželjni u NJIHOVOM parku...) I htjela ja njima još svašta reći ali kokoške počele meni da sam ja balavica jedna neodgojena kako ja njima odgovaram i bezobrazna ovo ono... Užas... Okrenila sam se i otišla jer mi nije palo na pamet spuštati se na nj razinu... Strašno... Izvrijeđale su mene (iako im se skoro pa ni nisam obratila) i što je najgore izvrijeđale su Divu. Strašno sam razočarana u ljude, jer nažalost velika većina ima takva mišljenja. Ljuta sam i tužna i sve ma užas!!!!
Tješi me jedino što nisam kao one i što sam im okrenila leđa...

Slika Dive sa svojom legicom od prije dva dana


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.06.2009. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja samo kad vidim ovaj avatar me bude strah.

a ne razumijem njeno cudjenje ? pa valjda je znala koju pasminu uzima.

ja kad vidim na ulici celavog nabildanog tipa bez vrata, istetoviranog i sa suludim pogledom u ocima, nikada ne pomislim da je on pjesnik, slikar, baletan ... nego mu se sklonim s puta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2009. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

strah hvata one koji ne razumiju, ne znaju i ne žele znati.. Wink

npr. ja kad vidim Bizin avatar vidim ćukca koji se smije... Very Happy

(po stoti put se ponavljam - promatrajte vlasnika, a ne psa! ako je gazda normalan pas nemre bit lud Very Happy )

ubrzo se selim u blizinu bonice i nadam se da će se moj pudl lijepo igrati s Divom!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bizo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2009. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
pa ja samo kad vidim ovaj avatar me bude strah.

a ne razumijem njeno cudjenje ? pa valjda je znala koju pasminu uzima.

ja kad vidim na ulici celavog nabildanog tipa bez vrata, istetoviranog i sa suludim pogledom u ocima, nikada ne pomislim da je on pjesnik, slikar, baletan ... nego mu se sklonim s puta.


E moj Iznogude...

Što se tiče avatara nije slučajno tu,nego zbog takvih kao ti.

Slika je nastala slučajno jer gleda grlicu na vrhu bora i još k tomu je zadihan...

Da sam stavio sliku sa macom vjerovatno bi rekao da sam ljigav i da je sigurno foto-montaža u pitanju,pa sam namjerno stavio ovu,pa tko shvati šalu,dobro,a tko ne,opet dobro.

Srdačan pozdrav,poziv još stoji.

kudjaokomtiskokom je napisao/la: ›
strah hvata one koji ne razumiju, ne znaju i ne žele znati.. Wink

npr. ja kad vidim Bizin avatar vidim ćukca koji se smije... Very Happy

(po stoti put se ponavljam - promatrajte vlasnika, a ne psa! ako je gazda normalan pas nemre bit lud Very Happy )

ubrzo se selim u blizinu bonice i nadam se da će se moj pudl lijepo igrati s Divom!


Strah je normalna ljudska kategorija,ali problem dolazi kada ljudi iz straha bivaju agresivni.

Pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pop-ap-teta
Offline
Avatar

Ukupno postova: 324
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2009. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja iako se smrtno bojim bizo mi nekako tjera strah od velikih ajkula Smile)))))) iako samo brzinski preletim ovaj njegov avatar hahahahahaahha. da vas uzivo vidim , skamenila bi se kao i ingo kojem sam se toliko nasmijala komentaru ovom gore da jos sebi ne mogu doci, naravno gledavsi njegov avatar suput.

svaka cast i iskreno jedini topik na forumu gdje volim doci Smile)))))))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: