Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Rezultati izbora [drugi krug]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
neptun01
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2009. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bar je mentalitet u Našičana puno zreliji nego mentalitet osječana, to se vidi i po tome koja stranka vlada u gradu i ko je gradonačelnik, al dobro, valjda će i osječani uskoro postati svjesni šta su to izglasovali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cayenneos
Offline
Ukupno postova: 7
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 8:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je Ivić izgubio izbore radi onih glupih plakata i antikampanje. Sa nekoliko sam ljudi pričao, koji nisu ni za hdssb ni za hdz, ali su ipak dali glas Hdssb-u iz inata i zbog tih plakata.
Ali to neka im bude škola za drugi puta, ako im to išta vrijedi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 8:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala bogu pa je i ovo gotovo! i hvala bogu pa više neću morati gledati antu svuda. istina, nije da mi je bubalo išta simpatičniji, ali je bar promjena.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2009. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svim članovima i simpatizerima HDSSB-a čestitam na izbornoj pobjedi...želim im da rade na dobrobit grada i županije te neka pokažu sposobnost i kreativnost koju su najavljivali...također članovima i prijateljima HSP-a najljepše se zahvaljujem na ukazanom povjerenju...za HSP u gradu se ne bojte, biće sve OK..ja ću surađivati i pomoći na svim projektima koji su za dobrobit grada i građana, neovisno od političke opcije koja je na vlasti...bilo u suradnji s njima, bilo okolnim putem, TATAMATA has spoken, howg Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Sad sigurno znam: HSP ima šansu, samo ne treba dozvoliti ovoj aždaji da se razmaše izvan okvira monitora.

Nema tebi pomoći. Koju šansu? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2009. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neptun01 je napisao/la (Pogledaj post): › Bar je mentalitet u Našičana puno zreliji nego mentalitet osječana, to se vidi i po tome koja stranka vlada u gradu i ko je gradonačelnik, al dobro, valjda će i osječani uskoro postati svjesni šta su to izglasovali.


dobrodosao na forum, pod novim nickom Wink


nemate potrebe toliko se klonirati vas 2-3 da bi pokazli da ste u vecini, svi znamo koliko vas ima Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2009. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oni koji su PRAVI HaeSPe-ovci progledali su i uzviknuli "CAR JE GOL"
DJELA I NEDJELA stvarno su razumljivija od riječi i rečenica...
lufus je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Sad sigurno znam: HSP ima šansu, samo ne treba dozvoliti ovoj aždaji da se razmaše izvan okvira monitora.

Nema tebi pomoći. Koju šansu? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Omnia
Offline
Ukupno postova: 126
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2009. 10:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maddox_rumble je napisao/la: ›
Omnia je napisao/la (Pogledaj post): › i trebamo biti zadnja rupa na svirali kad se ponasamo kao smradovi, sad rautjte sa zagrebom pod rukovodstvom sisljagica i onog ne znam kako bi ga nazvao herceg bosanca pobjegulje


ako ti se toliko ne svida, i tako pljujes po svom gradu, odi odavde, iseli se i ne zamaraj se

i kad se nisam slagao s vlasti i svime, nikad nisam pljuvavo po svom gradu, kako ti nije samo neugodno


kad je debilana od grada, gadi mi se

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Sad sigurno znam: HSP ima šansu, samo ne treba dozvoliti ovoj aždaji da se razmaše izvan okvira monitora.

Nema tebi pomoći. Koju šansu? Shocked


...šansu je HSP odavno propustio....da nije bilo Magistra, možda bi i podržala politiku same stranke....ovako, prošla baka s kobasicama....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2009. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rezultat izbora je potpuno očekivan, s obzirom na svu besmisao kampanje Hdz-a i Hsp-a u posljednja 2 tjedna. Neovisno o tome tko je što bacao i kidao, umjesto promocije vlastitih i ideja i kandidata koje su gubili u prvom krugu, mi smo imali prilično bezidejne napade na protivnike, koje smo uostalom čuli davnih dana - pa ako ti navodni minusi nisu ljudima smetali u prvom krugu, i na parlamentarnim izborma, zašto bi im zasmetali u dva tjedna do drugog kruga? (pitam se ja, ali očito ne i Đapić i Ivić).

Sve u svemu, najvažnije je da se uspostavila ravnoteža vlasti u gradskom vijeću i županijskoj skupštini sa izabranim gradonačelnikom i županom, te dan (barem zasad) nije na vidiku moguća kriza vlasti. Izabrani imaju sve uvjete za rad.

Osvrnuo bih se i na promašenu ideju o tome kako je možda bolje imati na vlasti Hdz, jer je ta stranka na vlasti i u državi. Evo nam rezultata. Hdz je na vlasti konstatno u nejsiromašnijim i najprimitivnijim sredinama u Hrvatskoj. U najnaprednijim i najbogatijim gotovo nikad nije bio na vlasti. Izgleda da ta činjenica polako dolazi do ušiju i građanima tih područja, primjerice Vukovara, B. Manastira, dok još Hdz čvrsto drže u Lici i Dalmatinskoj zagori. Oni navodno "izvrsno" surađuju s centralnom vlašću?

Ta floskula o suradnji sa državnom vlašću najbolje će se osjetiti ove i slijedeće godine. Državna vlast više nema ni kune u proračunu, državne firme upropaštavaju jadno hrvatsko gospodarstvo neplaćanjem, slijedi nam (očito) velika frka zbog nesuradnje sa Haagom, na jesen misija MMF-a, nedaj Bože malo jača inflacija. Mole nas iz Svjetske banke da prestanemo sa idiotskim gradnjama bespotrebnih cesta ("podravski ipsilon, pelješki most, i još štošta), i svi u Hrvatskoj trebali bi upregnuti snage na rušenje ove dosad najgore vlade od pada Tuđmanove diktature. Kakva suradnja će tu biti moguća?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2009. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super surađuju, zato ništa ni nemaju.
centralna vlast sredinama u kojima su oni na vlasti daju najmanje jer znaju da će se najmanje i buniti.
ostali (npr rijeka) pritišću i normalno da ovi nemaju izbora nego im i dati jer inače ovi napadaju svim oružjem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2009. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapić nije pokazao da zna išta drugo radid osim plovit političkim strujama na valovima (doista izvrsne) vlastite demagogije.
Zamislite ga da radi u nekoj firmi kao diplomirani pravnik (s većim koeficijentom na račun završenog magisterija, doduše s neuspješno potvrđenom titulom). Što mislite, koliko bi već puta popušio otkaz za ovoliku količinu gafova i nereda što je prouzročio svojim djelima.
I još ide u izbornu kampanju s vlastitim sloganom "DJELA, a ne riječi" kao da priziva samoubojstvo iz zasjede!
I to u nadmetanju protiv Bubala, mladog, perspektivnog s karijerom bez mrlje i afere, s DOBRIM djelima i rezultatima...
Ccc...ovo je stvarno bio vrhunac Đapićevih spinova...ostao je još samo salto mortale

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tayllor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 180
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Rezultat izbora je potpuno očekivan, s obzirom na svu besmisao kampanje Hdz-a i Hsp-a u posljednja 2 tjedna. Neovisno o tome tko je što bacao i kidao, umjesto promocije vlastitih i ideja i kandidata koje su gubili u prvom krugu, mi smo imali prilično bezidejne napade na protivnike, koje smo uostalom čuli davnih dana - pa ako ti navodni minusi nisu ljudima smetali u prvom krugu, i na parlamentarnim izborma, zašto bi im zasmetali u dva tjedna do drugog kruga? (pitam se ja, ali očito ne i Đapić i Ivić).

Sve u svemu, najvažnije je da se uspostavila ravnoteža vlasti u gradskom vijeću i županijskoj skupštini sa izabranim gradonačelnikom i županom, te dan (barem zasad) nije na vidiku moguća kriza vlasti. Izabrani imaju sve uvjete za rad.

Osvrnuo bih se i na promašenu ideju o tome kako je možda bolje imati na vlasti Hdz, jer je ta stranka na vlasti i u državi. Evo nam rezultata. Hdz je na vlasti konstatno u nejsiromašnijim i najprimitivnijim sredinama u Hrvatskoj. U najnaprednijim i najbogatijim gotovo nikad nije bio na vlasti. Izgleda da ta činjenica polako dolazi do ušiju i građanima tih područja, primjerice Vukovara, B. Manastira, dok još Hdz čvrsto drže u Lici i Dalmatinskoj zagori. Oni navodno "izvrsno" surađuju s centralnom vlašću?

Ta floskula o suradnji sa državnom vlašću najbolje će se osjetiti ove i slijedeće godine. Državna vlast više nema ni kune u proračunu, državne firme upropaštavaju jadno hrvatsko gospodarstvo neplaćanjem, slijedi nam (očito) velika frka zbog nesuradnje sa Haagom, na jesen misija MMF-a, nedaj Bože malo jača inflacija. Mole nas iz Svjetske banke da prestanemo sa idiotskim gradnjama bespotrebnih cesta ("podravski ipsilon, pelješki most, i još štošta), i svi u Hrvatskoj trebali bi upregnuti snage na rušenje ove dosad najgore vlade od pada Tuđmanove diktature. Kakva suradnja će tu biti moguća?


Bravo Felt, u potpunosti se slažem sa tobom, jer bi i sam tako napisao. Bio sam dugogodišnji član Hsp-a, kao najstarije stranke u Hrvata, ali sam iz stranke istupio prije nekih 3 god., jer sam vidio što se dešava i nisam htio da budem sudionikom kojekakvih "sranja" i od tada sam izgubio vjeru u politiku zbog toga što se na kraju sve pretvori u bespoštednu borbu za vlast i fotelje bez obzira o kojoj se stranci radi. Slična situacija je i u Hdssb-u, ali se iskreno nadam da će bar Bubalo ako ne i Šišljagić smoći snage da kažu "Ne" Glavašu i da se odmaknu od samovolje i autoriteta jedne osobe u stranci. Sve to gledam na primjeru Istre, gdje je regionalna stranka Ids napravila dosta toga za svoje građane i to su građani prepoznali, te im to vračaju sa svojim glasovima. Ako Hdssb napravi bar pola toga za Slavoniju kao što Ids radi za Istru, moglo bi biti nekakvog napretka. Sretno nam svima!!!

_________________
Evo ti ga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zivi
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.06.2009. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čestitam Bubalu , i nadam se da je iduci potez u HSP-u Đapićeva ostavka jer samo tako mogu vratit neki ugled stranci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): › Osijek je izabrao vlast koju želi. Osječani imaju mentalitet koji želi Šerifa na vlasti. Đapić bi bolje prošao da je išao i štapom mlatio ljude, jer Osijek to želi. Iskreno se nadam da crnila neće biti za Slavoniju, ali sve mi govori da će ga ipak biti.
Prvih godinu dana će se trenutna koalicija boriti da se održi, a ubrzo nakon toga će se i raspasti, barem po mome mišljenju.
HSP je Osijeku pokazao napredak, na što ukazuju svi statistički podatci da je Osijek imao i jednu od najvećih stopa razvoja u RH.Osječani to ne žele, bolji im je besmisleni inat Slavonije ostatku Hrvatske za koju su se toliko borili. Tako nas je malo, a tako smo podijeljeni a trebamo biti jedinstveni.


tako je, ja te isto podržavam, bolje da je išao štapom i mlatio ljude, nego sebi u džep stavljao tolike milijune....
tko zna, možda osječani ipak nešto vide..Laughing
da debeli nije bio toliko pohlepan možda bi i ostao na vlasti, ali zašto izgraditi više kada može sebi više uzeti...
ja neam veze s nikakvim strankama al gledam na to jer me zanima što se u gradu događa, istina je da je HSP nakon ovih izbora samo potvrdio ono što se dogodilo prije 2 godine, potop....vrijeme je da se đaponja vama s čela stranke umirovi pa se možda vratite opet kao jedna respektabilna hrvatska stranka....
meni samo nije jasna filozofija sharon i nekih ovdje ljudi koji pišu po forumu, koji slijepo prate đapića ne uviđajući da je kriv za raspad stranke nego krive kojekakve izdajice hrvata ovih onih koji su okrenuli leđa đapiću.
zar se niste zapitali nikad zašto su sve to koalicije popucale, zašto su dobri ljudi otišli, jeli stvarno problem u nekolicini ljudi ili u jednim čovjeku......jest da taj čovjek teži kao nekolicina, al svejedno je samo jedan čovjek Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: