Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Rezultati izbora [drugi krug]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2009. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek je izabrao vlast koju želi. Osječani imaju mentalitet koji želi Šerifa na vlasti. Đapić bi bolje prošao da je išao i štapom mlatio ljude, jer Osijek to želi. Iskreno se nadam da crnila neće biti za Slavoniju, ali sve mi govori da će ga ipak biti.
Prvih godinu dana će se trenutna koalicija boriti da se održi, a ubrzo nakon toga će se i raspasti, barem po mome mišljenju.
HSP je Osijeku pokazao napredak, na što ukazuju svi statistički podatci da je Osijek imao i jednu od najvećih stopa razvoja u RH.Osječani to ne žele, bolji im je besmisleni inat Slavonije ostatku Hrvatske za koju su se toliko borili. Tako nas je malo, a tako smo podijeljeni a trebamo biti jedinstveni.

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.05.2009. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali zasto se stalno spominje taj inat ?

pa zar se djapic nije zajedno s glavasem inatio sanaderu ? i sve to tako uspio napraviti ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2009. 0:06 
Naslov:  Re: [izbori 2009.] Rezultati izbora [drugi krug] [privremeni, neslužbeni] 22:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ante, ponesi i spomenik imenjaku sa sobom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SAMO OSIJEK
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.06.2009. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo sto ocekujem od nove vlasti da kad preuzmu grad uzmu lijepo papire od svih gradskih poduzeca i ostalih projekata, stave sve crno na bijelo, kolko se potrosilo, na sta se potrosilo, di je to na sto se trosilo, jer to transparento i ako nije(a svi znamo da nije) da kazu javno di sta fali i di su nepravilnosti i da uskok odradi svoj dio posla

ako misle stiti debelog ili recimo matkovica koji je onda bio na vlasti a sad je sa njima onda su u startu isti ko i oni, lopovi
i nek onda kazu zasto su sve gradske firme u minusu nekoliko milijuna kuna

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SAMO OSIJEK je napisao/la: ›
prvo sto ocekujem od nove vlasti da kad preuzmu grad uzmu lijepo papire od svih gradskih poduzeca i ostalih projekata, stave sve crno na bijelo, kolko se potrosilo, na sta se potrosilo, di je to na sto se trosilo, jer to transparento i ako nije(a svi znamo da nije) da kazu javno di sta fali i di su nepravilnosti i da uskok odradi svoj dio posla

ako misle stiti debelog ili recimo matkovica koji je onda bio na vlasti a sad je sa njima onda su u startu isti ko i oni, lopovi
i nek onda kazu zasto su sve gradske firme u minusu nekoliko milijuna kuna

Stara vlast je najviše pogriješila u tome što ona nije odmah tražila reviziju da se vidi "crno na bijelo" u čijim je džepovima nestao novac od privatizacije svega što se moglo privatizirati, pa da usporedimo tko je više pokrao i tko je više osječana ostavio bez posla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2009. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Ali zasto se stalno spominje taj inat ?

pa zar se djapic nije zajedno s glavasem inatio sanaderu ? i sve to tako uspio napraviti ?


Ne kužim ni ja ekipu; kao da se boje nešto krivo reći protiv sanadera i ostalih guzičara... Ne vidim smisao demokratske vlasti u tome, no upravo to sanader i želi...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 0:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čestitam pobjednicima (bez zahebancije) iako nisam glasovala za njih niti ću ikada, a kolegema-forumašima s kojima se najviše fajtam obećavam: oporba sam vam i to ću i ostati. ( he,he - da se ne bi iznenadili što sam živa, kao prošli put).
HSP i dalje volim i želim mu oporavak jer najstarija stranka u Hrvata to zaslužuje... Moj glas će uvijek ići njima. Pa i sad kad je teško ja vjerujem u njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 0:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bi ti škodilo da konačno skontaš da vam je anto pojeo pored 1500 kobaja i stranku. tvoj je problem što daješ bezrezervnu podršku nekome tko je stranku uspio za tri godine srozati za više od 10% na nacionalnoj razini. podavili ste se sami. nije vas podavio bubalo. da je normalnog kandidata lupili bi građani ovog grada o stol pa bi i tvoj đapić i bubalo i svi bedarini prošli kao ceausescu

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lav2
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.06.2009. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala svima što su podržali HSP na izborima... Hvala svim ljudima, simpatizerima HSP-a, vjernim glasačima. BOG I HRVATI!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
- Uskoro ćemo napasti i druge njihove utvrde, odnosno Županije. Džaba im zrakoplovstvo, oba su im pala, a mi smo ovim pobjedama zacementirali temelje naše vlasti. Poručio bih Sanaderu da je HDSSB najjača politička opcija od Iloka do Ilove, a sada nam slijedi priprema za parlamentarne izbore na kojima ćemo osvojiti duplo više mandata[/i] - poručio je Glavaš.

Zarobljeni zloduh iza sedam gora i sedam mora progovorio... I to kakve gluposti! Osim u Osijeku oni nigdje nisu prošli. Sad sigurno znam: HSP ima šansu, samo ne treba dozvoliti ovoj aždaji da se razmaše izvan okvira monitora.
HDSSB ima samo jedan način da dokaže da s regijom misli ozbiljno: da isključi wireless...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2009. 1:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
ne bi ti škodilo da konačno skontaš da vam je anto pojeo pored 1500 kobaja i stranku. tvoj je problem što daješ bezrezervnu podršku nekome tko je stranku uspio za tri godine srozati za više od 10% na nacionalnoj razini. podavili ste se sami. nije vas podavio bubalo. da je normalnog kandidata lupili bi građani ovog grada o stol pa bi i tvoj đapić i bubalo i svi bedarini prošli kao ceausescu

Moja podrška HSP-u svakako nije bezrezervna. U "rezervi" imam sve ono što je taj HSP napravio u gradu u zadnje 3 godine, a to nije malo. Stranka proživljava teške trenutke iz više razloga, najviše što je pretrpjela štetu od pohlepe nelojalnih istaknutih bivših članova koji su radi nekoliko zlatnika lijepo pristali da ih Zatočenik Azkabana hebe u zdrav mozak i to javno (mislim na onaj prekjučerašnji Matkovićev obred inicijacije na STV-u) iako su se zaklinjali u vlastitu originalnost, samostalnost itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 2:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
ne bi ti škodilo da konačno skontaš da vam je anto pojeo pored 1500 kobaja i stranku. tvoj je problem što daješ bezrezervnu podršku nekome tko je stranku uspio za tri godine srozati za više od 10% na nacionalnoj razini. podavili ste se sami. nije vas podavio bubalo. da je normalnog kandidata lupili bi građani ovog grada o stol pa bi i tvoj đapić i bubalo i svi bedarini prošli kao ceausescu

Moja podrška HSP-u svakako nije bezrezervna. U "rezervi" imam sve ono što je taj HSP napravio u gradu u zadnje 3 godine, a to nije malo. Stranka proživljava teške trenutke iz više razloga, najviše što je pretrpjela štetu od pohlepe nelojalnih istaknutih bivših članova koji su radi nekoliko zlatnika lijepo pristali da ih Zatočenik Azkabana hebe u zdrav mozak i to javno (mislim na onaj prekjučerašnji Matkovićev obred inicijacije na STV-u) iako su se zaklinjali u vlastitu originalnost, samostalnost itd.
nisi objasnila pad od deset posto. nije tu samo matković u pitanju. tu su i rožić, tadić i kovačević. mora da su svi oni debili a dragi vođa je jedini u pravu. budimo realni, pao je zadnji bastion u hrvatskoj. vrijeme je za političku mirovinu. jedino se nadam da antoan za sobonm neće povući few good men. to se prvenstveno odnosi na tatu matu koji zaslužuje bolje

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 4:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivane ,danijela kreso a i gordane,samo naprijed, dignite ovaj grad jer ovi dosad nisu znali.
naprijed mladost!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 4:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najjaci je danas ivic ujutro kad prica kako nije uredu da glas slavonije i stv objavljuju ankte po kojima bubalo i sisljagic vode Smile sad vidimo kolko su ostv ,slavonski dom i gradski radio objektivini!
glas i stv su cak po rezultatima i objavili manje prognoze za bubala i sisljagicca!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kapetan
Offline
Ukupno postova: 50
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2009. 7:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da smo između HSP/HDZ bande i HDSSBiH odabrali manje zlo. Đapić se može izvlačiti na Glavaša, "izdajnika" Matkovića i druge gluposti ali najveća greška mu je što je ušao u koaliciju s HDZ-om. Samo ja znam par desetaka ljudi koji bi njemu inače dali glas ali HDZ-u nikada!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: