Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Gordan Matković koalirao sa HDSSB-om

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fazan
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2009. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm hm, da mi je samo vidjeti kisele face onih koji su glasovali za novu osječku priču a na kraju dobili Branimira Glavaša koji cirkusira po Bosni i ruga se cijeloj državi ...

a što bi s onim sloganom bez koalicija samo Osijek ... ili tako nekako ??? brzo je zaboravismo ...a principijelnost?

u gradu nam je ponovno široka koalicija: HNS, HDSSB, nezavisna kandidatkinja i nova osječka priča ... krasno ...

a svi skupa ne smiju prismrditi u Zagreb ... a kamoli očekivati pomoć ...

volio bih da se varam, ali bojim se da nam slijedi teških 4 godine ... godine u kojima će nam mozak ispirati Glas Slavonije i STV, u kojima ćemo se diviti Branimiru, inatiti se Zagrebu ... a neki drugi će napredovati ...

eh da, mislite li da će Ministarstvo ukinuti zabranu preleta aviona za zaprašivanje komaraca ? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.05.2009. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a šta je sad s njegovim parolama? "u nijednoj stranci" jao.....pa to je naprosto ogavno....bljuc....

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2009. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Krešimir Bubalo: župan Osječko – baranjski – Glavaš ga je stvorio 2004. Godine izvukavši ga s mjesta voditelja poslovnice Slavonske banke (a gle čuda Glavašev poltron pa radi u Slavonskoj banci) u Vukovaru i instalirao na mjesto Župana. Osobna marioneta Glavaša i osoba koja ne smije niti piškiti niti kakiti ako mu to sam general Glavaš ne odobri. I samo da nema tu jednu jedinu crtu zaslužio bi moje poštovanje, no ovako samo pokazuje osobine – lutke...

Vladimir Šišljagić – bivši osječki dogradonačelnik i osoba koja je 2007. Sa zakletim neprijeteljem (barem po njegovim riječima do tada) Benašićem stvorio protuzakonitu novu osječku vlast koja je, na svu sreću, trajala samo 11 dana. I u tom. Očiglednom krešenju zakona, Šišljagić je na sva usta vrijeđao pravnu državu, koja je,i pak u tom slučaju, pokazala da nekada i zna zafunkcionirati... Šišljagić se do 91. godine uredno izjašnjavao kao Srbin(što mu je i otac) te je kao takav i bio stipendist titovog fonda i oficirčina JNA pa čak i 91 usred najžešćim razaranja još uvijek radi kao vojni kirurg za JNA. Nakon osvajanja osječkih vojarni od strane JNA valjda shvaća da je Jugoslaviji kraj pa brže bolje mijenja dres (i nacionalnost) i postaje – velika Hrvatina. Čiti primjer ljigeži kakve je Glavaš okupljao oko sebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2009. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm hm, da mi je samo vidjeti kisele face onih koji su glasovali za novu osječku priču a na kraju dobili Branimira Glavaša koji cirkusira po Bosni i ruga se cijeloj državi ...

a što bi s onim sloganom bez koalicija samo Osijek ... ili tako nekako ??? brzo je zaboravismo ...a principijelnost?

u gradu nam je ponovno široka koalicija: HNS, HDSSB, nezavisna kandidatkinja i nova osječka priča ... krasno ...

a svi skupa ne smiju prismrditi u Zagreb ... a kamoli očekivati pomoć ...

volio bih da se varam, ali bojim se da nam slijedi teških 4 godine ... godine u kojima će nam mozak ispirati Glas Slavonije i STV, u kojima ćemo se diviti Branimiru, inatiti se Zagrebu ... a neki drugi će napredovati ...

eh da, mislite li da će Ministarstvo ukinuti zabranu preleta aviona za zaprašivanje komaraca ?



DA DA ALI NA ŽALOST LJUDI TO NE VIDE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zoroo
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2009. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kupleraj, stid me što sam dao glas tom prevarantu. Gordane išao si u Orašje kod Glavaša na janjetinu. Da Bog da ti prisjelo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 23:01 
Naslov:  Re: Gordan Matković koalirao sa HDSSB-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stara osječka priča... pa ljudi ipak je tu riječ o političarima, sve se zaboravlja i preko svega se prelazi za šaku kuna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2009. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam na ničijoj strani ali još uvijek smatram da sadašnja vlast sa "djelima" i "riječima" barem nešto dokazuje da se radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma svi oni rade prije svega za sebe i onda pred izbore postave koji rasvjetni stup ili poprave pločnik i onda se kao radi....ma mi smo u šitu teškom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam na ničijoj strani ali još uvijek smatram da sadašnja vlast sa "djelima" i "riječima" barem nešto dokazuje da se radi.

Naravno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2009. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
A šta je trebao. Glumiti otok u gradskoj skupštini? Svaka stranka za sebe? Sami protiv svih. Nekima očito nije dosta krize u gradskoj vlasti.
Normalno da je koalirao sa Bubalom. Ta koalicija konačno donosi čvrstu vlast u gradu Osijeku a ne izbore svakih 6 mjeseci...
Ajd kontam da ga voliš zbog nogoša, al što se tiče projekta za Osijek i sve njegove građane ja sam za njega ljuta manga...to i ti dobro znaš...od njega niti jedne ideje čuo nisam...samo se uz mene okolo slikao dok sam ja šljakao....ali za HSP, a ne za pojedinca koji je čekao pogodan trenutak da zdimi...nije fer i bog...da nešto nije u redu možeš vidjeti po tome što ga sada HDSSB-ovci brane ko da je sam Glavaš...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la: ›
i zašto onda niste toliko kenjali po njemu prije mjesec dana dok je bio u hsp-u?

Mišljenja sam: zato što je on sam još tada kenjao po svom sadašnjem partneru HDSSB-u.
Eto ti principijelnosti, samostalnosti i nove priče...


Dali po vama HSP-ovcima ima netko "dostojan" da vodi grad i županiju osim BUBIMIRA ?! I ima li netko po kome nebiste pljuvali i bili toliko zavidni. Otreznite se,.... IZGUBILI ste izbore i najjače vaše uporište grad Osijek. To vam nitko nije kriv nego sami, shvačate li to ? osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 0:29 
Naslov:  Re: Gordan Matković koalirao sa HDSSB-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je nova osjecka pi...a ne nova osjecka prica...jos kad je ostao s djapicem kad ga je ovaj sutao ko malog majmuna se vidjlelo da je beskicmenjak...a ovi naivci popusili "novu osjecku pricu",..bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 0:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la: ›
stara osječka priča... pa ljudi ipak je tu riječ o političarima, sve se zaboravlja i preko svega se prelazi za šaku kuna...

Ovo si odlično rekao! Samo da se radi o šačici kuna, nebi Gordan toliko grebao . Da nije Đapića on bi i dan danas bio jebeni referent ili neki zamjenik u "Zelenilu".

Kakva ljiga od čovjeka!

Taj bi Hitleru po..šio kitu samo da je na vlasti u gradu !
Stara "Nova" poznata Osiječka priča!
A tako slatkoriječiv čovijek, da je to čudo jedno !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne razumijem baš sve komentare na ovu temu.
Prvi dolaze od nesretnih HSP-eovaca koji su izgubili izbore te će sada imati manje vijećnika nego Matković, još uvijek ne znamo koji je omjer hsp-hdz u šest osvojenih mandata. Normalno ih je razumjeti, gube pozicije, nadzorne odbore i sponzore.
Sada je kasno za pljuvanje, pobijedio vas je otpadnik, a razlika od 700 glasova u izboru za gradonačelnika vas još više boli.

Druga skupina komentara dolazi od razočaranih Matkovićevih birača. Koalicija između HDSSB-ea i Matkovića je logičan potez jer 9+5 daje stabilno gradsko vijeće. Pa Matković je i bio kandidat da bi osvojio vlast, pa nije se kandidirao da bi bio oporba. Zato se i bavi politikom a ne poljoprivredom ili koje škole je učio.

Treća skupina je ograničeni HDZ-ejovci koji pričama o prošlosti, tko je što radio do 91 i kako, već svjesno znaju da Osijek nikada nisu dobili. Isto tako zaboravljaju što je njihov kandidat za župana predavao i što je učio djecu po školama. Predmet se zvao ONO i DSZ SFRJ. Mislim da ne moram prevoditi što to znači.

Četvrta skupina koja je malobrojna skoro da je i nema, to su HDSSBejovci. Oni iskusno šute jer zašto bi stali u obranu Matkovića, logično da podržavaju pobjedu svoje stranke.

Ubrzo se može očekivati da će i ona 2-4 HSP vijećnika postati nezavisni te konačni odlazak Đapića u povijest kao lošeg političara.
Jednina dobra stvar ovih izbora je to što će Đapić otići, pobjeći nazad u Zagreb, samo ovaj put zauvjek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la: ›
Ne razumijem baš sve komentare na ovu temu.
Prvi dolaze od nesretnih HSP-eovaca koji su izgubili izbore te će sada imati manje vijećnika nego Matković, još uvijek ne znamo koji je omjer hsp-hdz u šest osvojenih mandata. Normalno ih je razumjeti, gube pozicije, nadzorne odbore i sponzore.
Sada je kasno za pljuvanje, pobijedio vas je otpadnik, a razlika od 700 glasova u izboru za
gradonačelnika vas još više boli.

Druga skupina komentara dolazi od razočaranih Matkovićevih birača. Koalicija između HDSSB-ea i Matkovića je logičan potez jer 9+5 daje stabilno gradsko vijeće. Pa Matković je i bio kandidat da bi osvojio vlast, pa nije se kandidirao da bi bio oporba. Zato se i bavi politikom a ne poljoprivredom ili koje škole je učio.

Treća skupina je ograničeni HDZ-ejovci koji pričama o prošlosti, tko je što radio do 91 i kako, već svjesno znaju da Osijek nikada nisu dobili. Isto tako zaboravljaju što je njihov kandidat za župana predavao i što je učio djecu po školama. Predmet se zvao ONO i DSZ SFRJ. Mislim da ne moram prevoditi što to znači.

Četvrta skupina koja je malobrojna skoro da je i nema, to su HDSSBejovci. Oni iskusno šute jer zašto bi stali u obranu Matkovića, logično da podržavaju pobjedu svoje stranke.

Ubrzo se može očekivati da će i ona 2-4 HSP vijećnika postati nezavisni te konačni odlazak Đapića u povijest kao lošeg političara.
Jednina dobra stvar ovih izbora je to što će Đapić otići, pobjeći nazad u Zagreb, samo ovaj put zauvjek.

Nije loše razmišljanje, samo me zanimaju komentari poput tvojih kada i ako dobiju Bubalo i ostali "Šljam" što će biti s našim lijepim gradom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: