Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Gordan Matković koalirao sa HDSSB-om

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubalo mi je inače OK. samo što pije vodu iz nepitkog bunara.

Vjerujem da će na vrijeme razbiti čašu dok se ne otruje ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la: ›
Nije loše razmišljanje, samo me zanimaju komentari poput tvojih kada i ako dobiju Bubalo i ostali "Šljam" što će biti s našim lijepim gradom...


Ovo stanje koje je sada je dno dna. Sve gradske firme su u minusu radi populističkih projekata i ne poštivanja struke. Svi projekti su premašili planirana sredstava počevši od nadhodnika na kolodvoru do trga u Donjem gradu i tramvajske pruge. A maćuhice da ni ne spominjem. Isto tako minus na računu će jako teško biti nadoknaditi a da grad normalno funkcionira a tek kada dođu računi za poslove naručene u zadnjih mjesec dana, mislim da će nakon revizije (privatne ili državne) Đapić polako put pod noge pa za Glavašem u Bosnu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c++
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la: ›
Bubalo mi je inače OK. samo što pije vodu iz nepitkog bunara.

Vjerujem da će na vrijeme razbiti čašu dok se ne otruje ...


Joooj! pa Bubalo je otrovi barem je ostvario što je an od dana kad je došao na mjesto župana!
Nedao bog da nam takav INDIGO BOY vodi grad!

Anto Đapić nemože parirat Plavom momčiću na daljinsko upravljanje ili ti REMOTE CONTROL at BiH , ali je barem učinio ono što je obećao pa koliko god on bio Mastan i Debel ili šta ja znam već kako ga nazivate. Čovjek je barem raskopao grad !!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
domba_dgo
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 1:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi mislim da je ovo jedan od crnjih dana u novijoj povijesti grada! Mislim da ćete svi govoriti za par godina,kao uzoriti general Glavaš, da ste instalirali monstrume na vlast. Niste ni s svijesni tko su ti ljudi! Pustiti Glavašu i Matkoviću dvojici največih [uklonjeno] vlast je jednako samoubojstvu perspektive grada! Sada će se lagano privatizirati i gpp, prodati zemljušte u bescijenje "poduzetnicima" , izvačiti će se milijuni nekontrolirano iz Unikoma i ZOO-a preko Matkovićeve marionete Doležala, ni kune koju ne moramo nećemo dobiti iz Zagreba, zašto bi se Sanader trudio pomoći ljudima koji ga nazivaju monstrumom??? Kao što sam rekao neki dan, mislim da ćemo se svi sjećati s nostalgijom vremena kada nam je dužina pruge u gradu bila najveći problem!!! Bubi i Matković su to sve lijepo dogovorili još prije par mjeseci igrajući tenis , a vi ovce popasli Novu osječku priču! Joj baš ste ovce!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 1:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakvi milijuni ce se izvlaciti ? pa sve gradske firme su u minusu od dolaska Đapića,zemljista rasprodana ili dodjeljna Bilosu..
kuna od sanadera nikad nismo ni dobili jer sve ide za vinkovce,nasice i valpovo gdje imau vise od 50% Smile Very Happy

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 1:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne sekiraj se dovoljno je 50% + 1 glas u drugom krugu i toliko će i bit...za Đapa, a i za Ivića...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c++
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 1:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neznam tko je financirao 80% dvoranu gradski vrt?!

Vjerojatno moja pokojna baka!
Joj stado ovaca pase po ovom gradu isprazne laži.
Katastrofa !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 1:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odi u Valpovo,Nasice ili Vinkovce pa pogledaj ovce.glasaju za adz i sretni su kad ih sanader nagradi sa novim obecanjem za vjernost Very Happy
svaka cast vama sto se registrirate samo zbog izbornih tema..jos 9 dana ste tu,neki su vec i otisli ,
pozdrav Mato tvrđa, pravaška vojska Very Happy Very Happy

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 1:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

c++ je napisao/la (Pogledaj post): › Neznam tko je financirao 80% dvoranu gradski vrt?!

Tko?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
essek031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 168
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 2:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Odi u Valpovo,Nasice ili Vinkovce pa pogledaj ovce.glasaju za adz i sretni su kad ih sanader nagradi sa novim obecanjem za vjernost Very Happy
svaka cast vama sto se registrirate samo zbog izbornih tema..jos 9 dana ste tu,neki su vec i otisli ,
pozdrav Mato tvrđa, pravaška vojska Very Happy Very Happy


Pa bilo bi i nama bolje da i nas Sanader nagradi za vjernost, nego da nas kazni za inat, zar ne??? Onda ne bi išli samo novci u Valpovo, Našice, Vinkovce nego prvenstveno u Osijek, zar ne???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 2:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odi vidi Valpovo,Nasice i Vinkovce pa ces skuzit sta sam htio reci Smile
zato smo i tolko dobili sto smo pickice uvijek i idemo se uvlacit u Zg.
ak je ovdje 20 % teritorija i ako zivi 20% ljudi kako onda iz proracuna ide 8% sredstava. ako smo razruseni ratom onda nam nije dosta 8%,nije nam dosta ni 20% jer bi tako kaskali za ostatkom Hrvatske nego nam treba 30% al ne,Ivo mora gradit most za peljesac Twisted Evil

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karamba
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 3:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sto bi Sanader slao novce u Osijek bez veze?

Poslao nam je Dragana Kovacevica da digne ovaj grad iz mrtvila... samo nikako da krene. Smile

Ono sto siroti HSP-ovci neznaju o Draganu Kovacevicu (aka Lepi Cane) pa se upecali u koaliciji s njim i tako si unistili stranku, je to kada je ministar Cobankovic (kojeg inace jako cijenim i zaista je jedan politicki pozitivan lik) selio u novo ministartstvo poveo sa sobom cijelo osoblje iz svog starog ministarstva osim naseg Lepog Caneta. Smile

Tako da s ovakvim ljudima u HDZ-u u Osijeku, tesko mozemo ocekivati da ce nam oni "donijeti" neke novce iz Zagreba.

Jao, sad ovo zadnje kad sam si procitao sam se zamislio... mi zivimo u 21. stoljecu, decentralizacija svuda oko nas a mi moramo molit Zagreb da nam daje novce da bi se razvijali...

A oni ucjenjuju pola miliona ljudi u ovom djelu Hrvatske s naputkom za koga treba glasati kako bi stigli ti novci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 7:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
A šta je trebao. Glumiti otok u gradskoj skupštini? Svaka stranka za sebe? Sami protiv svih. Nekima očito nije dosta krize u gradskoj vlasti.
Normalno da je koalirao sa Bubalom. Ta koalicija konačno donosi čvrstu vlast u gradu Osijeku a ne izbore svakih 6 mjeseci...
Ajd kontam da ga voliš zbog nogoša, al što se tiče projekta za Osijek i sve njegove građane ja sam za njega ljuta manga...to i ti dobro znaš...od njega niti jedne ideje čuo nisam...samo se uz mene okolo slikao dok sam ja šljakao....ali za HSP, a ne za pojedinca koji je čekao pogodan trenutak da zdimi...nije fer i bog...da nešto nije u redu možeš vidjeti po tome što ga sada HDSSB-ovci brane ko da je sam Glavaš...


Gle TataMata. Ti si u politici atipičan lik. Moram priznati da mi je žao što te neće biti u gradskoj vlasti. Kamo sreće da je takvih još 50 ljudi u gradskoj vlasti.
Što se tiče Matkovića, to kako se on samostalno ponaša u gradskoj vlasti tek trebam vidjeti. Nitko meni nije "idol" da je nezamjenjiv. Ako se pokaže lošim za grad Osijek, ne bih za njega glasao pa da je 100 puta navijač Osijeka ili predsjednik kluba.
A ovo što je koalirao sa Bubalom sasvim je očekivano. Ili je bolje da su svi sami protiv svih, svaka politička opcija sama za sebe u gradskoj skupštini???
Sad imaju vlast u gradu pa da vidimo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.05.2009. 7:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la: ›
Ne razumijem baš sve komentare na ovu temu.
Prvi dolaze od nesretnih HSP-eovaca koji su izgubili izbore te će sada imati manje vijećnika nego Matković, još uvijek ne znamo koji je omjer hsp-hdz u šest osvojenih mandata. Normalno ih je razumjeti, gube pozicije, nadzorne odbore i sponzore.
Sada je kasno za pljuvanje, pobijedio vas je otpadnik, a razlika od 700 glasova u izboru za gradonačelnika vas još više boli.

Druga skupina komentara dolazi od razočaranih Matkovićevih birača. Koalicija između HDSSB-ea i Matkovića je logičan potez jer 9+5 daje stabilno gradsko vijeće. Pa Matković je i bio kandidat da bi osvojio vlast, pa nije se kandidirao da bi bio oporba. Zato se i bavi politikom a ne poljoprivredom ili koje škole je učio.

Treća skupina je ograničeni HDZ-ejovci koji pričama o prošlosti, tko je što radio do 91 i kako, već svjesno znaju da Osijek nikada nisu dobili. Isto tako zaboravljaju što je njihov kandidat za župana predavao i što je učio djecu po školama. Predmet se zvao ONO i DSZ SFRJ. Mislim da ne moram prevoditi što to znači.

Četvrta skupina koja je malobrojna skoro da je i nema, to su HDSSBejovci. Oni iskusno šute jer zašto bi stali u obranu Matkovića, logično da podržavaju pobjedu svoje stranke.

Ubrzo se može očekivati da će i ona 2-4 HSP vijećnika postati nezavisni te konačni odlazak Đapića u povijest kao lošeg političara.
Jednina dobra stvar ovih izbora je to što će Đapić otići, pobjeći nazad u Zagreb, samo ovaj put zauvjek.

svaka čast, dobar, dobar, ovako što volim pročitati, realnost, tako treba, analiza...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.05.2009. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la: ›
...

Vladimir Šišljagić – bivši osječki dogradonačelnik i osoba koja je 2007. Sa zakletim neprijeteljem (barem po njegovim riječima do tada) Benašićem stvorio protuzakonitu novu osječku vlast koja je, na svu sreću, trajala samo 11 dana. I u tom. Očiglednom krešenju zakona, Šišljagić je na sva usta vrijeđao pravnu državu, koja je,i pak u tom slučaju, pokazala da nekada i zna zafunkcionirati... Šišljagić se do 91. godine uredno izjašnjavao kao Srbin(što mu je i otac) te je kao takav i bio stipendist titovog fonda i oficirčina JNA pa čak i 91 usred najžešćim razaranja još uvijek radi kao vojni kirurg za JNA. Nakon osvajanja osječkih vojarni od strane JNA valjda shvaća da je Jugoslaviji kraj pa brže bolje mijenja dres (i nacionalnost) i postaje – velika Hrvatina. Čiti primjer ljigeži kakve je Glavaš okupljao oko sebe.


Ovo je govor mržnje i, usto, laž.
HDZ-ovci i HSP-ovci su sa svojim sramotnim ustaško-huškačkim komentarima doveli do toga da ću ako izađem na drugi krug - glas dati Šišljagiću. A ljevičar sam i Glavaš mi se gadi. Bravo čobani, to je taj mentalitet samoubojice iz zasjede.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: