Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[izbori 2009.] Gordan Matković koalirao sa HDSSB-om

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
magistar01
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2009. 19:10 
Naslov: Cool 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tenjac je napisao/la: ›
Zalit cemo mi svi za debelim kroz 4 mjeseca,zivi bili pa vidili.Mnogi projekti ce stati,od autobusnog kolodvora do Solarskog trga,strosika ce ostat u stanju kakvom je sada,2 nove zgrade a 10 potleusica,Kurtic ce odustat od gradnje,kopika se nece obnovit,unikom ce tonut,nece biti ni ono malo cvjeca sto su posadili...ETO VAM BUBALO!


a ti se onda najbolje preseli u Zagreb.. Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pička.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DomoljUb
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2009. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i eto nama nove osječke priče....namještao si je staž u HOS-u, promovirao se kroz HSP pljuvačinom po Bubalu, Glavašu i Šisljagiću i napokon pokazao pravo lice - štetočima koja će napraviti sve samo da bude u vlasti i pogazit sve na tom putu.....svima vama koji ste glasali za njega tako vam i treba....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 19:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
@angelium i ostali hsp-ci meni osobno puca k. i za Đapa,Matkovića i Bubala,ja sam s druge strane al ide mi nešto jako na jetra,
to pljuvanje po Matkoviću od strane takvih drkeža poput tebe,kao on je "vrlo brzo došao do imovine od 5.5 milijuna kuna...",
pa mene samo zanima tko mu je omogućio to brzo bogaćenje,da nije možda đap i baš ta tvoja stranka???
i zašto onda niste toliko kenjali po njemu prije mjesec dana dok je bio u hsp-u?
onda je bio dobar,čak štoviše odličan,kak vam samo nije neugodno toliko pljuvati po njemu a prije mjesec dana bi mu bacio glabalicu da je htio

..volem ovakve pametne postove da čitam.....
...svaka čast....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 19:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tenjac je napisao/la (Pogledaj post): › Zalit cemo mi svi za debelim kroz 4 mjeseca,zivi bili pa vidili.


osobno, zažalio sam onog dana kad je stupio na vlast. pa onda malo poslije kad je unakazio trg Ante Starčevića, otvarao razne skupe i nepotrebne spomenike, malo gradio dvorane itd. pa je onda se malo aferilo bez bez sankcija, afera Kiosk još uvijek traje jer isti su ne prekoračili rok uklanjanja nego i dalje posluju.


tenjac je napisao/la (Pogledaj post): › ETO VAM BUBALO!


ja se nadam kod prreuzimanja vlasti od strane "mladih i sposobnih" javnost bude upoznata sa stanjem gradske blagajne i mogućnošću završetka svih projekata. drugo, za zapošljenje u gradskim poduzećima želim vidjeti javni natječaj, a ne međustranačko kadroviranje. ukoliko to ne bude ispoštovano, u startu ću veselo rogoboriti protiv takve vlasti.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la (Pogledaj post): › i eto nama nove osječke priče....namještao si je staž u HOS-u, promovirao se kroz HSP pljuvačinom po Bubalu, Glavašu i Šisljagiću i napokon pokazao pravo lice - štetočima koja će napraviti sve samo da bude u vlasti i pogazit sve na tom putu.....svima vama koji ste glasali za njega tako vam i treba....

Svi su oni štetočine koje se samo žele domoći vlasti na ovaj ili onaj način. U ovom gradu smo u zadnjih par godina imali toliko presmiješnih i neprirodnih koalicija (uključujući i ove izbore) da ih nemam snage ni nabrajati.
Mislim da će Matković kupovati vrijeme da vidi kako će se razvijati situacija u HSP-u oko debeloguzog. Ako mu razvoj situacije ne bude išao na ruku, šmugnut će kod glavonje u HDSSSB i to je to

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.05.2009. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo i sdp se je izjasnio ,pa tko tu koga više jebe...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

matković realno sam ni nije imao šanse na ovim izborima, i ovaj rezultat koje je postigao me iznenadio, ali eto , istina, nije mu dugo ni trebalo da se prikloni bubalu, ako se mene pita neka, što prije dobijemo neku vrstu stabilnosti u gradskoj vlasti to bolje...
do sada smo bili predmet ruganja države, u 4 godine promjenili 14234235 koalicija i preživljeli još toliko odlaženja i prelaženja iz stranke u stranu...što prije stabilnost to bolje, bubalo je mlad, ZASAD se pokazao pošten, nadam se da će takav i ostati...pa da opravda taj glas koji je dobio...

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nazareth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2009. 21:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DomoljUb je napisao/la: ›
i eto nama nove osječke priče....namještao si je staž u HOS-u, promovirao se kroz HSP pljuvačinom po Bubalu, Glavašu i Šisljagiću i napokon pokazao pravo lice - štetočima koja će napraviti sve samo da bude u vlasti i pogazit sve na tom putu.....svima vama koji ste glasali za njega tako vam i treba....

Svaka čast! napokon pametan čovijek na forumu !
Nažalost u ovom gradu žive slijepci.
Ali doći će sve na vidjelo tko je što i koliko "jamio" mada se to već zna !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2009. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je za Osijek jedina dobra kombinacija i prirodna koalicija.Bubalo i Matković danas su jedini u stanju nešto pozitivno pomaknuti u gradu.
Very Happy


Zadnja promjena: PEGY; 24.01.2013. 15:11; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta je trebao. Glumiti otok u gradskoj skupštini? Svaka stranka za sebe? Sami protiv svih. Nekima očito nije dosta krize u gradskoj vlasti.
Normalno da je koalirao sa Bubalom. Ta koalicija konačno donosi čvrstu vlast u gradu Osijeku a ne izbore svakih 6 mjeseci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.05.2009. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravi kupleraj ... ovdje je svatko sa svakim koalirao ... svako se sa svakim svadjao, pa onda opet koalirao ... pa se meni cini da oni ustvari nas samo rade budalama Smile

a u stvarnosti su i glavas sa svojom strankom, i matkovic i djapic samo metastaze hdza Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.05.2009. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nazareth je napisao/la: ›
DomoljUb je napisao/la: ›
i eto nama nove osječke priče....namještao si je staž u HOS-u, promovirao se kroz HSP pljuvačinom po Bubalu, Glavašu i Šisljagiću i napokon pokazao pravo lice - štetočima koja će napraviti sve samo da bude u vlasti i pogazit sve na tom putu.....svima vama koji ste glasali za njega tako vam i treba....

Svaka čast! napokon pametan čovijek na forumu !
Nažalost u ovom gradu žive slijepci.
Ali doći će sve na vidjelo tko je što i koliko "jamio" mada se to već zna !


Slažem se i s jednim i s drugim. Šteta što ljudi ne vide kakva je to stranka HDSSB i kakvi su ljudi u njoj. Od svih mogućih opcija, HDSSB je najgora. A Matković...za njega čak ni nemam riječi...Kad misliš da su se osječani opametili, ispadne gore nego što je bilo prije. Sve je to tužno. Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.05.2009. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda nije nova osječka priča, al mršavija je sigurno Laughing

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.05.2009. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › @angelium i ostali hsp-ci meni osobno puca k. i za Đapa,Matkovića i Bubala,ja sam s druge strane al ide mi nešto jako na jetra,
to pljuvanje po Matkoviću od strane takvih drkeža poput tebe,kao on je "vrlo brzo došao do imovine od 5.5 milijuna kuna...",
pa mene samo zanima tko mu je omogućio to brzo bogaćenje,da nije možda đap i baš ta tvoja stranka???
i zašto onda niste toliko kenjali po njemu prije mjesec dana dok je bio u hsp-u?
onda je bio dobar,čak štoviše odličan,kak vam samo nije neugodno toliko pljuvati po njemu a prije mjesec dana bi mu bacio glabalicu da je htio


A tko kaže da nismo? Ja sam sa Matkovićemu ratu od proljeća 2006. od tada kada sam dignuo glas protiv njegovih poltrončića bio sam debelo na ledu od njegove strane. Meni je svanulo kada je napokon otišao... Ali od tada od 2006. godine ja sam i dizao glas protiv njgea. A to što ti to ne znaš, e to je već tvoj problem. Laughing
Isto tako, do 2005. dok Matković nije postao dogradonačelnik to je bio čovjek za kojega bi obje ruke dao u vatru, no od trenutka kada je potpisao da preuzima tu dužnost jednostavno je čovjek skinuo masku i sad vidimo kakav je...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: