Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako religija otupljuje od najmanjih nogu?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa iz ovog tvog posta ne vidim neku diskriminaciju samo su te pitali.
Par postova gore si napisala da si krštena i da imaš sakramente pa mi sad to nije jasno. Pusti ove babe, Bog jedino zna di ćeš (ćemo) završiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.05.2009. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la: ›
Pusti ove babe, Bog jedino zna di ćeš (ćemo) završiti.

osijek031.com smile
gori si od baba

NinjaTurtle je napisao/la: ›
Pa iz ovog tvog posta ne vidim neku diskriminaciju samo su te pitali.

da ali način na koji su napisalo je jako čudan

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2009. 14:31 
Naslov:  Re: Kako religija otupljuje od najmanjih nogu?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Pa, kad god se nađem u društvu nepoznatih ljudi i kada krene tema o tome, ja sam skoro uvijek jedina koja je ateist i onda me prvo svi ispituju zašto sam to odabrala, jesam li krštena, imam li sakramente? Kad kažem da nemam, onda: joj, pa kako ćeš se vjenčati u Crkvi, kako ćeš krstiti dijete... Imat ćeš puno problema! A da ne govorim o tome da su starije žene rekle da ću goriti u paklu zbog toga, te će se moliti za moju dušu.


Mislim da bi ti bilo jednako da imaš zelenu kosu i obrijane obrve. Tretman je takav samo zato što si drukčija od većine. Ako imaš čvrst stav o svome izboru da si ateist, to prezentiraj na dobar način i boli te uvo za sve. A babe nek se mole, nema tu niš loše Smile

A ako je najgori tretman društva prema tebi kao ateistu taj koji si navela.. To se da preživjeti Smile

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2009. 14:34 
Naslov:  Re: Kako religija otupljuje od najmanjih nogu?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha ha, hvala! Jesam krštena i imam sakramente, ali ne prema katoličkim pravilima. Čudim se da su me starci u komunizmu i uspjeli krstiti. Nije strašno, no ne da mi se objašnjavati. Ja sam dobro i pristojno čeljade!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2009. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
NinjaTurtle je napisao/la: ›
Pusti ove babe, Bog jedino zna di ćeš (ćemo) završiti.

osijek031.com smile
gori si od baba

NinjaTurtle je napisao/la: ›
Pa iz ovog tvog posta ne vidim neku diskriminaciju samo su te pitali.

da ali način na koji su napisalo je jako čudan

babe bar imaju mirovinu ja neam ni to Very Happy.
ne vidim diskriminaciju ako se polemizira o (a)teizmu uvažavajući sugovornika

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2009. 14:40 
Naslov:  Re: Kako religija otupljuje od najmanjih nogu?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, ja tebe volim Ninja Turtle! Baš si ok!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.05.2009. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Ha ha, hvala! Jesam krštena i imam sakramente, ali ne prema katoličkim pravilima. Čudim se da su me starci u komunizmu i uspjeli krstiti. Nije strašno, no ne da mi se objašnjavati. Ja sam dobro i pristojno čeljade!

pretpostavljam po pravoslavnim pravilima. inače KC uvažava sve sakramente pravoslavne crkve.
btw. ne sumnjam ja da si dobro čeljade

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 10:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la: ›
Crkva btw. nije nikakva firma.

osijek031.com smile

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Pa, kad god se nađem u društvu nepoznatih ljudi i kada krene tema o tome, ja sam skoro uvijek jedina koja je ateist i onda me prvo svi ispituju zašto sam to odabrala, jesam li krštena, imam li sakramente? Kad kažem da nemam, onda: joj, pa kako ćeš se vjenčati u Crkvi, kako ćeš krstiti dijete... Imat ćeš puno problema! A da ne govorim o tome da su starije žene rekle da ću goriti u paklu zbog toga, te će se moliti za moju dušu.

To najbolje govori o tim ljudima... glumataju neku vjeru i moral, a sjebani su kompleksima i mrze sve oko sebe.

Ja se stvarno oduševim kad vidim kako je sve super smišljeno... isplašiš naivčine nekakvim paklom, dosjetiš se naplaćivati duhovnost i prodavanje magle, mafijaški se udružiš s politikom, zgrćeš sve više i više bogatstva, a ti sam živiš ko bubreg u loju i jebe ti se apsolutno za sve oko sebe. Imaš časne koje su ti sluškinje i gledaju u tebe kao u kralja, a imaš i stado kojem ćeš bez ikakve grižnje savjesti izbiti i zadnju paru dok će oni braniti tvoj lajfstajl.

Istina, zavidan sam i ljubomoran jer moram šljakati za crkavicu... a rado bih rep na krsta i džabalebario dok para sama od sebe kaplje. Eto...

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toliko si puno napisao a tako malo rekao, odnosno ništa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la (Pogledaj post): › Toliko si puno napisao a tako malo rekao, odnosno ništa


rekao je istinu i samo istinu kako je vidi više od 50% življa, a to što ju ti tako ne vidiš nego živiš u krasnoj zabludi je tvoj problem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
NinjaTurtle je napisao/la (Pogledaj post): › Toliko si puno napisao a tako malo rekao, odnosno ništa


rekao je istinu i samo istinu kako je vidi više od 50% življa, a to što ju ti tako ne vidiš nego živiš u krasnoj zabludi je tvoj problem

ja s time nemam problema nego vi. očito

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la: ›
Toliko si puno napisao a tako malo rekao, odnosno ništa

Podsjeća li te to na jednu relativno debelu knjigu... u zadnjih dvadesetak godina deklarativno poprilično popularnu?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
NinjaTurtle je napisao/la (Pogledaj post): › Toliko si puno napisao a tako malo rekao, odnosno ništa


rekao je istinu i samo istinu kako je vidi više od 50% življa, a to što ju ti tako ne vidiš nego živiš u krasnoj zabludi je tvoj problem

ja s time nemam problema nego vi. očito


čime ? životom u zabludi, vjerovanjem kako nakon što krepaš ideš u raj ili pakao ? davanjem novaca praktički na tjednoj bazi firmi od koje nemaš apsolutno ništa, možda samo nekakvo olakšanje i zabludu da ti novci i par očenaša mogu priskrbiti vječnost u mjestu nazvanom raj, ako je tako onda je tamo jako gužva jer i najgori ubojice/silovatelji/pedofili/monstrumi iskreno pokaju svoje grijehe prije nego krepaju pa se lijepo nađete poslje na okupu. jesi na to mislio ? ili možda na činjenicu koja jako boli, da na crkvu godišnje potrošiš praktički više novaca nego na sebe ili te možda plaši činjenica kad dođeš u pozne godine i priupitaš se da li je sve to bila jedna lijepa cirkuska predstava, a ti se jednostavno serviraš kao glavno jelo hordi crva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2009. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
NinjaTurtle je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
NinjaTurtle je napisao/la (Pogledaj post): › Toliko si puno napisao a tako malo rekao, odnosno ništa


rekao je istinu i samo istinu kako je vidi više od 50% življa, a to što ju ti tako ne vidiš nego živiš u krasnoj zabludi je tvoj problem

ja s time nemam problema nego vi. očito


čime ? životom u zabludi, vjerovanjem kako nakon što krepaš ideš u raj ili pakao ? davanjem novaca praktički na tjednoj bazi firmi od koje nemaš apsolutno ništa, možda samo nekakvo olakšanje i zabludu da ti novci i par očenaša mogu priskrbiti vječnost u mjestu nazvanom raj, ako je tako onda je tamo jako gužva jer i najgori ubojice/silovatelji/pedofili/monstrumi iskreno pokaju svoje grijehe prije nego krepaju pa se lijepo nađete poslje na okupu. jesi na to mislio ? ili možda na činjenicu koja jako boli, da na crkvu godišnje potrošiš praktički više novaca nego na sebe ili te možda plaši činjenica kad dođeš u pozne godine i priupitaš se da li je sve to bila jedna lijepa cirkuska predstava, a ti se jednostavno serviraš kao glavno jelo hordi crva.


A zašto tebe to toliko brine? Uopće ne vidim razloga za tolikim ismijavanjem... Čini mi se praviš problem negdje gdje ga uopće nema.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: