Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2009. 11:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Odakle si ti ispala Bože dragi? Smile đapić dignao na noge mladež Čaprazlije?

Pa njemu prvom je samo bilo bitno da se slika i da mu se ime vrti po novinama!
Nije napravio NIŠTA osim potrošio silnu lovu, stvorio nije ništa.

Odi oftamologu, ne vidiš dobro... Jedino što ne želiš vidjeti, a onda nemoj pravit gužvu tamo, ionako je lista čekanja do srpnja. Onda, očito,(prvo sam napisala odgovarajuću riječ, ali nije pristojna) iskrivljuješ istinu.
I još nešto: vidim ih barem 5 kojima je stalo samo da im ime piše na mjestima koja čita više od 10 ljudi. Ali, to je legitimno pravo pojedinca. Kao i tvoje da iskrivljuješ stvari.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smiri se, nemoj biti živčana. Tu se ionako više ništa ne da napraviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2009. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije riječ o živčanosti nego o tome da moram reagirati na laži.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Nije riječ o živčanosti nego o tome da moram reagirati na laži.


Pa onda se obrati A.Đ. kod njega toga u zadnje vrijeme ima Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2009. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedini veliki meštri laži i obmane koje ja priznajem i kojima za to odajem priznanje jer na toj vještini temelje svoju političku karijeru su kompletan establišment udruge hdssb. Ako netko 20-tak godina prodaje maglu sad nacionalnu/sad regionalnu - a onda je, valjda, ispekao zanat. Ako ja nisam kupac, a to ne znači da ta roba ne nađe svoje kupce... Dakle, pravi stručnjaci. Ako već nemaju pokazati što su izgradili i napravili, a oni znaju prodavati zjake. Pravi se javljaju!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jimmy
Offline
Ukupno postova: 37
Lokacija: centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2009. 11:24 
Naslov:  Re: Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel se tu neki zajebavaju samo il sta?
do prije 3 tjedna kurca niko nije radio u gradu sad odjednom prave staze,uvode kanalizacije,popravljaju ceste i grade pruge,prave bolje butre itd,itd...i sad djapic pokrece grad,o da,samo prije izbora,pa u gradu se nis nije napravilo osim dvorane,i nove staze na stadionu u zadnjih par godina Smile
a i da prije 3 godine su prema tenju poceli kopat kanalizaciju i stali nakon 2 tjedna,eo ih dosli prosli tjedan,pa da inace tak rade bili bi ko new york

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Michael Withmann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma drago mi je što je izašao iz stranke, nek sad svoje bolesne ambicije pokuša postići sa istm takvim bolesnicima. Osijek je na prvom mjestu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako nisi znao građevinski radovi ovise o vremenu i uvjetima za rad....posebno asfaltiranje...što sad smeta što se nešto radi...znači ako su izbori ne bi trebalo ništa raditi da to ne bude krivo shvaćeno...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Michael Withmann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma dok hsp nije dosao na vlast nije se nista radilo. u 4 godine uz prekide vlasti, djapicev tim ljudi skupa s njim je napravio više za ovaj grad nego što je napravljeno u posljednjih 50 godina.
i onda intelektualci kažu: to je njihova strategija; oni rade pa očekuju da ih opet podrže. jel potrebno komentirati?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jimmy je napisao/la: ›
jel se tu neki zajebavaju samo il sta?
do prije 3 tjedna kurca niko nije radio u gradu sad odjednom prave staze,uvode kanalizacije,popravljaju ceste i grade pruge,prave bolje butre itd,itd...i sad djapic pokrece grad,o da,samo prije izbora,pa u gradu se nis nije napravilo osim dvorane,i nove staze na stadionu u zadnjih par godina Smile
a i da prije 3 godine su prema tenju poceli kopat kanalizaciju i stali nakon 2 tjedna,eo ih dosli prosli tjedan,pa da inace tak rade bili bi ko new york


To naravno svi znamo, samo pojedinci sami sebi mažu oči velikim projektima i bespotrebnim trošenjima naših novaca. Kao da svi zaboravljaju tko je bio gradonačelnik prije tri mjeseca. Antonijo pokušava svu slavu oko raskopavanja i zakopavanja grada u dugove pripisati sebi. Logično je da Matković sada bježi. Onaj tko dobije izbore morati će se poprilično potruditi da spase ovaj grad. Od proračunskih rupa, te dugova koji će se tek prikazati.
Meni su i Antonijo i Gordan isti, pa se nadam da je ovo kraj ovog demokratskog igrokaza te da takvi ljudi više neće dobiti priliku da unište ovaj grad.
Naravno, nisam za, ni za Glavaševog kandidata a ni onaj profesor mi nije drag, ali to nije ovdje tema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo da napomenem, sve gradske firme osim Vodovoda su u dubiozi. Pa čak i Ukop, a smrt je bar siguran posao. Tako da što sam gradski račun nije opterećen dugovima, gradske firme su zadužene do grla.
A i maćuhice, pa izjist će nas!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › ako nisi znao građevinski radovi ovise o vremenu i uvjetima za rad....posebno asfaltiranje...što sad smeta što se nešto radi...znači ako su izbori ne bi trebalo ništa raditi da to ne bude krivo shvaćeno...

Zanimljivo je kako je uvijek najljepše vrijeme za snižavanje cijena i radove (pogotovo OTVARANJE gotovih dionica, zgrada...) pred izbore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2009. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam za je napisao/la: ›
Naravno nisam za Glavaševog kandidata a ni onaj profesor mi nije drag, ali to nije ovdje tema.


evo čovjeka koji razmišlja kao i ja,nitko mi se od ponuđenih ne sviđa,bubi jel je glavin,profa jer predstavlja one tzv.liberalne šupke,a za đapa ili matkovića me još više zaboli,
i na kraju za koga da ja glasam???

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moj savjet - IZAĐI NA IZBORE, samo to.
Prekriži listić, zaokruži sve samo nemojte dozvoliti da propadnu glasovi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
evo čovjeka koji razmišlja kao i ja,nitko mi se od ponuđenih ne sviđa,bubi jel je glavin,profa jer predstavlja one tzv.liberalne šupke,a za đapa ili matkovića me još više zaboli,
i na kraju za koga da ja glasam???


Evo ti rješenja,

Za redni broj 2. na listi za gradonačelnika, za broj 4. lista za gradski vijeće, za broj 3. za župana i za 7. lista za županijsku skupštinu.
Pa kako ispadne i koju sreću imaš, to ti je dobitna kombinacija.
Naravno šalim se!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: