Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 21:53 
Naslov: Great ! Re: Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaper je napisao/la (Pogledaj post): › BIlo kako bilo, Matković ima moj glas Smile


I moj Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2009. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e moj nema

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ni moj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2009. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema ni moj.
Da je Matković ovo napravio onda kada ga je Đapić rušio sa mjesta dogradonačelnika imao bi možda i izgleda za pobjedu, ali ovako mislim da mu je max. 15% što neće biti dovoljno za ulazak u drugi krug. Trebao je onda pokazati karakter, a ne sada kada je shvatio da će sa Đapićem izgubiti. To dovoljno govori o njemu...

Sjetimo se izlaska Tadića i Rožića iz HSP netom prije izbora. Priča se ponavlja. Dakle sve se ovo događa u režiji HDZ-a.
Tko će najviše profitirati u ovoj priči. Bubalo&Vrbošić koji će po svemu sudeći u drugi krug.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ciao_bao!
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2009. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja znam hrpu normalnih ljudi koji su glasali za djapica, samo zato sto se nesto pocelo dogadjati u osijeku nakon kramariceve...stogod...
to su ljudi koji nisu stranacki opredjeljeni...
tako da vjerujem da ce ti isti glasati i za matkovica...

_________________
veni, vidi, i zamalo odustadoh...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.04.2009. 22:26 
Naslov:  Re: Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš mi je drago što je izašao iz HSP-a veliki političar kakvog Osijek do sada nije imao sa šačicom svojih idolopoklonika, očito je sada pokazao svoje pravo lice - zanimaju ga samo njegove bolesne ambicije.
Đapiću zamjeram samo to što "velikog političara" matkovića nije izbacio iz stranke čim je ovaj pokazao da ne preza ni pred čim nebi li osigurao svoj osobni prosperitet!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.04.2009. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

essek031 je napisao/la (Pogledaj post): › i još samo da ovaj što se "Inati..." ode tamo gdje pripada, i svi sretni...

A koji i gdje to? osijek031.com smile
Sharon je napisao/la: ›
Baš je to lijepo: kad dijete ojača pokaže fige roditelju i kaže: "Tko te he.. ! Ja sam sad odrastao i kad bih ti trebao nešto dati zauzvrat - otfikarim te. Našao sam mlađe i lovarnije roditelje!"

Tko o čemu..., netko o poštenju..., trebalo bi se vratiti koji mjesec ili godinu unazad i onda bi se dalo raspravljati o tome..., ali neka džaba sve ionako nikad više na tron osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MatoTvrđa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.04.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ciao_bao! je napisao/la: ›
ja znam hrpu normalnih ljudi koji su glasali za djapica, samo zato sto se nesto pocelo dogadjati u osijeku nakon kramariceve...stogod...
to su ljudi koji nisu stranacki opredjeljeni...
tako da vjerujem da ce ti isti glasati i za matkovica...

Ma baš će glasati za Matkovića, kakav je tim oko sebe okupio?
Za njim je otišlo 5 totalno nebitnih ljudi (Bodražić???, Pandžić??? itd.) a cjela ekipa koja već četvrtu godinu radi na Osjeku ostaje uz Đapića.
Samo budala bi glasala za ovu šačicu anonimusa. Zna li netko s čim se bave oni???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.04.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oooo, neeee opet ovaj studenčić iz Offa!!! Bubalo platio još jednu kavu?! Studenac, taman sam se odmorila...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 2:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A jesi neumorna. Daj BUDI REALNA i prihvati da je samovolja i bahatost dovela do sluzbenog kraja.

Đapiću sretan put!
Obaveno pogledati prilog - NOVA TV


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 11.04.2009. 10:52; ukupno mijenjano 4 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 2:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekoć, prije negoli se pretila, neuka seljačina ugledala na barbu Ivu, HSP je bio ok stranka.
To je bilo negdje na zalazu 'račanove vlade'.
Tada su još bili nacionalisti, u dobrom smislu. A onda je nekako sve krenilo nizbrdo. Nikad ta seljačina nije znala što bi sa sobom i sa svojom strankom. Uvijek mu je netko drugi to šaptao u uho. Prvo Franjo, neko kratko vrijeme neki ljudi kojih više nema na sceni niti u stranci (koji su i zaslužni za promociju stranke među ljudima koji imaju više u glavi od jedne napete vijuge koja spaja uši), a sada Ivo. Problem je uvijek bio taj što Đapić za sobom vuče poveliki dio mase HSP-a. On je od vlastite stranke stvorio predmet sprdačine. Onih par idealista koji su mislili HSP transformirati u valjda jedinu stranku koja bi imala nekakvog smisla nisu dugo trajali. Taj jaz između tvrdog, tupog kamenjara i inteligetne politike mogao je opstati da je Đapić vršio nekakvu pokaznu ulogu predsjednika stranke, ono, lik koji u nekakvoj zabiti priča rođama o tome kak' će to HSP sve dobro napravit i svima će biti super (pridobiva glasačko tijelo), a pametnim ljudima prepustio pravi posao - onaj vođenja stranke i provedbe ideja koje su ionako bile njihove. Problem je valjda oduvjek bio u tome što Đapić misli da on to sve i zna napraviti. ZNA SE tko u ovoj državi misli da zna, ali ovaj ne kuži (nakon toliko godina - koliko glup mora čovjek biti?!) da kopira jako loš primjer...
Iskreno - ne bih volio da se HSP raspadne. Ali bih volio da je upravo Đapić ono govno koje potone i konačno ostaje samo na dnu lonca nakon pretakanja.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2009. 5:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakvih ovdje ima sve likova, Bože pomozi. Dok je Matković bio uz Đapića nije valjao; "potrčko", "poslušnik" itd. Pa još priče"e da je on kandidat za gradonačelnika a ne Đapić..." E sad, kad je objavio kandidaturu za gradonačelnika, sad opet ne valja... Smiješni ste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

„Jedni ga hvale, drugi žale, treći kažu e moj brale, taj je bio kvaran kao šupalj zub.."

Sama spoznaja da se pojavilo mnoštvo novih likova na forumu, koji izražavanju svoje mišljenje je pozitivno na razvoj demokracije u ovom gradu. Sada imamo još jednu struju oko koje treba razglabati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2009. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u svakom slučaju mislim da je Đapić u ovom trenutku pravi za HSP i za gradonačelnika Osijeka, pokazao je da se može napredovati a ne da Osijek uvijek bude zadnja rupa na svirali, pokazao je djela i ne samo on nego svi oni članovi HSP koji imalo vrijede i za koje se se nije ni čulo, kojima nije bilo bitno da im se prezime vrti po novinama jer su oni to i to napravili nego im je bilo bitno da ovaj grad dobije nove vrijednosti i da ljudi budu zadovoljni!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odakle si ti ispala Bože dragi? Smile đapić dignao na noge mladež Čaprazlije?

Pa njemu prvom je samo bilo bitno da se slika i da mu se ime vrti po novinama!
Nije napravio NIŠTA osim potrošio silnu lovu, stvorio nije ništa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: