Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.04.2009. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma izaćiću ja sigurnjak na izbore sam što mi se svi gade da je to za popizditi,zašt više nema Hrvatske stranke naravnog zakona...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da je vrijeme da Osijek dobije mladog gradonačelnika koji je tu rođen, živi i radi.

A ne neke Čaprazlije, Kršince, Našice...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jimmy
Offline
Ukupno postova: 37
Lokacija: centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2009. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › ako nisi znao građevinski radovi ovise o vremenu i uvjetima za rad....posebno asfaltiranje...što sad smeta što se nešto radi...znači ako su izbori ne bi trebalo ništa raditi da to ne bude krivo shvaćeno...


naravno da ovise,slažem se i papiri se moraju cekat i sve je to u redu,ali jel moguce da se svi ovi radovi koji se sad rade nisu mogli napravit,pola njiih,proslo ljeto,sve sad i osjecanin dobro kaze,ova dionica autoceste,gotova,al oni cekaju tjedan prije izbora da ju otvore,ma divno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Amfilohije
Offline
Avatar

Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 13:11 
Naslov:  Re: Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Matković je manifestacija osobe gladi za položajem i političke prostitucije. Baja je odlučio da se proda kao agent ( zna se i ne zna čiji ). Laughing
Nebitno je dali za 50 evra ili šesnaest projekata sa prilikom za osobno eksponiranje i kalkulisanje za fotelj; suština ostaje ista. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 13:18 
Naslov:  Re: Gordan Matković - nezavisni kandidat za gradonačelnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo kruži mailovima:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Amfilohije je napisao/la: ›
Matković je manifestacija osobe gladi za položajem i političke prostitucije. Baja je odlučio da se proda kao agent ( zna se i ne zna čiji ). Laughing


Pa takvi su svi političari, zar ne, što je tu čudno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nisam za
Offline
Avatar

Ukupno postova: 307
Lokacija: desna obala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 13:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sigurna sam da tu u BigBrotheru još fali likova, savjetnika, pročelnika i inih šefova po političkoj dužnosti, ali to gledajte u slijećem nastavku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spremačica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.04.2009. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): › Odakle si ti ispala Bože dragi? Smile đapić dignao na noge mladež Čaprazlije?

Pa njemu prvom je samo bilo bitno da se slika i da mu se ime vrti po novinama!
Nije napravio NIŠTA osim potrošio silnu lovu, stvorio nije ništa.


pa neki se moraju slikat neznači da samo oni rade, radi i puno drugih ljudi,

u svakom slučaju HSP je napravio puno za grad Osijek i prije onih i poslje onih i prije ovih, a sigurno će i poslje ovih izbora

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HSP nije napravio ništa, osim onoga što je slijedom vremena moralo doći samo po sebi nakon rata.
Stoga ne buncaj. Jednostavno su se igrom slučaja našli u pravo vrijeme na pravom mjestu, i zaboravili TKO ih je tamo postavio.

Nakon toga su se sami pokušali igrati politike, i vidi kako je završilo. Inače, ovo je prvi puta da je đapić trebao sam povući neke poteze, i odmah pad. Dosada se uvijek krpao na nekoga.

Inače ne znam koliko si upućena, HSP se RASPAO, tako da neće ništa napraviti Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drago mi je što te mogu demantirati - HSP se nije raspao. Niti Gordan, niti Ante, a niti ja - nismo HSP. HSP su njegovi članovi i simpatizeri i svi drugi ljudi koji cijene i poštuju ideju stranke...a takvih ima puno.

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Drago mi je što te mogu demantirati - HSP se nije raspao. Niti Gordan, niti Ante, a niti ja - nismo HSP. HSP su njegovi članovi i simpatizeri i svi drugi ljudi koji cijene i poštuju ideju stranke...a takvih ima puno.

Meni je drago ovo čuti, jer je pravaštvo pokret koji je proživio i teža vremena od ovih, ali jedan čovjek je u stanju u 2 godine uništiti ono što je trajalo 160 godina.Nadam se da Đapić odlazi u ropotarnicu povijesti, te da dolaze bolji dani za HSP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Drago mi je što te mogu demantirati - HSP se nije raspao. Niti Gordan, niti Ante, a niti ja - nismo HSP. HSP su njegovi članovi i simpatizeri i svi drugi ljudi koji cijene i poštuju ideju stranke...a takvih ima puno.


Samo što se ante nije tako ponašao. A ni Gordan, oko nove godine. Instalirali se HDZ i to će vas uništiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, i Glava je instalirao Sanadera, a to je bio puno lošiji potez za Hrvatsku u cjelini...stvari će doći na svoje....maske će se skinuti, a pravi pravaši će ostati...i ponovno ojačati...sretan Uskrs svima....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.04.2009. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Čuj, i Glava je instalirao Sanadera, a to je bio puno lošiji potez za Hrvatsku u cjelini...

Glava je instalirao i đapića, svoju kaznu za to je platio.
Sreća pa se đapić u svemu tomu malo zanio, i nije mogao podnijeti da jednom on sam nešto mora odlučiti bez ikoga, da je on na redu da vuče neke poteze... kazna je stigla.

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › stvari će doći na svoje....maske će se skinuti, a pravi pravaši će ostati...i ponovno ojačati...sretan Uskrs svima....

Eventulano neka nova lica i ljudi, dosad neumješani u sve ove skandale, jer, građani teško zaboravljaju kad im netko tako izravno laže, a ekipa iz vodstva HSP-a to je neki dan napravila pokušavajući sjednicu prikazati na jedan način, a unutra je bilo svašta Razz
I, sad će biti puno teže iznijeti karizmatičnu osobu, jer se same stranke guraju na margine, ostaju ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.04.2009. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Čuj, i Glava je instalirao Sanadera, a to je bio puno lošiji potez za Hrvatsku u cjelini...stvari će doći na svoje....maske će se skinuti, a pravi pravaši će ostati...i ponovno ojačati...sretan Uskrs svima....

Ovo je samo dijelom točno. Istina da je Branimir instalirao Sanadera, ali i priznao da je pogriješio. Kad opet pogledaš da nije bilo tako što bi i kako učinio Pašalić. No, to je već što bi bilo da je bilo.

Mogao bih povući paralelu razlaza Glavaš-Sanader i Matković-Đapić, samo su krajnji rezultati dijametralno suprotni. Glavaš je započeo s HDSSB-om koji je kao prijekt uspio i širi se i dalje / HDZ je nastavio svojim putem. S druge strane Matković nema nikakvu strategiju, njegov je odlazak više osobne prirode / dok je HSP poslije izbora '07. u stalnom padu. Teško da će pravaši ikada više imati 8 zastupnika.
Pridružujem se čestitkama za Uskrs!

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: