Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska je na dnu ljestvice tolerancije prema homoseksualizmu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PROUD TO BE CROAT -- zbog naslova Very Happy

choobra je napisao/la: ›
Da, da samo vi promovirajte tu boleštinu...za mene je homoseksualnost bolest i gotovo!!! Čovjek je isto životinja i ima nagon za produženjem vrste-a za to treba muškarac i žena. Homoseksualnost je bolest i uopće mi nije žao kad neki peder umre od side. To mu je kazna. To su bolesnici i bolestan je svijet koji to promovira. Djeca prije nisu znala šta je to peder do 15., 16. god., sad znaju klinci od 5 godina jer im se homoseksualnost pokušava približiti u raznim oblicima-recimo onaj odvratni BigBrother! Neka odu na neki otok, daleko od normalnih ljudi, i tamo se razmnožavaju do mile volje. To je bolest, bolest i definitivno najodvratnija bolest otkad čovjek kroči zemljom!!!


POTPISUJEM!!!!! TO SAM I JA HTIO NAPISATI!!

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2009. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la: › Očito nisi shvatio što sam htio reći. No, ako misliš da su homoseksualci cijepljeni protiv alkoholizma i inih poroka, neka ti bude.

Ma to ja karikiram, ukrašeno sarkazmom Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Ponovit ću još jedanput da nemam ništa protiv homoseksualaca niti protiv homoseksualnih brakova, no morat ću se složiti s onim dijelom forumaša koji ne podržavaju usvajanje djece od strane homo parova. Unatoč čvrstom argumentu da je (homo)seksualnost nasljedna te da će se ionako razviti s odrastanjem, ne mogu se složiti da npr. muško dijete (genetski disponirano da bude hetero) bude osuđeno na život u homo zajednici dvaju muškaraca gdje će mu njihovo izmjenjivanje nježnosti u startu usaditi pogrešnu percepciju seksualnosti. Još gora od toga će biti reakcija naše, još uvijek rudimentirane i netolerantne okoline, gdje bi to dijete cijeli život bilo izvrgnuto ruglu i osudi. No te teorije 'šta bi bilo kad bi bilo' bih radije ostavio psiholozima i sociolozima. Prava realnost je sve više i više hetero parova koji iz raznoraznih razloga ne mogu imati djecu biološkim putem, pa bih ipak njima dao isključivo pravo usvajanja djece. Procedure za usvajanje djece su kompleksne i dugotrajne, i budite uvjereni da se djeca ne dodjeljuju samo tako pijancima i kur...a kao što su neki napisali. Uostalom, zar i homoseksualci ne mogu biti pijanci i kur.e?!
ajde idemo još jednom ponoviti bez ikakve ljutnje; jel ti voliš žene zato što ti je takav mentalni sklop pa te fizički i na drugi način privlače ili voliš žene zato što si vidio da tata voli mamu? kužiš šta hoću reći. ti rođenjem ili jesi ili nisi gay/straight. nema nikakvog učenja niti utjecaja sa strane. to bi bilo kao da hoćeš naučiti imati plave oči a imaš crne. nemoguće, takav si kakav jesi, takav si se rodio. odrastanje djece u gay obiteljima stoga može imati za efekt upoznavanje i toleriranje različitosti od najranije dobi. a tko ima više za naučiti o toleranciji od gay osoba?!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sociopat
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevjerovatno je koliko su kod nas ljudi primitivni. Zbog toga i samo zbog toga sam se i registrirao, jer to ne mogu vjerovat. Drago mi je da ima i normalne ekipe, koja ako ništa drugo pruža racionalne argumente, a ne fraze tipa "to treba sve poklat" i sl. Iskreno, nadam se da će ova primitiva lagano odumirat kako vrijeme prolazi, jer ovo sada je humor.

No, da se dotaknem i same teme - prvo, iskreno ne vjerujem da je homoseksualnost nešto isključivo urođeno ili isključivo stečeno. Praktički sva ljudska stanja, zvali ih bolesti ili ne ( što homoseksualnost svakako NIJE. ), imaju nasljednu i stečenu komponentu, tako da mislim da je najrazumnije vjerovati da je tako i u ovom slučaju.

Naravno, iskrslo je i pitanje gay parova i posvajanja. U izboru između zdravih, funkcionalnih gay roditelja bilo kojeg spola i hetero obitelji sa ekstremnom disfunkcijom, mislim da je izbor sasvim jasan. Ljubav je ljubav. Čak i ako to dijete ima "povećanu šansu" da postane gay, što onda? Mislim da je to svakako bolja opcija od gore navedenih zlostavljanja, psihičkih i fizičkih.

Što se Gay Pride-a tiče, mislim da je to nepotrebno i dobrim dijelom neukusno, a i u puno slučajeva promovira neke aktivnosti koje ne bih smatrao baš poželjnima, i ne služe baš na čast toj zajednici.

Ponovo, htio bih pohvalit ekipu koja razmišlja zdravo i racionalno, svaka čast. Trebate se ponositi sa sobom. A ova primitivna bagra, nažalost, evolucija je njima dala mogućnost reprodukcije, nadam se samo da ju neće koristiti previše...I ovako smo glup narod.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvela
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Delfin";p="231748"]
choobra je napisao/la: ›

Ne smetaju mi homoseksualci, transvestiti, transseksualne osobe ni heteroseksualci ni biseksualci, niti svingeri......................cak stovise to podrzavam!!!! Zasto!?! zato sto zivimo u slobodnom drustvu i dokle god se postivaju drzavni i moralni zakoni sve je u redu!!


čekaj,to treba značiti da je svinganje normalno i moralno?????
ovo je stvarno biser nad biserima....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sociopat
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što je to "normalno i moralno"? To su vjerovatno dvije najgluplje i najrelativnije riječi koje je čovjek izmislio. Odrasli ljudi koji prakticiraju seks sa drugim odraslim ljudima, uz pristanak i jednih i drugih...U čemu je problem? Možda nije često i nije uobičajeno, ali je razumljivo. Koliko vidim logika isto nije baš česta, a ni uobičajena, možda je i ona nemoralna?...Ljudi umjesto da igraju nogomet za rekreaciju svingaju, pa neka im. Svatko ima svoje veselje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Mladjo";p="231856"]
PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Ponovit ću još jedanput da nemam ništa protiv homoseksualaca niti protiv homoseksualnih brakova, no morat ću se složiti s onim dijelom forumaša koji ne podržavaju usvajanje djece od strane homo parova. Unatoč čvrstom argumentu da je (homo)seksualnost nasljedna te da će se ionako razviti s odrastanjem, ne mogu se složiti da npr. muško dijete (genetski disponirano da bude hetero) bude osuđeno na život u homo zajednici dvaju muškaraca gdje će mu njihovo izmjenjivanje nježnosti u startu usaditi pogrešnu percepciju seksualnosti. Još gora od toga će biti reakcija naše, još uvijek rudimentirane i netolerantne okoline, gdje bi to dijete cijeli život bilo izvrgnuto ruglu i osudi. No te teorije 'šta bi bilo kad bi bilo' bih radije ostavio psiholozima i sociolozima. Prava realnost je sve više i više hetero parova koji iz raznoraznih razloga ne mogu imati djecu biološkim putem, pa bih ipak njima dao isključivo pravo usvajanja djece. Procedure za usvajanje djece su kompleksne i dugotrajne, i budite uvjereni da se djeca ne dodjeljuju samo tako pijancima i kur...a kao što su neki napisali. Uostalom, zar i homoseksualci ne mogu biti pijanci i kur.e?!
ajde idemo još jednom ponoviti bez ikakve ljutnje; jel ti voliš žene zato što ti je takav mentalni sklop pa te fizički i na drugi način privlače ili voliš žene zato što si vidio da tata voli mamu? kužiš šta hoću reći. ti rođenjem ili jesi ili nisi gay/straight. nema nikakvog učenja niti utjecaja sa strane. to bi bilo kao da hoćeš naučiti imati plave oči a imaš crne. nemoguće, takav si kakav jesi, takav si se rodio. odrastanje djece u gay obiteljima stoga može imati za efekt upoznavanje i toleriranje različitosti od najranije dobi. a tko ima više za naučiti o toleranciji od gay osoba?![/quot
Gledaj, u pravu si, argumenti ti stoje, no ja radije ne bih eksperimentirao s time.
Ja sam samo iznio svoje mišljenje. Zamisli samo kako bi se tom djetetu svi rugali i sve će ti biti jasno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tenjac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 81
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 30.03.2009. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako uzmemo u obzir da homoseksualci prenose 60% spolno prenosivih bolesti na partnera,zenu,djevojku pa i djecu?!! Onda se zapitam jel to potrebno drustvu u kojem zivimo i dali to isto drustvo ima koristi ili zabrinutost?!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2009. 19:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvela je napisao/la: › čekaj,to treba značiti da je svinganje normalno i moralno?????
ovo je stvarno biser nad biserima....

Zašto ne bi bilo?

Pa ljudi rade i puno čudnije stvari kako bi bili (i ostali) sretni...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stripi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 79
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 19:42 
Naslov:  Re: Hrvatska je na dnu ljestvice tolerancije prema homoseksualizmu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam baš sve čitala redom ali treba pustit sve ljude na miru. da li se netko rodi "drugačiji" ili to izabere nebitno, važno je da postoji pristanak oba partnera i neka radi tko šta hoće i s kim hoće. kome se ne sviđa neka ne gleda, ne druži se s tim ljudima i ne napada ih. svi mi imamo nešto svoje što se ne sviđa drugim ljudima pa ipak nekako svi funkcioniramo. što se tiče gay brakova i posvajanja, ovo naše društvo nije još zrelo za to! pa poprijeko se gleda na djecu koja idu na etiku a ne na vjeronauk u školi, a kamoli da ne bi na dijete koje odrasta sa dva muškarca bez obzira koliko je voljeno i paženo. pa šta bi da saznate da vam je najbolji prijatelj, brat, sestra gay? odrekli ih se?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
manhattan6
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ova je tema,po broju zainteresiranih, ocito zahtjeva vecu pozornost i dulju raspravu...

Frost je napisao/la: ›
mvela je napisao/la: › čekaj,to treba značiti da je svinganje normalno i moralno?????
ovo je stvarno biser nad biserima....

Zašto ne bi bilo?

Pa ljudi rade i puno čudnije stvari kako bi bili (i ostali) sretni...

ti nisi bas previse inteligentan zar ne?
pa to sto njih cini sretnim ne znaci nuzno da je to moralno a pogotovo normalno...mislis da pedofili ne uzivaju?!
homoseksualnost je definitivno poremecaj, bio on fizicke ili iskljucivo psiholoske naravi, i zasto bi onda ja prihvacao tu pojavu kao nesto normalno? naravno, necu te ljude napadat, ali ih nikako ne mogu prihvatiti kao normalne pripadnike drustva.
da saznam da mi je netko od bliznjih gay, naravno da ih se ne bi odrekao kao sto ih se ne bi odrekao da dobiju bilo koju bolest, ali bi mu preporucio lijecenje ili barem posjet psihologu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
manhattan6
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 20:01 
Naslov:  Re: Hrvatska je na dnu ljestvice tolerancije prema homoseksualizmu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jassa je napisao/la (Pogledaj post): › gledam ja to sve i et...sta pametno reci...
ja sam totalni liberalac i apsolutno nemam nista protiv gay osoba!jer za vas neupucene-oni su se takvi rodili i to NIJE bolest!

pa puno djece se rađa bolesna tako da stvarno ne shvacam sta si zelio reci time...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
indifference
Offline
Avatar

Ukupno postova: 34
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam da živim u zatucanom društvu, ali ovoliku hrpu bljuvotine ipak nisam očekivala.

već je više puta spomenuto da homoseksualnost nije bolest, izbor niti opredjeljenje, već nešto čime te podari majka priroda, ali to izgleda ne dopire...ali forum nikad nije ni promjenio nečije mišljenje i stavove, nego je prečesto prilika za anonimno pljuvanje, sprdanje i osudu svega što je drugačije tj. različito.

također je netko već spomenuo da je " moralno" i "normalno" doista relativan pojam i s tim se slažem

i za kraj: djeca se danas rugaju drugoj djeci jer nose naočale, jer imaju pernicu iz prošle školske godine, jer im je mama čistačica, jer im je tata PTSPovac, jer su cigani, crnci, srbi, židovi itd, a to su sve naučili od svojih netolerantnih heteroseksualnih roditelja (zdravih hrvata i katolika)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gigo
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 20:41 
Naslov:  Re: Hrvatska je na dnu ljestvice tolerancije prema homoseksualizmu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zivio balkan XDXDXD
nista da im sagradimo drzavu(ozidamo ih) ko svabe zidovima ogradimo se pa ko voli
nek izvoli ....
ono sprovedemo im struju plin sve redom xaxa i poseban izlaz na more i izlaz u susjedne zemlje pa nek se j... XD Mad
pametnu rjec za ovo nemam .... Rolling Eyes
onda mozemo i problem droge stavit pa to je njihov izbor sta ce oni sa sobom jako glupa izlika.....
kak kazu ljudi: batina je iz raja izasla :Smile))
a pojedinci :ako ne uspijete ni njom pozeljno e tretiranje degenerika konc kiselino ili lako zapaljivim sredstvima XD


choobra je napisao/la: ›
Da, da samo vi promovirajte tu boleštinu...za mene je homoseksualnost bolest i gotovo!!! Čovjek je isto životinja i ima nagon za produženjem vrste-a za to treba muškarac i žena. Homoseksualnost je bolest i uopće mi nije žao kad neki peder umre od side. To mu je kazna. To su bolesnici i bolestan je svijet koji to promovira. Djeca prije nisu znala šta je to peder do 15., 16. god., sad znaju klinci od 5 godina jer im se homoseksualnost pokušava približiti u raznim oblicima-recimo onaj odvratni BigBrother! Neka odu na neki otok, daleko od normalnih ljudi, i tamo se razmnožavaju do mile volje. To je bolest, bolest i definitivno najodvratnija bolest otkad čovjek kroči zemljom!!!


i moj autogram Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
manhattan6
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa bas bi divno bilo da smo svi homoseksualci, zar ne?
dugo bi covjecanstvo opstalo...
naravno te ljude ne treba izbaciti iz drustva, ali ne treba promovirat homoseksualnost kao dokaz liberalnosti, kao sto mnogi ljudi to ovdje cine...
ajmo promovirat drogu da pokazemo kako smo otvoreni i liberalni mi hrvati!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: