Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska je na dnu ljestvice tolerancije prema homoseksualizmu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2009. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

manhattan6 je napisao/la: ›
ti nisi bas previse inteligentan zar ne?

Pokušavam ti dokazati nešto. Dakle, ne osijek031.com smile

manhattan6 je napisao/la: › pa to sto njih cini sretnim ne znaci nuzno da je to moralno a pogotovo normalno...mislis da pedofili ne uzivaju?!

Swinganje podrazumijeva da sve strane svjesno ulaze u takav odnos, sporazumno i dragovoljno.

Ne možeš pedofiliju izjednačavati sa swinganjem baš zbog ove činjenice.

A što je moralno? Što je normalno? Definiraj mi ova dva pojma.

Ono što je tebi nenormalno i nastrano je nekom drugom sasvim normalno i prirodno. Ne razumijem u čemu vi svi temeljite tu svoju tvrdnju da je homoseksualizam bolest i/ili poremećaj, možda mi vas je zato teško shvatiti.

E i još nešto - ako tvrdite da će djeca homoseksualnih parova također postati homoseksualci jer su im roditelji također homoseksualci, zanima me kako to da svi homoseksualci dolaze iz heteroseksualnih brakova? Nisu li oni po defaultu trebali biti hetero? Samo zato što su mama i tata bili hetero? Pojasnite mi ovo, molim vas.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2009. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

indifference je napisao/la: › znam da živim u zatucanom društvu, ali ovoliku hrpu bljuvotine ipak nisam očekivala.

Kakvo društvo, takva i Vlada osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2009. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

indifference je napisao/la (Pogledaj post): ›
i za kraj: djeca se danas rugaju drugoj djeci jer nose naočale, jer imaju pernicu iz prošle školske godine, jer im je mama čistačica, jer im je tata PTSPovac, jer su cigani, crnci, srbi, židovi itd, a to su sve naučili od svojih netolerantnih heteroseksualnih roditelja (zdravih hrvata i katolika)


da, djeca zdravih heterosexualnih hrvata i katolika rade takve stvari ... i to je mozda jedini opravdani razlog zbog kojeg bi bio protiv posvajanje djece ... upravo strah kako bi ta djeca odrastala u okruzenju ovih koji najvise grakcu i brinu se za njihovo blagostanje. Upravo su ti dusebriznici jedini razlog koji toj djeci moze zagorcati zivot

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2009. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
indifference je napisao/la (Pogledaj post): ›
i za kraj: djeca se danas rugaju drugoj djeci jer nose naočale, jer imaju pernicu iz prošle školske godine, jer im je mama čistačica, jer im je tata PTSPovac, jer su cigani, crnci, srbi, židovi itd, a to su sve naučili od svojih netolerantnih heteroseksualnih roditelja (zdravih hrvata i katolika)


da, djeca zdravih heterosexualnih hrvata i katolika rade takve stvari ... i to je mozda jedini opravdani razlog zbog kojeg bi bio protiv posvajanje djece ... upravo strah kako bi ta djeca odrastala u okruzenju ovih koji najvise grakcu i brinu se za njihovo blagostanje. Upravo su ti dusebriznici jedini razlog koji toj djeci moze zagorcati zivot

Moderno 'rvacko društvo Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovakve stavove mogu imati samo oni koji nemaju vlastitu djecu ili ne sudjeluju u njihovom odgoju, pa ne znaju kako je odgoj čovjeka i njegova socijalizacija kompleksna i teška stvar. Pobogu , zar da ta najslabija bića budu predmet sociološkog pokusa in vivo?!
I tko kaže da je homoseksualnost bolest? Nije, jednostavno je to stanje koje je priroda dodijelila, ali ako su ti ljudi već različiti od hetero-većine zaista ne znam zašto se toliko trude biti nalik na tu istu većinu?! To je netko već spomenuo i s tim se slažem. Imaju pravo na svoju različitost, definitivno.
Imaju pravo na ovo, na ono, ali tko brine o tome na što djeca imaju pravo?! Njihova prava mogu ići samo dotle dok ne ugrožavaju prava drugih, a to su u ovom pitanju djeca.
To je prilično šminkerski stav o pitanjima homoseksualnih zajednica! Sigurno bi netko od vas ovdje gorljivih bio sretan da mu je netko od roditelja bio homo i da je odrastao s njegovim partnerom u kući?! Što pričate?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gigo
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 21:32 
Naslov:  Re: Hrvatska je na dnu ljestvice tolerancije prema homoseksualizmu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeste isto tako glupo razmisljane i sad bi to djete trbalo posvetit svoj zivot nekom drugom .stoji da na je kugla cjela jedan licemjer al ne vecina ce njih iz protesta i svojih frustracija ljenosti itd.....prije posegnit za laksim rjesenjem neg se potrudit za nesto ...
po meni su ovaj kapitalizam brz napredak tehnologije doveli do tog problema....depresije frustracija ,i letova u prazno ......
ima ih svako i to je danas normlano al vecina ih nemoze kotrolilrat !
danas odrasto covjek i odrasto covjek prije 20 godina razlicita stvar
prije je covjek imo vremena za djete i odgogoj ,kavu,popodnoevna druzenja tj radio da bi zivio a danas kontra ,ova kriza pritisci sa svih strana
brz rast tempa zivota tehnologija sam je u porastu....za 30 (ako opstanemo)godina ce bit onaj ko ispadne iz toka na 3 mjesec bit ce ogranicen jel zaostatak nece moc stic i pratit ostale danas je ta razina na 3 4 godine generacija ....i vec su vidni poremecaji nazalost ..tak da nevidim neku svjetlu buducnost moralu.,........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bih mimo ove rasprave iznio neka svoja zapažanja o homoseksualnosti... za početak, naglašavam da nisam sam radio nikakva istraživanja, već zaključke i teze temeljim isključivo na onome što sam čuo o homoseksualizmu.

#1 homoseksualnost nije uočena samo među ljudima, nego i među raznim životinjskim vrstama, dakle pojavljuje se u prirodi, nije stvar izbora i nije tipična samo za ljude.

#2 homoseksualnost se spominje u raznim izvorima daleko u povijest.

#3 homoseksualnost se kod ljudi, kako se procjenjuje, kreće između 5% i 10% populacije.

#4 homoseksualnost nije zarazna, prijenosna ili nasljedna.

uzevši u obzir sve navedeno i dodajući hipotezu da se homoseksualnost uvijek i kod svih vrsta kretala u sadašnjem okviru od 5 do 10 posto jedinki, nameće mi se zaključak da je homoseksualnost zapravo neki prirodni mehanizam! za što, nemam pojma! čini mi se da je homoseksualizam način na koji priroda nešto regulira, održava neku ravnotežu koja je trenutno izvan našeg poimanja. eto, to je to št mi se činilo zanimljivim za podijeliti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › ja bih mimo ove rasprave iznio neka svoja zapažanja o homoseksualnosti... za početak, naglašavam da nisam sam radio nikakva istraživanja, već zaključke i teze temeljim isključivo na onome što sam čuo o homoseksualizmu.

#1 homoseksualnost nije uočena samo među ljudima, nego i među raznim životinjskim vrstama, dakle pojavljuje se u prirodi, nije stvar izbora i nije tipična samo za ljude.

#2 homoseksualnost se spominje u raznim izvorima daleko u povijest.

#3 homoseksualnost se kod ljudi, kako se procjenjuje, kreće između 5% i 10% populacije.

#4 homoseksualnost nije zarazna, prijenosna ili nasljedna.

uzevši u obzir sve navedeno i dodajući hipotezu da se homoseksualnost uvijek i kod svih vrsta kretala u sadašnjem okviru od 5 do 10 posto jedinki, nameće mi se zaključak da je homoseksualnost zapravo neki prirodni mehanizam! za što, nemam pojma! čini mi se da je homoseksualizam način na koji priroda nešto regulira, održava neku ravnotežu koja je trenutno izvan našeg poimanja. eto, to je to št mi se činilo zanimljivim za podijeliti...
pametnome i više nego dosta!

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jassa
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 22:52 
Naslov:  Re: Hrvatska je na dnu ljestvice tolerancije prema homoseksualizmu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle,za nepismene jos jednom-homoseksualnost NIJE bolest,i MOLIM VAS nemojte stavljati u isti koš pedofiliju i homoseksualizam!!jer kao sto je netko vec rekao,u homoseksualizmu,ajmo reci sudjeluju 2 razumne osobe od kojih obje to zele (dijeliti ljubav i strast),dok u pedofiliji ne!!e to je veeeeelika razlika,za one koji ne razumiju!!
a sto se tice NORMALNOGA-o tome bi mogli razglabati danima i godinama,jer nesto sto meni nije normalno,vama je i obrnuto!(tu bi se mogli dohvatiti one vjecne teme-narodnjaci!hehe)
i molim vas,sto se tice svinganja-to je sasvim normalna stvar koju TAKOĐER rade RAZUMNE osobe SVJESNO!!
ali,nismo tu da raspravljamo o svinganju ili sto je dobro za djecu a sto ne!zato se drzite teme.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jassa
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bih mimo ove rasprave iznio neka svoja zapažanja o homoseksualnosti... za početak, naglašavam da nisam sam radio nikakva istraživanja, već zaključke i teze temeljim isključivo na onome što sam čuo o homoseksualizmu.

#1 homoseksualnost nije uočena samo među ljudima, nego i među raznim životinjskim vrstama, dakle pojavljuje se u prirodi, nije stvar izbora i nije tipična samo za ljude.

#2 homoseksualnost se spominje u raznim izvorima daleko u povijest.

#3 homoseksualnost se kod ljudi, kako se procjenjuje, kreće između 5% i 10% populacije.

#4 homoseksualnost nije zarazna, prijenosna ili nasljedna.

uzevši u obzir sve navedeno i dodajući hipotezu da se homoseksualnost uvijek i kod svih vrsta kretala u sadašnjem okviru od 5 do 10 posto jedinki, nameće mi se zaključak da je homoseksualnost zapravo neki prirodni mehanizam! za što, nemam pojma! čini mi se da je homoseksualizam način na koji priroda nešto regulira, održava neku ravnotežu koja je trenutno izvan našeg poimanja. eto, to je to št mi se činilo zanimljivim za podijeliti...]pametnome i više nego dosta!


POTPISUJEM!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2009. 23:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem i ja Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daaaj ajde sad smo opet našli blago doma gospodnjega, uz neizostavne prosvjetitelje osijek031 portala.
Dajte pa nitkome ovdje nesmeta netko tko je homoseksualne orijentacije, a s time neopterečuje svoju okolinu.
Ovdje se radi o tome da određena skupina JAZAVACA doslovno terorizira sve normalno što se kreće po RH, i sad odjedno u nekom EUROPSKOM DUHU smo se mi u roku od jedan dan iz neke tradicionalne sredine preorijentirali u super turbo liberalnu i podržavamo kao neke njhove stavove?! I to vjerojatno nije zbog sveopćeg prosvjetljenja i vječnog svjetla koje dolazi sa neba tamo negdje sa neba Velike Britanije, Nizozemske i sl. zemalja dajte molim vas!
Moramo shvatiti da su neke stvari prirodne i da ih kao takve netreba izobličavati mada netko to smatrao poštenim svrstavao u neka tzv. ljudska prava i sl.
Nitko ovdje njima nebrani da budu homići, oni kao ljudi imaju jednaka prava kao i mi:
Radit, Živjet, Voljeti .... ali nemojmo pričati gluposti o nekim brakovima i pizdarije o posvajanju djece, jer tu pogotovo kod posvajanja djece se diraju prava i drugih osoba i nemojmo sada uspoređivati izdrkavanje i lizanje na trgu sa prosvjedima radnika na markovom trg. Takvo što može samo stoka.
Izvinite, ali kad vidim da se muško i žensko ližu naočigled na sred ulice bude mi pomalo neugodno, a ne da mi to rade još neki drkaroši koji to rade zato što im mama i tata neposvečuju dovoljno pažnje pa su eto oni došli malo "prosvjedovati"... i vikat da su homići.

Nakon ove rekao bih "Bibliske" temeatike koju sam čitao i sl. bljuje mi se!
Pogotovo kada autor jednog posta nakon što popljuje suprotni stav, kaže kako ovdje u Osijeku ima dosta neobrazovanih i polu pismenih (JE TO STOJI), ali zar je to netko od nas i to samo zato što ima drugačiji stav od tvog gospodine doktore?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

manhattan6 je napisao/la: ›
ajmo promovirat drogu da pokazemo kako smo otvoreni i liberalni mi hrvati!
Very Happy Nemoj hebo te sad će nam se javit i oni za legalizaciju marihuane i sl.
Nemoš na dvije fronte istodobno! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2009. 0:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jassa je napisao/la (Pogledaj post): ›
#1 homoseksualnost nije uočena samo među ljudima, nego i među raznim životinjskim vrstama, dakle pojavljuje se u prirodi, nije stvar izbora i nije tipična samo za ljude.
Nije ona tipična ni za životinje! To ako se ona pojavljuje kod nekih životinja znači li to da je ona prirodna stvar? Pričaš gluposti.
Bilo je nešto sa životinjam neki pingvini ili sl. koji su počeli homoseksualne odnose samo iz razloga što nije bilo partnera suprotnog spola. Nakon vračanja partnera odjednom su za čudo Božije opet postali hetero kako to?


Imaš i prase sa dvije glave, a ima i čovjeka sa dvije glave znači li to da je to normalna pojava? Ovo je možda fizikalna, ono psihička ili koja več ali definitivno neprirodna jer bi inače iz tog razloga svi bili jednog spola da nam to priroda dopušta?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2009. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pogotovo kada autor jednog posta nakon što popljuje suprotni stav, kaže kako ovdje u Osijeku ima dosta neobrazovanih i polu pismenih (JE TO STOJI), ali zar je to netko od nas i to samo zato što ima drugačiji stav od tvog gospodine doktore?!


Uopce Wink

Odnosilo se na 50 000 ljudi u nasoj zupaniji koji nemaju osnovnu skolu. Poznavanje opce kulture je u minusu. A ti ljudi su misljenja da sve sto nije hrvatsko treba zapalit, a sve sto nije po Bibliji na kolac nabit.
Dozivio to masu puta i kazem iz iskustva. Wink

Nitko gore nije spominjao tebe. A po tvojim postovima bi se dalo zakljucit da imas zavresno vise od 8 razreda osnovne skole, pa mi nije jasno sta si nadigao na taj post!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: