Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska je na dnu ljestvice tolerancije prema homoseksualizmu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

choobra je napisao/la (Pogledaj post): › Ma vi što branite pedere niste čisti, nov@ tv i RedCarpet su vam mozak isprali.... Smile


...ajde ti, momak, prvo lijepo odi na topic o upoznavanju, malo se predstavi, i napiši još koji post prije nego što nastaviš dalje govoriti forumashima da nisu čisti.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

choobra je napisao/la: ›
Ma vi što branite pedere niste čisti, nov@ tv i RedCarpet su vam mozak isprali.... Smile

evo dobro upućenog i informiranog ekstremista! a ja mislila da je to oksimoron.... Smile

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako je bolest, a ja znam da to nije, odakle toliko mržnje prema osobi koja je "bolesna" i koja svoje stanje nije izabrala?
Ma nisu tu pproblem pederi u toj terminologiji, nego tetkice koje organiziraju marševe i prosvjede u kojima se na sred trga ližu pred kamerama nebili pokazali svima koliko zapravo trebamo biti "civilizirani"
Isto tako kad namjerno upadaju u Sabor nebi li opet izazvali tuđe komentare i sl.

Brate moš' ti bit peder ja tebe nemogu promjenit, ali nemoj mi s time konstantno peglat mozak, to je ono što je bolesno, a što se u Srbiji uspješno "liječi"! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Homoseksualnost je slobodan izbor i osobno mi ne smeta. Problem je nametanje, a gay parade je upravo to! Paradiranjem po ulicama pozivaju ljude k sebi, rugaju se heteroseksualcima a prevelika i učestalna izmjena intimnih kontakata na javnom mjest šalje krivu sliku djeci i mladima. Naime, roditelji ne govore svojoj djeci "ti ne smiješ biti gay", a parada ih na to usmjerava.
Najgore mi je kada žele posvojiti djecu. Neki homoseksualni parovi mogu biti bolji roditelji od heteroseksualnih, ali glavni problem je što će to dijete od početka biti etiketirano, zbunjeno, ugledati će se na roditelje. To je namteanje!

_________________
In omnia paratus.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
choobra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mali_ivica tako je, te tetkice ne mogu organski smisliti, kad ih vidim odmah mi proradi kiselina u želucu...ma ja sam mulast što ne mogu ignorirati takve stvari...sve mogu podnijeti, ljude sa svakakvim porocima i mogu ih razumjeti ali pedere NE. Ako i jesi peder onda se sakrij u mišju rupu i šuti ko zaliven, a ne ići raditi parade i reklamirati se...nesreće nakaradne...fuj!!! A najslađe mi je gledati na ''jubitou'' kad ih mlate u Beogradu. Sad im ne pada na pamet praviti više parade. Tako treba i ovamo. Eto, sad imate još materijala za komentiranje...isprani mozgovi ! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KillaBEEZ je napisao/la: ›
Najgore mi je kada žele posvojiti djecu. Neki homoseksualni parovi mogu biti bolji roditelji od heteroseksualnih, ali glavni problem je što će to dijete od početka biti etiketirano, zbunjeno, ugledati će se na roditelje. To je namteanje!


Ne mogu vjerovati da misliš da će se ta djeca ugledati na roditelje? Zar su i njihovi roditelji homoseksualnih sklonosti pa su se imali na koga ugledati?
Ne vidim razlog zašto ne smiju usvajati djecu. Mogu biti isto tako dobri roditelji kao i „pravi roditelji“ pa isto tako dobri kao i samohrani roditelji.
Pa roditelji nisu u mogućnosti birati hoće li njihova djeca biti istospolne orijentacije ili ne!

_________________
____muškarac bez trbuha je kao nebo bez zvijezda___
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lokal Patriot je napisao/la: ›
KillaBEEZ je napisao/la: ›
Najgore mi je kada žele posvojiti djecu. Neki homoseksualni parovi mogu biti bolji roditelji od heteroseksualnih, ali glavni problem je što će to dijete od početka biti etiketirano, zbunjeno, ugledati će se na roditelje. To je namteanje!


Ne mogu vjerovati da misliš da će se ta djeca ugledati na roditelje? Zar su i njihovi roditelji homoseksualnih sklonosti pa su se imali na koga ugledati?
Ne vidim razlog zašto ne smiju usvajati djecu. Mogu biti isto tako dobri roditelji kao i „pravi roditelji“ pa isto tako dobri kao i samohrani roditelji.
Pa roditelji nisu u mogućnosti birati hoće li njihova djeca biti istospolne orijentacije ili ne!


..da, u pravu si, @lokal...samo, potpisujem da u današnjem društvu su takva djeca etiketirana....koliko god mi liberalni bili ili ne....najbolji primjer su ti ovih nekoliko homofobnih postova u ovom topiku...ne bih željela biti u koži djeteta kojem se drugi klinci rugaju na taj način....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A tko smo mi da sudimo drugima? Ili nesto branimo?

Sta je normalno, a sto izopaceno i tko odlucuje sto je sto?

Vidim tu neke kretenske ispade i opravdanja preko buducih generacija, djece...

Veci mi je problem da jedan srednjoskolac jebe mater profesoru, pljuje na ulici, pusi, pije i drogira se, izlati do 6 u jutro. Opcenito van su kontrole. Njih su odgojili vrli pripadnici heteroseksulane skupine. Ako vam to pase, sretno vam bilo. Ja pak u takvom okruzenju ne zelim zivjeti.

Da se razumijemo, nisam ni za, ni protiv homosesualizma. Svaka budala ima svoje veselje. Cak mi ne smeta ni da se drpaju kraj mene, dok god ne drpaju mene. Na kraju krajeva i ja se nekad znam ko zadnja seljacina drpat s nekim na sred kluba pa mi nitko ne zajebava, a i to je malo degutantno.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KillaBEEZ je napisao/la: ›
Homoseksualnost je slobodan izbor i osobno mi ne smeta. Problem je nametanje, a gay parade je upravo to! Paradiranjem po ulicama pozivaju ljude k sebi, rugaju se heteroseksualcima a prevelika i učestalna izmjena intimnih kontakata na javnom mjest šalje krivu sliku djeci i mladima. Naime, roditelji ne govore svojoj djeci "ti ne smiješ biti gay", a parada ih na to usmjerava.

ovo pršti predrasudama, pa da krenemo...
Citat: ›
Homoseksualnost je slobodan izbor i osobno mi ne smeta.

ne, homoseksualnost nije izbor. ja nisam birao heteroseksualnost, pa kontam da nisu ni oni homoseksualnost. druga je stvar što se neki homoseksualci doslovno predstavljaju kao heteroseksualci (da ih okolina ne osuđuje ili nešto gore) i što bi neki drugi napravili sve što je "in", samo da bi bili zapaženi, bez obzira što su zapravo.

Citat: ›
Problem je nametanje, a gay parade je upravo to!

je, nametanje je i ne sviđa mi se. ali su isto takvo nametanje koje mi se također ne sviđa, kao što sam već bio rekao, i stranački skupovi, razne t-comove "nagradne igre" po ulicama, tompsonovi koncerti, i slične budalaštine. ja bih sve to zabranio, ali mi kažu da zbog ljudskih prava ne smijem.

Citat: ›
Paradiranjem po ulicama pozivaju ljude k sebi,

"pozivaju k sebi" kao "k sebi u kolonu", kao "dođi da ti nešto kažem i dam letak" ili "pozivaju k sebi da i ja postanem peder"?! može li vas netko nagovoriti da "postanete peder"?! ako može, velika je vjerojatnost da to već jeste. i šta onda?

Citat: ›
rugaju se heteroseksualcima

KAKO?!

Citat: ›
a prevelika i učestalna izmjena intimnih kontakata na javnom mjest šalje krivu sliku djeci i mladima. Naime, roditelji ne govore svojoj djeci "ti ne smiješ biti gay", a parada ih na to usmjerava.

zašto bi govorili djeci da ne smiju biti gay? vratimo se na onaj prvi komentar, a to je da HOMOSEKSUALNOST NIJE IZBOR! izbor je samo prikrivanje ili ne te homoseksualnosti! odlično, odgojite djecu tako da se stide svoje seksualnosti i da budu nesretna cijelog svog života! bravo! samo nek on meni nije peder, nema veze što je neuka nacistička budala ili što je duboko nesretan, bar mi neće dovesti dečka kući...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.03.2009. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...obožavam rasprave temeljene na ovakvim argumentima.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


kad u svoj zivot budes unjela malo vise pozitive, zajebanije i sunda biti ce ti ljepse u njemu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

''Hrvatska je na dnu ljestvice tolerancije prema homoseksualizmu''

1. Što se tiče naslova, baš me zanima tko je to izmjerio, izračunao i sl. Izreke takvog tipa su mi krajnje degutantne.
2. Radi što hoćeš sve dok je to u skladu s društvenim normama, moralom i dok ne ugrožava drugoga. Problem se javlja kada manjina (bilo koja) pod firmom ugroženosti i traženja svojih prava, terorizira većinu (paradiranje poput frikova). Budi ti što jesi, al nemoj to nabijati na nos svima ostalima.

_________________
Slavonijo 'ko te nije volio, ne zna što je izgubio!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2009. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvijek popularna tema vec tisuce puta prozvakana.

Mene fasciniraju ljudi koji preziru gay osobe, ali cim na bilo kojem forumu ugledaju rijec 'gay' imaju potrebu pisati eseje o tome.

Ja nikada nisam ostavio post u temi u kojoj se raspravlja o receptima ... jednostavno me to ne interesira pa preskocim.

gay parade su jednom godisnje, traju 2 sata ... i nosite se stim, okrenite glavu i prebacite program. koga briga za to ?

@DonQuijote jesi ti onaj koji jos uvijek ima snage i volje boriti se sa vjetrenjacama ? ... nu malo kikirikija da ti bude lakse


Zadnja promjena: Ingo; 30.03.2009. 14:21; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2009. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la: › 2. Radi što hoćeš sve dok je to u skladu s društvenim normama, moralom i dok ne ugrožava drugoga. Problem se javlja kada manjina (bilo koja) pod firmom ugroženosti i traženja svojih prava, terorizira većinu (paradiranje poput frikova). Budi ti što jesi, al nemoj to nabijati na nos svima ostalima.

Složio bih se s ovim. Homoseksualci kao takvi me ni najmanje ne smetaju, dok god su svi sretni i zadovolj(e)ni Very Happy

Gay parade su već jedan mali korak preko granice. Ajmo i mi organizirati straight-paradu Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 14:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Osijeku je vecina ljudi nepismena ili polupismena, zar da njih slusam i pridrzavam se njihovih normi?

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...obožavam rasprave temeljene na ovakvim argumentima.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


kad u svoj zivot budes unjela malo vise pozitive, zajebanije i sunda biti ce ti ljepse u njemu Wink


...pa, pozitiva mi nedostaje - to stoji....zajebancije imam dovoljno, a šund izbjegavam oduvijek....
...ono što sam htjela svojim postom je dobiti odgovor na jedno jednostavno pitanje....umjesto njega, dobila sam zajebanciju (što je OK - znam se šaliti na vlastiti račun).....ali odgovora nemaaaaaa.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: