Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatska je na dnu ljestvice tolerancije prema homoseksualizmu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš radi ovakvih komentara na forumu, potrebne su i gay parade i udruge.
Vidim, da ovdje postoje usporedbe homoseksualnosti s pedofilijom pa može i nekrofilijom.
Osnovna razlika je što je jedno okrutni zločin koji se čini nemoćnom stvorenju a drugo je slobodna volja. Smiješni su komentari nek se oni iza svojih vrata međusobno, a mene neka ne diraju. Pa tko vas dira. Uobičajeno je da oni koji su najglasniji protiv neke ideje, su prikriveni simpatizeri, samo vikom i galamom prikrivaju svoju sklonost.
Naravno da od kojekakvih udruga za promicanje prava gay populacije ne može se ništa loše izroditi, ali od gomile predizbornih plakata i stranačkih skupova svih vrsta i boja, uvijek se izrodi nešto loše za sve nas.
Meni je svejedno dali me u mozak je*** muško ili žensko, bitno da mi smeta što me jeb***!
Prigodno uz „Tjedan mozga“

_________________
____muškarac bez trbuha je kao nebo bez zvijezda___
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

choobra je napisao/la (Pogledaj post): › Da, da samo vi promovirajte tu boleštinu...za mene je homoseksualnost bolest i gotovo!!! Čovjek je isto životinja i ima nagon za produženjem vrste-a za to treba muškarac i žena. Homoseksualnost je bolest i uopće mi nije žao kad neki peder umre od side. To mu je kazna. To su bolesnici i bolestan je svijet koji to promovira. Djeca prije nisu znala šta je to peder do 15., 16. god., sad znaju klinci od 5 godina jer im se homoseksualnost pokušava približiti u raznim oblicima-recimo onaj odvratni BigBrother! Neka odu na neki otok, daleko od normalnih ljudi, i tamo se razmnožavaju do mile volje. To je bolest, bolest i definitivno najodvratnija bolest otkad čovjek kroči zemljom!!!



Ako je bolest, a ja znam da to nije, odakle toliko mržnje prema osobi koja je "bolesna" i koja svoje stanje nije izabrala? Ne znam odakle toliko strah od.. ne znam čega... zaraze? Kazna za njegovu "bolest" je smrt od side??? Ja ne vjerujem da u današnje vrijeme postoje ljudi koj imaju ovakav način razmišljanja? I kakve veze što djeca danas sa 5 godina znaju što je peder (ne znaju, al nek ti bude)? Pa djeca štošta prije nisu znala! A kad smo kod bolesti... Znaš li ti definiciju bolesti?

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lokal Patriot je napisao/la: ›
Baš radi ovakvih komentara na forumu, potrebne su i gay parade i udruge.

Gay parade su pokušaj homoseksualaca da svoje probleme iznesu javno, tj. da ih promoviraju u političko pitanje. O.k. prosvjedi su legalan način borbe za politička pitanja. Ali baš zato bi trebali biti makar malo manje neozbiljni i degutantni. Hoću reći: javni skupovi da, ali ružno je kad se to pretvori u najobičniji cirkus. A ja u tim gay-prideovima ne vidim ništa osim neozbiljnog cirkusa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

choobra je napisao/la: ›
Da, da samo vi promovirajte tu boleštinu...za mene je homoseksualnost bolest i gotovo!!! Čovjek je isto životinja i ima nagon za produženjem vrste-a za to treba muškarac i žena. Homoseksualnost je bolest i uopće mi nije žao kad neki peder umre od side. To mu je kazna. To su bolesnici i bolestan je svijet koji to promovira. Djeca prije nisu znala šta je to peder do 15., 16. god., sad znaju klinci od 5 godina jer im se homoseksualnost pokušava približiti u raznim oblicima-recimo onaj odvratni BigBrother! Neka odu na neki otok, daleko od normalnih ljudi, i tamo se razmnožavaju do mile volje. To je bolest, bolest i definitivno najodvratnija bolest otkad čovjek kroči zemljom!!!

Tjedan mozga, rekosmo....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lokal Patriot
Offline
Avatar

Ukupno postova: 50
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Gay parade su pokušaj homoseksualaca da svoje probleme iznesu javno, tj. da ih promoviraju u političko pitanje. O.k. prosvjedi su legalan način borbe za politička pitanja. Ali baš zato bi trebali biti makar malo manje neozbiljni i degutantni. Hoću reći: javni skupovi da, ali ružno je kad se to pretvori u najobičniji cirkus. A ja u tim gay-prideovima ne vidim ništa osim neozbiljnog cirkusa.


Naravno da je to političko pitanje, politika određuje društvene norme. Gay populacija smatra da je diskriminirana te je na ovaj način pokušavaju ostvariti svoja prava. Mislim i na istospolne bračne zajednice. U tom pogledu su diskriminirani što se tiče socijalnih prava i nasljedstva.
Što se tiče izgleda i cirkusa, opet je stvar ukusa, toliko razno raznih cirkusa imamo u svojoj okolini pa tako da se i ove parade sasvim uklapaju u kojekakve turbo-folk parade, Tomsonove koncerte i ostale javne i pučke veselice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lokal Patriot je napisao/la: ›
Što se tiče izgleda i cirkusa, opet je stvar ukusa, toliko razno raznih cirkusa imamo u svojoj okolini pa tako da se i ove parade sasvim uklapaju u kojekakve turbo-folk parade, Tomsonove koncerte i ostale javne i pučke veselice.

Od svih cirkusa ovo je najružniji. Teško za gledati. Ali... Ako je to po nečijem ukusu - nek se veseli. Uvijek možeš prebaciti na neki drugi program...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne razumijem što se ima toliko pročati o tome? Skroz nepotrebno, svako ima svoj stav o tome, tak da će ova rasprava samo se pretvoriti u neka prepucavanja i opet ponavljam samo će oni dobiti na važnosti!

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Od svih cirkusa ovo je najružniji. Teško za gledati. Ali... Ako je to po nečijem ukusu - nek se veseli. Uvijek možeš prebaciti na neki drugi program...

Osobno, da tražim nekakva svoja prava od društva, ne bih cupkao ulicom gole guzice niti se žvalio s komadima. Tko bi mi uopće povjerovao da sam ozbiljan?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lokal Patriot je napisao/la: ›
Vidim, da ovdje postoje usporedbe homoseksualnosti s pedofilijom pa može i nekrofilijom. Osnovna razlika je što je jedno okrutni zločin koji se čini nemoćnom stvorenju a drugo je slobodna volja.

E, vidiš... kad ovo shvate, ima šanse da postanemo dio nekog civiliziranog miljea, umjesto da smo zatucana pripizdina nevidljiva na političkoj karti svijeta.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Osobno, da tražim nekakva svoja prava od društva, ne bih cupkao ulicom gole guzice niti se žvalio s komadima. Tko bi mi uopće povjerovao da sam ozbiljan?

ali mislim da se ni ne može staviti znak jednakosti između homoseksualne zajednice i raznih gay parada, kao što niti na temelju dupkom punog koncerta u2 ne možete zaključiti da svi vole rock ili na temelju uvijek itekako posjećenog oktoberfesta da svi vole pivo. nisu svi homoseksualci egzibicionisti koji nam pod nos trpaju svoju seksualnost, ima tu i ljudi u vašoj okolini koji to ne pokazuju više nego heteroseksualci, čak i znatno manje, i njih nećete vidjeti na paradi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paperje
Offline
Avatar

Ukupno postova: 794
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja obožavam homofobe! ja bi njih na krilo stavila, nunala i gladila po zlaćanoj kosici...

_________________
ne moras biti super-optimist, ali ako na sve gledas crno, za tebe sunce zalazi vec ujutro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anait
Offline
Avatar

Ukupno postova: 297
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da nitko ne bira hoce li biti homoseksualac ili ne. ljudi se s tim rode. muska djeca preko majke nasljedjuju gen koji to sve odredjuje, hoce li biti gey ili ne. to je znanstveno dokazano. a sta se tice zenskog homoseksualizma, za to ne postoji nikakvi znanstveni dokazi, naime kod zena koje cu homoseksualne orjentacije nije pronadjen taj gen. dakle one same odredjuju s kim ce se bubat.
bio je primjer jedne obitelji koja je imala 4 sina i svi su bili gay. i na svima se ustvrdilo da su od majke nasljedili gen.
zato ih netreba smatrati bolesnima, poremecenima ili sta god...
mene bas boli briga ko koga, di i kad..mislim da je preglupo zamarati se time. oni su ljudi ko i svi mi, i netreba ih izolirat iz drustva samo zato sta se ne seve na nama prihvatljiv nacin.. i njima treba dati neka osnovna gradjanska prava. mozda ne djecu na posvajanje, ali sta kome smeta njihov brak??nekuzim..
to je samo papir, a ako ce njima biti bolje da se ozene - samo napred, tko sam ja, ili bilo tko od nas, da to brani.
ljudi zivite svoj zivot i pustite druge da zive.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.03.2009. 12:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja volim kada se lezbijke draže... Meni to fino za vidit. Jebeš razmnožavanje i opstanak vrste...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2009. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Osobno, da tražim nekakva svoja prava od društva, ne bih cupkao ulicom gole guzice niti se žvalio s komadima. Tko bi mi uopće povjerovao da sam ozbiljan?

ali mislim da se ni ne može staviti znak jednakosti između homoseksualne zajednice i raznih gay parada,

Otprilike... jedini način je da se homići politički angažiraju, samostalno ili unutar neke postojeće političke opcije. Pitanje je koliko će ekipa što vjeruje u zmiju koja govori to probati zaustaviti... znaš ono, "smrt pederima", proglašavanje da je to bolest... bla bla

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
choobra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.03.2009. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma vi što branite pedere niste čisti, nov@ tv i RedCarpet su vam mozak isprali.... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: